Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNenalezli jste, co jste hledali?

 

Přejete si odeslat dotaz nebo zpracovat konkrétní téma?

 

Není nic snazšího, než uvést jej přímo sem nebo ke konkrétnímu článku, kde je možno přiložit komentář včetně mailového i telefonického spojeni.

 

mail:  jinestranky@seznam.cz 

 

 

 

Pokud stránky pomohly a zaujaly vás, zkuste poslat odkaz známým, mohou zrovna pomoci i jim.

Všichni asi známe Zlaté Stránky, tyto jsou úplně  JineStranky.cz , které se však pro někoho mohou stát doslova "zlatými"...

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Poznámka: Z důvodů nekončících nesmyslných útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně pozastaveno - vysvětlení viz tento odkaz: http://www.jinestranky.cz/clanky/vzkazy-a-pozdravy.html 

 

Komentáře

Přehled komentářů

citace

(petr, 11. 1. 2011 23:41)

Stranka s mnoha zajimavymi vecmi. Autorovi bych velice doporučil podívat se, jak se píší "opravdové" vědecké články, i když autor asi přímo vědecký byt nechce.
Jde mi o citace zdrojů, ze kterých uvádíte pasáže textu. Je to velká škoda. Čím víc POUŽITÝCH zdrojů uvedete, tím budete vypadat důvěryhodněji vy i vaše texty. Není za co se stydět. Nikomu přece netvrdíte, ze Sibillu a Nostradama citujete z hlavy. Tak prosím napište dole seznam literatury. Pomůžete jak sobě, tak i dalším zájemcům o problematiku.
Mnoho zdaru :-)

Re: citace

(Aridan, 12. 1. 2011 1:25)

Milý Petře,
děkuji za komentář. Stránky jsou relativně mladé -začaly někdy koncem března minulého roku 2010 a jako všichni se učí na základě nedostatků a nepřesností.
Máte pravdu, nejde přímo o informace samotné - těch je všude možně dostatek - stačí hledat - jde o jejich výklad, který může být netradiční či překvapivý - prostě "jiný" - viz tato sekce:

http://www.jinestranky.cz/clanky/jak-stranky-pouzivat.html

Odkazy - pokud jsou k dispozici - jsou uvedeny, pokud nikoliv a sběr dat vzniká jinými způsoby, nelze je bohužel skutečně uveřejnit.
Pro doložení svých slov uvádím například tento odkaz - zdrojové odkazy jsou pro zvýšení kredibility přímo v textu i na závěr článku:

http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/posun-polu-planety-zeme-nebo-tajne-vojenske-operace-.html

Mnoho štěstí a děkuji
Aridan

poděkování

(Miroslav V., 25. 12. 2010 9:19)

Pane Aridane, díky za Vaše články, které dají určitě dost práce při sestavování včetně hledání odkazů. A o odkazech na jiné zdroje se zmiňuji záměrně, jelikož je pak možnost dalšího pohledu na jiný zdroj informace např. z NASA. To je myslím velmi důležité. Snažím se občas kolegovi poslat nějaký ten odkaz, ale je velmi kritický a tvrdí, že mu to tu připomíná Svědky Jehovovy a Strážnou věž. ( Proč se v některých článcích vyskytuje písmeno J na konci odstavců???). Přesto si ale myslím , že opak je pravdou. Nikdo tu nikomu přece nic nevnucuje a je pouze na čtenáři, jaký závěr si udělá. Doufám že tu jde hlavně o to, aby lidé začali myslet v širších souvislostech a nebabrali se v úzké vyšlapané cestičce, velmi pohodlné a prošlápnuté. Problémem je, že při zavřených očích a mysli snadno mohou uhnout tam,kde budou velmi překvapeni ne-li šokováni a může to být pro ně velmi stresující a nebezpečné. Myslím, že je lepší jít nevyšlapanou neposečenou loukou a všímat si všeho kolem, být stále na pozoru a přemýšlet o rozmanitosti okolí. Poté je možno udělat si komplexnější představu o realitě, než z úzké pěšinky , ze které se nechce často jen pro pohodlnost myšlení ani trochu uhnout.
Přeji krásné Vánoční svátky a mnoho inspirací pro další články.

Re: poděkování

(Aridan, 25. 12. 2010 14:36)

Dobrý den milý Miroslave,
děkuji za krásné shrnutí, sám bych to asi lépe nevystihl :-)
Skutečně jste udeřil hřebíček na hlavičku - někteří lidé tvrdě spí ve svém ukotveném iluzorním a bezchybném světě, který si myslí, že "žijí" o své vůli a Svobodě.
Většina z nás se ani jedinkráte nezastaví a nezeptá:
PROČ vlastně?
Kdo jsem, odkud jsem přišel a kam půjdu? Co mám během života učinit a jaká je v něm vlastně role každého z nás? Mám uvěřit tomu,co nám denně okolní - vytvořený - SYSTÉM moci vnucuje jako absolutní Pravdu nebo mám ještě hledat něco více, co je nám záměrně odpíráno?
Ono písmeno J na konci některých odstavců je smajlík, který Explorer zobrazuje normálně, bohužel některé jiné prohlížeče (Mozzila) jej deformují - rozhodně nejde o Jehovu - absolutně ne :-) !!!
Můj osobní pohled na jednotlivé ..ismy jsem několikráte vyjádřil v různých článcích, nicméně přikládám jeden ilustrativní odkaz:

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/nabozenstvi-jako-nastroj-naseho-rozdeleni.html

Z postoje Vašeho přítele nemusíte mít špatný pocit, sám jsm byl před několika lety mnohem více kritický a nebyl jsem schopen některé názory či dokonce slova a názvy jen vyslechnout. V životě by mě nenapadlo, jakým způsobem se člověk změní, když začne vnímat jen o maličko více, než doposud. Dejte mu čas, každý z nás máme svou cestu poznání a v tom je krása naší Svobody.
Mnoho štěstí a díky Aridan

dezinformace

(dezinformace, 3. 12. 2010 22:21)

stranka zámerné uvadza nesprávnymi informáciami ludi do omylu..

Re: dezinformace

(Aridan, 4. 12. 2010 9:55)

:-)
Stránky mohou být určitě nepřesné, rozhodně však ne záměrně dezinformovat - protože jaký by to byl záměr? Proč? K čemu? Prostě je to nesmysl.
Cílem stránek je nechat vznikat co nejvíce otázek, abychom nalezli co nejvíce odpovědí - viz UVOD a sekce JAK STRANKY POUZIVAT.
Berte si proto pouze to, co Vám sedí a co jste schopen/schopna ve svém stupni soucasneho vnímání reality bezpečně zpracovat, ostatní prostě přejděte :-)
Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: dezinformace

(Iva, 13. 12. 2010 17:42)

...berte si pouze to, co vám sedí, ostatní přejděte - už to samo o sobě je sice pro někoho líbivé, ale je to omyl, trošku líbivá politika, ale nepravdivá a falešná.
Věřím, že to neděláte záměrně, ale žijete v omylu a ztrácíte spoustu času nad lži...Buď je to dobré a pravdivé nebo falešné, tudíž zlé a do toho bych lidi neponořovala, ostatně sám sebe...
Jsou tu dezinformace, o tom žádná Jane.

Re: Re: Re: dezinformace

(Aridan, 13. 12. 2010 20:53)

Milá Ivo či Jane,
Vámi vytažená věta z textu odpovědi nebyla myšlena ve vztahu k jakékoliv formě alibismu či čehokoliv, co sama cítíte, má totiž pokračování, které není možné odloučit :-)
Mimochodem - pravdu je skutečně obtížné hledat, odhalit, natož jí uvěřit, zvlástě když jí máme celou dobu na očích...
Aridan

Pravda

(ChomeonMelchizedek, 8. 12. 2010 1:16)

Přátelé. Osobně tyto stránky považuji za skvělé a Vás si Aridane za tuto práci velmi vážím, mnoho lidí si po přečtení už snad uvědomí, kdo jsou a komu slouží.Většina lidí dnes není schopna udržet své myšlenky v pozitivním spektru a zřejmě po tom ani netouží. Moc se jim nechce "podrazit" Velkého bratra. Vždyť jim poskytuje ty úžasné jistoty a vymoženosti. A komu by vlastně patřili a mohli s vděčností dávat vše??? Včetně vlastních životů a svobody. PŘÁTELÉ, PROSÍM, PROBUĎME SE UŽ. Vzdejme se luxusu, buďme zase s přírodou zajedno, vždyť jsme její součástí a vlastně nic jiného nemáme. S LÁSKOU a V LÁSCE opusťme všechny, kdo nám chtějí přidělovat kyslík.Buďme vědoucí a egoické přemýšlení nechme těm druhým.Jestli je něco pravda nebo dezinformace není podstatné.Záleží na úhlu pohledu pozorovatele.Co je podstatné, je vaše vlastní pravda, váš osobní pocit. A to jediné rozhoduje, kam směřujete. LÁSKA, VDĚK a SOUCIT. Kolektivní dobro každého pro všechny.S láskou a vděčností. ChM

něco o hledání cesty

(tomcach, 18. 11. 2010 19:52)

již delší dobu se zabývám hledáním odpovědi proč to všechno: NWO, chemtrail etc a podařilo se mi narazit na zajímavý koncept arrivals na youtube je tam i cz/sk verze, která mě přivedla na zajímavou myšlenku. Abych byl přesný vrátila mě zpět na počátek úvah o jediném bohu. Tedy celý ten humbuk tady kolem je ohledně vymícení víry v boha. Čím víc nad tím přemýšlím tím víc mi to přijde pravděpodobnější. Mohl bych vás touto cestou poprosit o komentář ke Arrivals. Je pravděpodobné, že dřív nebo později bude tato série k nekoukání. Někomu se zřejmě moc nelíbí.

Poděkování

(Luky(Nemesis), 15. 11. 2010 22:22)

Velmi děkuji za Vaši práci, Aridane, za osvětu a informování nejen těch probouzejících se, ale i těch zatím spících... Vaše stránky svým erudovaným přístupem mají opravdu osobnost, velmi rád na ně zavítávám a doporučuji je dále. Jeeště jednou díky...
Luky(Nemesis)

Re: Poděkování

(Aridan, 16. 11. 2010 21:56)

Milý Luky (Nemesis),
já děkuji Vám za vlídná slova, která mají z mnoha důvodů cenu vyšší zlata.
Jiné Stránky mají především za cíl probouzet naše spící "smysly", stejně jako generovat více otázek, než je běžné. Je pak na každém z nás, zda na ně hledáme odpovědi nebo se spokojíme s tím, co je "obvyklé" :-)
Více v úvodní straně a v sekci JAK STRANKY UZIVAT.
Děkuji a přeji mnoho štěstí
Aridan

re: Doporučuji...

(Aridan, 12. 11. 2010 19:32)

Dobrý večer Anno,
děkuji za Váš příspěvek i varování před možnými riziky, jejichž špatné pochopení a následné podlehnutí může být v určitém stupni vývoje jedince velmi negativní.
Je to samozřejmě určitý vývoj, který mnoho lidí sleduje i zažívá proto, aby jej mohla pochopit, prožít a opustit. Sama jste si jím prošla a nejspíše jím projde ještě velká většina z nás.
Cílem Jiných Stránek to, co v komentáři uvádíte a před čím varujete, však rozhodně není.
Cest k Bohu je mnoho a ten, kdo jej nalezne ve všem kolem i v sobě sama a pochopí, že je i on součástí toho všeho, co všichni vytváříme nejen svými činy, ale svými myšlenkami, již dále nehledá, neporovnává, nevyhodnocuje, nesoudí ani neděsí, pouze nezávisle informuje :-)
Nelze vytrhnout jediný list z knihy a říci, že je celá špatná, to už dělalo mnoho lidí před námi a obvykle se hluboce mýlili :-) Z tohoto důvodu ani Váš příspěvek nebudu surově mazat, naopak, jsem za něj vděčný.
Pevně věřím, že si rozumíme.
Aridan

Re: re: Doporučuji...

(Anna, 15. 11. 2010 10:53)

Já chápu Váš postoj, avšak mnoho lidí může předejít tím "negativním vývojem", myslím, že je to povinost těch, kteří tím prošli, bylo by nesmírně sobecké to nechat tak, aby se v tom každý vymáchal, když vím, že mnoho lidí nenalezne již cestu zpět! To je velmi vážné a tragické, tady nejde o nějaký recept z kuchařky, jde o naše duše, o naše bytí. Když se někdo popálí z nedbalosti, třeba děti popálené el.proudem, taky lékaři varují, natáčí se reportáže, jak je nebezpečné si hrát tam a tam a s tím, oním...Nikdo z nich neřekne přece - nechme je, každý si tím musí projít, aby pochopili, že je el.proud nebezpečný, Jenže problém je, že ne každý tu šanci dostane...Někdo může zahynout hned na místě, někdo je težce popálený atd. To platí i v tomto případě. Jsem však vděčná, že jste příspěvek neodstranil, aby si ho mohli shlédnout i ostatní. To Vám děkuji...

Doporučuji...

(Anna, 12. 11. 2010 10:05)

Již jsem tento odkaz včera někam vkládala, avšak ho vkládám i sem, aby ho shlédlo co nejvíce lidí, kteří se vyžívají v energiích apod., jsou tím přitahování a fascinováni a věnují se tomu, hlavně to směřuji k samotnému autorovi těchto stránek, který zde může svými stránkami navádět k těmto praktikám i mnohé další...
Prosím shlédněte: http://www.tv-mis.cz/titul.php?id=577

Sama jsem se energiemi a podobnými hrůzami zabývala, jsou to okultní praktiky, kdy po zřeknutí všech těchto věcí a obrácení k pravému Bohu jsem pocítila nesmírnou úlevu. Prosím, jak tu píše často autor, otevřte oči a poslechněte si celý záznam, který jsem zde vložila. Jinak bloudíte a potápíte se do strašné tmy, ze které není pak snadno vyjít. Sama jsem pocítila a přesvědčila se kdo za tím vším je, kdy jsem pak byla napadána. Proto varuji, neztrácejte čas a sílu, život zde je krátký, nevěnujte ho bezbožným věcem a praktikám.
PS: nejsem žádná zfanatizovaná osoba, jen chci po mých zkušenostech, které tu vypisujete a kocháte jimi, varovat, že je to lež a pochází to všechno od zlých sil, od antikrista.

Zmizelá Anička

(modroočka, 11. 11. 2010 20:06)

Jen si dovolím napsat, že slovo entity je anglické slovo. Entity je přivtělená energie zemřelého, která cizopasí na žijícím organismus člověka, zvířete či květiny.

jo jo

(jo, 10. 11. 2010 12:44)

Tak takhle se citim taky,az na to ze na to kaslu...

Vdaka, ze si.

(iveta, 8. 11. 2010 11:56)

Musis vediet ze tvoje slova zmenia ludi,ja som jedna z nich. Dakujem, nevyjadri pocit pri citani ktory mam.Si velka dusa a som stastna ze som nasla tvoju stranku. Zelam ti vsetko co praje clovek sebe.

Jsem na hranici exploze!

(Bazziel, 7. 10. 2010 4:34)

Zdravím tě milý Aridane, a prosím pokorně o radu. Neznám účel svého vtělení na zemi a velmi mě to zneklidňuje, cítím obrovskou energii kterou ale nedokáži zvládnout, mám zcela odlišné vidění světa a dění v něm. Trpím vždy když vnímám krutost lidí ale zároveň mám pro ně pochopení a nezvládám ignorovat jejich vědomí duše a jednat s nimi na stejné úrovni. Ještě horší je však pochopení pro bytostné tvory žijící v naší rovině hmotnosti (zvířata). Oni vždy jednali v souladu s božími zákony, jednotlivci nemají svou vlastní duši pouze společnou v rámci druhu, a jejich vtělení, narozdíl od lidí je dle mého názoru většinou první a poslední a jejich osobnost pro ně samé mizí společně se zánikem hmotného těla a opět se sjednotí v jedné duši, myslím že zvířata jsou nohy a ruce své jednotné duše a individualita jednotlivců existuje pouze ve vědomí jejich těl. Velmi mě proto mučí co všechno si tyto čisté bytosti musí vytrpět pouze kvůli našim iluzím. Často mám chuť to lidem vymlátit z hlavy ale hned mě to přejde a vyčítám si své vybočení směrem dolů z mého postoje k části reality jež je naším světem. Z mého pohledu neexistuje dobro a zlo pouze vzestup a pád, čas je náš prostor a z pohledu celku je to pouze další rozměr segmentovaný naším vědomím a z pohledu vyšší dimenze čas jak ho vnímáme neexistuje. Je to jako kdybychom sledovali film a říkali že předešlé snímky již neexistují a ty co teprve proběhnou ještě také ne. Je toho spousta co bych mohl ještě říct ale myslím že to stačí k tvému pochopení mého pohledu na svět. Uvědomuji si jak omezené je mé vědomí snažím se nic nesoudit protože to zavírá vrátka k dalšímu poznání, cítím tu obrovskou pravdu kterou ani ve zlomku nejsem schopen pojmout a plnně ji vnímat, vždyť vnímáme pouze v čase a to ještě né zcela ale pouze ve zpoždění a díváme se vlastně na obraz minulosti který jsme si vytvořili svým myšlením které je u dnešního člověka odvislé od vnímání. Uvědomuji si jak jsem malý a bezvýznamný prach ve stvoření a mám hlubokou úctu před stvořitelem v jehož působení žijeme. Nicméně ať přijdu na cokoli nikdy to není odpověď na otázku co jsem a co mám dělat ve světě jehož svobodnou vůli nejsem dosud schopen ignorovat ani v osobní rovině a neustále na mě útočí z těch nejzákeřnějších míst jako je má rodina či informační pole lidské společnosti které mě odsouvá na samý okraj jako psychiatrický případ.
Možná jsem cvok ale žádné antipsychotika ani antidepresiva neúčinkují a můj vnitřní tlak se stupňuje, celek je velice složitý a já po tobě nežádám řešení svých problémů jako takových ale spíš radu co může člověk jako já dělat v této rovině konstruktivního. Nechci tady fňukat a ztěžovat si jak je ten svět zlej ale už skoro skoro hniju zaživa a nechci odtut odejít a zjistit že jsem se vykašlal na něco důležitého a že sem musím znova a projít si tu příšernou školu života od začátku a zcela zbytečně pouze proto že jsem slaboch. Jesem teprve pár let za hranicí dospělosti a můj stav trvá od puberty, možná jsem si otevřel hadí sílu experimentováním z drogami v ranném stádiu mého problému možná je to karma možná jsem z Atlantidy a teď sklízím co jsem zasel tím že trpím ve světě který jsem sám pomáhal stavět, a možná je to úplně jinak ale já už na to asi nepřijdu. Předem děkuji za odpověď či za nějaké to slovo, rád si alespoň popovídám s někým koho respektuji nebo někým kdo vidí trochu dál.

PS: Vše co jsem napsal je pouze můj pohled, nic netvrdím jistě

Re: Jsem na hranici exploze!

(Aridan, 7. 10. 2010 13:08)

Milý Bazzieli,

píši poměrně v rychlosti a silně cítím, že Vás nemohu odbýt. To, co prožíváte a vnímáte, jsou příznaky tzv. transformace vědomí - o kterém je toho napsáno více než dost.
Vidíte věci tak, jak jsou a jak vždy byly - nezkreslené programováním systémem, který nás od narození deformuje a znásilňuje.
Podobných příznaků má více osob a nemohu říci, že by byli nenormální - naopak.
O tom, co je normální či ne, rozhoduje kdo?
Lidé, kteří ani neznají smysl svého života?
Lidé, kteří se vidí jen jako osoba z masa a kostí?
Lidé, kteří se měří podle bankovního konta a úsměvu?
Lidé, kteří vidí živé tvory jako prostředek businessu?
Lidé, kteří ani netuší odkud přišli a kam mají dojít...?
Lidé, kteří se nazpaměť naučili dvanáct semestrů čistě technických informací a nemají vlastní smysl pro cit a improvizaci vůči druhé duši?
Ti všichni určují co je "normální"
- bylo by toho daleko více...

Vnímám, že chcete pro dobro celku, který jasně vidíte vykonávat něco, co sám uvnitř cítíte jako potřebné, cítíte, že byste prostě něco "měl", jen zatím přesně nevíte jak a co. Některé systémy tomu říkají hledání... Podle mého názoru jste však již díky Bohu nalezl, teď jen doladit vhodnou formu realizace. Ta nejhorší je vnitřní utrpení díky hlubokému uvědomění, sám jsem si tím prošel a nebylo to zrovna lehké. Vnímám, že jste došel téměř k cíli svého "nádechu" a nyní hledáte jak se realizovat "výdechem", který se snažíte vhodně nalézt.

Pokud budete chtít, konktaktujte mne pres mail, jinak nemam problem s odpovedmi primo sem, jsem zde pro všechny - bez výjimky.


Přikládám jeden citát, který toto mírně osvětluje:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kolem-nas-ziji-i-normalni-lide_-ale-budeme-je-tolerovat.html

a jeste nejake dalsi, čistě pro rozehnání chmur, které si na sebe většinou přinášíme sami:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/vse-je-tak-proste_-jen-nase-mysleni-tak-slozite.html
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/cesta-zmeny-prichazi-zevnitr_-nikoliv-zvenci.html
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/proc-se-velka-vetsina-lidi-probudi-vzdy-pozde_.html


Aridan


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »