Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podzemní základny, tunely a obří díry

9. 7. 2010

 

 

Pozůstatky dávných civilizací, práce spodních vod, uměle vytvořené?

 

ObrazekMožná jste někteří zaregistrovali informaci o přibývajícím počtu výskytu vzniku obrovských děr napříč celým světem.

Poslední z nich se objevily v Guatemale a Číně, jejich hloubka byla několik stovek metrů a bohužel bylo zabito několik lidí, kteří se v blízkosti propadu vyskytovalo. 

Závěry zkoumání nebyly jednoznačně uzavřeny a spekuluje se o práci spodní vody, která místo dlouhodobě podemílala, až se samo "neuneslo". Nikdo však nedokázal vysvětlit tu neuvěřitelnou hloubku, kruhovou přesnost, ani kam se obrovské množství objemu vody a materiálu samotného podělo...  

 

Ti, kteří se zabývají fungováním tajných (black) operací, nepřekvapí informace o budování podzemních měst či naprosto přesných tunelů, dokonce napříč celými kontinenty. Tisíce kilometrů dokonale do hladka opracovaných stěn, umožňuje technologie N/TBM popsaná v závěru článku. Obrazek

Po celém světě existují stovky utajených vojenských či dokonce veřejnosti již známých základen a podzemních vchodů do uměle zbudovaných tunelů či labyrintů.

Jen ve Spojených státech je těchto podzemních základen napočítátno kolem 140.  Jedná se přitom buď o maticová města či přímé tunely, které probíhají pod pevninou i oceány.

 

ObrazekInformační zdroje uvádějí (Dr.B.Deagle), že jsou mezi sebou propojeny magneticky nadnášeným „rychlovlakem“ – některé z nich jsou navíc vakuovány – takže dosažená rychlost se proto pohybuje mezi 2-3 Machy

(pozn. autora: rychlost 2,4 Mach odpovídá 2.560 km/h)

 

Polohy budovaných tunelů i základen schopných pojmout co do počtu i menší město, jsou nejčastěji voleny v místech malé seismické aktivity a malého pohybu tektonických desek, jejich odolnost vůči katastrofám se proto odhaduje nenarušena až do zemětřesení síly 14.

 Obrazek

Obvyklá hloubka těchto základen bývá kolem 1,5 kilometrů pod povrchem a hlouběji, přičemž zbudovaná města mají rozlohu i několik kilometrů čtverečních.

Nejvíce diskutovaná je základna Dulce v Novém Mexiku, kde se v největších hloubkách kolem 3 km provádějí izolované testy křížení lidských a mimozemských DNA. V takové hloubce a při takových činnostech, musí být skutečně "horko". Více info o utajovaných operacích zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/obama-jako-obchodni-reditel

ObrazekNabízí se zde logická souvislost s Mexickým Area 51 a prvním dokumentovaným pádem UFO - Roswell.

Existují očití svědci, kteří se osobně těchto prací opakovaně účastnili a tajné tunely pomáhali budovat (P.Schneider, J.Fialla)

  

  

Nejznámější polohy podzemních základen jsou například tyto:

ObrazekCheyenne mountain Colorado, Little Skull Mountain - Nevada, Staffordshire – U.K., Dulce Nové Mexico, 29 Palms Marine corps base – Jižní California, Mount Blackmore - Montana, Green mountain – Alabama, Death Valley Man - California, Kennesaw Mountain - Georgia, Nahanni Valley - Canada, New York City – Manhattan Midtown,  Warrenton Training Centre - U.K., Northrop Facility - California, Mount Shasta - Kalifornie, Brown Mountain – North Carolina, Newfoundland -Quebec, Maltézské jeskyně, Lockheed installation – California, Cavern of death – Zapoteca, dále nalezneme základny v Anglii, Norsku, Švédsku, Izraeli, Francii, Rusku, Saudské Arabii.

 

Určitě považuji za důležité zmínit Norskou podzemní základnu Svalbard, kde se již po několik let děje zajímavá činnost - zkuste si tipnout. Shromažďují se zde veškeré možné kultury a druhy semen jednotlivých rostlin, které kdy na zemi rostly. Jedná se především o zemědělské plodiny, zároveň o obvyklé rostliny, odolné různýmm povětrnostním vlivům. 

 Obrazek

   

Nezbývá, než se logicky zeptat: PROČ se to děje a proč o tom nikdo nevíme?

Opět se totiž nabízí přímá paralela s koncem světa a Noemovou Archou, kam bylo umístěno vše potřebné k přežití před obrovskou potopou. Nikdo nedělá nic bez důvodu a pokud se toto děje, musí to mít racionální důvod. Více se můžeme dozvědět například zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---proroctvi

  

Tunely byly aktivněji budovány od čtyřicátých let minulého století, zejménaObrazek z válečných důvodů a rostoucích sil zbraní hromadného ničení.

Jako největší hráče proto ve věci jejich výstavby logicky nacházíme: Pentagon, DNA – Defence Nuclear Agency, DOE – Department of Energy, FEMA – Federal Emmergency Management Agency, NSA – National Security Agency.  

Roku 1985 vydala US Army Corps oficiální informaci „Literature Survey of underground Construction Methods“, která demonstruje technické možnosti výstavby jako v podstatě neomezené a tunely jsou zbudovatelné doslova kdekoliv, pouze je vše otázkou investic – jako obvykle (neskutečně vysoký rozpočet, dále zisky z černých a drogových operací a z operací s bílým masem). Více zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

  

Způsob ukrývání základen je velice prostý. Pod úpatím hory, ve které je zbudován tajný komplex tunelů je přistavena nenápadná farmářská usedlost, která zakrývá vchod do podzemí Obrazeks rozměrem šířky pro několik tahačů. Systém chodeb samotný v sobě pojme až tisíce osob.

Ve Švédsku to bylo například kolem roku 1960 na 3.000 osob a vůbec bychom to zvenčí neřekli.

Tunelovací zařízení samotné – Tunnel Boring Machine – TBM může být pro zvýšení výkonu navíc opatřené nukleárním pohonem - NTBM.

Cena jednoho takového zařízení se pohybuje přibližně kolem 15 mil USD. Pro lepší demonstraci uvádím, že jediný razící stroj byl schopen v devadesátých letech během jednoho dne, vytvořit tunel napříč pevnou skálou v délce přes 12 kilometrů. Obrazek

Zařízení funguje na principu rozkladu částic hmoty silným laserovým paprskem na nanočástice, které jsou následně pod tlakem zařízení v tekutém stavu usměrňovány kolem boků zařízení a vytváří posunem vpřed dokonale hladkou plochu zhutnělých částic - proto bez jakéhokoliv odpadu, který by bylo nutno vyvážet. (pozn. jako když vsuneme žhavý hřebík do ledu, resp. jako zhutnělé železo) 

 Obrazek

 

 

Pro zajímavost uvedu ještě informaci, že během prací na tunelových systémech se konkrétně ve státech narazilo na prastarý uměle zbudovaný tunelový systém Obrazekdávných civilizací před námi, jehož stáří se odhaduje na téměř 500 tisíc let.

Pokud jsme se tedy sami již dostali do styku s populární, ovšem celkem utopickou teorií, že Země byla stvořena Bohem před pouhými 6.000 lety a že jsme tehdy „jezdili“ na dinosaurech, budeme nejspíše nuceni své myšlenky přehodnotit... 

 

Mnoho štěstí Aridan

Související článek http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/zmeny-na-matce-zemi-a-nase-pokusy-v-cernu.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

Tunely

(Jan, 4. 4. 2012 22:04)

No leda že by ty tunely razil sám ministr Kalousek..
Vzhledem k jejich průměru bych tipoval, že tudy putují všechny ty miliardy.

re: Dobry maaterial

(Aridan, 17. 8. 2010 22:11)

Dobrý večer pane Schwartzi,
možná jsem neporozuměl Vašemu komentáři k článku, můžete mě prosím kontaktovat s upřesněním požadavku přes mail?
Děkuji a přeji dobrou noc
Aridan

Re: re: Dobry maaterial

(Maty, 26. 7. 2011 0:54)

myslim že to byla narážka na drogy xD

dokumetárny film

(Stano, 3. 7. 2011 20:20)

Pre všetkých niečo zaujímavé ...

http://www.youtube.com/watch?v=79ANVpZeIZo

BLBOST

(marek..., 7. 6. 2011 6:44)

nakolko som banik a o tuneloch a baniach viem nie malo tak mozem jednoznacne vyvratit tieto blbosti co su tu napisane tunel s dlzkou 12 KM za jeden den ?????? aj keby ho aky kolvek moderny stroj bol schopny vyrazit tak po vyrazenych 500 az 600 metroch maximalne by sa bez zaistenia vystuzou cely zavalil .... robym v hlbke 1400 metrov v nemeckej bani a viem o com hovorim nakolko robym v celbe..neviem s kade si zobral tieto fynal fantasy kokotiny ale su to uplne hovadiny jednoznacne ak by aj bol stroj ktory dokaze razit takou rychlostou tak nieje vymysleny stroj ktory by dokazal tie tunely a chodby zaistit pred zavalom a to som vobec nespomenul vodu ktora sa musi s banskych a tunelovych diel odcerpavat alebo pri presakovani s nadlozia zabetonovat a teplo ake v podzemi je pri priamom ovetravani je dole priblizne 38 stupnou pre orientaciu.. nie vsetko co najdes niekde napisane je pravda...

jeste doplnuji

(Jirka, 1. 3. 2011 1:41)

Jeste bych rad doplnil, ze uvedene zarizeni opravdu existuje a je vyrobene z wolframu, ktery ma vysoky bod tani a take ma schopnost pohlcovat radioaktivni zareni stejne jako olovo. Uvnitr telesa je zarizeni podobne jadernemu reaktoru vcetne obohaceneho uranu, moderatoru a regulacnich tyci. Vse upraveno tak, aby mohla byt provadena rizena jaderna reakce za vysoke teploty, cca 2100 stupnu, pri ktere se tavi skala. Myslenka vychazi z ruznych postrehu a testu uz ze 70.let, kdy se zkouselo, co se stane, kdyz se reaktor dostatecne nechladi a jadro je schopne se propalit skrz zakladnu reaktoru, beton a td. Na tohle dojel Cernobyl, nejenom USA, ale i soudruzi z SSSR tehdy take provadeli tyto testy. Toto mi prozradil clovek, ktery na konstrukci techto zarizeni pred 30 lety pracoval. Resili regulovatelnost jaderne reakce za vysokych teplot, resp. on konkretne resil pouziti ruznych moderatoru pro vysoke teploty - napriklad uhlik je nepouzitelny a pod.

Re: jeste doplnuji

(Aridan, 2. 3. 2011 19:05)

Milý Jirko,
děkuji za doplnění...
Aridan

...

(Hondas, 21. 1. 2011 18:47)

Tvoje članky jsou velice zajímavé a čtivé. Sám žasnu, co se ve světě děje. Nikdy sem si nemyslel, ze bych se někdy mohl setkat s jinou civilizací, než-li je ta naše. Nyní však uvažuju i o tomhletom. Moc ti děkuju, že se můžu dozvdět tolik věcí na jednom místě.Můj obdiv.

Re: ...

(Aridan, 23. 1. 2011 20:53)

Milý Hondas-i,

děkuji za komentář a doplňuji informaci, že se každý z nás stále učí a vyvíjí - to je mimochhodem cíl (nejen) naší existence :-)

Mnoho štěstí
Aridan

re: ...

(Aridan, 2. 8. 2010 20:35)

Tomáši,
děkuji za komentář, ovšem pozor - nevytrhujte prosím části vět z kontextu celého obsahu. Tato část věty je neoddělitelná od druhé, kterou jste zřejmě neúmyslně zcela vypustil.

Celá věta zní takto:
"Pokud jsme se tedy sami již dostali do styku s populární, ovšem zcela utopickou teorií, že Země byla stvořena Bohem a je stará pouhých 6.000 let, že jsme „jezdili“ na dinosaurech, budeme nejspíše nuceni své myšlenky přehodnotit..."

Pokud jsme schopni přijmout tuto celou větu jako realitu, prosím - proč ne, má osobní volba to však není.
Mnoho štěstí Aridan

Re: re: ...

