Jdi na obsah Jdi na menu
 


Usáma bin Ládin zabit? - zkuste ještě tu O Smolíčkovi

7. 5. 2011

 

 

Vrcholný příběh o dobru a zlu.

 

Máme rádi pohádky, kde vítězí dobro nad zlem? Nepochybně.

Mají je rády malé děti a máme je rádi všichni, protože v sobě všichni máme dobro hluboce zakódováno. Máme ho však v sobě opravdu všichni? Nespěchejte...

____________________________________________________________ 

 

 

usama-bin-ladin.jpgVeškeré weby světa, každý deník, radiová i televizní vysílací stanice, se zabývá aktuálním tématem údajné smrti nejhledanějšího člověka světa – pojďme se podívat na celou věc jiným úhlem pohledu, třeba se začneme dost divit, jaká je naše realita.

 

 

Události 11. září 2001 asi nemusíme příliš připomínat, mám pocit, že se dotkly doslova každého žijícího tvora, který o této zavrženíhodné události věděl.

 

Dodnes není vyjasněno mnoho otázek a dodnes není zdaleka zřejmé, zda se jednalo skutečně o ten příběh, který nám byl masově za pomoci médií hned ani ne celou hodinu po události tvrdě sugerován do podvědomí, možné považovat za fakt. Více detailů v tomto odkazu.

 

 

Od této doby se dřívější spojenec proti Rusům a nyní úhlavní nepřítel USA, Usáma bin Ládin skrýval doslova před celým světem. Hledal se v Afghánistánu, hledal se po celém arabském poloostrově, hledal se celých deset let. Velice neúspěšně a naprosto marně. Tento člověk jako by se propadl i se svými nejbližšími do nitra naší matky Země.

 

V dnešní době špionážních satelitů, které nám jsou schopné z kosmu doslovaspy-satellite.jpg číst noviny přes rameno, v dnešní době takových technologií, které umí nejen odposlouchávat, ale též nahlížet dovnitř uzavřených obytných prostor, v dnešní době technologií, které na základě několika základních rysů obličeje identifikují danou osobu, se celé roky nedařilo tohoto člověka nalézt i přes vypsanou odměnu 50 milionů dolarů.

 

 

 

Až najednou...

 

Na jaře roku 2011 nastává doslova několik zázraků, pečlivě a velice dobře načasovaných za sebou a celým světem se náhle dějí neuvěřitelně „pozitivní“ události v rychlém sledu – zkusme si maličko vzpomenout a zejména uvědomit, co to udělalo s obecným masovým vědomím velké většiny lidstva.

 

Za chvíli pochopíme proč je to tak velice důležité:

 

  1. Dne 27.4.2011 přichází první - startovní či reklamní - pozitivní ujištění, jak to s námi světoví vládci myslí dobře, jak s námi hrají férovou hru a předkládají nám jako důkaz údajný originál rodného listu samotného Obamy, o jehož původu se již pěkně dlouho diskutuje. Nastává den relativního klidu, ale ne nadlouho. 
  2. Dne 29.4.2011 si bere princ William za ženu Kate Middletonovou (nikdo v zápalu štěstí, obrovské publicity a medializace, neřeší hluboce ukotvenou symboliku výročí dne svatby Adolfa Hitlera s Evou Braunovou, přičemž od této událostí nás dělí přesně 66 let. Pro hloubavější připomínám druhý věk naplnění Kristových let či symboliku okultních rituálů a číslo 666 – viz odkazy v závěru článku).
  3. Souběžně se dává v tentýž den 29.4.2011 do pohybu poměrně významná katolická slavnost ve Vatikánu – Floralia – oslava květin a tradice věnování na počest dávným Římským bohům, pokračující následující den, aby vyvrcholila 30.4. o Filipo-Jakubské noci známým, původně pohanským rituálem, pálením Čarodějnic. Velmi důležitý pojem zejména v dobách inkvizice. 
  4. Poslední a nejvyšší trumf je předurčen na den 1.5.2011, kdy je hlášeno vítězné přemožení světově nejvíce hledaného a nejobávanějšího šéfa teroristické organizace, který je v pozadí klidné a příjemné události svatby konečně dopaden a zabit.                Spravedlnosti bylo učiněno za dost a samozřejmě pouhou náhodou nám může uniknout, že přesně v tento den byla roku 1945 světu reportována smrt dalšího obávaného světového násilníka Adolfa Hitlera, který se tehdy údajně sám zastřelil a současně polkl ampuli kyanidu ve svém bunkru.                 Opět je samozřejmě náhodou, že se tak objevuje další číslo 66, což je počet roků, před kterými se tak stalo. Ve stejný den mimochodem vrcholí další důležitý rituál ve Vatikánu – Beatifikace Jana Pavla II., na kterou rovněž existuje mnoho pohledů a názorů – viz odkazy v závěru článku.

 

Stručně lze říci, že svět prastarých okultních rituálů je velice nenápadně, zato velmi účelově a beze slov projektován skrze používané symboly vládnoucích skupin do našeho reálného světa, aby jej ovládaly a řídily. (Doporučuji Jordan Maxwell)

Symboly jsou nám doslova tak silně rvány do očí, až je ani nevidíme, protože o nich pouze nevíme a nedáváme si proto celý pohled dohromady.   

 

 

To snad ne? 

 

To není možné, přeci jde jen o sice pěkné, zato zcela ojedinělé náhody - určitě.

 

Nebo že by ne? Uvidíme dále.

 

K bodu číslo jedna byl sepsán poměrně obsáhlý a popisný článek, který nalezneme v tomto odkazu. Je jasné, že původní „originál“ rodného listu ke stažení, je již dávno opraven a je velice pravděpodobné, že i usvědčující videa velice brzy zmizí.

 

Během několika minut po vydání „originálního“ certifikátu o narození Obamy obama-young.jpgna vládním webu, uživatelé Photoshopu či Adobe Illustratoru po jeho stažení objevili, že se jedná o několik postupně vnořených vrstev – layerů – tedy čistý podvrh.

 

Obama je totiž podle školních záznamů nejspíše Indonézan a jeho pravé jméno je Barry Soetorro. 

 

Barry – Barack, jak snadné, že?

 

Více zde: http://citizenwells.wordpress.com/2008/10/12/obama-barry-soetoro-indonesian-school-records-obama-is-indonesian-philip-j-berg-lawsuit-obama-ineligible-to-be-president/

 

 

 

K bodu číslo dva mám několik drobných komentářů, a to těch, že každý, kdo se zabývá původem světové moci, vlády Světu a šířením chudoby i mocenské finanční nadvlády mocné Anglie skrze prostředníka USA, moc dobře ví, jakou roli Anglie měla a má.

 

Informací je k dispozici poměrně dost a pyramida šíření otroctví napříč monetárními mechanismy je poměrně průhledná. O tom, že Hitler či Lenin byli též jen loutkami mocných v pozadí snad ani nemluvě.

 

 

 

 

Důležité zamyšlení nad svatbou Williama a Kate

 

Během tohoto velice silně medializovaného obřadu se svými myšlenkami a energetickým působením napojilo a upnulo přes dvě miliardy obyvatel naší planety a přálo pokračovatelům trůnu Anglie do vínku obvykle samé štěstí.

 

Silné, hluboké a nejčistší emoce spící dlouhá léta, kladné lidské energie, william-and-kate.jpgztotožnění se s cíli panovníků skrze pečlivě ukrývané symboly, slzy naší radosti, výkřiky nadšení, pocity nekončícího štěstí z možnosti zopakování úspěchu mladé, čisté, nadějné a bezelstné princezny Diany...

 

Všechno toto se prolínalo doslova celým světem. Naše energetické kanály se nasměrovaly a otevřely tam, kam se upnout měly – začali jsme naslouchat, klonit se tím směrem, kam jsme byli programováni a pozitivně naladěni pro další událost a představení, které přišlo hned vzápětí.

 

 

 

 

Bod číslo čtyři - dopadení Usámy:

 

Někteří z nás pamatují případ okamžitého výkonu trestu smrti zastřelením rumunského diktátora Nikolae Ciausescu, který byl i v období setrvačností pomalu dobíhající normalizace, velice silně medializován.

 

ceausescudead.jpgNa tehdejší dobu poměrně drsné fotografie zdeformovaného obličeje a pokroucené postavy ležící na kusech výbuchy poničeného stavebního materiálu, se objevovaly v každém časopise a opakovaně v každém vstupu televizního zpravodajství.

 

Nešlo ani o vyloženě světově hledanou osobu ani nijak řekněme světově významnou událost, zato fota byla doslova všude. Proto nemohu přijmout argumenty pravého důvodu, proč USA nechce svůj triumf světu předvést.

 

 

Podle hlášení tajných služeb se objevila zpráva, že se KONEČNĚ nalezlo sídlo největšího teroristy světa, bylo velmi rychlou a úspěšnou akcí nejtvrdších jednotek NAVY SEALS obsazeno, nejhledanější vrah byl nejprve zajat, poté raněn a návazně raději ihned zabit a to vše bez jakéhokoliv záznamu na videu či fotografiích, což dělá obvykle každá zásahová jednotka.

 

Ihned poté byl v rámci muslimských tradic zabalen do bílého roucha a na neurčitém místě vypuštěn do moře. Necelých dvanáct hodin po jeho údajném zastřelení ?!?

 

Přirozeně, že když byl někdo zajat, mohl tam být i důvod střílet do něj tak, jako by byl v samém běhu, i když pro jeho usmrcení postačuje jediná přesná rána či obratný pohyb. Proto utajování fotografií z důvodů údajného znetvoření obličeje Usámy považuji za hodně silnou kávu, které se nedá snad ani uvěřit o neexistujícím videu ani nemluvě.

 

Stejným způsobem nejprve nebyly, později snad už i byly potvrzeny údajné vzorky DNA, které by měly dotyčnou osobu jednoznačně identifikovat.

 

Všichni již asi tušíme, že existuje tzv. databanka DNA zejména světově cryo-model.jpghledaných osob, které dříve pracovaly pro CIA a tajné služby, takže pokud se tedy někde mají shodné vzorky nalézt, tak se na dotyčném místě prostě najdou – jak snadné, že?

 

Stačí vzít dříve odebrané vzorky DNA nebo hned celé deset let upravené tělo mrtvé osoby kryo-technologiemi, tedy za velmi nízkých teplot, s sebou do vrtulníku, zejména když máme veškerá data, materiály i vzorky od roku 1977 a víme, že krycí jméno Usámy v tajných službách bylo: Tim Osman…

 

 

usama-tim-osman.jpg

 

 

  

Stejně tak ono urychlené zabalení mrtvého těla Usámy do bílého roucha a okamžité pohřbení do moře?

Proč tak náhle a proč tak rychle? Odpověď: „Nechceme dráždit muslimský svět.“ No myslím, že to, co se děje nyní, jej dráždí stejně dobře.

 

Je to totiž stejně hloupý příměr, jako bychom chytili jednu z největších ryb na světě, abychom jí vzápětí pustili, protože nechceme dráždit ryby ostatní, zcela logické, že?

 

 

Copak by nebylo daleko zajímavější pro samotného prezidenta Obamu, celou milou Ameriku i muslimský svět, tajné služby a samozřejmě vojenské složky, nechat údajného šéfa buňky Al Kajda naživu, přivést jej jako obrovsky cennou trofej s sebou a postavit jej před světový či třeba planetární soud a udělat z něj takový proces, na který již nikdo nikdy nezapomene? Alespoň by o sobě ve snaze zachránit Usámu dali jeho stoupenci skutečně vědět a bylo je tak snáze nalézt a odhalit, ne?

 

Jak se postupně objevují jednotlivé výpovědi a zprávy, tak během jedné z nich zaznívá, že při vojenské akci byl Usáma nejprve postřelen do hrudi, pak se objevuje další zpráva, že se ještě snažil dostat ke zbraním, takže jej museli dorazit – viz odkazy v závěru.

 

Netuším, jak obratně a rychle se pohybuje člověk s prostřeleným hrudníkem tedy nejspíše otevřeným pneumotoraxem, aby jej bylo nutné rozstřílet jako řešeto, že by se nedal ani rozpoznat. Spíše bych usuzoval, že by byl střelou sražen k zemi a příliš odporu by klást schopen z důvodu kyslíkového deficitu nebyl.

 

 

Další věc, která vůbec nesedí, je ta, že nejvíce hledaný terorista má tak slabé zabezpečení objektu, ve kterém i se svou rodinou několik let žije. Vysoká zeď osama_house.jpgnení dostatečný argument. Nebyl dokonce vybaven ani spojením se Světem, byl bez internetu, bez radia či televize – jak by asi celou Al Kájdu řídil? Nejspíše tužkou a papírem v ruce, proč ne - i to lze. 

 

Takoví lidé nemají obvykle nouzi o peníze a na vlastní bezpečnost se nebojí investovat poměrně vysoké částky. A pro případ, že by byli skutečně dopadeni, je k dispozici aktivace autodestrukčního mechanismu, kdy se celý objekt i s vetřelci obrátí v hromádku popela. Bez slitování. To se však nestalo.

 

 

 

Věřit či nevěřit?

 

Nehraje zde evidentně plno věcí a protože to vypadá, že je vše skutečně tak trochu jinak, vsadím se o párek v rohlíku s kečupem, že se celý proces ještě zkomplikuje a že ostří hoši z Navy Seals nikdy žádného Usámu v uvedený den nezajali ani nezastřelili – možná někoho jiného, to ano.

 

Prozatím nemáme jediný důvod věřit tomu, co nám media tak intenzivně a v obvyklém chvatu sdělují, nemáme důvod věřit tomu, jak rozpačitým způsobem nám to říkají, protože se jednotlivé výpovědi a návazné příběhy tak rychle mění.

 

Tahanice o pravdu a znovunabytí popularity se mi zdají s ohledem na předvolební kampaň prezidenta Obamy ve 2012 poměrně průhledné a až dočteme článek do konce, zjistíme, že jde o mnohem víc – jde o nás samé.

 

V očích všech obyvatel světa se díky uměle prohlubované krizi dolar i popularita Obamy naopak propadá stále níže a dobyvačná rozpínavost a lačnost USA po většině klíčových zdrojích je nejen v arabském světě neuvěřitelně dobře čitelná… viz tento odkaz

 

Jaká je skutečná pravda a jaká bude další reakce zpravodajských služeb na oprávněné dotazy občanů každého státu, potažmo lidí celého světa a planety, kterým se rovněž mnoho věcí zdá přinejmenším podivných, jsem velice zvědav.

 

Pravda je však jenom jedna a náhlá popularita či sláva se lží získá jenom na krátkou chvíli, zato ztratí navždy.

 

Nejen podle několika seriozních zpravodajství se objevila zpráva o zabití Usámy Bin Ládina již v prosinci roku 2001, kdy byl oficiálně konstatován za mrtvého.

 

Byl totiž velice nemocný a měl potíže s vnitřními orgány. Musel být téměř neustále připojen na infuzi, česky řečeno „na kapačkách“ a jeho nejslabší místo byly údajně ledviny a plíce, kvůli jejichž infekci rovněž zemřel. Bylo to přibližně kolem 13. prosince roku 2001. Podobné zprávy se objevily opakovaně i v roce 2003 a dokonce i roku 2007. Tedy nic nového, že?

 

 

 

Hrozba globální terorismu

 

Veškeré další navazující nahánění fiktivního zloducha, jsou proto pouze nesmyslné a záměrně uměle vyvolané investice peněz do zbrojního aparátu, snaha o podtržení nutnosti existence vojenského průmyslu, výzvědných sil i tajných služeb a nutnosti nás neustále udržovat ve strachu z globálního a všude číhajícího terorismu.

 

Má tak být domněle vytvořena iluze, jak se o naše životy, zdraví a bezpečnost stávající bezpečnostní složky i světové vojenské aliance dobře starají. Nyní po údajném zabití vůdce se nestane nic jiného, než že se osama-and-wtc-behind.jpgkolotoč pomsty a násilné odvetné reakce opět naplno uměle a řízeně roztočí. Pokud to nebude nikdo konkrétní přímo z Al-Kájdy, někdo se nechá vzniknout. Viz. false flag ops.

 

Snad jen Bůh a mocní tohoto světa vědí, kdo je skutečně za tím vším a proč to dělá. Vůbec bych se nedivil, že je to opět pouze další pokus o vyvolání konfliktu na blízkém východě a podpora snahy o vyvolání třetího světového válečného konfliktu, jako řešení vleklé krize bez možnosti řešení (Čína, Rusko, USA).

 

 

 

Stručná historie Al Kájdy

 

Pojďme se ještě rychle a ve stručnosti podívat na historii tolikrát diskutované teroristické skupiny Al Kájda. Jak je již v několika dříve uvedených článcích uveřejněno, šlo původně o pracovní jmenný seznam osob, které pomáhaly USA v dobách studených válek proti Rusku a zapojily se do služeb CIA.

 

 

Doba těchto pošetilostí opadla a z důvodů udržení rozpočtu na vojenské účely, bylo potřeba vytvořit za předem dohodnutých podmínek dalšího a to velmi konkrétního nepřítele, na jehož základě by bylo možné demonstrovat nutnost existence vojenských sil i tajných složek. Tak se i stalo.

 

26.2.1993 – USA, New York, 6 mrtvých – bomba v garážích WTC (světového obchodního centra)

 

7.8.1998 – Nairobi, Keňa – 231 mrtvých sebevražedné bomby u velvyslanectví USA

 

12.10.2000 – Jemen, Aden – 17 mrtvých, sebevražedný útok na americký torpédoborec USS Cole

 

11.9.2001 – USA, New York, co do zásahu nejdrtivější akce a co je skutečně zajímavé, že byl do 40ti minut masovými medii přesně  identifikován viník. Zabito bylo 2.982 nevinných lidí, kteří bohužel neměli šanci a byl strmě zesílen globální sestup dolaru

 

12.10.2002 – Indonésie, Bali  – počet mrtvých 202, vybuchlo několik náloží – turistická oblast, samozřejmě nechyběl ani odlehlejší konzulát USA, kde vybuchla další bomba

 

11.3.2004 – Španělsko, Madrid – 191 mrtvých, série deseti explozí ve vlakových soupravách

 

7.7.2005 – Anglie, Londýn – 56 mrtvých – 3 bomby umístěné v metru. Šlo však o cvičení tajných služeb - více detailů v závěru tohoto odkazu

 

23.7.2005 – Egypt – Šarm aš-Šejch – 88 obětí, dvě bomby v autech a jedna v zavazadlech

 

14.9.2005 – Irák, Bagdád – 150 mrtvých, jedenáct souběžných výbuchů

 

9.11.2005 – Jordán, Ammán – 60 mrtvých, čtvrť luxusních hotelů, bomby ve vozidlech

 

26.11.2008 – Bombaj – 173 mrtvých, deset souběžných útoků granáty a zbraněmi

 

  

 

Společné probouzení

 

Ať již je pravda o dopadení a usmrcení jednoho z nejobávanějších světových teroristů jakákoliv, jsem upřímně a velice rád, za jeden velice zajímavý trend, který jistě vnímáme všichni.

 

Je evidentní, že se dnes ne všichni lidé nechají tak snadno opít milými úsměvy či ujišťujícími a sebevědomými projevy trénovaných světových lídrů, kterých se nám roky dostává.

 

Lidé se ptají rozumnými argumenty, lidé mají pochybnosti a nebojí se o nich hovořit veřejně dokonce ani sdělovací masové prostředky a média nemlčí. Konspirace a pochybnosti se stávají veřejným tématem.

 

To je naprosto úžasné, neboť z jistého pohledu skončila doba úplného temna, ticha a zcela nekompromisně tvrdé cenzury. Prostředí internetu není tak snadné zastavit, jak bylo plánováno jediným tlačítkem a internet naopak tvoří velice silný prvek našeho vzájemného napojení a sdílení důležitých informací.

 

Veřejně se hovoří o nejasných pravdách, veřejně se hovoří o pochybách, na které máme všichni právo, jinými slovy dochází k čemusi, co můžeme odvážně nazvat okamžikem revoluce vědomí, probuzení či alespoň obrození.

 

Faktem je, že mnoho lidí světa stále tvrdě spí a spát bude, o čemž svědčí nárůst popularity prezidenta Obamy ze 47% na celých 59% po údajném dopadení Usámy, ale nemyslím, že to bude trvat příliš dlouho, než opět dojde k propadu.

 

 

 

Bitva o nás samé

 

Jak jsme v úvahách výše i ve faktické chronologii a monitoringu událostí odhalili, něco se skutečně děje. Děje se bitva o nás samé, o naši víru, o naše fist-cartoon.jpgživotní energie, bitva o to, komu a čemu chceme věřit, protože tím mu budeme patřit.

 

Nezapomínejme na to, je to velice důležité. Pokud něčemu věříme, tak tomu rovněž patříme. Pokud věříme Al Kajdě, sloužíme jí a zároveň jí patříme.

Více informací v tomto odkazu.

 

Můžeme se těšit na to, a ta doba přichází, že si z důvodů zbytečnosti přestaneme hrát na světové či státní vládce a státem určené sloužící resp. stále vykořisťované poddané (viz tento článek), na vyvolené a předurčené k chudobě a začneme se vzájemně respektovat.

 

Pochopíme sami sebe a každého z nás jako součást Jednoty, jako jednu z mnoha rovnocenných bytostí jediného druhu, které společně odpovídají za naší krásnou modrou planetu. Na jejím povrchu pospolu žijeme jako zástupci jedné skupiny nejvyvinutějších tvorů - lidské rasy, která brzy dosáhne neuvěřitelného počtu deseti miliard.

 

 

Mnoho štěstí Aridan

  

______________________________

 

Související odkazy:

 

http://zpravy.idnes.cz/obama-rozhodl-ze-nezverejni-fotku-mrtveho-usamy-bin-ladina-poo-/zahranicni.asp?c=A110504_193227_zahranicni_btw

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/229714-obama-zahajil-kampan-za-sve-znovuzvoleni.html

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/230165-obamova-vlada-ma-penize-uz-jenom-na-den.html

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/232547-usama-se-hybal-tak-ho-dorazili-druhou-ranou.html

 

http://zpravy.idnes.cz/klaus-pokaral-hajka-kvuli-usamovi-vyroky-nedomyslel-mini-prezident-1gt-/domaci.asp?c=A110504_151736_domaci_jw

 

http://zpravy.idnes.cz/william-a-kate-meli-stredovekou-svatbu-plnou-symbolu-a-skromnou-pxg-/zahranicni.asp?c=A110429_154517_zahranicni_taj

 

http://www.1-zpravy.cz/dalsi-skandal-kralovske-svatby-william-a-kate-se-vzali-ve-stejny-den-jako-mel-svatbu-hitler-799621/

 

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/232708-al-kaida-potvrdila-bin-ladinovu-smrt-hrozi-utoky-proti-usa.html

http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/232747-dobra-prace-pochvalil-obama-cleny-komanda-kteri-dostali-bin-ladina.html

 

http://zpravy.idnes.cz/al-kaida-potvrdila-smrt-bin-ladina-a-vyzvala-k-povstani-v-pakistanu-1d7-/zahranicni.asp?c=A110506_143929_zahranicni_stf

 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-novinky-zahranici/152896/bin-ladin-zemrel-v-roce-2001-tvrdi-clen-americke-vlady.html

 

http://www.justit.cz/wordpress/2011/05/02/misto-ukrytu-osama-bin-ladena-uz-je-na-google-maps/

 

http://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Beltane&redirect=no

 

http://katolicka-kultura.sweb.cz/pavel_zahradnik_beatifikace_jana_pavla_ii/pavel_zahradnik_beatifikace_jana_pavla_ii.html

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Benedikt_XVI.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Us%C3%A1ma_bin_L%C3%A1din

http://cs.wikipedia.org/wiki/Hitler

 

Obama oficial vdeo http://www.youtube.com/watch?v=NcNDFSQyV1o&NR=1&feature=fvwp

A další: http://www.youtube.com/watch?v=pfnR4-6LH4M

Benazir říká je mrtev: http://www.youtube.com/watch?v=SDTEEXG3ge8

Usáma mrtev během nepokojů http://www.youtube.com/watch?v=KJWNMQaAN34

 

 

FOXNEWS  Osama dead 2001  http://www.foxnews.com/story/0,2933,41576,00.html

 

Usama bin Laden has died a peaceful death due to an untreated lung complication, the Pakistan Observer reported, citing a Taliban leader who allegedly attended the funeral of the Al Qaeda leader.

"The Coalition troops are engaged in a mad search operation but they would never be able to fulfill their cherished goal of getting Usama alive or dead," the source said.

Bin Laden, according to the source, was suffering from a serious lung complication and succumbed to the disease in mid-December, in the vicinity of the Tora Bora mountains. The source claimed that bin Laden was laid to rest honorably in his last abode and his grave was made as per his Wahabi belief.

About 30 close associates of bin Laden in Al Qaeda, including his most trusted and personal bodyguards, his family members and some "Taliban friends," attended the funeral rites. A volley of bullets was also fired to pay final tribute to the "great leader."

The Taliban source who claims to have seen bin Laden's face before burial said "he looked pale ... but calm, relaxed and confident."

Asked whether bin Laden had any feelings of remorse before death, the source vehemently said "no." Instead, he said, bin Laden was proud that he succeeded in his mission of igniting awareness amongst Muslims about hegemonistic designs and conspiracies of "pagans" against Islam. Bin Laden, he said, held the view that the sacrifice of a few hundred people in Afghanistan was nothing, as those who laid their lives in creating an atmosphere of resistance will be adequately rewarded by Almighty Allah.

When asked where bin Laden was buried, the source said, "I am sure that like other places in Tora Bora, that particular place too must have vanished."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Farizejci

(Orioniti, 12. 5. 2011 0:54)

To prece bylo Vase divadelko. ALe je pravda, ze bez divaku by jste to neuhrali. Je to 1:1

Smrt Hitlera

(Po, 8. 5. 2011 6:14)

Trochu mi to kazí to datum 1.5. a smrt Hitlera. Všechny zdroje totiž uvádí jeho smrt 30.4.45

Re: Smrt Hitlera

(Aridan, 8. 5. 2011 8:17)

Milý Po,
ano, to je pravda, skutečně se usmrtil 30.4.1945, návazně byla tato zpráva sdělená světu den poté, kdy se probudila obrovská vlna pozitivních emocí - toto je též uvedeno v textu.
Doplním ještě nějaký odkaz k závěru - díky.
Aridan

Re: Re: Smrt Hitlera

(Po, 8. 5. 2011 20:30)

Aha OK. Já si to oznámení spojil automaticky i s úmrtím 1.5.

Re: Smrt Hitlera

(sp, 8. 5. 2011 22:21)

Hitler zemřel mnohem později.
Sám Stalin říkal, že jim Hitler unikl.

Re: Smrt Hitlera

(Orioniti, 12. 5. 2011 0:43)

I male deti davno vedi, ze Hitler neumrel a ani nebyl nikdy zabit, protoze zil dlouha leta po valce stastne a spokojene i se svoji kamaradkou.Tak jako kdekdo dnes vime, ze Jidas se neobesil, ale Pilat mu dal jeste jmeni na cestu, aby dozil svuj zivot. Dozil se nekde osmdesatky v ustranni, kde ho nikdo neznal a nemel o nem ani poneti. Podobnost s Binem ciste nahodna?

že se

(wivo, 9. 5. 2011 14:44)

v tom furt babráte..Stejně vám to bude platný jak mrtvýmu zimník (co asi změníte?).. Jedinej kdo na tom vydělá bude akorát naše vláda, protože čím více se budou občani nasírat, tím méně lidí se dožije důchodu - a to je důležitý ekonomický ukazatel. A na to, že nám všichni lžou jste si už taky mohli zvyknout. :-))))

Re: že se

(Jarka, 11. 5. 2011 7:44)

A o tom jste opravdu přesvědčen/a? Kdyby se lidé v ničem "nebabrali",jak říkáte,tak by jste ještě dnes odváděl desátky- v tom lepším případě.
A na to,že mi někdo lže,si zvykat nehodlám.A doufám,že nás je víc.

Re: Re: že se

(Libertat, 11. 5. 2011 13:01)

:-D Vy desátky neodvádíte? Pokud ne, tak by se na vás měl podívat finanční úřad. Já desátky platím každý den v podstatě ze všeho. Daně jsou všudypřítomné. A co se týče lží, tak byste si na to zvyknout měl. Neříkám, že jim máte věřit, ale musíte si uvědomit, že informace si musíte vybírat a utřídit v hlavě sám. Každý má svůj pohled na věc (nebo by ho měl mít) a neměl by otrocky poslouchat vše, co mu média sdělí. Podívejte se na rozdíl ve zprávách na Nově a na České televizi. Já sleduji více informačních zdrojů a věřím tomu, čemu věřit chci.

Re: Re: že se

(wivo, 11. 5. 2011 15:31)

vážně to nemá smysl, neboť jsem zatím neviděl ze strany zdejších čtenářů kromě velkohubých řečí žádnou fyzickou akci na podporu svých tvrzení. Vždy se akorát odvoláváte na akce ostatních v podobném duchu jako: hokejisté vyhráli meisterschaft čili všichni Češi jsou mistři světa (jak jednoduché přivlastnit si cizí snahu že?)! Kulový vážení, dokud tady budete jen plkat a poplakávat si na ramenou, tak se nic nezmění. Už mi milá Jarko rozumíte nebo patříte mezi ty, kteří jdou například někam protestovat či vyjádřit nesouhlasný názor? (tím myslím někam jít, nikoliv jen podepsat petici na internetu) Dále co se týká lží, tak stále platí, že 100x opakovaná lež se stává pravdou. Že jsou rozdíly v médiích je obecně známé a popravdě se tím leckdy bavím. Na závěr jen dodám, že zatím mě nikdo z přítomných přispěvatelů nepřesvědčil, že dělá pro změnu tak špatného systému něco jiného než že si tady vyleje srdíčko.

KAPIŠTO VÁŽENÍ???

Re: Re: Re: že se

(Libertat, 11. 5. 2011 15:45)

Thumb up, wivo!

Re: že se

(Orioniti, 12. 5. 2011 0:36)

A co by si tak na nas ta vlada vzala, hm? Predpokladam, ze taky jezdis autobusem jak ja. Je pravda, ze i ten leze do penez. Dva dolary jedna stanice, kdyz nemas stesti. Kdyz mas stesti tak jedes az na konecnou. Kdyz si to umis zaridit tak mas zadarmo sitovku.Ti ostatni chodi pesky, aby se nedozili nikdy sveho duchodu, aby byli po roce 2012, jestli ho preziji mladsi a mladsi. Duchod je v nedohlednu, protoze se budou za chvili rusit. Po roce 2012 budou pracovat vsichni. VSICHNI. Mozna i zadarmo. A s radosti ze zijou. Ze zijou v Nove dobe.Ale NovA doba se nestane ze dne na den. Musime byt novi i my. A tvoje obavy a strachy pred budoucnosti jsou staroenergeticke. Tak na to zapomen.

kdy

(jan, 7. 5. 2011 21:23)

v roce 2012 bude vsemu konec

Re: kdy

(Libertat, 11. 5. 2011 13:07)

:-D taky se těším

Hrajeme světu divadýlko kvůli Obamovi, bin Ladin zemřel v r. 2001

(Zenko.Idane, 8. 5. 2011 16:15)

Bývalý náměstek ministra zahraničí ve třech různých vládách Steve R. Pieczenik říká, že je připraven říct velké federální porotě jméno jednoho z nejvyšších generálů, který mu řekl přímo, že 9/11 byl útok pod falešnou vlajkou, tedy se odehrál zcela jinak, než zní oficiální verze událostí 11. září. I když je blesk brán jako bulvár tak tentokrát se zřejmě trefili.http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-novinky-zahranici/152896/bin-ladin-zemrel-v-roce-2001-tvrdi-clen-americke-vlady.html

Video: Chystajú sa nás vyhladovať

(Zenko.Idane, 8. 5. 2011 16:00)

jak píše Daniela, jejich další krok je velkou část populace ožebračit a vyhladovět. aspon to tvrdí pán v tomto videu. a nevím bud se to už děje nebo bude následovat? no podívejte se, a kdo uzná za vhodné at se podle toho zařídí, http://www.magnificat.sk/2011/05/video-chystaju-sa-nas-vyhladovat/

Ještě letos

(Daniela, 7. 5. 2011 23:58)

Přesně tak to vnímám já i mé okolí. Podle zmíněné symboliky se dá určit i datum 3. světového konfliktu, který vyprovokuje USA přes vykonstruovaný sílící terorismus. Ještě ale dojde k tomu, že větší část populace bude ekonomicky a zdravotně ožebračena.

Re: Ještě letos

(Po, 8. 5. 2011 6:06)

A jaké je to datum?

procházíme do jiného paraelního vesmíru

(Petr Tr., 8. 5. 2011 0:06)

Myslím,že,pan Hájek dobře ví oč v politice nyní jde.Loutkář se připravuje na své poslední představení.Nikdo ale nebude o nic ochuzen.Komu se představení nelíbí dostane nazpět svoje vstupné!

Proberte se včas!

Má slova

(David -, 7. 5. 2011 17:30)

Přesně tohle si myslím, i většina lidí co znám.

Američani jsou ale jako ovce, co se jim řekne - tomu budou věřit.