Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. září 2001, New York – největší podvod všem národům světa?  

Je všechno tak, jak je nám prezentováno? Jaká je skutečná realita?

 

ObrazekMožná si někteří i po letech vybaví, co se v tento den stalo. V ranních hodinách 8:46 a 9:03 místního času došlo k jedné z největších katastrofických událostí moderních dějin, došlo k útokům na jedno z nejcitlivějších míst moderního business světa – World Trade Center WTC neboli Světově obchodní centrum v New Yorku. Stejná událost se udála v 9:47 na budově Pentagonu. Kdo mohl tak dokonale naplánovat, zinscenovat a uskutečnit tyto události – najdete-li odpovědi, máte pachatele tohoto hrůzného činu.

 

 

 

Oficiální verze - zkráceno:

ObrazekK útokům byla použita unesená civilní letadla typu Boeing, ta narazila do budov WTC a tím způsobila požár, povolení nosných konstrukcí prohořením, jejich demolici a následné zřícení. Současně proběhl i útok na Pentagon podobným letadlem, ale škody nebyly tak destruktivně fatální.  Celkem 3.000 nevinných lidí zahynulo. Za viníka byla označena teroristická organizace Al Quaida vedená Usamou Bin Ladinem.

 

 

 

 

Skutečnost?

Jednoduchá metoda všech vládců a politiků :

1. Prodej lidem lež s autoritou a důstojností

2. Zaměř předmět diskuse k něčemu emocionálnímu – cíleně zasáhnout lidská srdce příběhem.

911-plane-mix.jpg

Údajně unesená letadla nebyla dle svědků civilní, ale nákladní, byla totiž bez běžných okének pro pasažéry, letadla nebyla navíc vybavena řádným značením pro identifikaci provozovatele aerolinií, pouze jakési modré logo…

Několik dní před útokem známý odborník v oblasti vidění na dálku Chris Robinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy, reakce či přípravy.

 

Jak je možné, že se 33 minut po zásahu 2.letadla již jasně vědělo a v živých reportážích s jistotou určovalo, kdo za tím vším stojí?  Cituji: Extrémně mocný muž Usáma Bin Ladin je schopen kdykoliv udeřit znovu, v jeho tzv. Svaté válce chce realizovat zabíjení Američanů a židů, má přibližně 3.000 bojovníků a disponuje islámským výcvikovým centrem, to vše s cílem rozpoutat Svatou válku proti světu, konkrétně Americe. Konec citace.

ObrazekTito lide žiji normálně ve stanech, v horských jeskyních a hliněných domcích v nejchudších částech Afghanistánu a z ničeho nic se rozhodli, že srovnají Ameriku se zemí?

Proč, když jim ještě donedávna pomáhali proti Rusům? Veškeré představení scénářů, herců i viníků a dalších rekvizit bylo nastaveno během první hodiny po útoku, což je dle mého názoru příliš rychlá práce.

Kdo to vše tak dokonale připravil a jak to tak rychle dokázal?

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

V budovách bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací, což potvrdily i záchranné týmy a je vidět na záznamech.

Výbuchy v budově ještě před dopadem letadel 3minuty video: http://www.youtube.com/watch?v=mhROd7Jt3-w&feature=related

V jedné části sklepních prostor budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se překvapivě po sesuvu nikdy nenašlo. Způsob sesuvu budov byl dokonalou ukázkou profesionální demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno.

Proč spadla třetí budova označená jako Budova č.7, aniž by byla jakýmkoliv letadlem zasažena a jakým způsobem se to z ničeho nic stalo? Spadla v půl šesté večer a to naprosto čistě směrem dolů – jasná demolice bez jakéhokoliv útoku.

Ještě doplňuji informaci, že diskutované objekty byly přibližně půl roku před útoky slavnostně pojištěny, přičemž obě budovy dvojčat spadly po méně než hodině požáru, přičemž např. Meridian Plaza hořel v minulosti ve Filadelfii celých 19 hodin a nespadl ani náhodou. Proč?

thermite.jpg

Jak mohly budovy prohořet, když podle leteckých odborníků téměř veškeré palivo spotřebovaly počáteční výbuchy po nárazu?

Navíc hořením leteckého paliva vzniká řádově o několik stovek nižší teplota, než je teplota tavení oceli.

Proč ještě druhý den snímky NASA satelitů ukazují teplotu vyšší než je teplota hoření leteckého paliva?

Odborný časopis Fire Engineering konstatoval, že ještě žádná kovová budova nebyla zřícena díky požáru.

 

Jak mohly budovy spadnout, když nápory silných větrů a bouřek na ně, mají daleko větší sílu na celé ploše budovy než dopad letadla na ploše relativně malé?

Jak to, že budova padala tak rychle k zemi bez zjevného odporu nižších a staticky nepoškozených pater? To se totiž stane pouze použitím výbušnin uvnitř budovy.

Kam se navíc poděla pevně svařená horní nezasažená část budov, která se po dopadu zázračně proměnila v prach? Pouze použitím výbušnin.

Proč nespadly jen vršky dvojčat a proč nespadly směrem ven z budov převážením, jako když se kácí strom? Vidíme, kolik nejasného je stále k zodpovězení?

Ještě pár slov k Pentagonu – samotný letecký instruktor nechápe, jak se mohl někdo do Pentagonu velkým dopravním letadlem takovýmto způsobem trefit? Musel by mít větší znalosti a zkušenosti než letečtí instruktoři a to Al Quaida rozhodně nemá.

ObrazekTehdejší prezident George Bush ml. seděl v okamžiku útoku ve školní třídě na očích dětem a to dokonce ještě i pár minut s naprosto ledovým klidem po tom, co mu bylo oznámeno provedení útoku – jasné veřejné a navíc pozitivní alibi. (Viz celá historie slavné rodiny Bushů) 

  

K nezodpovězeným otázkám 11.září 2001 se spojilo již přes 1000 odborníků – architekti, stavitelé, demoliční odborníci – a uspořádali na únor 2010 velkou konferenci.

Výstupem je shromáždění všech dosud známých údajů, informací a faktů a předání svých stanovisek vládě se žádostí o opětovné přezkoumání. Samotní New Yorčané chtějí dokonce celých 66% všech uzavřených tvrzení znovu přezkoumat a 49% z nich je přesvědčeno, že o všem vláda věděla dopředu a nechala tento odporný zločin na lidstvu udělat.

Stručné video naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

A další: http://www.youtube.com/watch?v=WUwCRhcCmNk&feature=related

  

 

Ještě jedno, mnoha náhodami provázané video:

 

 

Perlička na závěr: Svědectví tvůrce filmů Aarona Russoa – kdy mu jedna z celosvětově nejvýznamnějších rodin - US Rockefeller family - podala svědectví o tom, že již 11 měsíců dopředu o plánovaných útocích na dvojčata vemi dobře věděli http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

 

Pro další studium doporučuji například otázky známého Charlie Sheena nebo Terrorstorm Alexe Jonese.

Největší výsměch a ironii inscenátorů celé akce osobně cítím v postoji a zesměšnění či zhanobení obecného symbolu Americké bezpečnosti běžných občanů, kterým je právě číslo 911 – nonstop hotline Policie.

ObrazekTuto událost vnímám současně jako úžasnou příležitost a obrovskou šanci sjednotit celé lidstvo směrem ke všemu pozitivnímu, které je v nás lidech věky zakódováno a ukryto.

Celý svět byl zasažen ohromnou vlnou soucitu, účasti a pohnutím myslí i srdcí, bohužel naši vůdci tuto příležitost zcela promeškali a síla našeho vědomí znásobená soucitem se opět rozplynula mezi všemi - bez transformace na vyšší úroveň.

Tímto aktem bychom se nadobro odpoutali od našich falešných vládců a inscenátorů a nastolili vlastní svobodu vědomí i ducha. Známe-li svou budoucnost, není již žádných vládců třeba.

Níže přikládám konkrétní audiozáznam diskuse špiček vlády USA o plánované a systémové tvorbě teroristických hrozeb napříč světem:

Související důležitý článek: http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/media-jako-nastroj-programovani-nasi-reality.html

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________________________________________

Něco skutečně malého k dalšímu zamyšlení:

 

... a ještě další myšlenka...

 

Pro ty, kteří hledají další faktické důkazy a historické analogie, umísťuji po dohodě s autorem odkaz na přehledné a popisné zdroje v českém jazyce:

Proč nás vlády pořád okrádají?   První, úvodní část v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Druhá část s videi v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Třetí část v tomto odkazu

 

Komentáře

Přehled komentářů

Jistě

(fffffff, 1. 5. 2012 21:13)

Honza:
Jsi další typ internetového blázna, který věří všemu, co si kde přečte.
Žádné vzorky odebrány nikdy nebyly, protože se jedná o jakousi druhou atmosféru a tu "jaksi" odbrat nejde.
Stane se to samé, jako kdyby jsi odebral vzduch.
Neutrina nejdou chytit - a mikromolekulární částice už vůbec né.
Žádné těžké kovy - to je přeci nesmysl - zamysli se.

Radši si pořádně přečti, co by se stalo, kdyyb něco takového člověk snědl nebo vzdechoval delší dobu.

Myslím, že doktorské studie jsou pravdivější, než různé spraye..

Skromný citát

(Aridan, 28. 3. 2012 20:52)

Doplňuji odkaz na jeden podnětný citát, dnes za mnou sám přišel:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kazda-velka-lez-se-nejvice-boji....html
Aridan

Re: Skromný citát

(fffffff, 20. 4. 2012 22:16)

Není to zbytečné ?
Nejlepší by bylo sem zkrátka nepsat výplody něčí mysli a jednoduše nepsat o něčem, o čem vůbec nic nevím.

Re: Re: Skromný citát

(Aridan, 21. 4. 2012 8:20)

Není, naopak.
Právě lidé, smýšlející stejně jako Vy, jsou smutným výsledkem toho, co Systém sám produkuje. Slepě důvěřivé bytosti vůči vyšší autoritě a tomu, co je mediálně ze všech stran publikováno: "To by přeci nikdo svému národu neudělal, protože bankovní systém je zcela zdravý, chemtrails nám krásně čistí vzduch, vakcinace jsou přeci pro naše dobro, čipování je naprosto skvělá věc a na ropu si také rádi připlatíme, protože je prostě drahá...Jupííííí"
Copak v tom všem vážně nevidíte jasný záměr o cílený profit?
Další konflikt v Iránu a jeho převzetí silou je na spadnutí, vrty na Aljašce se již těší na svou novou roli, která bude pro světové peněženky znamenat jediné. O velmi jasném negativním ovlivňování úrovně našeho vědomí skrze media, vypouštěné filmové snímky a obrovské množství informací zcela bez hodnoty, snad již ani nemluvě... Další prostředek a jasný cíl. Stačí trocha studia a sledovat souvislosti.
Stále nic? Nevadí, jednou to přijde.
Naštěstí si to stále více pozemsých bytostí na všech úrovních uvědomuje a ze svých funkcí odchází, protože je jim z toho na nic a nesouhlasí s tím, co se děje.
Věřte si proto čemu chcete, čtěte si co chcete, Pravda je pouze jedna a začíná být čím dál jasnější. Howgh :-)
Aridan

Re: Re: Re: Skromný citát

(fffffff, 25. 4. 2012 14:52)

Ariadne, měl by jste se dát léčit.
Psát takového věci je opravdu velký nesmysl.

Píšete samé záměrně vypuštěné informace a věříte jim - v porovnání asi jako hlava křesťanské rodiny, která si uvědomí, že jeho potomci mají pochybnosti a snaží se je přesvědčit i když ví, že tomu sám nevěří, ale v té době je to zkrátka správné.

Píšete jako nějáký pisálek - pouze o tom přemýšlíte nahlas bez jakéhkoliv závěru a to nejsmutnější na tom je, že vám pod to lidé ještě píší o světle a lásce.
Proboha - seberte se. Žijeme v 21. století.

Sice jste možná očipovaný, či co já vím - moderní takzvané čipy jsou prostě jen látka, která se dá detekovat. N2co jako kovy magnetem. A pokud je jich hodně u sebe, proniknou třeba i z podzemí.

Naopak.. Vy si věřte čemu chcete - ale je to jako přemlouvat malé dítě - místo toho, aby se válelo u PC na OFFline hrách, aby si šlo hrát s kamarády ven..
A to neberte vůbec jako urážku..
Čipujte se, dělejte si co chcete, teĎ jste mi úplně ukradený, pokud dokážete tohle napsat jako odpověď..

Chemtraily také nejsou vůbec špatné - nejso uvypouštěny nad městy, ale nad poli.
Nebo vám snad příjde normální, aby jste měl v chlebu zapačené krysy či podobnou havěť ?.. Jistě - tak nekupujte pečivo v Polsku.

Re: Re: Re: Re: Skromný citát

(Honza, 25. 4. 2012 22:06)

Člověče ty seš fakt dost mimo,radši si o tom něco nastuduj!Prý chemtrails nejsou šoatné,tak to už je moc i na mě!!!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Skromný citát

(fffffff, 28. 4. 2012 13:38)

Dobrá, tak nám sem všem dej důkaz, který říká opak.

Chemtraily se nedělají nad městy, ale nad poli.
Proboha člověče, seber se! Pořádně třískni hlavou do zdi a dokaž to.
Nikdy se žádné byť jen molekuly kovů či o čem to tu píšete nenašly.

Proboha... Další mi psal, že včera viděl hodně kondenzačních stop na obloze... DObravní letadla ve výšce 11 500 metr ůbudou vypouštět nějáké zk....né traily a budou blbnout lidi nějákými jedy, ne ?
To, že se narodí osminohé dítě není kvůli chemtrails, ale kvůli tomu, že se zkříží dva lidé se stejnou DNA.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Skromný citát

(Aridan, 29. 4. 2012 10:15)

Příteli ffffffff,
respektuji to, že jsem Vám ukradený, to se může stát, každopádně Vaše příměry skutečně nesedí.
Na téma chemtrails je toho mraky a s poli či městy jste opět poněkud mimo (zasažena je dešťová voda, půda, rostliny i zvířata - logicky i lidé). Zkuste si něco najít - nejen obrázky či fota, ale rozbory konkrétních vzorků.
Nebo to vše pustte z hlavy a raději běžte do přírody, vše je nyní v květu a myslím, že Vám to pomůže nejvíce ze všeho.

Chemtrails například zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/chemtrails---jake-dalsi-dukazy-jeste-chceme-.html

http://www.youtube.com/watch?v=jf0khstYDLA

http://vimeo.com/16219493

Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Skromný citát

(fffffff, 29. 4. 2012 22:35)

Aridane. Sice je pravda, že se tu sprejuje, ale za to si přeci můžeme sami.
Tím, že jsme vstoupili do NATO jsme souhlasili s tím, že tu mohou létat..

Žádné vzorky ještě nikdo nikdy nesebral.
Jdou dva druhy Chemrtails
1. určitě znáte POSTŘIK JEDEM.
Bylo vá mněkdy špatně proto, že jste snědl rajčata postříkaná jedem ? Nebylo... A přesto jste toho za celý svůj život snědl nejméně 100ml..
2. dalším druhem chemtrailů jsou bohužel látky, které jsou lehčí, než vzduch a drž íse při určitém tlaku. Pokud tedy nefouká silný vítr pod úhlem 90° dolů, nemůžeme se toho nadýchat.
Nikdo nemohl chytit vzorky něčeho, co ani nevidí.
Rozptýlí se to a drží se to do určité výšky.
Je to skoro jako Torriceliho pokusy. Drží se to v určité výšce - stejně jako on Rtutí měřil atmosferický tlak.
Snaží se jen ovládat počasí.
Pokud něco škodí zdraví a vyvolává další alergie u normálníc hlidí, pak to jde vysvětlit jen geneticky upravenými potravinami a radiací urychlenému růstu této zeleniny.
Ať už rajčata nebo podobné .....

Opravdu ot zkuste... Nakupte si rajčata z Polska a uvidíte, že vám bude špatně.. Udělejte si z toho salát a uvidíte, jak vám bude špatně po velmi krátké době.
Poté si snězte rajčata, která jste sá mvypěstoval ve skleníkuči doma.

Víte - ono už to není o tom - hádat se jestli jsou chemtrails špatné či dobré.
Půvdně je to dělané kvůli ovládání počasí a zabránění globálnímu oteplování.

Pokud jde o to, jestli je to pravda - pokud ano, tak je jedno, zda to pěstujete doma či venku nebo kilometr pod zemí. Ale traily se drží v určité výšce. Pokud by nás chtěli otrávit, bylo by jedno jestli jíme, nebo jen otevřeme okno, ale nakazili by jsme se.

WIFI a telefonní signál nás přeci také ješt ěnikdy nezabily. Stejně tak radiové vlny a vše, co se nachází dnes na každém centimetru krychlovém.

Nejde tedy o to, jestli má někdo z nás pravdu. Já za sebe ale říkám - kdyby to byla pravda, všichni by jsme byli už dávno mrtví. To by byla naprosto smrtelná dávka všeho. Tomuto nás vystavit, tak umírají nejméně tisíce až desetitisíce lidí bez jasného důvodu, který nenajde ani patolog.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Skromný citát

(fffffff, 29. 4. 2012 22:38)

Jentak ještě dodávám..
Kdyby někdo vdechl třeba jen miniaturní částečku třeba i plynného kovu, což je sice nesmysl, ale djemetomu - plynného kovu ... začal by se dusit.

Opravdu by umíraly po celém svvětě už miliony lidí bez jasného důvodu... To se zatím nestalo.

Tyto traily se drží v určité výšce - a přiznávám, že jsou tam i kovy, ale není to přeci jen kvůli takzvané vodivosti ?

Já si myslím, že kdyby uhodil blesk, zjistili by jsme, zda tam nějáké kovy jsou.

obama

(Crystallin, 25. 3. 2012 18:49)

a všimli jste si že Usama Bin ladin vypadá naprosto stejně jako Obama, jen oholený? :)

Notáák..

(fffffff, 30. 1. 2012 22:49)

Honzo.. Trošku přeháníte, ale jinak máte pravdu..

Jde tu o technologie.. Je to vše v podstatě simulace.. Bude se simulovat válka a vědci budou pracovat na plný výkon.. A až něco vymyslí, odzkouší se to a nic se nepoužije proti lidem..

____


Stejně jako podivné zvuky ozývající se po celém světě, které jsou doprovázené slabými otřesy..
Vytváří je razící štít.. tzv. "krtek".. neboli Tunnel Boring Machine..
Tím se razí třeba tunely metra, chodby tajných vojenských podzemních základen a podobně..

Dnes jsou ale tajné podzemní vojsneké základny dělány tak, že stíhačky vyletí z otvoru ze země, který se zasune.. později opět vysune a stíhačky zaletí zpět do otvoru, který se po přistání zasune..
Vše beze svědků v neprůhledném zarostlém terénu..

Re: Notáák..

(HOP, 2. 2. 2012 12:47)

Na videu slyšíte hudbu z lůna Země, vycházející z tajné jeskyně v Tibetu, zaznamenanou ruským týmem. Tato tajemná Nebeská hudba začala znít velmi nedávno. Zmíněná jeskyně je velmi tajné místo, kam mniši chodili po staletí meditovat, ale nikdy dříve odtud nevycházela žádná hudba. Tato Hudba je součástí intenzívní Dimenzionální trasmutační práce probíhající mezi Duší planety, Federální armádou Galaktických sil světla a Vnitřní říší Země jménem Agharta. Nová vysoce výkonná technologie zvukové frekvence generuje tuto hudbu a uzdravuje Zemi, přičemž se negativní energie modulují na Světlo.

Technologie vibrace zvuku je jádrem transmutačního procesu, který probíhá na Zemi za účasti zvukové energie vědomí obyvatel Agharty a Federálních galaktických sil. Myslím, že je důležité, abychom se v procesu duchovního vzestupu probudili k původní síle zvuku a hudby.

Podle mého nejlepšího chápání jde o zvukovou energie vědomí, která je na nás vysílána ve velkých kvantech obřími hvězdnými loděmi Galaktické federace světla do otvorů Vnitřní Země pro zvýšení a uzdravení vibrací Země. Tato operace byla oznámena Galaktickou federací. Energie zvuku patří mezi nejsilnější tajné energie Vesmíru, je jádrem dynamiky procesu vzestupu. My slyšíme Zemi, jak rezonuje sympatickou rezonancí s tímto proudem, tak jako zvon nebo gong rezonuje, když hrajeme v blízkosti na jiný hudební nástroj, i když se ho zvonu či gongu fyzicky nedotkneme. To se nazývá jev sympatické rezonance.

Na světě je mnoho míst, kde nedávno došlo k velmi tajemnému a supersilnému zvukovému jevu. Je to zvuk silně stlačeného zvuku v obřích ventilačních šachtách hlubokých podzemních základen tajné mafie Illuminátů. Galaktická federace Světelné armády UFO, která je kolem naší planety, začala implozemi ničit celou jejich síť tajných základen. Použili novou tajnou technologii vysokofrekvenčního zvuku, aby vyvolali tyto superimploze. Destrukce těchto obřích tajných základen žene vlny silně stlačeného vzduchu do obřích větracích šacht a to se projevuje charakteristickými zvuky.
http://www.youtube.com/watch?v=hFn62JXmOEQ&feature=player_embedded

Re: Re: Notáák..

(fffffff, 3. 2. 2012 17:37)


HOPe..
Nepište prosím od věci a už vůbec úplné kraviny..

Já vám v podstatě mohu dokázat, že Agartha je pod pláštěm Měsíce.
Stačí mi jen mapa Agharty, kterou ale bohuže lasi nemáte ?..
Pokud měsíc sledujeme a použijeme speciální krytí ++ zabarvení, zjistíme, že Měsíc má celkem tenký plášť propustný jen z jedné strany..
Pokud se podíváme pořádně, vidíme moře, oceány, pevninu.. Myslíte, že je ot náhoda ? Je skoro zmapován, včetně své zcela odvrácené strany..

A tudíž, pokud mi dáte k dispozici mapu Agharty, vám mohu jistojistě hodit obě mapy průhledně přes sebe tak, jak přes sebe sedí..

Ale je tu problém.. A to ten, že žádná Agharta není.
Stejně jako Nebe, tka Agharta.. Prostě není..

Mohu vám vysvětlit, proč se o Nebi mluví jako o místě odvhodu po smrti..
Pokud chápete, o Aghartě se mluví v antonymu ke slově "nebe".. Asi víte, co to znamená, takže vás prosím, aby jste tu z toho nedělal větší web, než je.

Byly nalezeny stakilometry dlouhé jeskyně.. Dokonce semtam byly i egyptské symboly, trpasličí písmo a obrazy postav s hadí či ptačí mi hlavami.

911 potrebne divadlo

(Honza, 14. 2. 2011 18:04)

Za to co ted napisu se na me asi sesype par nepeknych slov, ale co naplat je to tak: kdyz se trochu zamyslime - na jakem zakladu funguje cely zapadni a potazmo da se rici cely svet? Na fungujici ekonomice a rozvoji. Tyto dve veci jdou ruku v ruce a nefunguji respektive fungovat nemohou bez radnych vstupnich dat a impulsu. Asi se shodneme, ze zakladem vseho je chaos. Z chaosu nasledne vznika rozvoj. Vse v celem vesmiru a logicky tedy i u nas na modre planete totiz funguje na principu priciny a dusledku nebo chcete-li akce a reakce. To je platny zakon, ktery se ovsem nevstahuje je na ono zname strc do kulicky a ona se bude kutalet. Stejne tak funguje vsechno.

Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 14. 2. 2011 18:06)

Jako priklad nam velmi dobre poslouzi automobilismus: na zacatku jsme chodili pesky, a protoze nas to bolelo vymysleli jsem boty, pak jsme jezdili na konich, ale protoze i to bylo nepohodlne vymysleli jsme sedlo, pak kun nestacil a prisel automobil, nejprve pomaly a jeden na sto tisic obyvatel, pak zacala byt auta rychlejsi a bylo jich vic takze se zacaly objevovat pravidla provozu, pasy, airbagy .... jenze to vse by nevzniklo kdybychom si na ceste nerozedreli paty, neobili zadnicku o hrbet kone nebo se nekdo nezabil v aute. Jinymi slovy stale zakon akce a reakce, priciny a dusledku. Bez chaosu neni rozvoj. Bez chub pouceni. Bez rozvoje obchod a bez obchodu fungujici svet a civilizace. Tim vsim chci rict, ze: dokud byla studena valka a bylo proc rozvijet technologie myslim ty valecne protoze civilni jsou v zavesu za nimi, nebylo treba hledat jineho nepritele. Jenze studena valka skoncila a v te chvili nejen amerika, ale potazmo cela civilizace stala pred velkym problemem. Nebude-li proti komu bojovat nebude pokracovat rozvoj technologii a civilizace zahyne. Nenechte se zmast domenkou, ze my lide bychom byli bez nepritele stastnejsi - nebyli!

911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 14. 2. 2011 18:07)

Clovek ma totiz jednu ukrutne spatnou vlastnost kdyz ho neco k necemu nenuti pak nic nedela. Jenze civilizace potrebuje motor, silu ktera ji bude tahnout dal a ona se bude rozvijet a prosperovat. A proto prisel spasny napad. Vytvorime si nepritele. Teroristu. Vsichni se ho budou bat, nam se bude lepe a jednoduseji vladnout a civilizace pojde dal. A tak se stalo. Letadla havarovala cely svet byl v soku akce vysla. Riziko, ze se to cele provali? Minimalni tech, jako jsme my, kteri chodime na podobne stranky je malo a vzdycky se daji oznacit za pomatene blazny, kteri veri bludum o konspiracnich teoriich. Populace slozena z velke casti z vidli zapichnutych v hnoji nam uveri. A uverila a veri stale. Mit dojem, ze lidi, kteri vedi a chteji vedet je hodne je totiz velmi blahove. Ne! Je jich,zatracene malo. Vetsina funguje jako stado po celou existenci lidstva. A stadu se nejlepe vladne kdyz se boji. Bud zatraceni v pekle nebo zabiti teroristou. To fungovalo funguje a fungovat vzdy bude. A ted to nejhorsi! Ja s nimi souhlasim. Nelibi se mi, ze umiraji lide to samozrejme. Jenze podle znameho kdyz se kaci les letaji trisky jsou obeti tim nejlepsim zduvodnenim potreby onoho boje. Tentokrat tedy s tim teroristou. A nenamlouvejte si, ze by svet fungoval lepe bez techto drastickych a odpornych opatreni. Nefungoval, bohuzel :( To je znama pravda ,ktera byla nejednou overena experimentalne. Napriklad znamym testem na mysich. Mame dve hnizda jedno s velmi malymi zasobami jidla a vody. Druhe s extremnimi prebytky. To prvni zprvu strada a vymira, ale postopem casu se kupodivu i ty mysi nauci si pomahat o stravu a vodu se delit a jejich pocty se stabilizuji. Zmobilizuji se totiz dohromady v boji proti nepriteli, kterym pro ne je nedostatek. Druhe hnizdo nejprve extremne prosperuje. Mnozi se a je stastne. Pak ale nastane bod kritickeho mnozstvia mysi presto, ze k tomu neni sebemensi duvod a mely by byt stastne zacnou stradat. Nudi se a zacnouh mezi sebou bojovat. Vite jak to skonci? Druhe hnizdo vyhyne a to temer uplne! Prvni se stabilizuje a dokonce zacne prosperovat. Navic mysi v prvnim jsou v prubehu temer celeho testu stastnejsi (neptejte se jak se to meri to nevim, ale je to zahrnhuto ve vysledcich testu). A ted pozor na tento test stacil pouhy mesic. Jeden jediny mesic a tohle celle probehne! Nase civilizace, ac si ted rikate - my prece nejsme mysi - funguje na zcela totoznych zakonitostech. Jinymi slovy - nebude nepritel - nebude rozvoj - nebude zivot. Je to osklive to je pravda, ale i tohle je treba zvazit kdyz se rozcilujeme nad tim jak nas "ojebavaji" v pripadu 911. Omlouvam se za to slovo! Jakekoli spolecenstvi at uz lidi nebo zvirat funguje takto s tim se proste neda nic delat. Takze neveste hlavu a budte radi, ze prave vy se muzete radit mezi ty, kteri jsou osttanim svetem povazovani za blazny. Patrim k nim a jsem na to hrdy. Budte take. Mate na co. Vy narozdil od zbytku stade alespon VITE! Sice vam to k nicemu neni, ale je to fajn. :)

Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Mike, 26. 2. 2011 9:37)

Na společného nepřitele před tebou a Georgem přišla řada jiných. Za zmínku určitě stojí dobrodinec Adolf Hitler.) Uvedl jsi test na myších, kde myši v hojnosti vymřeli. Pokrok slouží stejně jen nejmocnějším a většina populace, ačkoliv celý život tvrdě pracuje - strádá. Takže bez společného nepřítele by nakonec stjně vyhynuly jen ty "nejnažranější myši".

Jinak bych chtěl říct, že nesouhlasím s tím, že lidi potřebují jako motivaci společného nepřítele nebo konkurenci. Vezmi si, jak to dnes funguje - člověk musí dělat takový hnusy, jako uklízet fekály a za co...?! Za 15000 měsíčně? Za to si pronajmeš byt a nakoupíš 30 pecnů chleba. Věřím tomu, že kdyby byly uspokojeny základní potřeby člověka (které nejsou zase tak náročné), tak by ty věci dělal buď pro společnost, jelikož jsou potřeba udělat a nebo kvůli vlastnímu růstu.

Uvědomte si, jak málo nám stačí ke štěstí a čeho všeho je lidská bytos schopná, když je svobodná.

ps: možná jsme se dostali od tématu, ale musel jsem to zmínit. :)

Skvělá práce Aridane, moc díky, jen tak dál - respekt

A tobě, Honzo, přeji hodně štěstí v hledání nepřátel.)

Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 10. 3. 2011 5:29)

A to je právě základní omyl ... člověk je od přírody líná bytost stejně jako jakékoli jiné zvíře a pokud nebude mít motivaci nebude dělat nic navíc jinými slovy podle toho co píšeš bychom dodnes žili v jeskyních a žvýkali syrové maso. Nedělej si plané naděje o tom jak jsou lidé chytří a schopní. Nejsou. Bohužel.

Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(podle sebe, 18. 1. 2012 0:02)

soudím tebe .......... ty nemáš potřebu se vzdělávat? a pracovat na sobě? tvoje chyba , ovšem můžu tě ujistit že takový nejsem já a ani mnoho jiných