Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. září 2001, New York – největší podvod všem národům světa?  

Je všechno tak, jak je nám prezentováno? Jaká je skutečná realita?

 

ObrazekMožná si někteří i po letech vybaví, co se v tento den stalo. V ranních hodinách 8:46 a 9:03 místního času došlo k jedné z největších katastrofických událostí moderních dějin, došlo k útokům na jedno z nejcitlivějších míst moderního business světa – World Trade Center WTC neboli Světově obchodní centrum v New Yorku. Stejná událost se udála v 9:47 na budově Pentagonu. Kdo mohl tak dokonale naplánovat, zinscenovat a uskutečnit tyto události – najdete-li odpovědi, máte pachatele tohoto hrůzného činu.

 

 

 

Oficiální verze - zkráceno:

ObrazekK útokům byla použita unesená civilní letadla typu Boeing, ta narazila do budov WTC a tím způsobila požár, povolení nosných konstrukcí prohořením, jejich demolici a následné zřícení. Současně proběhl i útok na Pentagon podobným letadlem, ale škody nebyly tak destruktivně fatální.  Celkem 3.000 nevinných lidí zahynulo. Za viníka byla označena teroristická organizace Al Quaida vedená Usamou Bin Ladinem.

 

 

 

 

Skutečnost?

Jednoduchá metoda všech vládců a politiků :

1. Prodej lidem lež s autoritou a důstojností

2. Zaměř předmět diskuse k něčemu emocionálnímu – cíleně zasáhnout lidská srdce příběhem.

911-plane-mix.jpg

Údajně unesená letadla nebyla dle svědků civilní, ale nákladní, byla totiž bez běžných okének pro pasažéry, letadla nebyla navíc vybavena řádným značením pro identifikaci provozovatele aerolinií, pouze jakési modré logo…

Několik dní před útokem známý odborník v oblasti vidění na dálku Chris Robinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy, reakce či přípravy.

 

Jak je možné, že se 33 minut po zásahu 2.letadla již jasně vědělo a v živých reportážích s jistotou určovalo, kdo za tím vším stojí?  Cituji: Extrémně mocný muž Usáma Bin Ladin je schopen kdykoliv udeřit znovu, v jeho tzv. Svaté válce chce realizovat zabíjení Američanů a židů, má přibližně 3.000 bojovníků a disponuje islámským výcvikovým centrem, to vše s cílem rozpoutat Svatou válku proti světu, konkrétně Americe. Konec citace.

ObrazekTito lide žiji normálně ve stanech, v horských jeskyních a hliněných domcích v nejchudších částech Afghanistánu a z ničeho nic se rozhodli, že srovnají Ameriku se zemí?

Proč, když jim ještě donedávna pomáhali proti Rusům? Veškeré představení scénářů, herců i viníků a dalších rekvizit bylo nastaveno během první hodiny po útoku, což je dle mého názoru příliš rychlá práce.

Kdo to vše tak dokonale připravil a jak to tak rychle dokázal?

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

V budovách bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací, což potvrdily i záchranné týmy a je vidět na záznamech.

Výbuchy v budově ještě před dopadem letadel 3minuty video: http://www.youtube.com/watch?v=mhROd7Jt3-w&feature=related

V jedné části sklepních prostor budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se překvapivě po sesuvu nikdy nenašlo. Způsob sesuvu budov byl dokonalou ukázkou profesionální demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno.

Proč spadla třetí budova označená jako Budova č.7, aniž by byla jakýmkoliv letadlem zasažena a jakým způsobem se to z ničeho nic stalo? Spadla v půl šesté večer a to naprosto čistě směrem dolů – jasná demolice bez jakéhokoliv útoku.

Ještě doplňuji informaci, že diskutované objekty byly přibližně půl roku před útoky slavnostně pojištěny, přičemž obě budovy dvojčat spadly po méně než hodině požáru, přičemž např. Meridian Plaza hořel v minulosti ve Filadelfii celých 19 hodin a nespadl ani náhodou. Proč?

thermite.jpg

Jak mohly budovy prohořet, když podle leteckých odborníků téměř veškeré palivo spotřebovaly počáteční výbuchy po nárazu?

