Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Pár slov o autorovi

 

Čtenáři Jiných Stránek mailem často píší rozličné dotazy, které mají být odpovězeny pouze jim samotným, mnoho dalších se ptá na to, co a jak sami se svýmObrazek životem dál, další by zajímalo, KOLIK lidí celkem Jiné Stránky připravuje a jak je možné celý rozsah webu propojit dohromady natolik, že tvoří jeden kompaktní celek.

Pro ty, kteří skutečně stojí o odpověď, je určeno následujících pár řádků:

 

Jak většina článků vzniká:

Dění všech věcí kolem našeho bytí a jejich prožívání, nás přivádí na cestu hledání určitého smyslu, propojení, vazeb a souvislostí. Informace, díky dnešním technologiím běžně dostupné, jsou sice v obrovském množství konzumovány, ovšem aniž by byl často pochopen jejich skrytý obsah a významné poselství.

Určité děje, informace a životní situace samozřejmě nemohou projít kolem mne, aniž bych jimi nebyl osobně dotčen a neubránil se příslušné reakci na daná témata či okruhy – to je obvyklým podnětem k psaní a to je důvodem poměrně širokého rozsahu témat Jiných Stránek.

Většina článků vzniká za doby večerní – nejdříve od desáté hodiny výše, kdy se již veškeré denní energie pomalu ztišují do noční tmy a naše lidská vědomí se ukládají do milosrdného spánku.

Tím se všechny „rušivé“ vibrace vytvářené člověkem uklidní, vzduch se Obrazeksymbolicky pročistí a je daleko snazší být vnímavější vůči určitým jemnějším energiím a „kanálům“, které nejsou přes den jednoduše přístupné.

Pak se stává něco úžasného – pocit existence mě samotného úplně zmizí a stávám se pouze jakýmsi gejzírem tekoucích slov, prýštících myšlenek (často s očima plných slz) a občas se s vděkem a údivem otáčím, kdo mi to dnes do ucha šeptá ta správná slova, která dávají celku význam a smysl.

Konec projekce bývá obvykle kolem druhé hodiny ranní a druhý den jsem pak při korektuře chyb v textu způsobených rychlým psaním sám překvapen nejen celkovým obsahem, ale též prostotou, se kterou je vše provázané a ve své podstatě velice jednoduché J   

__________________

Obdržel jsem již mnoho dotazů, kde že si je možné o autorovi dočíst pár základních informací?  Dostal jsem dnes proto „povolení“ promluvit J a níže přikládám pár stručných slov o mé osobě i o tom, jak vše spatřuji.

Koho skutečně a upřímně zajímá více, vše lze postupně nalézt zakódované v článcích samotných.

 

Autor o sobě:

Mám vám ještě říci, abyste další řádky četli skutečně v klidu, pomalu, nechali volně procházet energie, tak jak potečou skrze naše Srdce i Vědomí a nebránili se jejich případným očistným projevům:

 

Jsem prostý poutník na cestě, nemající nic, než čisté Srdce a hlavu plnou hledání Cesty.

Jsem úzká Pěšina horským úbočím, po které projde jeden živý tvor za sto let a jsem též Dálnice, kde projedou tisíce vozidel denně. Jsem Ticho a naprostý KlidObrazek a jsem Uragán i Bouře. Jsem Teplo i Chlad, jsem Kvádr i Koule beze všech hran. Jsem Let tichých křídel vážek a jsem valící se Lavina do údolí.

Jsem ten, který dává i když není co, jsem ten, který otevře i když nikdo neklepe, jsem Rozbřesk před příchodem Slunce, jsem Soumrak ještě před příchodem Noci. Jsem Slovo i Věta, Řádek i Kniha. Jsem Šířka i Délka, Výška i Hloubka i nekonečná Prázdnota chápajícího Kosmu.

Jsem ten, který vidí a slyší i přes svou Slepotu a Hluchotu. Jsem ten, který cítí i přes tvrdost vlastního Srdce. Jsem ten, který rád pohladí, i když má dlaně na povrchu hrubé. Jsem Zrcadlo odrážející Světlo i pokorný Stín. Jsem Nádoba plná po okraj, i když beze dna, jsem Džbánek s vodou žíznícímu v poušti, i když Džbánek prostý a bez ucha.

Jsem nezlomný Pilíř a Stabilita, jsem oživlá Změna a Rozruch. Jsem Smích, Radost, Křik a Jásot, jsem rovněž Smutek, Stesk, Ticho a Samota. Jsem Láska a Pokoj, stejně jako Vášeň a Touha. Jsem Plnost a Prázdnota v jednom, jsem vodní Hladina i Kámen na jejím dně, jsem kvetoucí Třešeň na jaře i suchá Tráva na podzim.

Jsem Oko s obdivem hledící na nebesa, jsem Prach, který padá z Hvězd, jsem Duha, která určuje Směr, jsem Prostota, která ukazuje lehkost Jednoduchosti. Jsem Pravidlo i Chaos, Zákon i Svoboda, Vězení i Písčitá pláž. Jsem Podlaha bez rozměrů i Strop bez tvarů, jsem Paleta bez barvy a Hmota bez obsahu.

Jsem Ústy těch, kteří zatím mlčí, jsem Nástrojem těch, kteří s Nástroji již věky pracují. Jsem Struna, která ladí tak, aby rezonovala s původním záměrem Tvoření a rozezněla jej.

Jsem Truhla bez zámku a přesto stále nevykradená, jsem Mince bez hodnoty a přesto stále platná, jsem Třpyt rosy v ranní trávě, jsem Vstupenka na nedělní pouť, která ještě nepřijela do města…

Jsem ten, co dělá Chyby a stále se z nich nepoučí. Jsem Slza Smutku, stejně jako Slza Radosti a Štěstí. Jsem Proudem mezi Proudy, jsem Nic mezi Ničím,Obrazek jsem Myšlenka mezi Myšlenkami, jsem pouhá Kapka na dně Oceánu, Zrnko písku v základech obrovského Pískovce.

Jsem Láska i Radost, Spravedlnost, Pochopení i Soucit, jsem Srdce v dlaních a Tichý šepot větru v korunách moudrých dubů.

 

Prostě jen tiše, skromně a s pokorně skloněnou hlavou, vůči všemu krásnému kolem - „jsem“…

 

(Sepsáno v Lásce, které Děkuji za Slova, dne 31.8.2010)

Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

Synchronicita

(Yarda , 9. 2. 2011 13:26)

se mně potvrdila . Díky Autore budu jedno velký "ucho"
Příjemný Den

Díky :-)

(martina, 1. 2. 2011 14:48)

...za to že JSTE a že nás necháváte, abychom si sami každý skrze "své vlastní" prožili Vaši i svou Jsoucnost :-) ať Vás Láska, Radost, Pokoj a chuť dělit se s námi neopouští... :-) Jsem moc ráda, že jsem "objevila" Vaše stránky...M.

vděk

(zrnko prachu, 18. 1. 2011 15:31)

bylo Vám darováno, věnujete těm, kteří nedostali

vděčný

Kdo jste ?

(Norbert, 4. 1. 2011 13:22)

Je jedno kdo jste,prostě nádhera.

pozdrav z kopcu na jihozapade ostrova zeleneho ktery eire se nazyva

(yenda, 18. 12. 2010 22:42)

uprimne dekuji za text ktery na dusi mne pohladil

kdo jste?

(Rappensberger, 5. 12. 2010 18:54)

Člověk

Doporučuji...

(Anna, 11. 11. 2010 13:57)

...a stojí za shlédnutí, doporučuji i jako bývalá osoba praktikující okultní praktiky, velmi mnoho a detailně je tam vysvětleno.

http://www.tv-mis.cz/titul.php?id=577

nádherné

(Bučko Katka, 20. 10. 2010 9:39)

je to napísané neuveriteľne nádherne :)
cítim, že sú to slova priamo zo srdca a to ma vľmi teší
som nesmierne vďačná, že som našla túto stránku, a že existuje niekto ako TY :)
ĎAKUJEM:)

mrzutost

(Jan, 15. 10. 2010 9:25)

Je to pekne ale porad mnoho clanku ktere nejdou otevrit PROC?????

Aridanovi

(Jana, 13. 10. 2010 20:15)

Přeji pěkný večer,
no vidíte, mám potřebu s Vámi komunikovat, ale nenapadají mne slova - to nevadí. :-) cítím spojení.
Jana - Morticia

k Autor o sobě

(Lada, 3. 10. 2010 22:02)

I kdybyste již nikdy nenapsal žádný článek, ten nejúžasnější jste možná už napsal ... Vaše poselství o tom "kdo jste" je tak neuvěřitelně krásné a dojímavé ... prostě nemám slov! Dojetí a slzy v očích ...
Děkuji Lada

Vdaka ze ste bratia :-)

(Didi, 19. 9. 2010 0:30)

Jedine krasa cisteho Srdca moze slovami opisat jednotu nas vsetkych a Velkeho Ducha. Je mi ctou ze sa dostala tvoja stranka ku mne a dakujem za informacie ktore ma posunu dalej a ja ich mozem posunut dalej medzi ludi. Chcem ta poprosi o spracovanie a uverejnenie prorodstva ktore nam priniesol Roy Littlesun staresina kmena Hopi ( http://www.cestyksobe.cz/kreslo-pro-hosta/nasi-mili-hoste/495.html ).Ja k jeho radam chcem pridat aby ludia na pomoc ocistenia krvi poprosili bylinky zihlavu - koprivu a pupavu - pampelisku ci ako caj a lebo pridanim do jedal a pokusit sa detoxikovat telo pocas splu a novu nejest nic iba pit cistu vodu a bylikove caje. Zaciatky su tazke ale ja vam verim ze to zvladnete. A este nieco Stravovanie podla krvnych skupin - http://www.multivitamins.sk/ttpharm/index.php?ID=249
Dakujem krasne drzkajte sa a rozdavajte usmev a lasku tak casto ako sa len bude dat :-)

úžasné

(Karel, 17. 9. 2010 13:14)

I já se připojuji k poděkování za tyto stránky
a slova, která probouzí.
Karel

Pěkné

(Fanda, 16. 9. 2010 21:06)

Ahoj Aridane
Nevím jek se chválí básníci a nevím jak se píšou pánům dopisy.
Ale máš to pěkný a celé stránky stojí za to.
Ahoj Fanda.

odezva

(Klára, 13. 9. 2010 14:51)

...chvějíce, slzíce, děkujíce

Poděkování

(Milan Gelnar, 12. 9. 2010 10:50)

Milý pane Adriane (hmmm to vypadá že veršuji "-). Občas mi posílá můj přítel články z Vašeho webu a vždy si říkám, že jsou to články a myšlenky skvělé a že by stálo za to autorovi poděkovat. A dnes, kdy jsem si našel čas přečíst si o Chaosu, jsem se ze své zavalenosti prací, vymanil a šel se podívat na Vaše stránky, kým vlastně jste. Asi je to mé poznamenání profesí (pracuji jako profesionální astrolog) a moc jsem se pobavil, tím co jste o sobě a vlastně komkoli z nás napsal. A tak vám i za tohle děkuji. Vzhledem k tomu, že jste to sepsal v době mých narozenin, přijal jsem to i jako jeden z narozeninových dárků pro sebe. A protože život není o tlachání, ale o činech, rozhodl jsem se, že Vaše stránky budu mezi svými klienty propagovat. Jsem přesvědčen o tom, že mnohé z nich to co sdělujete velmi potěší a obohatí.

S úctou Milan Gelnar t.č. profesionální astrolog (www.astrosfera.cz)

re: tak

(Aridan, 11. 9. 2010 7:51)

Milý fohate,
souhlasím s Vámi, i když ne zcela.
Není totiž až tak nemožné propojit příběh veřejného i soukromého života a nasměrovat jeho děj tam, kam je třeba. Volba je pouze na nás :-)
Aridan

tak

(fohat, 9. 9. 2010 22:28)

se ve své figuře potácím přes šedesát let a musím podotknout,že nekapíruji DÁVNO sladka sluvka mystiku o lásce,ble ble ble.Nebot opryčníci s maskami jsou jiní doma,jiní v práci,jiní v psaní o lásce a meditaci...Jedinou pravdu o sobě lze zjistit při lekci,zvané smrtelná choroba,nebo klinická smrt.Takže se prodírat haraburdím k NYNÍ,dle bdícího TOLLE.

Děkuji

(Drahomíra, 5. 9. 2010 7:25)

Děkuji .... , prostě Děkuji.

DĚKUJI

(David S., 3. 9. 2010 11:58)