Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNenalezli jste, co jste hledali?

 

Přejete si odeslat dotaz nebo zpracovat konkrétní téma?

 

Není nic snazšího, než uvést jej přímo sem nebo ke konkrétnímu článku, kde je možno přiložit komentář včetně mailového i telefonického spojeni.

 

mail:  jinestranky@seznam.cz 

 

 

 

Pokud stránky pomohly a zaujaly vás, zkuste poslat odkaz známým, mohou zrovna pomoci i jim.

Všichni asi známe Zlaté Stránky, tyto jsou úplně  JineStranky.cz , které se však pro někoho mohou stát doslova "zlatými"...

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Poznámka: Z důvodů nekončících nesmyslných útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně pozastaveno - vysvětlení viz tento odkaz: http://www.jinestranky.cz/clanky/vzkazy-a-pozdravy.html 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: Jsem na hranici exploze!

(Aridan, 7. 10. 2010 20:55)

Ještě jedna myšlenka Bazzieli -
asi jsem Vás před chvílí viděl ve víru dění - vše se uklidní a ve Vás samém pročistí, až to přijmete a přestanete to vnímat jako trest, vlastní vinu či osobní nepochopení - je to na delší diskusi, jsem k dispozici na mailu či zde.
Něcoje možné nalézt v článku "Přijetí reality"
Aridan

Re: Re: Re: Jsem na hranici exploze!

(Jitka, 8. 10. 2010 20:44)

Milý Bazzieli
Jsi dalším člověkem,kterému je umožněno poznání a čest změnit se svými spoluvrstevníky chod světa.
Tvé pocity mě připomínají mé procitnutí před půl rokem a současné pochopení chování mé dcery,která má též zkušenost s drogou.
Silně vnímavé osoby dokáží vnímat podobné stavy mozkových obrazců a impulsů i bez použití HTC.
Do této doby se narodilo spoustu dětí,které mají schopnost změnit myšlení lidí.

Toto období probouzí v lidech poznání a cítí vedení správným směrem. Nebraň se tomu a snaž se o vyjádření všeobjímající lásky. Uvidíš,že během půl roku se budeš cítit šťastný.Je toho hodně co bych Ti chtěla říci ale záleží vše na Tobě.
Pokud Tě má slova osloví uvnitř Tebe samého,mohu Ti pomoci se s uvědomováním sebe samého pomoc.
Máš pravdu v tom,že je to síla, ale jsme tu proto abychom ukázali že Duch má být nad hmotou a ne obráceně. Proto nastává " probouzení "
Hodně štěstí a děkuji za tvá upřímná slova.

Re: Re: Re: Re: Jsem na hranici exploze!

(esygoesaycomea, 10. 10. 2010 16:17)

duch ma byt nad hmotou? Jestli mame my duchove hmotna tela tak spis pujde o to aby hmota i duch spolupracovaly.Aby byly jednim. Aby telo, duch i mysl byly v rovnovaze. Prevaha jednoho nebo druheho je disharmonii.

Re: Re: Re: Re: Jsem na hranici exploze!

(fohat, 17. 10. 2010 10:42)

nějak se mi po letech vytrácí ze slovníku to americky modní-- miluji tě,soucítím,forum 2000,nějak to vývojem dojde k bytí bez kecání,klanové shromaždování bendovcu,hladíkovcu,bruntonovcu,ševelení ega podélně,příčně...musím to procitovat,aniž bych vukol mlátil hubou a ostatní ovčani to cítí jako přínos,pak by se dalo uvažovat o vnitřím pokroku...ego zneužije každý dobrý umysl...http://www.youtube.com/watch?v=pzdykAR4Bt8&feature=player_embedded

pro Bazziela

(Jana, 13. 10. 2010 20:00)

Milý Bazzieli,
to bude všechno v pořádku, nebojte. Věřte sám sobě a nenechte se odradit, cítíte to správně. Vím, že to není jednoduché, sama jsem si prošla "neuvěřitelnými"zkušenostmi a byla (možná pořád jsem) nejen doma za podivína :-) a ten tlak znám - je to někdy k nesnesení, tak z hluboka dýchám a prosím o klid. To jsme jenom víc citliví a jak se vše zrychluje a stoupá nervozita, tak to prožíváme. Přeji pěkný večer :-) Jana - Morticia

dotaz

(Jan Svoboda, 15. 10. 2010 9:33)

Proc tolik clanku UZAVRENO??? Jinak jsem velice zaujat. A muj pocit je ten ZE LIDSTVO VISI VYCCHCIPAT jinak se uz nrvspamatuje!!!!!!

Re: dotaz

(Aridan, 15. 10. 2010 20:37)

Milý Jane,
všechny články jsou v pořádku na svých místech a jsou všem zcela k dispozici - žádný z nich není uzamčen.
Pokud nějaký objevíte jako nefunkční, prosím informujte mě.
Děkuji Aridan

omluva

(Jan, 15. 10. 2010 10:00)

Omlouvam se za caste preklepy.Jsem posledni dobou dost nervozni.

Re: omluva

(Aridan, 15. 10. 2010 20:33)

Milý Jane,
nejde o slovíčkaření, ale o celý obsah - viz sekce v MENU: JAK STRANKY POUZIVAT
Nakonec si všichni stejně porozumíme :-)
Aridan

struktura webu

(Pepino, 12. 10. 2010 21:41)

Dobrý den,

moc by mi (a myslím že i ostatním čtenářům webu) pomohlo, kdyby existoval odkaz, ve kterém by všechny nové příspěvky byly seřazeny chronologicky. Takto musím procházet jednotlivé sekce (Věda a experimenty, Konspirace a lži, atd...), abych našel nové příspěvky.
Nešlo by to udělat, Aridane?

Děkuji, Pepíno

Re: struktura webu

(Aridan, 12. 10. 2010 21:54)

Milý Pepino,

pokud si všimnete, dole vlevo je pod MENU kalendář označený slovem ARCHIV - tam si kliknutím na měsíc naleznete veškeré příspěvky daneho měsíce.

Shodnou informaci naleznete v sekci JAK STRANKY POUZIVAT.

Jinak je samozrejme mozne kliknout na jednotlive sekce a podivat se na nejnovejsi clanky.

S vyhodou je mozne rovnez vyuzit bezplatnou registraci k odberu novinek jak je uvedeno v sekci JAK STRANKY...

Moznosti je vice, snad jako vysvetleni postacuje :-)
Aridan

děkuji všem

(honza, 10. 10. 2010 7:16)

když jsem přečetl všechny předešlé komentáře tak mi to připadlo jak by padal hustý sníh,není to náhoda, že jsme se tak sešli,děkuji ti za to Aridane ,že jsi prostředníkem tohoto setkání.Po přečtení článku od Bazziela jsem velmi dojat podobný stav jsem měl i já často a zrovna včera jsem rád, že nejsem sám kdo si někdy myslí,že neví jak dál.Pomáhá mi meditace a prosba o pomoc.Každý potřebujeme nějaký pevný bod,ke kterému se může obrátit když klesá na mysli,přeji všem aby ho našli.Velmi těžko se popisuje to co člověk v sobě prožívá.

Re: děkuji všem

(Aridan, 10. 10. 2010 19:18)

Honzo,
slova jsou skutečně velmi nedokonalá forma sdílení a přenosu informací, naprosto souhlasím.
Věnoval jsem tomu tématu dokonce několik úvah zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/lide-toho-rikaji-hodne_-rozumime-si-vsak_-.html

Aridan

Děkuji vám všem

(Bazziel, 9. 10. 2010 3:44)

Moc děkuji za pomoc, přeju hodně štěstí v nadcházejících letech.

Re: Děkuji vám všem

(Aridan, 9. 10. 2010 22:48)

Milý Bazzieli,
kdykoliv se vraťte, dveře jsou stále otevřené a bez zavírací doby :-)
Aridan

Ahoj

(Damian, 8. 10. 2010 19:42)

Ahoj, jsou tady moc zajimavé informace - inormační mix z pravých a ne úplně pravých informací, ale moc rad bych Tě poznal. :) Damian

Re: Ahoj

(AridanAridan, 8. 10. 2010 20:52)

Ahoj Damiane,
každého autora můžeme poznat skrze jeho dílo a pokud Tě oslovilo, nebylo to jeho dílo zbytečné...

Osobní setkání je samozřejmě možné, jen si nejsem jist Tvými očekáváními - jsem totiž naprosto obyčejný hledající člověk, který se ptá stále více a nespokojí se s první odpovědí, kterou získá. :-)
Pokud budeš chtít, použij mailové spojení pro více detailů.
Aridan

Lidé z budoucnosti

(Arko, 1. 10. 2010 14:57)

Ahoj Aridane, tvé stránky my moc pomáhají. Snažím se přečíst všechny stránky, děkuji ti.
Ale hlavní důvod proč sem teď píšu je, že vznikají nové teorie o ufech, apod...
Že to nejsou mimozemské civilizace, ale lidé z budoucnosti.

Sám sem tomu nechtěl věřit, ale některé věci tomu vážně naznačují.
Na jiném webu v komentářích lze nalézt komentář osoby, která toto prý velice studuje. Zde je část jeho poznatků:

"Jak je možné, že UFO umějí deaktivovat zbraně, které vymyslelo jiné lidstvo? Jak je možné, že je pozorováno na Zemi, ve Vesmíru ovšem nikoliv? Jak je možné, že když se něco děje (útok na WTC, jmenování Obamy USA prezidentem), tak zpravida je tam zaznamenáno UFO? Jak je možné, že vypadají jako my po xxx letech ve srovnání s pračlověkem s časovou proměnou tváře a těla? Jak je možné, že přežijí v naší atmosféře? Jak je možné, že se vždy objeví a zmizí (žádný odlet na Marz apod...). Jak je možné, že používají v agrosymbolech binární kódování, které vymyslelo lidstvo? Proč nás dopsud nekontaktovali, když údajně musí cestovat takovou dálku? Odpověď je jen jedna. Jsou to lidé z budoucnosti! Důkazů pro to mám několik a nejsou to jen teorie, ale podložená fakta. "

Obecně se říká, že do budoucnosti cestovat nelze, dokud se nevynalezne v přítomnosti "stroj času". Do minulosti se lze zase jen pouze dívat, nikoliv se dostat.
Mě zase napadají otázky, proč by i přesto byli tito "lidé z budoucnosti" pozorovány, proč by na sebe upozorňovaly. Proč by se dokonce nechali zasáhnout našema zbraněma (viz. lze najít videa na youtube), atd..

Zkus nad tím popřemýšlet a třeba mi dát svoji odpověď.
Děkuji ti a přeji vše dobré.

Re: Lidé z budoucnosti

(Aridan, 1. 10. 2010 20:54)

Milý Arko,

odpověď na Tvou zásadní otázku je ANO :-)

Může se jednat o nás samé z budoucnosti a dokonce jsem v několika živých snech vnímal jejich aktivity jako činnost jakési "cestovní kanceláře", která umožnila zažít zájemcům to, jak se u nás tenkrát žilo :-)

To, že se sám někdo obětuje i za cenu vlastního sebeodhalení, má svůj obrovský důvod, význam i symboliku a to je také příčinou utajování všech nálezů, které byly doposud učiněny.

Postupem času třeba rovněž pochopíme, co je důležité, kdy má smysl zcela změnit žebříček svých hodnot a přehodnotit i faktory nám záměrně implantovaných pocitů strachu, které jsou však zcela zbytečné. Jsme v těch nejlepších rukou a pod tím nejlepším vedením. Strana temna to moc dobře ví, proto se tolik brání a dělá vše pro to, abychom toto neprohlédli a zůstali ve stínu utajeného Poznání...

Mnoho štěstí Aridan

Re: Lidé z budoucnosti

(J.Lo, 3. 10. 2010 2:19)

Ahoj.Smim napsat za sebe?Jsem představitelem jiné civilizace ale mám lidskou podobu.Přišla jsem do tohoto světa jako normalní člověk,přirozenou cestou.Král,co žije nějakou dobu mezi prostými lidmi incognito,jí a spí,směje se i pláče ,zná jejích radosti i starosti,prožívá bolest,smutek,strach,radost,pocit štěstí atd.,dokáže přijít jim na pomoc kdykoli je potřeba,protože je doma.Byli jsme tu vždy.Až příjde správná chvíle,bude aktivovan můj kod a za nějakou dobu se načtou veškérá data co budu potřebovat.Jinák jsem jako všichni . Jen někde se mi zdá že to,co pro ostatní je normální pro mně je záhadou,co pro ostatní je záhadou,pro mně je samozřejmostí.A ták jdu dost těžkou cestou,sbírám skušeností,kolíkrát mi to lidí dají doslová "sežrat",pláču,padám,vstávam,jdu dál...ale vim že jsou se mnou pomocníky.Hezký den či večer milý Arko


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »