Jdi na obsah Jdi na menu
 


11. září 2001, New York – největší podvod všem národům světa?  

Je všechno tak, jak je nám prezentováno? Jaká je skutečná realita?

 

ObrazekMožná si někteří i po letech vybaví, co se v tento den stalo. V ranních hodinách 8:46 a 9:03 místního času došlo k jedné z největších katastrofických událostí moderních dějin, došlo k útokům na jedno z nejcitlivějších míst moderního business světa – World Trade Center WTC neboli Světově obchodní centrum v New Yorku. Stejná událost se udála v 9:47 na budově Pentagonu. Kdo mohl tak dokonale naplánovat, zinscenovat a uskutečnit tyto události – najdete-li odpovědi, máte pachatele tohoto hrůzného činu.

 

 

 

Oficiální verze - zkráceno:

ObrazekK útokům byla použita unesená civilní letadla typu Boeing, ta narazila do budov WTC a tím způsobila požár, povolení nosných konstrukcí prohořením, jejich demolici a následné zřícení. Současně proběhl i útok na Pentagon podobným letadlem, ale škody nebyly tak destruktivně fatální.  Celkem 3.000 nevinných lidí zahynulo. Za viníka byla označena teroristická organizace Al Quaida vedená Usamou Bin Ladinem.

 

 

 

 

Skutečnost?

Jednoduchá metoda všech vládců a politiků :

1. Prodej lidem lež s autoritou a důstojností

2. Zaměř předmět diskuse k něčemu emocionálnímu – cíleně zasáhnout lidská srdce příběhem.

911-plane-mix.jpg

Údajně unesená letadla nebyla dle svědků civilní, ale nákladní, byla totiž bez běžných okének pro pasažéry, letadla nebyla navíc vybavena řádným značením pro identifikaci provozovatele aerolinií, pouze jakési modré logo…

Několik dní před útokem známý odborník v oblasti vidění na dálku Chris Robinson osobně poskytl tajným službám informaci ohledně dvojčat a útoku na ně za pomocí letadel – bez jakékoliv odezvy, reakce či přípravy.

 

Jak je možné, že se 33 minut po zásahu 2.letadla již jasně vědělo a v živých reportážích s jistotou určovalo, kdo za tím vším stojí?  Cituji: Extrémně mocný muž Usáma Bin Ladin je schopen kdykoliv udeřit znovu, v jeho tzv. Svaté válce chce realizovat zabíjení Američanů a židů, má přibližně 3.000 bojovníků a disponuje islámským výcvikovým centrem, to vše s cílem rozpoutat Svatou válku proti světu, konkrétně Americe. Konec citace.

ObrazekTito lide žiji normálně ve stanech, v horských jeskyních a hliněných domcích v nejchudších částech Afghanistánu a z ničeho nic se rozhodli, že srovnají Ameriku se zemí?

Proč, když jim ještě donedávna pomáhali proti Rusům? Veškeré představení scénářů, herců i viníků a dalších rekvizit bylo nastaveno během první hodiny po útoku, což je dle mého názoru příliš rychlá práce.

Kdo to vše tak dokonale připravil a jak to tak rychle dokázal?

Během dost dlouhého letu „unesených“letadel při útoku na dvojčata nevzlétlo jediné vojenské letadlo, aby případně letící stroje od hustě obydleného prostoru odvrátilo či sestřelilo – ani jedno.

V budovách bylo evidentní provedení několika dalších souvisejících detonací, což potvrdily i záchranné týmy a je vidět na záznamech.

Výbuchy v budově ještě před dopadem letadel 3minuty video: http://www.youtube.com/watch?v=mhROd7Jt3-w&feature=related

V jedné části sklepních prostor budov bylo skladováno obrovské množství zlata, které se překvapivě po sesuvu nikdy nenašlo. Způsob sesuvu budov byl dokonalou ukázkou profesionální demolice, což bylo později v jedné TV reportáži majitelem objektu potvrzeno.

Proč spadla třetí budova označená jako Budova č.7, aniž by byla jakýmkoliv letadlem zasažena a jakým způsobem se to z ničeho nic stalo? Spadla v půl šesté večer a to naprosto čistě směrem dolů – jasná demolice bez jakéhokoliv útoku.

Ještě doplňuji informaci, že diskutované objekty byly přibližně půl roku před útoky slavnostně pojištěny, přičemž obě budovy dvojčat spadly po méně než hodině požáru, přičemž např. Meridian Plaza hořel v minulosti ve Filadelfii celých 19 hodin a nespadl ani náhodou. Proč?

thermite.jpg

Jak mohly budovy prohořet, když podle leteckých odborníků téměř veškeré palivo spotřebovaly počáteční výbuchy po nárazu?

Navíc hořením leteckého paliva vzniká řádově o několik stovek nižší teplota, než je teplota tavení oceli.

Proč ještě druhý den snímky NASA satelitů ukazují teplotu vyšší než je teplota hoření leteckého paliva?

Odborný časopis Fire Engineering konstatoval, že ještě žádná kovová budova nebyla zřícena díky požáru.

 

Jak mohly budovy spadnout, když nápory silných větrů a bouřek na ně, mají daleko větší sílu na celé ploše budovy než dopad letadla na ploše relativně malé?

Jak to, že budova padala tak rychle k zemi bez zjevného odporu nižších a staticky nepoškozených pater? To se totiž stane pouze použitím výbušnin uvnitř budovy.

Kam se navíc poděla pevně svařená horní nezasažená část budov, která se po dopadu zázračně proměnila v prach? Pouze použitím výbušnin.

Proč nespadly jen vršky dvojčat a proč nespadly směrem ven z budov převážením, jako když se kácí strom? Vidíme, kolik nejasného je stále k zodpovězení?

Ještě pár slov k Pentagonu – samotný letecký instruktor nechápe, jak se mohl někdo do Pentagonu velkým dopravním letadlem takovýmto způsobem trefit? Musel by mít větší znalosti a zkušenosti než letečtí instruktoři a to Al Quaida rozhodně nemá.

ObrazekTehdejší prezident George Bush ml. seděl v okamžiku útoku ve školní třídě na očích dětem a to dokonce ještě i pár minut s naprosto ledovým klidem po tom, co mu bylo oznámeno provedení útoku – jasné veřejné a navíc pozitivní alibi. (Viz celá historie slavné rodiny Bushů) 

  

K nezodpovězeným otázkám 11.září 2001 se spojilo již přes 1000 odborníků – architekti, stavitelé, demoliční odborníci – a uspořádali na únor 2010 velkou konferenci.

Výstupem je shromáždění všech dosud známých údajů, informací a faktů a předání svých stanovisek vládě se žádostí o opětovné přezkoumání. Samotní New Yorčané chtějí dokonce celých 66% všech uzavřených tvrzení znovu přezkoumat a 49% z nich je přesvědčeno, že o všem vláda věděla dopředu a nechala tento odporný zločin na lidstvu udělat.

Stručné video naleznete zde: http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

A další: http://www.youtube.com/watch?v=WUwCRhcCmNk&feature=related

  

 

Ještě jedno, mnoha náhodami provázané video:

 

 

Perlička na závěr: Svědectví tvůrce filmů Aarona Russoa – kdy mu jedna z celosvětově nejvýznamnějších rodin - US Rockefeller family - podala svědectví o tom, že již 11 měsíců dopředu o plánovaných útocích na dvojčata vemi dobře věděli http://www.youtube.com/watch?v=xkT5yAlmDoA

 

Pro další studium doporučuji například otázky známého Charlie Sheena nebo Terrorstorm Alexe Jonese.

Největší výsměch a ironii inscenátorů celé akce osobně cítím v postoji a zesměšnění či zhanobení obecného symbolu Americké bezpečnosti běžných občanů, kterým je právě číslo 911 – nonstop hotline Policie.

ObrazekTuto událost vnímám současně jako úžasnou příležitost a obrovskou šanci sjednotit celé lidstvo směrem ke všemu pozitivnímu, které je v nás lidech věky zakódováno a ukryto.

Celý svět byl zasažen ohromnou vlnou soucitu, účasti a pohnutím myslí i srdcí, bohužel naši vůdci tuto příležitost zcela promeškali a síla našeho vědomí znásobená soucitem se opět rozplynula mezi všemi - bez transformace na vyšší úroveň.

Tímto aktem bychom se nadobro odpoutali od našich falešných vládců a inscenátorů a nastolili vlastní svobodu vědomí i ducha. Známe-li svou budoucnost, není již žádných vládců třeba.

Níže přikládám konkrétní audiozáznam diskuse špiček vlády USA o plánované a systémové tvorbě teroristických hrozeb napříč světem:

Související důležitý článek: http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/media-jako-nastroj-programovani-nasi-reality.html

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________________________________________

Něco skutečně malého k dalšímu zamyšlení:

 

... a ještě další myšlenka...

 

Pro ty, kteří hledají další faktické důkazy a historické analogie, umísťuji po dohodě s autorem odkaz na přehledné a popisné zdroje v českém jazyce:

Proč nás vlády pořád okrádají?   První, úvodní část v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Druhá část s videi v tomto odkazu

Proč nás vlády pořád okrádají?   Třetí část v tomto odkazu

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(podle sebe, 18. 1. 2012 0:08)

mimochodem pracuji v hitech tehnologiích tvému komentáři o neschopnosti lidí se musím smát , dokazuje to jak málo toho znáš či neměl možnost pozat .... rozhlídni se kolem sebe než začneš pošlapávat práci jiných

Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Romeo, 26. 2. 2011 21:50)

Honzo,
není třeba mít nepřítele. Stačí mít cíl!
To je právě omyl těch mocných "blbů", kteří mají
v hlavě seno.
Vždyť pořád je co objevovat, pořád je kam růst.
Dodnes jsme se nepohli ze Země a vesmír je tak obrovskej !!!
Dodnes ani nevíme, co všechno je na Zemi. Je tady
tolik neprozkoumaných míst, tolik nezmapovaných
živočichů a rostlin. COkoli. Jen to chce nebýt
nenažranej - dobývání je jen pro chamtivý nenažrance.

Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 10. 3. 2011 5:56)

Promiň, ale nechápeš podstatu věci - nepřítel je skutečně nutný, protože jen ten dokáže člověka, jak píšu výše z podstaty líného, donutit k vysokému výkonu a nasazení! To za prvé. A za druhé - vládci mají v hlavách seno poměrně často to je pravda, ale bez nich by byl svět místem klanových uspořádání, protože člověk potřebuje vedení. Bez něj je nesamostatným relativně tupým tvorem. Bohužel!!! Já osobně jsem třeba zastáncem Utopie tedy absolutní svoboda a třeba neexistence silových složek jako armáda a policie, ale na druhou stranu cílevědomost a zodpovědnost jedince. Bohužel, ale většina, skutečně VĚTŠINA!!! lidí je nezodpovědných a naprosto necílevědomých. A navíc zatím stále příliš vysoké procento jedinců ve společnosti je nebezpečných a společnost jako celek přímo ohrožujících. Jinými slovy mě by se také líbilo kdybychom mohli žít v prostředí, které bude funkční a my ho budeme využívat s rozvahou a chovat se k sobě i jemu poctivě, ale toho člověk bohužel není schopen. Proto je nutné ho vést a usměrňovat. Ani mě se nelíbí, že vedení mají často v rukou pomatenci. Ale v tomhle je zase velmi důležitá věc, která se týká úhlu a délky pohledu jedince. Dokonalým příkladem nám může být vztah zaměstnavatel / zaměstnanec - každý zaměstnanec nadává na svého šéfa - každý šéf je debil - jenže to je způsobeno tím, že jedinec zaměstnanec nezná všechny pohnutky a důvody všech kroků šéfa zaměstnavatele a tudíž je nedokáže objektivně posoudit a tudíž je často posuzuje špatně a zaujatě a tudíž nadává, protože mu připadají rozhodnutí a kroky šéfa zaměstnavatele jako nelogické nebo vysloveně hloupé. Jenže to je prostě a jednoduše způsobeno neznalostí důvodů. A to je celé. My prostě nemáme šanci vědět, proč se některé věci dějí. Z jakého důvodu se ten který vládce rozhodl udělat to či ono, protože důvody presentované jsou vždy naprosto odlišné od důvodů skutečných. A proč tvrdím, že spouštěčem a zdrojem rozvoje a pokroku je chaos a tudíž konflikt a nepřítel??? Dej vedle sebe pár chemických prvků nebo buněk ... nic se nestane ... ale zkus tu směs postrčit nebo zamíchat prostě způsobit chaos a uvidíš zázraky a tom to je celé.

Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Romeo, 19. 4. 2011 9:52)

Honzíku, ty asi moc necestuješ mimo Evropu, že?

Re: Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 26. 4. 2011 15:30)

Romeo nejdrive rozved svou hloupe pusobici otazku a pak ti rad odpovim. Pokud mas ovsem chut psat, ze jinde jsou lide pracoviti a cilevedomi a nepritele k tomu nepotrebuji, nemusis se ani snazit. :)

Re: Re: Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Romeo, 2. 5. 2011 20:39)

Takže přece jen znáš svět jen od počítače. Ok, díky za odpověď.
P.S. nemohl jsem dřív napsat, protože jsem byl na Blízkém východě, jen pro informaci. Proto také vím, že svět vypadá trochu jinak, než jak si většina lidí v ČR představuje.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Honza, 3. 7. 2011 11:15)

Romeo pokud ti slo o to ukazat se jako zdatny cestovatel, ktery je kazdou chvilku nekde ... no kazdy se necim vytahuje ;). Nemam potrebu se tu rozepisovat o tome kde vsude jsem byl. Tech mist neni malo, ale neni mym fetishem ukazovat ostatnim jak moc jsem sjezdil svet. ;)

Re: Honza i Romeo

(ZeD, 7. 9. 2011 15:11)

Možná máte pravdu oba, lenost člověka je známý pojem a vždycky bude pohodlnější pro většinu jedinců nedělat nic
pokud nedostanou řádný impuls, jako je hlad, zima a pod... Spousta jiných naopak nevydrží ráno v posteli a prostě musejí vstát aby něco dělali i bez toho že by měli nějakou potřebu, prostě jdou vytvářet a to je také druhou přirozeností člověka. Po narození dítěte mozek sám začíná uvolňovat látky, které ho automaticky dráždí a nutí k pohybu, genetickým důvodem je rozvoj svalstava a nervové soustavy. S narůstajícím věkem tyto látky přestává uvolňovat až je nakonec neuvolňuje vůbec a je přeprogramován na úsporu enegie do horších časů. Dále jsme vybaveni látkou endorfin, která se uvolňuje při fyzické námaze a spousta hlavně sportovců jsou na ni v podstatě závyslí o tom ale někdy jindy. V jakémkoli věku je tu vždy důvod k aktivitě a to nejen fyzické ale hlavně duševní. Všimněte si fenomém dnešních chytrých telefonů, které využívají jednoduchou vlastnost mozku, kterou je obrovský hlad po nových informacích a pokud je mozek nedostane, jak je v tu chvíli lidská psychika nalomena. Dnes jsou do nás chrleny obrovské dávky informací, které po zpracováním naším mozkem zapadnou vniveč a hledáme jen další impulzy, které nám v podobě např. i falešných zpráv, reklamy atd. programátoři servírují. Svět enegeticky v podsatatě neutichá. Co se stane když všechno toto ustane? Všichni vstanou bez rozdílu lenosti a jejich mozky začnou se skřípěním a vyčerpáním hledat odpovědi kam se ztratili příjemné impulzy, které jim desítky let vytvářeli jejich realitu. Jedinci s vyšším práhem cítění budou osvobozeni a budou mít potřebu jak psal Romeo činit cokoli co jim zaplní jejich potřebu po naplnění mysli. Z dnešního pohledu máte jistě pravdu oba, ale každý v jiné sféře, ideální svět neexistuje ani existovat nebude, máme jen 100% příležitost učinit ho lepším a to tak, že cokoli co v pravdě uděláme, vždy o něco zlepší Váš život, ale podstatné je, že zlepšením Vašeho pocitu vědomí ho zlepšujete i spoustě lidí okolo a ty zas dál. Každý z Vás má proto obrovskou moc a nezáleží na aktuálním názoru. Pravda je jen jedna a cest nepřeberně.
ZeD

Re: Re: 911 potrebne divadlo pokracovani

(Stallker, 16. 9. 2011 13:09)

Zkuste nahradit slovo nepřítel slovem cíl. Ale na to je zdá se, naše civilizace ještě dost nevyzrálá.

Re: 911 potrebne divadlo

(Yarda, 23. 2. 2011 12:10)

Sesype se ... slova ... nic neznamenali . Domečky z : ... nic neznamenají . Zákony! tak to už je ... :)
Vydrže na příjmu jinak Příjemný Den

Re: 911 potrebne divadlo

(Yarda, 13. 3. 2011 11:40)

Že by v kosmu vládla 11ctka :( http://www.boston.com/bigpicture/2011/03/massive_earthquake_hits_japan.html

SD

(Sodoma Gomora, 7. 1. 2012 12:49)

Vtip? Drž piču, podvod jak hrom to byl.

Re: SD

(ffffff, 9. 1. 2012 16:42)

Víš co ? xD
Já tu ze sebe nebudu dělat blbečka a budu slušnej..
Uděláme malej test..

Dám ti otázku, an kterou mi nedokážeš odpovědět.. A pokud ano, budeš jen mlít pantem nesmysly o tom, co jsi odposlouchal, neb ojsi se dočetl tady v článku..

Takže: Vysvětli mi, proč tomu tak věříš, když jsi u toho ani nebyl..
Proč máte vy lidi ve zvyku takhle otravovat jiné ?
Proč tomu věříš ?.. Řekni mi jediný důvod!
Ty o tom víš úplné nic.. Jen jsi se o tom někde něco dočet la věříš tomu..

Věříte všemu, co přečtete!

Vtip ?

(fffffff, 17. 11. 2011 18:00)

Nevím, jestli si jen děláte srandu, nebo jste posedlí.

11. září nebyl žádný podvod.. Prostě se to stalo..
Neříká vám něco odtajněné informace ?

Stíhačky byly na unesená letadla poslány, ale nikdo zkrátka nevěděl, kde jsou.. Teriristé vypli rádia, tudíž byla jejich poloha neznámá..
Později měli piloti rozkaz je sestřelit..
Tehdejší viceprezident chtěl, aby je našli. A bylo mu jedno, kolik oken při tom vytřískají.. Podle zpráv bylo v daný den rozbito cca 10 000 oken. Všechno svalili na tlakové vlny.. Všichni slyšeli i viděli nízké přelety stíhaček a přesto o tom nemluví..

Jeden z pilotů později našel letadlo mířící na pentagon, ale nesestřelil jej, protože již bylo natolik pozdě, že by mohl napáchatj eště větší škody.. Řekl, že čekal an rozkaz. (ten přitom již dávno měl).

Re: Vtip ?

(Jarda, 22. 11. 2011 1:05)

Přečtěte si tohle: http://fenomen2012.net/ostatni/jaroslav-krejci/vlady_zmapovani-souvislosti-1.htm a pak další dvě části. Ty konspirace jsou více méně potvrzený!

Re: Vtip ?

(Foy, 7. 12. 2011 15:37)

lol to si jako myslis , ze abys videl na radaru objekt musim mit zaple radio ? to americani ,tak vyspeli , maji jen pasivni radary ? ... asi ne ...

sara

(Sara, 30. 9. 2011 13:19)

Take se domnivam ze je to vse jen manipulace s obcanama,kteri slepe veri a doufaji,ze jsou chraneni statem. Nikdy mi tento utok nepripadal adekvatni. mam jen malou pripominku,videa jsou v anglictine a lide kteri nemluvi pl. anglicky tomu nerozumi,stejne jako ja :) skoda,ze tam nejsou alespon titulky.

symbol

( jitka, 11. 9. 2010 23:08)

- 11 - stojí za popírání 10, jednoty a rádu
- 9 - trojita triáda - dovrsení
- 11 - ve stredoveku = "dábelsky tucet"
neboli den Démonu

Re: symbol

(jitka, 24. 8. 2011 9:53)

Spiritualita císla 11:
http://www.greatdreams.com/eleven/num11.htm

Dr. Steve R. Pieczenik

(Po, 6. 5. 2011 8:15)

Hledejte na internetu jméno:
Dr. Steve R. Pieczenik

Pak si můžete začít dělat závěry o pravdě nebo podvodech s 9/11 a Bin Ladenovi.