Jdi na obsah Jdi na menu
 


USA testuje v Afghánistánu Paprsky Bolesti - Pain Ray

12. 7. 2010

Mikrovlnná trouba konečně pro všechny?

 

V nedávné minulosti jsme mohli zaregistrovat mediálně velice rozšířenou Obrazekzprávu o odvolaném generálu Stanley Mc. Chrystalovi, který působil jako nejvyšší velitel amerických jednotek v Afghánistánu.

Veřejným a velmi kritickým zdůvodněním, bylo jeho „nepěkné vyjadřování se“ o věcech vedení celé mise, o nedostatku podpory a celkovém přístupu k armádě. Je to však celá pravda?

Proč vznikla z ničeho nic tak veliká nervozita, proč se této informace tak najednou a rychle všechna media chopila, a nakonec samotný Obama veřejně vystoupil s prohlášením o jeho odvolání?

Proč je nám říkána a stále dokola opakována tak intenzivně dehonestující informace, která má za úkol do této doby celkem bezproblémového generála kompromitovat a kterou si máme o celé záležitosti urychleně myslet? Někdo musel mít vážný důvod a z něčeho veliký strach.

Neříkám, že je to tím hlavním důvodem, Obrazekale prostřednictvím generála Mc Chrystala, resp. jeho mluvčího plukovníka Johna Dorriana, totiž pronikla na světlo boží informace o umístění tajné zbraně s moc pěkným názvem Pain Ray (jinak vznešeně: Active Denial System), která byla na přelomu jara - léta dovezena do Afghánistánu pro účely jejího ostrého testování v praxi.

Ti, kteří se zabývají mikrovlnnými technologiemi (wifi, mobile, telco) již vědí, že telefonování zejména mobilními telefony, může způsobit nevratná poškození našeho mozku či dokonce v případě potřeby konkrétní osobu usmrtit (zpečení mozkových buněk).

Někteří lidé jsou na tyto energie velmi citliví, a každý, kdo o nich něco ví, se snaží veškeré zářiče doma i zvenčí vyblokovat dostupnými zařízeními – TowerBustery nebo Orgonity zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi-

Více informací o vlivu mobilních telefonů na vznik rakoviny mozku zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/mobilni-telefony---aneb-peceme-si-vlastni-mozek

Pokud jste výše uvedený odkaz i s demonstrací síly mikrovln z obyčejného mobilního telefonu shlédli, můžete nyní chápat, jakou sílu směřovaná energie mikrovln má, když se jí navíc trochu pomůže. Převezená zbraň funguje na velmi podobném principu jako směrovaná mikrovlnná trouba, ovšem bez dvířek, jen s mnoha tisíckrát vyšší silou, než obvyklých 800-1200 Wattů. 

Pocity, které zasažené osoby prožívají, jsou srovnatelné s pocity klobásy, kterou umístíme dovnitř mikrovlnné trouby – můžete sami vyzkoušet, co se s ní děje. Jedná se o nesnesitelnou bolest po celém těle a pocit obrovského žáru. Doslova jako když se dostanete do fritovacího hrnce a jste smaženi za živa.

Tato zbraň se považuje za velmi účinnou pro masové rozhánění davů, protestantů aObrazek demonstrací. Dokáže vyvinout pocity jemného mravenčení po celém těle, stejně jako bolesti popisované výše (cítíte, že musíte okamžitě zmizet kamkoliv jinam) a v případě potřeby doslova „upečení“ osoby samotné, pokud nestihne uniknout. Obrana je možná pouze odcloněním mikrovln speciálními reflexními obleky či použitím kovové clony srovnatelné například se silnějším „alobalem“.

 

Ten, kdo jde v přemýšlení více do hloubky a ví o účelu a smyslu jednotlivých, nám poskytnutých zařízení a kdo se alespoň trochu orientuje v různých konspiračních teoriích (ovládání masového názoru, programování našich nálad, redukce divergentního myšlení…  – viz. další články na těchto stránkách), jistě chápe a vnímá, že dnes se systém „boje a válek“ stále více přesouvá z oblasti výbuchů, útočné taktiky, střelby, explozivních materiálů, atd.,  do oblasti využití samotných energií a navenek „humánnějších“ metod (viz článek HAARP zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp ).

 

Demonstrace a způsob fungování šíření mikrovln:

 

 

 

Je celkem smutné, když si uvědomíme fakt, že doma máme naprosto neškodný odpad, který nám vojenský aparát milostivě předává k užívání. Potvrzuje to opět známé pravidlo, že se veškeré objevy použijí nejprve k destruktivním a vojenským účelům a takové, řekněme neškodné produkty, bezpečně zpeněžit. (například v této souvislosti mikrovlnná trouba, směrované odposlechy, dalekohledy s nočním viděním, videokamery, laserová ukazovátka schopná například propálit CD, atd.) 

Použijte svou nejbujnější fantazii, protože pokud sílu svých veškerých technických zařízení, která doma máme k běžnému užití, vynásobíme „Studentovým“ koeficientem, získáme zhruba představu o tom, jak se dají tatáž zařízení použít, respektive vojensky zneužít proti nám samým.

Možná je čas, začít se pomalu probouzet - klidně začněte tím, co je pro nás dnes bohužel tak běžné – náš mobilní telefon či počítač...  

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

(jan, 22. 10. 2010 13:08)

posledni vete moc nerozumim??????
a zase jsem si toho moc o tomto neprecetl!!!!!!!!!!!