Jdi na obsah Jdi na menu
 


ObrazekNenalezli jste, co jste hledali?

 

Přejete si odeslat dotaz nebo zpracovat konkrétní téma?

 

Není nic snazšího, než uvést jej přímo sem nebo ke konkrétnímu článku, kde je možno přiložit komentář včetně mailového i telefonického spojeni.

 

mail:  jinestranky@seznam.cz 

 

 

 

Pokud stránky pomohly a zaujaly vás, zkuste poslat odkaz známým, mohou zrovna pomoci i jim.

Všichni asi známe Zlaté Stránky, tyto jsou úplně  JineStranky.cz , které se však pro někoho mohou stát doslova "zlatými"...

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Poznámka: Z důvodů nekončících nesmyslných útoků na tento web, bylo vkládání dalších komentářů dočasně pozastaveno - vysvětlení viz tento odkaz: http://www.jinestranky.cz/clanky/vzkazy-a-pozdravy.html 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jakutsko

(Xon, 17. 10. 2011 16:52)

Aridane dobrý den, rád bych se zeptal na toto: Už jako kluk jsem se v nějakém mládežnickém časopise dočetl o podivných útvarech v Jakutsku (tehdejší SSSR), ukrývajících se v zemi. Dnes jsem čirou náhodou narazil na stránky, kde se o zmiňované oblasti ( Údolí smrti) píše. Odkaz přidávám. Zajímal by mě Váš pohled, vysvětlení i rada kde se o těchto "kotlech" dozvědět více. Děkuji za odpověď. A již po několikáté díky za Vaše stránky. ;-) Xon
odkaz:http://astrollogie.net/ufo.html
článek: Česká expedice SIBIŘ 2006

Re: Jakutsko

(Aridan, 20. 10. 2011 10:21)

Dobrý den Xone,
rád se na toto téma zaměřím a časem umístím souhrnný článek - nejprve jsem se domíval, že máte na mysli evidované přistání několika bytostí kolem roku 1986, ale toto je něco trochu jiného :-)
Děkuji za podnět
Aridan

Re: Jakutsko

(neojuan, 16. 11. 2011 22:20)

Ahoj, řekl bych že popisuješ systém Instalace popisovaný Valerijem Uvarovem, někdejším poradcem Putina.Shrnu to: Jde o několik útvarů velikosti domu nalezených na několika místech na území bývalého SSSR. Tyto útvary měděné barvy slouží jako planetární? obranný systém. Tunguzský meteorit byl tímto systémem odstřelen ještě před dopadem na zem. Odkaz: http://www.matrix-2001.cz/autor/132-uvarov-valery/ - pěkné čtení - supr chlápek ten Uvarov

Re: Jakutsko

(MAREK, 21. 11. 2011 19:13)

Na toto tema jsem dnes objevil clanek na MATRIX-2012 pod nazvem Podzemni zakladny(clanek o Sibiri),je to dost obsirne,tak preji zajimave pocteni

Nejmocnější muži světa

(eva matušková, 5. 11. 2011 21:47)

Milý Adriane, zaulajo mě včera v televizi konstatování o nejmocnějších mužích, či lidech? světa, kde na prvním místě uvedli amerického prezidenta Baracka Obamu a ještě dalších několik bohatých lidí, bohatých v tom smyslu, že měli mnoho peněz. Přišlo mi to úsměvné, o jaké moci tady je vlastně řeč. Dle mého názoru máme moc ve svých rukou každý z nás. Jak ty to prosím tě vidíš. Zdravím a přeji vše dobré.

Re: Nejmocnější muži světa

(Aridan, 6. 11. 2011 8:36)

Milá Evi,
myslím, že to může mít spojitost s prestižním časopisem Forbes:

http://www.forbes.com/powerful-people/list/

hodnotí zde několik faktorů odpovědnosti - výkony hospodářství, odpovědnost za počet osob, celkové renomé... Chudák Dalajláma je až na 51 místě.

Aridan

Nejmocnější..

(fffffff, 5. 11. 2011 23:12)

Né že bych chtěl Aridanovi "vyžírat" jeho odpovědi, ale o tomto vím docela hodně informací.

Barack "Hussein" Obama je jen nastrčená loutka. Není jako ostatní prezidenti před ním, kteří byli do všeho zasvěceni až po přijetí funkce. Dokonce i Bush a celá jeho rodina v tomto jeli.
Rozdíl jen v tom, že Obama je jejich člověk.
Nevím, jak tomu rozumíte, ale svět řídí určité skupiny. Na vrcholu má být 7 lidí. Každý z nich má mít svou skupinu. Například doslova přeloženo: "nadnárodní skupiny".
Jejich členové jsou i v ochrance prezidenta.
Jak je známo.. Černé obleky, černá auta. Vyšší pravomoce, než FBI a CIA dohromady. Obama je jen pouhá loutka bez špetky moci, která poslouchá nadřízené příkazy.
Pokud někdo proti těmto skupinám něco má.. Něco, co by je mohlo poškodit, či prozradit, bude odstraněn.. Samozřejmě v jiném smyslu slova. Někde se o nich jen slovem zmíní a sedí na doživotí za velezradu.

Je to poměrně jednoduché.
V příštím roce se chystá například celosvětové prohlášení prezidenta USA.

Jak bylo i na těchto stránkách zmíněno, nebude se to týkat jen této planety, ale i poloviny prosince 2012.
Nikdo nemohl ignorovat pokusy o spojení se Zemí v letech 1977 a 2003. Papež výjde s pravdou ven jako první.

Pokud Air Force One havaruje je jen na podmínkách a vývoji situace.

Koment..

(fffffff, 5. 11. 2011 15:49)

Xon.. Nechci nic říkat, le polovina toho všeho je domyšlená.

Na světě opravdu existují takzvané "sluneční brány", což jsou vlastně "hvězdné brány".. Dokonce jsou i lidé, kteří tvrdí, že touto branou prošli..

Na všem je trošku pravdy, ale někdo si zbytek vždy domyslel..
Například Atlantské krystaly..
Opravdu mohu doslova "dokázat", že nejmˇéně jeden takový USA má. Vytáhli ho na konci letošního srpna ze dna moře poblíž Baham. Byl převezen do AUTEKu a tam naložen do C-5ky. Náklad putoval na Peterson Air Force Base (Petersonova základna vojenského letectva), kde byla opět přeložena neznámo kam.

Krystal měl být podle popisu dlouhý asi 6 metrů a široký 2 metry na každou stranu.. Barvu měl mít na okrajích modrou, vyzařovat uvnitř stále problikávající oranžovou a uvnitř krystalu měl být nejnižší bod mrazu. To mi skoro připomíná ZERO-POINT ..

Při testech jej měli vědci napojit na přístroj, který by přeášel energii dále. Při připojení jakýchkoli elektronických zařízení se připojená zařízení přehřála.
Musím říct, že ať už se s tím má napájet cokoli, elektrospotřebiče to nejsou.
Je to silnejší, než jakýkoli generátor. A není radioaktivní.

Na všem je tedy trošku pravdy.

Například k těm branám.. Nemá to být žádná zářivá vlna, nebo o čem se všude píše..
Má to být normální časová vlna, která vyhodí elektřinu v celém světě.. Stejně jako sluneční brána v oblasti Tiahuanaco, která vyhodila el. v celé Jižní Americe.. :)

Vnitřní Bohyně

(Xon, 4. 11. 2011 14:45)

Drahý Aridane, jen pro zajímavost a k počtení: http://www.vnitrnibohyne.cz/news/ze-srdce-nove-zeme/
:-)

Divné

(ffffffff, 28. 10. 2011 23:58)

Snažil jsem se tu několikrát z různé IP a přes proxy napsat příspěvek..

S určitými klíčovými slovy a kopírováním se běh stránky něják narušil a to zapříčinilo smazání zprávy..
Tudíž napíši vše ve zkratce..

Venca: Žádné nadvládní skupiny o toto zájem nemají.. A i kdyby, nejsou tu ani hmatatelné důkazy.. K tomu navíc nikdo obsah stránek nikomu nevnucuje.. Každý si musí vyvodit svůj závěr..
S tímhle by nikdo u soudu proti nikomu neuspěl.. Nejsou tu jména, názvy, nic..

Já tedy říkám: "Kdo se moc ptá, moc se dozví!"

ZNám případ, kdy sledovali zaměstnance vyjíždějícího z oblasti 51.. Jeli za ním celou cestu.. Počkali, až zaparkuje a drze zazvonili.. Pak mu vše vysypali a i před popírání toho všeho skončila noha ve dveřích.. Jak pan chytrý přijel domů, čekal na něj seznam zabavených věcí.
Poté přestal chodit i na předem domluvené schůzky a přestal odpovídat na veškeré pokusy o kontakt.

Lidem jako vy radím: "Nezajímejte se o to, co neovlivňuje váš život."

Re: Divné

(Aridan, 31. 10. 2011 12:49)

Dobrý den,
blokace žádné IP adresy není aktivní, popsaným potížím proto nerozumím (88.101.126.xxx) je dle všeho v pořádku - pokud ne, kontaktujte mne, ověřím.
Krásný den Aridan

Dotaz

(Venca, 22. 10. 2011 7:30)

Trochu jsem si početl na Vašich stránkách a pokud se jen trochu přiblížíte k pravdě,tak by jste byl nepohodlný a dlouho byste nepobyl na tomto světě.Jistě všichni víme co se děje nepohodlným lidem.Proto se divým,že ještě žijete?

28. října 2011

(Sandra, 19. 10. 2011 11:06)

Dobrý den Adriane, ráda bych se Vás zeptala, na názor ohledně konce mayského kalendáře, který by, podle Carla J. Callemana, měl končit příští týden v pátek 28. října 2011. Myslíte, že je toto nějaké zlomové datum a co myslíte, že bude následovat? Nemyslím si, že by byl konec světa. Jiné chápání a prožívání času, ale jak? Budu ráda za Váš názor či jiné informace, které se k Vám dostaly. Díky. Sandra

Re: 28. října 2011

(Aridan, 20. 10. 2011 9:29)

Dobrý den milá Sandro,
na toto téma mám rozpracovaný článek, který uveřejním jakmile bude připraven :-)
Díky Aridan

Re: Re: 28. října 2011

(Sandra, 21. 10. 2011 10:06)

Díky za odpověď. Na článek se velmi těším. Doufám, že vyjde ještě před 28. říjnem. Sandra

nevím kam to napsat...

(radiměl , 13. 10. 2011 23:31)

Ahoj lidi chtěl bych se zeptat na tu hvězdu která je momentálně vidět blísko měsíce a dost září i když je tak blízko měsíce kterej přesvítí hvězdy okolo...a na Google Earth jsem zjistil že to tam maj přeškrtnutý velký červený X v rámečku nevíte co to je? díky za odpověd...

Re: nevím kam to napsat...

(Aridan, 14. 10. 2011 19:57)

Dobrý večer Radiměli,
díky za dotaz.
Něco málo jsem nalezl - jde nejspíše o Jupiter, na druhé straně Plejády a dnes například vypadá situace na simulátoru takto:
http://earthsky.org/tonight/moon-can-guide-you-to-pleiades-star-cluster-on-october-14

samotné stránky proo každý den zde:
http://earthsky.org/tonight

Aridan

Re: Re: nevím kam to napsat...

(Radim, 15. 10. 2011 18:23)

Díky moc za Odpověd ale proč to teda google earth maskoval my nejde do hlavy...

dobrý pocit

(neojuan, 20. 9. 2011 23:50)

Aridane,
patří ti poděkování za informační hodnotu, kterou lidem poskytuješ. Musím se usmívat, že objem a rozbor informací, jejich forma a obsah pěkně rezonuje s mým pohledem. Ukazuje se že funguje Vadim Zeland.

Re: dobrý pocit

(Aridan, 22. 9. 2011 18:07)

Skvělé, jen ať je nás více :-)
Díky za komentář
Aridan


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »