Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Pár slov o autorovi

 

Čtenáři Jiných Stránek mailem často píší rozličné dotazy, které mají být odpovězeny pouze jim samotným, mnoho dalších se ptá na to, co a jak sami se svýmObrazek životem dál, další by zajímalo, KOLIK lidí celkem Jiné Stránky připravuje a jak je možné celý rozsah webu propojit dohromady natolik, že tvoří jeden kompaktní celek.

Pro ty, kteří skutečně stojí o odpověď, je určeno následujících pár řádků:

 

Jak většina článků vzniká:

Dění všech věcí kolem našeho bytí a jejich prožívání, nás přivádí na cestu hledání určitého smyslu, propojení, vazeb a souvislostí. Informace, díky dnešním technologiím běžně dostupné, jsou sice v obrovském množství konzumovány, ovšem aniž by byl často pochopen jejich skrytý obsah a významné poselství.

Určité děje, informace a životní situace samozřejmě nemohou projít kolem mne, aniž bych jimi nebyl osobně dotčen a neubránil se příslušné reakci na daná témata či okruhy – to je obvyklým podnětem k psaní a to je důvodem poměrně širokého rozsahu témat Jiných Stránek.

Většina článků vzniká za doby večerní – nejdříve od desáté hodiny výše, kdy se již veškeré denní energie pomalu ztišují do noční tmy a naše lidská vědomí se ukládají do milosrdného spánku.

Tím se všechny „rušivé“ vibrace vytvářené člověkem uklidní, vzduch se Obrazeksymbolicky pročistí a je daleko snazší být vnímavější vůči určitým jemnějším energiím a „kanálům“, které nejsou přes den jednoduše přístupné.

Pak se stává něco úžasného – pocit existence mě samotného úplně zmizí a stávám se pouze jakýmsi gejzírem tekoucích slov, prýštících myšlenek (často s očima plných slz) a občas se s vděkem a údivem otáčím, kdo mi to dnes do ucha šeptá ta správná slova, která dávají celku význam a smysl.

Konec projekce bývá obvykle kolem druhé hodiny ranní a druhý den jsem pak při korektuře chyb v textu způsobených rychlým psaním sám překvapen nejen celkovým obsahem, ale též prostotou, se kterou je vše provázané a ve své podstatě velice jednoduché J   

__________________

Obdržel jsem již mnoho dotazů, kde že si je možné o autorovi dočíst pár základních informací?  Dostal jsem dnes proto „povolení“ promluvit J a níže přikládám pár stručných slov o mé osobě i o tom, jak vše spatřuji.

Koho skutečně a upřímně zajímá více, vše lze postupně nalézt zakódované v článcích samotných.

 

Autor o sobě:

Mám vám ještě říci, abyste další řádky četli skutečně v klidu, pomalu, nechali volně procházet energie, tak jak potečou skrze naše Srdce i Vědomí a nebránili se jejich případným očistným projevům:

 

Jsem prostý poutník na cestě, nemající nic, než čisté Srdce a hlavu plnou hledání Cesty.

Jsem úzká Pěšina horským úbočím, po které projde jeden živý tvor za sto let a jsem též Dálnice, kde projedou tisíce vozidel denně. Jsem Ticho a naprostý KlidObrazek a jsem Uragán i Bouře. Jsem Teplo i Chlad, jsem Kvádr i Koule beze všech hran. Jsem Let tichých křídel vážek a jsem valící se Lavina do údolí.

Jsem ten, který dává i když není co, jsem ten, který otevře i když nikdo neklepe, jsem Rozbřesk před příchodem Slunce, jsem Soumrak ještě před příchodem Noci. Jsem Slovo i Věta, Řádek i Kniha. Jsem Šířka i Délka, Výška i Hloubka i nekonečná Prázdnota chápajícího Kosmu.

Jsem ten, který vidí a slyší i přes svou Slepotu a Hluchotu. Jsem ten, který cítí i přes tvrdost vlastního Srdce. Jsem ten, který rád pohladí, i když má dlaně na povrchu hrubé. Jsem Zrcadlo odrážející Světlo i pokorný Stín. Jsem Nádoba plná po okraj, i když beze dna, jsem Džbánek s vodou žíznícímu v poušti, i když Džbánek prostý a bez ucha.

Jsem nezlomný Pilíř a Stabilita, jsem oživlá Změna a Rozruch. Jsem Smích, Radost, Křik a Jásot, jsem rovněž Smutek, Stesk, Ticho a Samota. Jsem Láska a Pokoj, stejně jako Vášeň a Touha. Jsem Plnost a Prázdnota v jednom, jsem vodní Hladina i Kámen na jejím dně, jsem kvetoucí Třešeň na jaře i suchá Tráva na podzim.

Jsem Oko s obdivem hledící na nebesa, jsem Prach, který padá z Hvězd, jsem Duha, která určuje Směr, jsem Prostota, která ukazuje lehkost Jednoduchosti. Jsem Pravidlo i Chaos, Zákon i Svoboda, Vězení i Písčitá pláž. Jsem Podlaha bez rozměrů i Strop bez tvarů, jsem Paleta bez barvy a Hmota bez obsahu.

Jsem Ústy těch, kteří zatím mlčí, jsem Nástrojem těch, kteří s Nástroji již věky pracují. Jsem Struna, která ladí tak, aby rezonovala s původním záměrem Tvoření a rozezněla jej.

Jsem Truhla bez zámku a přesto stále nevykradená, jsem Mince bez hodnoty a přesto stále platná, jsem Třpyt rosy v ranní trávě, jsem Vstupenka na nedělní pouť, která ještě nepřijela do města…

Jsem ten, co dělá Chyby a stále se z nich nepoučí. Jsem Slza Smutku, stejně jako Slza Radosti a Štěstí. Jsem Proudem mezi Proudy, jsem Nic mezi Ničím,Obrazek jsem Myšlenka mezi Myšlenkami, jsem pouhá Kapka na dně Oceánu, Zrnko písku v základech obrovského Pískovce.

Jsem Láska i Radost, Spravedlnost, Pochopení i Soucit, jsem Srdce v dlaních a Tichý šepot větru v korunách moudrých dubů.

 

Prostě jen tiše, skromně a s pokorně skloněnou hlavou, vůči všemu krásnému kolem - „jsem“…

 

(Sepsáno v Lásce, které Děkuji za Slova, dne 31.8.2010)

Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

Otisk jednoho bytí

(Honza, 24. 3. 2012 14:08)

Jako bych byl Tebou a zároveň sám sebou...

Děkuji za expresi vnímání, z které si mohu ověřit, že
(ne)jsem sám!

Re: Otisk jednoho bytí

(Vlasta, 23. 5. 2012 10:41)

Taktéž...

dekuji ****

(katerna, 3. 4. 2012 20:41)

Mily Adriane, dnes jsem nahodne nasla vase stranky, protoze touto temetikou se zabiram par mesicu. Furt jsem hledala ruzne podklady a dekuji za vasi stranku. Panika nevznikne ted kdyz se o tom lidi dozvidaji.. protoze vetsina tomu neveri nebo si to neuvedomuje nebo nechce. Panika vznikne az to propukne, ale to uz bude pozde!! ja se bojim konce, ale chci se mezitim aspon udobrit s rodinou s kterou nejsem delsi dobu v kontaktu a chci ten zbytek ztravit s lidma ktere miluju a uzit si to protoze at clovek veri nebo ne nemusi se toho dozit a pokud ma prijit konec tak chci spokojene a bez vycitku, ze sem neco nestihla aspon se rozloucit :( :( :( a pokud nekdo konec sveta bere za zvasty bude litovat toho v den D kdy uz bude pozde!! takze dekuju vam a lidska skaza je to zaco si clovek mohl sam svojim chovanim a v teto dobe co se deje je normalni, ze se neco stane znicili jsme se sami!!!!

Nejen slova....

(Dáša, 22. 3. 2012 13:43)

V mém chápaní a vnímání znamená "jméno" Ariadne Láskyplný, nebo taky Ten, jež nese jméno (melodii) Láska. Těžko se to popisuje slovy, když ve vesmírném jazyce je to hudbou.
Jen jsem Ti chtěla říct děkuji. A ještě jednu věc. "Tvá" slova, ať už je jejich obsah jakýkoliv, léčí. Skrze vše, co jsi napsal, proudí léčivý pramen energie. Při čtení "tvých" textů jsem některé věci ani nechápala jejich obsahem (mozkem) ale přesto tam uvnitř mi zapadá...... větou ať už je obsah jakýkoliv, nemyslím, že jsou v něm chyby, jen to mělo vyjádřit, že z jakéhokoliv textu, je ta energie cítit. Vím, že "číst" je třeba nejen slova, protože ta jsou v mnoha ohledech velmi omezená.....
S láskou ještě jednou díky, že jsi......

Hledala jsem odchylky Měsíce...našla jsem Tebe:-)

(Danka Davano, 6. 2. 2012 11:52)

Milý Aridane, jak začít? Mám svoje webůlky o duchovnu,ale poslední dobou mám nutkání, nechat moje čtenářky nakouknout pod pokličku i toho reálného, co já kolem sebe vnímám, při hledání jak to šetrně poodhalit jsem našla tvoje stránky...jsou přesně to co jsem hledala. Nebudu citovat tvoje slova nebo je nahrazovat svými...v těch tvých je totiž tolik lásky,že by to postrádalo význam. Proto si dovolím dát odkaz na tvoje stránky...jsou totiž opravdu nádherné. S úctou a láskou Danka

Re: Hledala jsem odchylky Měsíce...našla jsem Tebe:-)

(Aridan, 7. 2. 2012 11:16)

Dobrý den Danko,
děkuji za vlídná slova, díky Bohu platí stále, že kdo hledá, prostě občas nalezne. Odkazy nebo i celé články bez váhání šiřte dále s uvedením zdroje a kdykoliv se sem opět stavte.
Pokud jste na webu jen malou chvilku, doporučuji shlédnout sekci JAK STRÁNKY POUŽÍVAT a v klidu pokračovat :-)
Jinak již určitě víte, že v pojetí Kosmu jsou odchylky Měsíce a vše ostatní, zcela provázané děje, proto jste jak sama píšete našla i více, než jste sama čekala :-)
Mnoho štěstí Aridan

díky***

(Georgia, 8. 11. 2011 22:30)

Aridane***
díky za otevírání očí, strhávání závoje a růžových brýlí naivity, která prostupuje dav tiše a ničivě...
Věřím, že Láska najde odvahu sdílet s námi další krásná tisíciletí... pokud ji lidstvo jednou procítí, již ji nenechá odejít... i Vy jste spoluTvůrce. Díky

Re: díky***

(Aridan, 17. 11. 2011 10:16)

Milá Georgio,
my všichni zde, v tomto čase a dimenzi, jsme spolutvůrci a každý z nás vyplňuje přesně ten prostor, který by byl jinak prázdný, svým vlastním vědomím.
Píšete to zcela správně - trnitá cesta, ale jediná správná, po které stojí za to jít, je nesobecká Láska. Pro někoho to zní celkem naivně, ale ten, který ji zažil nebo v ní žije, již z cesty nikdy nesejde.
Moc děkuji za komentář
Aridan

Re: Re: díky***

(Anatarael, 6. 12. 2011 14:14)


"Píšete to zcela správně - trnitá cesta, ale jediná správná, po které stojí za to jít, je nesobecká Láska. Pro někoho to zní celkem naivně, ale ten, který ji zažil nebo v ní žije, již z cesty nikdy nesejde."


Opravdu jste chtěl použít slovo nikdy?

S přáním

Anatarael

Re: Re: Re: díky***

(Aridan, 8. 12. 2011 17:42)

Nejspíše ano,
neb kdo jednou okusí, co je to žít ve Světle s lehkostí a širokými křídly, nehce sám o své vůli zpět do temnoty. Bezpečně ví, co za co stojí, protože může porovnat obě polarity - v tomto případě radostná dualita.
S díky Aridan

Re: Re: Re: Re: díky***

(vlasta2810, 31. 1. 2012 18:12)

Jo´, to žiju.Líbí se mi žít v radosti.A už nikdy jinak.Mám stejný názor,jsem narkoman závilý na radosti.Chci,aby to bylo nakažlivé a každý dělal radost a nakazil všechny.

Nádherné

(trojka63, 3. 12. 2011 1:30)

To bylo moc hezké, nejdřív jsem to chtěla jen tak rychle proletět, ale nedalo se.Celou mě to pohltilo a je mi krásně na duši. Děkuji

Děkuji

(makovice32, 25. 11. 2011 21:16)

Děkuji za tato neskutečně krásná a pokorná slova.Vždy,když potřebuji nabrat trochu energie,přijdu sem a přečtu si kdo nebo co jste,Adriane...

Pro Aridana (:

(Lukáš, 28. 10. 2011 4:30)

Ahoj Aridane,
tvé stránky mě velice zaujaly,sem rád že víc lidí přemýšlí a řeší tyto věci a události,,což řekl bych že pro většinu se zdají
neuvěřitelné a nepřípustné,takoví lidé bych řekl že žijí na autopilota tedy jen stoho co vídí,znají a na co byly naučeni,,klasicky "realita" i když to vždy tak není,,,:))

být víc lidí jako jsi ty "Aridane" svět by vypadal líp.
s pozdravem Lukáš...(:

Re: Pro Aridana (:

(Aridan, 17. 11. 2011 10:11)

Lukáši,
svět se čistí, všichni jsme zde kvůli tomu. Jako zrnka písku na mořském pobřeží omývá a čistí mořská voda, tak se naše vědomí dostává do stále vyšší úrovně a probouzíme se. Každý po svém a v tom je to krásné. Svět skutečně bude lepší a díky nám všem.
S láskou a díky Aridan

pro Adriana

(Všechno dohromady , 15. 11. 2011 21:51)

Adriane .Tak jak tvoří umělec dílo tak tvoříš ty i tyto stránky a úvahy.Je to kolotoč otázek a snaha najít na ně odpověd.Bohužel se pravdy nikdy nedobereš tvé myšlenky rotují na povrchu všech tzv.duchovních úvah.Stránky jsou souborem schromážděných duchovních názorů,směrů a úvah.Tak jak přistupuješ k stvořiteli v sobě dílo bude vždy neúplné podobně malíř nebude mikdy spokojen z obrazem který namaloval.Chtěl by jsi pochopit všechno tady a teď tvé noční tvoření je jako házení udice na vodu a čekání že něco vytáhneš.Občas něco z vody poznání vytáhneš něco malého nedokážeš to zařadit a snažíš se to nějak promyslet kam s tím Poznání a pravda není honba ze senzací vědění pak se z nás stává duchovní mág.Žádné konce světa nejsou je jen konec těla návrat domů pak opětovný návrat do těla pro naše zdokonalení,nikdo nás nenutí k ničemu a nejsme otroci ani nástroje nikoho.Přečti si se skromností např.knihy osudy,učení,vstahy a cesty duší od Phd. Michael Newton vydala Eugenika nehledej pravdu moc složitě S pozdravem čtenář strámek "jinestranky"

Re: pro Adriana

(Aridan, 17. 11. 2011 10:05)

Dobrý den milý čtenáři,
děkuji za komentář, který jsem několikáte procítil, abych přesně porozuměl obsahu. Vím, že je v něm zakódovaná snaha o pomoc a to je dobře. Děkuji.
Ano, vše je pohyb, vývoj a probouzení a vše je v dokonalém souladu, proto nemůžeme hledat Aridana tam, kde již dnes není. :-)
Ten, kdo se snad domnívá, že skrze osvícená slova nalezne co hledá, nikdy bez realizace sebe sama nic nenajde, jen osvícená slova - tedy bez obsahu.
Pokud k tomu navíc používá pouze myšlení, nenajde ani slova samotná, protože každý jejich výklad může chápat naprosto jiným způsobem než myslel autor...
Poznání je nalézání i ztrácení zároveň a pokud si je někdo jist, že právě teď nalezl Pravdu, tím okamžikem ji ztratil a nalezl jen vlastní Ego.
Nejlepším indikátorem univerzální Pravdy, je rezonance s naším Srdcem, které je tak zastíněno vzděláním a právě oním myšlením, že jej obvykle ignorujeme.
Je to vlastně snadné a každý může sám přesně nalézt část toho, čemu se říká skládanka, kterou vloží na předem určené místo a posune se na další. Tím se stáváme celkem a jednotou.
Aridan

pro Adriana

(lucie, 5. 11. 2011 20:24)

Kéž by bylo více lidí jako jsi ty, klaním se:)Bohužel je ale na světě tolik lidí, kteří se dali špatnou cestou a žijou v nevědomosti až mě to děsí.

Aridan-Jiné stránky

(Orwa, 9. 10. 2011 16:07)

V dnešní záplavě různých webů s obdobnou tématikou mně velice "pobouřily" Tvé stránky Aridane ! Ty nic neprodáváš,nic nenabízíš,nic nikomu nevnucuješ,nepožaduješ finanční podporu,vše máš přístupno zdarma a ještě píšeš pravdu ! A ještě tomu věnuješ většinu svého volného času a v nemalé míře i svůj energetický potenciál-no to je tedy děsná nehoráznost ! Takto nějak bych smýšlel o opravdu Tvých Jiných stránkách ještě zhruba před třemi roky.Dnes jsem již v realitě a tudíž mi nedělá problém číst to co píšeš "mezi řádky" svou energii. Vím, že to je vysilující, ale jen tak dál, energie máš dosti, neboť patříš mezi anděly a je to tvé zdejší poslání. Ať Tví ochránci nadále nad Tebou drží stráž a nedovolí Tvému ovládnutí ze stran hmoty.
Přikládám Tě na mé stránky, neboť dokážeš sdělit to vše co cítím i já a je mi líno to napsat.

Re: Aridan-Jiné stránky

(Aridan, 15. 10. 2011 20:33)

Milý Orwo,
díky za milý komentář - popsal jste úplně bravurně, proč jsou stránky "Jiné"

S vděkem Aridan


1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »