Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Pár slov o autorovi

 

Čtenáři Jiných Stránek mailem často píší rozličné dotazy, které mají být odpovězeny pouze jim samotným, mnoho dalších se ptá na to, co a jak sami se svýmObrazek životem dál, další by zajímalo, KOLIK lidí celkem Jiné Stránky připravuje a jak je možné celý rozsah webu propojit dohromady natolik, že tvoří jeden kompaktní celek.

Pro ty, kteří skutečně stojí o odpověď, je určeno následujících pár řádků:

 

Jak většina článků vzniká:

Dění všech věcí kolem našeho bytí a jejich prožívání, nás přivádí na cestu hledání určitého smyslu, propojení, vazeb a souvislostí. Informace, díky dnešním technologiím běžně dostupné, jsou sice v obrovském množství konzumovány, ovšem aniž by byl často pochopen jejich skrytý obsah a významné poselství.

Určité děje, informace a životní situace samozřejmě nemohou projít kolem mne, aniž bych jimi nebyl osobně dotčen a neubránil se příslušné reakci na daná témata či okruhy – to je obvyklým podnětem k psaní a to je důvodem poměrně širokého rozsahu témat Jiných Stránek.

Většina článků vzniká za doby večerní – nejdříve od desáté hodiny výše, kdy se již veškeré denní energie pomalu ztišují do noční tmy a naše lidská vědomí se ukládají do milosrdného spánku.

Tím se všechny „rušivé“ vibrace vytvářené člověkem uklidní, vzduch se Obrazeksymbolicky pročistí a je daleko snazší být vnímavější vůči určitým jemnějším energiím a „kanálům“, které nejsou přes den jednoduše přístupné.

Pak se stává něco úžasného – pocit existence mě samotného úplně zmizí a stávám se pouze jakýmsi gejzírem tekoucích slov, prýštících myšlenek (často s očima plných slz) a občas se s vděkem a údivem otáčím, kdo mi to dnes do ucha šeptá ta správná slova, která dávají celku význam a smysl.

Konec projekce bývá obvykle kolem druhé hodiny ranní a druhý den jsem pak při korektuře chyb v textu způsobených rychlým psaním sám překvapen nejen celkovým obsahem, ale též prostotou, se kterou je vše provázané a ve své podstatě velice jednoduché J   

__________________

Obdržel jsem již mnoho dotazů, kde že si je možné o autorovi dočíst pár základních informací?  Dostal jsem dnes proto „povolení“ promluvit J a níže přikládám pár stručných slov o mé osobě i o tom, jak vše spatřuji.

Koho skutečně a upřímně zajímá více, vše lze postupně nalézt zakódované v článcích samotných.

 

Autor o sobě:

Mám vám ještě říci, abyste další řádky četli skutečně v klidu, pomalu, nechali volně procházet energie, tak jak potečou skrze naše Srdce i Vědomí a nebránili se jejich případným očistným projevům:

 

Jsem prostý poutník na cestě, nemající nic, než čisté Srdce a hlavu plnou hledání Cesty.

Jsem úzká Pěšina horským úbočím, po které projde jeden živý tvor za sto let a jsem též Dálnice, kde projedou tisíce vozidel denně. Jsem Ticho a naprostý KlidObrazek a jsem Uragán i Bouře. Jsem Teplo i Chlad, jsem Kvádr i Koule beze všech hran. Jsem Let tichých křídel vážek a jsem valící se Lavina do údolí.

Jsem ten, který dává i když není co, jsem ten, který otevře i když nikdo neklepe, jsem Rozbřesk před příchodem Slunce, jsem Soumrak ještě před příchodem Noci. Jsem Slovo i Věta, Řádek i Kniha. Jsem Šířka i Délka, Výška i Hloubka i nekonečná Prázdnota chápajícího Kosmu.

Jsem ten, který vidí a slyší i přes svou Slepotu a Hluchotu. Jsem ten, který cítí i přes tvrdost vlastního Srdce. Jsem ten, který rád pohladí, i když má dlaně na povrchu hrubé. Jsem Zrcadlo odrážející Světlo i pokorný Stín. Jsem Nádoba plná po okraj, i když beze dna, jsem Džbánek s vodou žíznícímu v poušti, i když Džbánek prostý a bez ucha.

Jsem nezlomný Pilíř a Stabilita, jsem oživlá Změna a Rozruch. Jsem Smích, Radost, Křik a Jásot, jsem rovněž Smutek, Stesk, Ticho a Samota. Jsem Láska a Pokoj, stejně jako Vášeň a Touha. Jsem Plnost a Prázdnota v jednom, jsem vodní Hladina i Kámen na jejím dně, jsem kvetoucí Třešeň na jaře i suchá Tráva na podzim.

Jsem Oko s obdivem hledící na nebesa, jsem Prach, který padá z Hvězd, jsem Duha, která určuje Směr, jsem Prostota, která ukazuje lehkost Jednoduchosti. Jsem Pravidlo i Chaos, Zákon i Svoboda, Vězení i Písčitá pláž. Jsem Podlaha bez rozměrů i Strop bez tvarů, jsem Paleta bez barvy a Hmota bez obsahu.

Jsem Ústy těch, kteří zatím mlčí, jsem Nástrojem těch, kteří s Nástroji již věky pracují. Jsem Struna, která ladí tak, aby rezonovala s původním záměrem Tvoření a rozezněla jej.

Jsem Truhla bez zámku a přesto stále nevykradená, jsem Mince bez hodnoty a přesto stále platná, jsem Třpyt rosy v ranní trávě, jsem Vstupenka na nedělní pouť, která ještě nepřijela do města…

Jsem ten, co dělá Chyby a stále se z nich nepoučí. Jsem Slza Smutku, stejně jako Slza Radosti a Štěstí. Jsem Proudem mezi Proudy, jsem Nic mezi Ničím,Obrazek jsem Myšlenka mezi Myšlenkami, jsem pouhá Kapka na dně Oceánu, Zrnko písku v základech obrovského Pískovce.

Jsem Láska i Radost, Spravedlnost, Pochopení i Soucit, jsem Srdce v dlaních a Tichý šepot větru v korunách moudrých dubů.

 

Prostě jen tiše, skromně a s pokorně skloněnou hlavou, vůči všemu krásnému kolem - „jsem“…

 

(Sepsáno v Lásce, které Děkuji za Slova, dne 31.8.2010)

Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

neviem

(sta, 15. 10. 2011 19:57)

Milý Aridan, si zaujímavý človek..v dnešnej dobe je ťažké nájsť pravdu. Musíme byť opatrní, všade nám posúvajú zmanipulované informácie, ktoré sa zdajú byť pravdivé..je ťažké niečomu veriť, môže to byť poskladané do skladačky, ktorá do seba zapadá..aj preto neviem, čo si mám o tebe myslieť.možno mi pomôže tvoja úprimná odpoveď: akú vieru vyznávaš? si kresťan? teda, ja úprimne ďakujem. s

Re: neviem

(Aridan, 15. 10. 2011 20:30)

Dobrý večer "sta",
díky Bohu jsem měl možnost projít více zkušenostmi a pochopit, že je dobré vzít nejlepší společné body všech systémů - a to nejen víry.
Proto si dnes velice reálně dokážu představit svět zcela očištěný od iluze a nutnosti existence zbytečných peněz a šílené moci největších korporací - viz. dnešní světové protesty.
Myslím, že nejlépe můj pohled na položenou otázku odpoví následující dva články.
Přeji krásný večer a díky za dotaz
Aridan

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/nabozenstvi-jako-nastroj-naseho-rozdeleni.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/nenechme-sebou-jiz-manipulovat.html

Jsem

(ZEN, 2. 10. 2011 21:14)

Aridane, skvele stranky, velice prospesne pro ty co si teprve zacinaji uvedomovat svuj potencial a projektuji vlastni realitu.

Co se tyka " Jsem " , je to totalni definice zenu ( Osho.. ? ) v pritomnem okamziku..
Mantra v psane forme.

Re: Jsem

(Aridan, 2. 10. 2011 21:29)

:-)
Jo, JSEM, to kdybych věděl...
Teklo to tenkráte spolu s přívalem slz úplně samo :-)
Díky za komentář a kdykoliv se stavte.
Aridan

Re: Re: Jsem

(ZEN, 3. 10. 2011 21:38)

ok... JZEN

Budu se tesit na dalsi clanky...vsechno se ted deje..

MVM

Hezký den

(Rudolf, 12. 9. 2011 15:22)

Milý Adriane,
ať už jsi muž či žena, člověk čí vyšší entita. Přeji Ti hodně bystrých čtenářu s nadhledem. Jsi inspirací... Rudolf

Re: Hezký den

(Aridan, 13. 9. 2011 17:55)

:-)
...s vděkem a radostí...
Aridan

Aridan?

(Eva, 12. 9. 2011 23:50)

Nezlobte se, odrazují mě stránky v nichž se autor skrývá, píše o sobě neurčitě a snad jen vyvolení smějí vědět kdo to vlastně je. Možná by bylo lepší stránky uzavřít do komunity vyvolených a nezahlcovat internet neosobním přístupem k lidem. Určitě se zde už rozhlížet nebudu, stránky na mne působí nedůvěryhodně.

Re: Aridan?

(Aridan, 13. 9. 2011 17:52)

Milá Evo,
žádného autora nikdy dobře nepoznáme pouze na základě jeho jména, ale teprve poznáním jeho díla.

To je skoro na citát :-)
S díky Aridan

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/autora-nikdy-nepozname-na-zaklade-jeho-jmena--ale....html

rozervanost

(Anna, 11. 11. 2010 13:30)

...jsem voda a oheň, tma a světlo, den a noc...tvá víra Tě musí vyčerpávat a nevěřím, že tě to uspokojuje, stále musíš hledat a hledáš, běž za Bohem a nekličkuj ve tmě, to Ti ze srdce přeji...

Re: rozervanost

(Ahmed, 14. 8. 2011 7:55)

Milá sestřičko v přílišné dualitě...

Chvála Bohu...

(Martina, 4. 8. 2011 3:40)

..za Vaše stránky! Už mám dost různých neosobních podání, která víc prosazují sebedůležitost autorů a "jejich" zasvěcení do tajů věcí.. Píšete čtivě, neotřele a tak, že se s tím člověk snadno ztotožní a ne, že Vás v dětství unesli nepřátelští ufoni a přátelští osvobodili..(to se nevylučuje, ale není to zase pro obsah důležité:-)). Ale "Jsem" jste si vypůjčil ;-) - je mi to dost povědomé. Hodně zdaru a těším se na další../byla jsem tu "náhodou" prvně, ale objednala jsem si Vás :-D! Příjemné ladění!

...

(Márty, 31. 7. 2011 14:49)

... jako poděkování za Tvá slova, pár obrázků
http://www.rajce.net/a4174227
Hodně Štěstí + Lásky + Zdraví nejen Tobě přeje MMK . . .

Super moje krvná skupina

(Petr Slowakia, 21. 7. 2011 8:19)

Moc krásné stránky,som tu sice trocha omylom,ale o to viac rád.Plne s tebou súhlasím čo tu píšeš,chcelo by to ešte zdôrazniť viac tu židovsku bandu ,ale nie nemá chybu i keď som sa nič nové nedozvedel ...CHVáLíM AuTora. !!!

???

(Karel, 17. 7. 2011 14:57)

kdepak je...pan autor???

Re: ???

(kyr, 18. 7. 2011 13:26)

to by mne, taky zajímalo! Dovolená-to by se zmínil, vyčerpání-nepravděpodobné, takže Ardiane, znovu to uchop, jelikož tě máme rádi a potřebujeme tě!

Re: Re: ???

(marek, 19. 7. 2011 0:23)

Na tom je videt,jaci jsou lidi zavislaci.Ano Aridan se z nejakeho duvodu odmlcel a nedal nam vedet proc konkretne.Y tomto odkazu napsal,ze je doba dovolenych a ze clanku bude poskrovnu.A tim si myslim,ze chtel rict,ze uz toho vlastne napsal na ruzna temata vic nez dost,a ze ted je na rade v dobe pauzy si jeho stranky jeste jednou procist,treba se najde jeste neco,cemu jsme neporozumeli a ted tomu porozmime vice.Jsme fakt zvykli,ze pise a pise,ale co tim mysli,to vetsina asi moc nepochopila ,nebo pochopila,kazdy svym zpusobem.At je Aridan kde chce,pevne doufam,ze se opet ozve.

Re: Re: Re: ???

(Aridan, 20. 7. 2011 19:03)

Marku,
přesně tak, chtěl jsem tím vyjádřit, že každý má právo na chvilku pro sebe - bez výjimky.
Nyní je vše zpět a v "normálu" a chvíle očisty a soustředění se do středu sebe sama přinesly své plody, o kterých se s námi všemi rád brzo podělím :-)
S láskou a díky Aridan

Re: Re: ???

(Aridan, 20. 7. 2011 19:04)

Kyr, více jsme si řekli mailem, jedeme dále :-)
S láskou a vděčností Aridan

Re: ???

(Aridan, 20. 7. 2011 19:05)

Karle,
to přeci není vůbec důležité - není nic a nikdy nic nebyl. Zároveň je všechno kolem :-)
S láskou a s díky Aridan