(Kudli, 7. 11. 2010 18:31)

Už několikrát jsem narazil na chybnou dataci různých předmětů nalezených na Zemi, tak proč by to tak nemohlo být i u tohohle podzemního komplexu?

zajimave

(Karel, 6. 11. 2010 7:27)

nedavno sem videl že se propadla další díra v Německu,asi toho bude ještě víc

Dotaz

(Miroslav Vorel, 5. 11. 2010 20:55)

Pane Aridane, jaké je Vaše skutečné jméno a kde berete všechny tyto velmi obsáhlé a přesné informace a čas na jejich zpracování? Jste tedy mimozemšťan?Prosím alespoň o odpověď na část otázek.

Re: Dotaz

(Aridan, 5. 11. 2010 21:36)

Milý Miroslave,
děkuji za komentář a protože je čas relativní, reaguji nazpět :-)
Jsem obyčejný člověk, který má sílu se ptát a odvahu hledat Jiné odpovědi, než běžně dostává.
Pokud budete číst více článků, pochopíte, že každý z nás je něčím zvláštní a náš pozemský původ je velice sporný. Nejsme nikdo POUZE ze Země, ale jsme směsicí mnoha energií, které se mnohokráte "recyklují", aby našli svého poznání a dokonalosti :-)
Jiné Stránky neexistují dlouho - od konce března 2010 a čtenářů skutečně přichází mnoho, což je dobře. Lidé se musí probudit, jinak naše rasa zhyne.
Mnoho informací je uvedeno všemožně po světě v různých formách a odkazech a smyslem či posláním těchto stránek je informace poskytnout pro další studium, pokud někoho konkrétně dané téma zaujme.
Nemám patent na rozum a mýlím se po celý svůj život, každopádně je mnoho věcí, které spolu až děsivě souvisí a jak jsem si celým svým životem ověřil - náhoda skutečně neexistuje.
Pokud chcete více info - mrkněte na sekci JAK STRANKY POUZIVAT nebo PAR SLOV O AUTOROVI.
Mnoho štěstí Aridan

No ale ten rychlý razící stroj

(Paia, 9. 9. 2010 19:19)

vidíte taky jako já jistou souvislost s scifi filmem Jádro? Dokonce jsem viděl i jinej film, kde taky nějakou podzemní "ponorkou" se zavrtali pod povrch ve snaze výbuchy zabránit zemětřesením či sopečný činnosti.

Něco se mi nezdá

(Paia, 9. 9. 2010 19:16)

Už podruhý či potřetí na tomto webu jsem narazil na spojení Mexico a Area 51. Jenže Are 51 není v Mexiku, není ani v Novém Mexiku, ale je v Nevadě.
Leda by šlo o nějakou další tajnou základnu umístěnou v Mexiku, ale to zase nebude Are 51...

Dobry material

(Jonathan Schwartz, 17. 8. 2010 12:44)

Dobry den,

muzete mi prosim dat kontakt na sveho dealera?

dekuji,
Schwartz

...

(Tomáš, 2. 8. 2010 20:25)

"Pokud jsme se tedy sami již dostali do styku s populární, ovšem zcela utopickou teorií, že Země byla stvořena Bohem ..."
Hmm, ten si věří. On snad byl na samém počátku? Když Bůh stvořil Adama a Evu, tak je nestvořil jako malé děti, ale dospělé lidi. Kdyby si Adama a Evu prohlédl lékař, tak by jim řekl, že jsou staří tak 25 let, přitom ve skutečnosti by jim byl jen 1 den. Stejné to může být i se Zemí.

Stáří Země

(Vena, 12. 7. 2010 16:57)

6000 let nebo 4,56 mld let .. to se letos asi nedomluví..

re: ...to Martin

(Aridan, 9. 7. 2010 22:49)

Martine,
nikdy nedávám sliby, které nemohu splnit. To je raději nedám.
Pokud se jedná o Atlantidu, mám zhruba již čtyři různé zdroje. Ovšem jejich svědectví se tak děsivě rozcházejí, že je těžké najít alespoň umírněný střed a ten předat dále.
Jinými slovy, je to na cestě a cesta bude delší :-)
Aridan