Navíc hořením leteckého paliva vzniká řádově o několik stovek nižší teplota, než je teplota tavení oceli.

Proč ještě druhý den snímky NASA satelitů ukazují teplotu vyšší než je teplota hoření leteckého paliva?

Odborný časopis Fire Engineering konstatoval, že ještě žádná kovová budova nebyla zřícena díky požáru.

 

Jak mohly budovy spadnout, když nápory silných větrů a bouřek na ně, mají daleko větší sílu na celé ploše budovy než dopad letadla na ploše relativně malé?

Jak to, že budova padala tak rychle k zemi bez zjevného odporu nižších a staticky nepoškozených pater? To se totiž stane pouze použitím výbušnin uvnitř budovy.

Kam se navíc poděla pevně svařená horní nezasažená část budov, která se po dopadu zázračně proměnila v prach? Pouze použitím výbušnin.

Proč nespadly jen vršky dvojčat a proč nespadly směrem ven z budov převážením, jako když se kácí strom? Vidíme, kolik nejasného je stále k zodpovězení?

Ještě pár slov k Pentagonu – samotný letecký instruktor nechápe, jak se mohl někdo do Pentagonu velkým dopravním letadlem takovýmto způsobem trefit? Musel by mít větší znalosti a zkušenosti než letečtí instruktoři a to Al Quaida rozhodně nemá.

ObrazekTehdejší prezident George Bush ml. seděl v okamžiku útoku ve školní třídě na očích dětem a to dokonce ještě i pár minut s naprosto ledovým klidem po tom, co mu bylo oznámeno provedení útoku – jasné veřejné a navíc pozitivní alibi. (Viz celá historie slavné rodiny Bushů) 

  

K nezodpovězeným otázkám 11.září 2001 se spojilo již přes 1000 odborníků – architekti, stavitelé, demoliční odborníci – a uspořádali na únor 2010 velkou konferenci.

Výstupem je shromáždění všech dosud známých údajů, informací a faktů a předání svých stanovisek vládě se žádostí o opětovné přezkoumání. Samotní New Yorčané chtějí dokonce celých 66% všech uzavřených tvrzení znovu přezkoumat a 49% z nich je přesvědčeno, že o všem vláda věděla dopředu a nechala tento odporný zločin na lidstvu udělat.

Stručné video naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

A další: http://www.youtube.com/watch?v=WUwCRhcCmNk&feature=related

  

 

Ještě jedno, mnoha náhodami provázané video:

 

 

Perlička na závěr: Svědectví tvůrce filmů Aarona Russoa – kdy mu jedna z celosvětově nejvýznamnějších rodin - US Rockefeller family - podala svědectví o tom, že již 11 měsíců dopředu o plánovaných útocích na dvojčata vemi dobře věděli http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

 

Pro další studium doporučuji například otázky známého Charlie Sheena nebo Terrorstorm Alexe Jonese.

Největší výsměch a ironii inscenátorů celé akce osobně cítím v postoji a zesměšnění či zhanobení obecného symbolu Americké bezpečnosti běžných občanů, kterým je právě číslo 911 – nonstop hotline Policie.

ObrazekTuto událost vnímám současně jako úžasnou příležitost a obrovskou šanci sjednotit celé lidstvo směrem ke všemu pozitivnímu, které je v nás lidech věky zakódováno a ukryto.

Celý svět byl zasažen ohromnou vlnou soucitu, účasti a pohnutím myslí i srdcí, bohužel naši vůdci tuto příležitost zcela promeškali a síla našeho vědomí znásobená soucitem se opět rozplynula mezi všemi - bez transformace na vyšší úroveň.

Tímto aktem bychom se nadobro odpoutali od našich falešných vládců a inscenátorů a nastolili vlastní svobodu vědomí i ducha. Známe-li svou budoucnost, není již žádných vládců třeba.

Níže přikládám konkrétní audiozáznam diskuse špiček vlády USA o plánované a systémové tvorbě teroristických hrozeb napříč světem:

Související důležitý článek: http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/media-jako-nastroj-programovani-nasi-reality.html

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________________________________________

Něco skutečně malého k dalšímu zamyšlení:

 

... a ještě další myšlenka...

 

Pro ty, kteří hledají další faktické důkazy a historické analogie, umísťuji po dohodě s autorem odkaz na přehledné a popisné zdroje v českém jazyce:

Proč nás vlády pořád okrádají?   První, úvodní část v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Druhá část s videi v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Třetí část v tomto odkazu

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re:

(Aridan, 16. 10. 2010 19:16)

Ano, vidím, že rozumíme,
a to je dobře.
S tématy, které píšete je to skutečně obtížné.
Proti asteroidům nejsme jako planety chráněni téměř vůbec a nikdy jsme to jako lidstvo neřešili - snad jen částečně s HAARP technologiemi, pokud budou pro tyto účely ovšem použity, o přepolování planety se raději mlčí, o posunu magnetických pólů se rovněž příliš nehovoří i když se masivně kalibrují navigace díky výkyvům a kolísání, o solárním maximu se něco málo sice objevilo, zato chemtrailsy jsou poměrně v útlumu, panika kolem vakcinace nám postupně vyhasla a o rizicích bleskové doby ledové se informace rovněž nešíří... Celkem tma a informační klid, máte pravdu.
Ohledně témat konspirací - víte vnímám to skutečně jako jakýsi částečný instrument k probouzení a dalšímu duchovnímu růstu a rozvoji. O tom, že jsme multidimenzionální bytosti a nikoliv "kusy masa" jak se nám snaží náš Systém demonstrovat, již dávno snad nikdo nepochybuje a tyto stránky se skutečně snaží tuto Pravdu trochu více přiblížit - viz úvodní strana.
Co považuji rovněž za důležité je podtrhnout skutečnost, že na konspirace a zjištěná fakta není vhodné reagovat protireakcí typu násilí či slavné Chammurappiho "oko za oko a zub za zub", protože tím se stáváme totožnou formou energie, která se sama posiluje. Nemá smysl v sobě pěstovat ani nenávist či naopak strach - důležité je tuto realitu prostě projít, přijmout ji jako možnou a dokonce velmi pravděpodobnou, následně toto opustit a ponaučit se z toho pro svůj další rozvoj a život. Jsou to hloupé pasti, které jsou na naši Svobodu a myšlení kladeny do cesty našeho osvobození a hlubšího Poznání. Kdo se nechá do kterékoliv z nich dlouhodobě chytit, uvízne v ní a dále již neroste - motá se v kruhu - ano toho bych se bál a dokonce bych v tom dokázal nalézt i formu jakéhosi sektářství či jednostrannosti.
Pevně věřím a vidím to den po dni na zájmu o podobné myšlenky, že se poměrně dost pastím dokážeme všichni společně vyhnout - stačí se dobře dívat na cestu :-)
Mnoho štěstí Aridan

Nad slunce jasné ...

(Ivana, 10. 11. 2010 21:15)

to bylo uvažujícímu člověku hned ten den,kdy stále dokola pouštěli v tv zasažené budovy a už věděli,kdo je "viník". Vymývání mozků,lži, manipulace,obětování vlastních lidí, napadení nevinných států... Viděli jsme tu tiskovku s americkými odborníky.Pane Bože,pomoz nám a Zemi zbavit se škůdců, kteří z pozemského ráje dělají to nejhorší peklo.Pomoc nastolit vládu mírumilovných a moudrých bytostí na naší zatím krásné Zemi.Díky.Amen :-) A díky za tyto stránky.

911

(Jana, 20. 10. 2010 21:34)

Dobrý večer,

přečetla jsem toho už spoustu na téma konspirace. Zatím jen čtu, neříkám, že věřím, ale ani nevylučuji.
Jedno mi ale vrtá hlavou - kdyby do věží narazila nákladní nebo vojenská letadla místo dopravních, anebo jak jsem již slyšela také nějaké UFO, tak kde by byly ty dopravní letadla z konkrétních linek a také jejich cestující?

Myslím, že by nebylo snadné někde "schovat"několik letadel a umlčet stovky cestujících.

Co si o tom myslíte?

Jana

hm...

(a., 28. 9. 2010 2:34)

Je to zvláštní, že se "duchovní" stránky na českém internetu zabývají skoro výhradně šířením negativismu. Člověk bez jazyků, kterého zajímá světlo - a nikoliv hry v matrixu - je namydlený :).

Re: hm...

(Aridan, 28. 9. 2010 10:34)

Hledejte na Jiných Stránkách dále a třeba zjistíte,jak moc člověk chybuje...
Aridan

Nic nového

(Jao, 23. 9. 2010 20:38)

Václav, skús sa zamyslieť, kto a čo vlastne získal terorista po zničení WTC 1, 2, a 5. Čo teda získali arabáči ? Nič. A čo vláda USA ? Nieje tu dosť miesta, aby som Ti vypísal, čo tým získali.

re: Nic noveho

(Aridan, 18. 9. 2010 0:34)

Milý Václave,
pokud budete číst více článků, pochopíte, že cílem těchto stránek není ani jedno z toho co jste uvedl.
Jinak pokud budete hledat odpovědi na otázky, bezpečně je naleznete at jsou jakekoliv.
Aridan

...

(K.T., 6. 9. 2010 11:00)

http://www.debunking911.com/thermite.htm

petice proti cenzuře ČT o 911

(jana, 17. 8. 2010 12:19)

http://www.petitiononline.com/911ct/petition.html

už je tam přes 300 podpisů

Bilderberg

(Vlasta, 10. 8. 2010 10:53)

Já jsem o tom přesvědčený taky a s každým novým článkem a videem který vidím nebo čtu, se jen v mým přesvědčení utvrzuju. Za vším stojí Rockefelerovi a další pánové a dámy ze skupiny Bilderberg

re: pro Výbošniny

(Aridan, 7. 8. 2010 21:35)

Dobrý večer Kláro,
Vaše výroky musím bohužel potvrdit. Výbušniny i ložiska Thermite byly v klidu instalovány předem a celá akce se plánovala téměř dva roky dopředu. Letadla byla jen symbolické spouštěcí mechanismy celé záležitosti se záměrem vizuální demonstrace napadení.
Doporučím ještě tento článek:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/media-jako-nastroj-programovani-nasi-reality
Aridan

pro Výbošniny

(Klára, 7. 8. 2010 16:40)

Steně to někdo vyhodil do vzduchu předem jeto krásně vidět na tom videu... a mám pocit že jestli to bylo letadlo nákladní nebo osobní je uplně jeno, protože výbušninu tam můžou dát stejně..

Vybusniny

(Vitek, 6. 8. 2010 21:00)

Dekuji za opoved.

re: Vybusniny

(Aridan, 6. 8. 2010 15:44)

Dobry den Vitku,
Vaše otázka míří přímo do černého.
Výbuchů bylo hned několik za sebou a byly tam předem instalovány nálože nejspíše C4 a chemická látka Thermite (malé nenápadné granulky), která se používá pro získání velmi vysokých teplot pro tavení oceli - její účinek je možné vidět na některých záběrech, jak doslova pryští hořící tekutý kov a protože je jej možno následně odhalit i ve vyhořelých materiálech, byla veškerá suť urychleně odklizena.
Více info je možné získat na videu zde:
http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA
Aridan

Vybusniny

(Vitek, 6. 8. 2010 15:25)

No a kdyz tvrdi ze to nebyly dopravni ale nakladni letouny ,neni mozny aby meli vybusniny na palube letadla?? Ale ikdyby to tak bylo tak porad nechapu proc ta budova zacla padat cela a ne jen ta horni cast nad vybuch??

naši vládcovia!

(interbulo, 13. 7. 2010 18:36)

Musím konštatovať, že bola premeškaná obrovská príležitosť ukázať Svetu, ako nás manipulujú špičky estabišmentu, ako sa nám do očí vysmievajú a myslia si, že sú nedotknuteľní! Ovšem, ohromne sa mýlia, príde na psa mráz a ich Zima nie je ďaleko!!!


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4