Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNenalezli jste, co jste hledali?

 

Přejete si odeslat dotaz nebo zpracovat konkrétní téma?

 

Není nic snazšího, než uvést jej přímo sem nebo ke konkrétnímu článku, kde je možno přiložit komentář včetně mailového i telefonického spojeni.

 

mail:  jinestranky@seznam.cz 

 

 

 

Pokud stránky pomohly a zaujaly vás, zkuste poslat odkaz známým, mohou zrovna pomoci i jim.

Všichni asi známe Zlaté Stránky, tyto jsou úplně  JineStranky.cz , které se však pro někoho mohou stát doslova "zlatými"...

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Poznámka: Z důvodů nekončících nesmyslných útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně pozastaveno - vysvětlení viz tento odkaz: http://www.jinestranky.cz/clanky/vzkazy-a-pozdravy.html 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: dobrý pocit

(neojuan, 23. 9. 2011 17:04)

je nás více, ale nevíme o sobě.
Proto navrhuju dynamičtější formu komunikace - chat.

Poděkování

(Jan, 7. 9. 2011 10:51)

Adriane chci poděkovat za tvorbu těchto stránek , přečetl jsem tvrdou většinu a jakmile mám více času neváham a vždy sednu s Velkým zájmem a dobrými pocity čtu vše.Podvědomně skládám ulomky a den za dnem jsem si jistější , že jdu správnou cestou. Děkuji ještě jednou ale cítím že pravý čas na děkování ještě příjde!Jednoho rána se totiž hledači pravdy probudí a budou cítit a vědět že svět jak ho známe již není!posílám alespoň trochu pozitivní energie!té není nikdy dost :) prosím pokračuj dál

Re: Poděkování

(Jan, 7. 9. 2011 12:41)

a omlouvam se za chybne upsani tveho jmena :(

FIGU

(ZeD, 29. 8. 2011 16:05)

Vážený Aridane, velmi by mne zajímal Váš názor na http://cz.figu.org/figu/ a konkrétně na osobu http://cs.wikipedia.org/wiki/Billy_Meier. Za poslední měsíce mám pocit že se objevují transformační weby jak houby po dešti a protože si velmi vážím Vašeho přístupu k informacím a vědění, prosím tedy o názor. Předem děkuji za odpověď.

Re: FIGU

(Aridan, 30. 8. 2011 11:05)

Dobrý den ZeDe,
ano pan Billy Meier a aktivity kolem něj mne svého času rovněž velmi silně oslovily a nepochybně posunuly dále.
O tom, že se jeho předpovědi slušně naplňují, dnes již nemůže být nejmenších pochyb.
Jeho snímky z cest, na které byl pozván i autentické záznamy zvuku elektromagnetických motorů vesmírných těles nebyly doposud označeny za podvrh a záběry na fotografiích (dřívější úroveň bez možnosti fakeů) byly odborníky rovněž prohlášeny za skutečné.
Napsal jsem si několik mailů s lidmi zde v Čechách (tuším, že se pravidelně scházejí v Chrudimi) i v zahraničí (Michael Horn - USA www.theyfly.com) a dokonce plánoval cestu do Schmidrutti - poznat se a zažít atmosféru dané lokality + zkusit se napojit na proud energií (z centra ČR - Prahy to vychází nějakých 650km)
Nakonec vše dopadlo jinak, neboť jsem začal postupně cítit cosi jako omezující a řízenou organizovanost, nechci určitě říci sektářství, spíše nesvobodu a "žití z podstaty" něčeho, co se již dále transformovalo vlastním vývojem. Proto se mé další snahy jistým způsobem přibrzdily a šestý smysl mi tiše řekl: "je to výborné, ale má cesta tudy dále nejde". (asi bych byl dnes jedním z mnoha dalších členů a JineStranky by nejspíše neexistovaly)
V každém případě můj osobní názor je ten, že Billy a jeho zkušenost je zcela reálná záležitost, nejde o podvrh a setkání s minozemskými civilizacemi je tak reálné, jako je tato odpověď :-)
To, že někomu jeho učení silně vadí je evidentní - atentátů na svou osobu zažil dokonce několik.
Snad má odpověď postačuje, jinak se ozvěte.
S láskou a díky za otázku
Aridan

Re: Re: FIGU

(ZeD, 31. 8. 2011 16:28)

Děkuji za odpověď, mohu potvrdit, že stejné pocity jsem měl i já a přesně se mi zdálo velmi omezující být informován skupinou lidí, kteří spíše než aby sami přemýšleli věří (ať už jakékoli pravdivé skutečnosti) než ví a chápou. Z jejich informací jsem měl z prvu velkou radost, že smýšlejí podobně ale nakonec jsem cítil spíše strach a obavy z nesvobody, která vyvěrala s přílišné organizovanosti. Neumím se asi správně vyjádřit, ale k urychlení vývoje bude docházet u každého jednotlivce svým vlastním tempem a tolerance a respekt k bytostem na různých úrovních by nás měla vézt k mnoha a mnoha odpovědím a novým cestám pravdy. Přílišná organizovanost povede k potlačení vlastního já jednotlivce, nopak si myslím že samostatní jedinci budou sami sobě tak je v nich zakódováno mít potřebu spolupracovat a jakási samoorganizace vznikne bez nutnosti toto řešit úmyslně (v době dnešního vývoje), srdce by se pak měla naplnit radostí ze sebepoznání, objevování pravdy a všeobecného cítětění všeho jako celku. To je má představa vývoje, svým kolegům jsem již poslal varování, jako argument si z Vaším svolením dovolím okopírovat Vaši odpověď. Jde mi o to aby mladí neuklouzli příliš brzy a nezjednodušovali si cesty, které jim pak zabrání vlastnímu vývoji. Vždyč času je málo a jsme ještě na samém počátku pozbání. S díky, ZeD

Re: Re: Re: FIGU

(Aridan, 1. 9. 2011 21:13)

Báječné - děkuji za souhlasnou rezonanci :-)
Cest je kolem tisíce a nás rovněž :-))
Aridan

Aridane - na tento článek čekám už velice dlouho :o(( prosím o jeho uveřejnění :o)) děkuji a přeji krásný den

(cbet, 8. 8. 2011 9:52)

......Mám pro nás všechny připraven velmi zajímavý materiál – jde o autentický záznam písemné komunikace s jedním ze čtenářů (děkuji mu za souhlas), který tímto procesem nedávno velice úspěšně rovněž prošel a díky jeho vnitřnímu pochopení dopadlo vše mnohem lépe, než jsme si mohli sami jen představit a přát…


Re: Aridane - na tento článek čekám už velice dlouho :o(( prosím o jeho uveřejnění :o)) děkuji a přeji krásný den

(Aridan, 8. 8. 2011 20:58)

Dobrý večer,
článek je připraven a počítám, že by měl vyjít příští týden. Tento týden bych rád zaměřil na naši vntiřní cestu rozvoje - je to klíčové pro to, co se kolem nás i uvnitř nás samých děje :-)
Určitě se již brzo dočkáme

S Láskou a díky za vytrvalost :-)
Aridan

Zmizeni tvurce a stranek?!!

(Lukas Riha aka kunnakunna, 1. 8. 2011 22:00)

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/obama-jako-obchodni-reditel.html / http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-slova-a-myslenky-.html / http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/jak-pritahnout-pozitivni-energie.html Tyto stránky jsou nedostupné.... trochu divné vzhledem k tomu co obsahují a Aridan zmizel.... co se děje nebo neděje?

Re: Zmizeni tvurce a stranek?!!

(Aridan, 3. 8. 2011 23:01)

Dobrý večer Lukáši,
všechny články jsou plně dostupné a přístupné, jen v některých starších článcích nejsou úplně v pořádku prolinkování - provider webu realizoval transfer na jiné servery a to je důsledek jejich nedostupnosti.
Jinak děkuji za starost, vše je v pořádku.
Mnoho štěstí Aridan

Vitaj doma

(iveta, 3. 8. 2011 8:37)

Srdecne ta vitam,a som rada ze si doma.Iveta

Aridan

(kyr, 18. 7. 2011 13:14)

Co je s vámi? Alespoň tuto odpověď nám dlužíte. Včera jsem zahlédla vaše stránky ve zprávách a pocítila, že nám opravdu chybíte.

Re: Aridan

(Maty, 26. 7. 2011 5:44)

zajímá mě co v těch zprávách řikali? prosim o info..

Re: Aridan

(jobstl, 28. 7. 2011 22:51)

Kyr to by mne taky zajimalo,co bylo v tech zpravach ohledne tech jinych stranek.Pokud vite neco vic,tak se snami podelte.Uz se mi to zda s tou dlouhou Aridanovou absenci trochu divne.Ledaze by cestoval po napr.tibetskych klasterech s ruksakem

Aridan

(marcela, 26. 7. 2011 19:16)

To je pravda, co je s vámi? také mi chybí vaše novinky a postřehy, jen doufám,že jste v pořádku a užíváte dny volna :)))

NASA-další zamlžování-přejmenování Nemesis na Tyché

(Vlada, 16. 7. 2011 9:31)

Adriane, podívej se na:
http://www.nasa.gov/mission_pages/WISE/news/wise20110218.html

Co je

(jobstl, 4. 7. 2011 21:32)

s nasim Aridanem?Uz jsme si tak navykli,ze pise temer kazdy den, alespon nejaky citat,nyni se vsak odmlcel a uz 6 dni nenapsal nic,takze doufam,ze je jen na dovolene a neni za tim nic vetsiho.Jinak vsem preji vse nejlepsi Jobstl

Revoluce ve Španělsku

(Po, 2. 6. 2011 8:14)

Nebylo by možné rozebrat a napsat něco pěkného k současné situaci ve Španělsku, která zřejmě pramení z úspěchu Islandu? Tato informace se mi jeví jako zásadní pro život všech v celé EU a zřejmě i má něco společného s právě se rozbíhající transformací společnosti:

http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2645

archiv

(kamil, 1. 6. 2011 10:35)

dobry den, kdyz tuknu v archivu na kveten, zobrazi se jen prispevky do 20.05.2011. protoze prave pres archiv sleduji nove prispevky, muzete to nejak zprovoznit? diky


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »