Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNenalezli jste, co jste hledali?

 

Přejete si odeslat dotaz nebo zpracovat konkrétní téma?

 

Není nic snazšího, než uvést jej přímo sem nebo ke konkrétnímu článku, kde je možno přiložit komentář včetně mailového i telefonického spojeni.

 

mail:  jinestranky@seznam.cz 

 

 

 

Pokud stránky pomohly a zaujaly vás, zkuste poslat odkaz známým, mohou zrovna pomoci i jim.

Všichni asi známe Zlaté Stránky, tyto jsou úplně  JineStranky.cz , které se však pro někoho mohou stát doslova "zlatými"...

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Poznámka: Z důvodů nekončících nesmyslných útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně pozastaveno - vysvětlení viz tento odkaz: http://www.jinestranky.cz/clanky/vzkazy-a-pozdravy.html 

 

Komentáře

Přehled komentářů

svet jako iluze?

(Ella, 29. 9. 2010 20:59)

Dobry vecer Adriane,cetla jsem vsechny vase clanky a toto tema me zajima uz dlouho, snad i proto,ze se mi prihodilo par podivnych veci,ktere se vlastne za normalnich okolnosti vubec stat nemely.Prinutilo me to se tim mysteriem vice zabyvat a stale vice se ptam,zdali tento zivot neni vlastne jenom iluze v tom pripade se musim taky zeptat, kdo, nebo co jsou obyvatele planety zeme, co by byla v tomto pripade ona jednota.Vlastne je mi tu dost veci podivnych a umela bych si je vysvetlit jedine jednim zpusobem, ktery je ale dost odvazny,takze se tom radeji nebudu zminovat z pochopitelnych duvodu.Jinak stranky jsou velice zajimave,myslim,ze hodne lidem pomahaji.Dekuji ella

Re: svet jako iluze?

(Aridan, 29. 9. 2010 22:02)

Mila Ello, dovolil jsem si dopsat náznaky odpovědí přímo do textu VELKÝMI PÍSMENY:
cetla jsem vsechny vase clanky a toto tema me zajima uz dlouho, snad i proto,ze se mi prihodilo par podivnych veci,ktere se vlastne za normalnich okolnosti vubec stat nemely. CHÁPU A ROZUMÍM, NIC NENÍ NÁHODA A VŠE MĚLO SVŮJ ÚČEL, JEN JEJ NE VŽDY HNED ODHALÍME :-)
Prinutilo me to se tim mysteriem vice zabyvat a stale vice se ptam,zdali tento zivot neni vlastne jenom iluze ANO, LZE TO TAK NAZVAT - JE TO ILUZE, JEJÍŽ BĚH JSME SCHOPNI OVLIVNIT VLASTNÍM PŘIČINĚNÍM. TEN, KDO DOKÁŽE ŘÍDIT SVÉ SNY JAKO SCÉNÁŘ FILMU, KTERÝ ARANŽUJE, DĚLÁ V PODSTATĚ TOTÉŽ. v tom pripade se musim taky zeptat, kdo, nebo co jsou obyvatele planety zeme, JEDNÁ SE O ROZTROUŠENÉ STŘÍPKY DOKONALOSTI A ABSOLUTNÍHO VĚDOMÍ, KTERÉ DÍKY ZNEUŽITÍ NEJKRÁSNĚJŠÍCH ZÁKONŮ KOSMU UPADLO DO OSIDEL HMOTNÉHO SVĚTA A VELKÉHO KLAMU. Co by byla v tomto pripade ona jednota - JEDNOTU CHÁPU JAKO HARMONII A SOUZNĚNÍ, KDE JSOU PŘÍČINY I NÁSLEDKY V DOKONALÉ SYMBIÓZE. NENÍ VÍTĚZŮ ANI PORAŽENÝCH, NENÍ LEPŠÍCH ANI HORŠÍCH, NENÍ BOHATÝCH ANI CHUDÝCH - KAŽDÝ PŘESNĚ VÍ, CO JE PRO CELEK NEJLEPŠÍ. SNAŽÍM SE TAK SÁM ŽÍT NEHLEDĚ NA OKOLNÍ SVĚT A KUPODIVU TO LZE... Vlastne je mi tu dost veci podivnych a umela bych si je vysvetlit jedine jednim zpusobem, ktery je ale dost odvazny,takze se tom radeji nebudu zminovat z pochopitelnych duvodu. NWNÍ PROBLÉM ODESLAT MAIL - POKUSÍM SE REAGOVAT NAZPĚT CO NEJDŘÍVE.
Jinak stranky jsou velice zajimave,myslim,ze hodne lidem pomahaji. TO JE MOC DOBŘE - JE TO JEJICH POSLÁNÍM I KDYŽ NEJSOU VŠECHNY VĚCI ZROVNA PŘÍJEMNÉ VŠEM :-)
Dekuji ella JÁ DĚKUJI, ARIDAN

re: ALL

(Aridan, 23. 9. 2010 19:19)

Děkuji VŠEM za podporu, vnitřní pomoc i krásné příspěvky.
Pamatujte, že děkujeme sami sobě a obohacujeme náš celkový potenciál lidství, jako když se po zrnku cukru postupně oslazuje sklenice s vonným čajem :-)
Aridan

re: je to nebezpečné

(Aridan, 23. 9. 2010 19:17)

Milý Jarine,
nejsem odborník na geologii, ale už jen to, že se tomuto tématu věnuje pozornost znamená, že je k tomu důvod. Pokud vzpomeneme období historie lékařství či kontaktních bojových sportů, je možné podkožní krevní výron skutečně řešit otevřením cesty ven. To je však malý kousek hmoty a víme, že nevytryskne nekonečný gejzír z nitra Země. Měl jsem před očima scénář protržené přehrady, kde může navrtaná díra způsobit rozpad daleko větších částí - vzpomeňme jen na porušený "hloupý" vrt v Mexickémk zálivu a kolik z toho bylo legrace.
Osobně však zůstávám pozitivní optimista a budu naší matce Zemi držet palce, jsme zlobivé děti... :-)
Aridan

Pěkné stránky...

(Ajwen, 23. 9. 2010 13:54)

Díky autorovy za to, že dřel dát tohle dokupy. Co je a není pravda ukáže budoucnost, pokud ji nějak kolektivně nezměníme. Jedna věc je žít a konat jak by si člověk přál, druhá věc je realita. Z lásky, spravedlnosti, pochopení a soucitu v této společnosti žít nelze..to by člověk rychle skončil na ulici. Nicméně lze se o to snažit a jednat rovně se sobě rovnými...konečně se pak smířit s touto realitou a snažit se radovat z každého možného momentu v životě.
PS: Jsem velice zvědav jaká bude realita za 5 let. Nicméně osobně se budu snažit žít co nejlépe a nejslušněji jak jen to jde dále..Přeji hodně štěstí Aridane..

je to nebezpečné?

(Jarin, 22. 9. 2010 22:27)

dnes na novinky.cz
http://www.novinky.cz/veda-skoly/212114-vedci-navrtaji-italskou-sopku-mohou-zpusobit-obri-zemetreseni.html

zdravím všechny

(Marcel, 18. 9. 2010 14:05)

je skvělé se podělit o tyto pravdivé myšlenky,díky.I když nás není mnoho;-).

ahoj

(Jadena, 13. 9. 2010 22:05)

Ahoj Aridane.Jen par slov jsem chtěla říct a poděkovat Ti že jsi.Je těžké pro mně najit slova... a to divné chvění...promin,mám pocit jakobych tě odnikud znala,možna je to jen klam,nevim.Hodně mně oslovili jak Tvé citaty,tak to jak píšeš o sobě,styl Tvé práce.Děkuju Ti taky za krásnou ukázku řeči co používáš...řeči srdce,jen málo kdo jí zná,díky a mnoho štěsti.JL

jak to že -a proč?

(miroslav , 9. 9. 2010 19:32)

Dobrá -byli jsme vyrobeni pro práci ve zlatých dolech mnohem inteligentním někým. Jak jsme se mu mohli tak vymknout z ruky?Jak to že nám nedal na prdel,když jsme začali zlobit?Snad se shodnem na tom ,že bychom zasloužili.

Odvaha

(Otosl, 22. 8. 2010 2:02)

Mně si jistě pamatuješ, už jsem sem psal. Rozhodl jsem se s několika kamarády vyrazit po 3tí hodině a 15ti minutách a chceme nafotit alespoň jeden Orb a zkusit jestli nám to bude rušit rádiový signál z MP3 přehrávače. Mám trochu bobky, ale jdu do toho !

nemožné!

(Cpl bala, 17. 8. 2010 23:21)

Za zdílení a souznení s těmito stránkami se neplatí? ZÁZRAK A DÍKY

re: Zajímaví

(Aridan, 6. 8. 2010 20:04)

Milý Fando,
nemám žádný důvod ke lžím, protože jsem si plně vědom jejich důsledků. Během života člověk totiž zjistí, že ty nejhodnotnější věci nevznikají "pro nebo za peníze", ale z vnitřního motivu a hlubších pohnutek (a dost často za pomoci vyšších sil).
Ten můj důvod, již začíná být pomalu z obsahu stránek patrný - probudit to, co v nás dávno spí, dostat nás blíže k sobě, pomoci tomu, co se zdá být trvalou hodnotou a co může zlepšit obsah a smysl života mnoha hledajícím. Některé záležitosti jsou skutečně stále ještě dost neveřejné i když se skutečná pravda konečně pomalu odhaluje.
Aridan

Zajímaví

(Fanda, 6. 8. 2010 18:26)

Ahoj Aridane.
Zajímaví Stránky a zajímaví články.
Je dobře že jsi je stvořil a máš všechny články zdarma, ale jak to vše sháníš a jak to vše stíháš??
Až se nechce věřit že to je práce jednoho nebo pár lidí.
Ty to stránky musí dát obrovskou práci pro celej tým.A nejen práci.
Nechci být rejpal Aridane ale ,,,,,,,,,jak?
Ahoj Fanda

re: Víme, bude to stačit?

(Aridan, 3. 8. 2010 13:14)

Dobrý den milý Kolemjdoucí,
každý se může mýlit a každý může mít jiný názor, proto děkuji za ten Váš.
Během mého jak píšete bádání, jsem skutečně zaznamenal poměrně dost informací o podprahových vysíláních umísťovaných nejen do obsahu vysílání, struktury reklam, či podsouvaných okultních a jiných grafických symbolů, ale též o vysílání zejména moderních přístrojů samotných (mobilní tlf mají rovněž další funkce, o kterých se nemluví a dají se snadno zneužít). Dokonce je celkem logické, že stejně jako se my díváme na LCD screen, i LCD se za určitých okolností jistým způsobem "dívá" na nás, to nepopřeme :-)
Rozličné formy energií se dají transponovat, směrovat a měnit - a co se dnes zdá jako nesmysl, bude za chvíli zcela normální.
Důkazy si můžeme nalézt sami nebo vše prostě ignorovat, stejně jak je uvedeno v textu úvodu stránek, že "...slouží jako navigace k hlubšímu studiu". Pokud je tedy Vaše přesvědčení, že tomu tak není, respektuji jej.
A ještě jedna věc k závěru příspěvku: Myšlení ani vzdělání není zdaleka nejvyšším vrcholem a dokonce ani zárukou pochopení :-)
Aridan

Víme, bude to stačit?

(kolemjdoucí, 3. 8. 2010 12:25)

Ze zde uvedených textů mám jistotu, že uvádíte pouhý (a navíc vybraný a nikoli bezchybný) zlomek informací ohledně reality. Příkladem - LCD technologie zobrazení nemá zhola nic společného s umísťováním vědomě nepostřehnutelných, leč podvědomě zpracovávaným sdělením, jimiž zadavatelé ovlivňují myšlení a rozhodování ovlivněných. Přesto si, Aridane, uchovávám naději na to, že vaše kritické myšlení máte ve své moci současně se vzděláním, taktéž nabytým nikoli paměťovým zápisem, ale kritickým probádáním včetně důkazů sporem.

pro autora

(Tsignotschka, 2. 8. 2010 11:47)

Pekne stranky a zajimave myslenky. Jen tak dal.

All

(Aridan, 12. 6. 2010 18:27)

...pouze skromný komentář, aby to nevypadalo, že se s Vašimi podněty nepracuje - s Mariánem jsem od doby odeslání zprávy níže v přímém kontaktu přes mail, kde si vyměňujeme informace dle situace pravidelně.
Aridan

tajemno

(Marián, 27. 5. 2010 19:51)

Ahoj, mám rád vše tajemné, zabývám se tím několik let. Prosím o zaslání této literatury, pokud by to bylo možné. Děkuji
Slezarik@seznam.cz

co tam porad delas

(rendas, 18. 4. 2010 19:20)

ahoj uz cucim


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9