Jdi na obsah Jdi na menu
 


Třetí oko

24. 3. 2010

Obrazek

Nikoho z nás nepřekvapí, že pohled jediným okem nám nabízí takzvané plošné 2D vidění, oběma očima máme možnost vidět prostorově 3D a odhadovat konkrétní vzdálenosti předmětů. Co však možná není stále jasné, je funkce takzvaného třetího oka.

O co tedy jde?  4D včetně času či něco víc? 

Správně.

 

Třetí oko je nenápadný orgán s neuvěřitelnými funkcemi a máme jej naprosto všichni. Mezi našimi dvěma mozkovými laloky se nachází prostor vyplněný malinkým orgánem velikosti zrnka hrášku, který je umístěn přibližně v průsečíku kolmice spuštěné středem lebky a kořene našeho nosu. Lékaři jej znají pod pojmem mozková šišinka – anglický výraz pineal gland.

ObrazekCo se skrývá pod tajemstvím třetího oka, které je obecně spojováno se šestou čakrou? 

Při správném aktivování a nesobeckém použití nám umožňuje nahlížet mimo náš prostor, hmotu i čas do vyšších a jemnějších frekvencí / vibrací. Umožňuje nám vidět i tam, kde jsme ještě nikdy nebyli (v čase i prostoru) a nahlédnout do blízké budoucnosti, která se nás či někoho konkrétního bezprostředně týká (viz. rovněž Vidění na dálku – Remote Viewing).

Tento spící orgán je u většiny z nás zcela nevyužitý a je to věčná škoda, neboť je možné jej s výhodou využít pro telepatickou komunikaci nebo astrální cestování, což bude v blízké budoucnosti výpadku infrastruktur a ostatních satelitních komunikací z důvodů enormní Sluneční aktivity jediná forma komunikace s ostatním světem (viz. článek: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_  a zároveň NASA varování o sluneční aktivitě zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/solarni-boure---varovani-nasa-pro-2011-2013.

V dnešní době moderních technologií nalezneme velké množství informací o prastarých a znovuobjevených posvátných geometrických útvarech, souvisejících aktivačních videí, která pomohou v naší cestě osobního rozvoje a oživení činnosti našeho třetího oka.

Související odkaz rozvíjející naše schopnosti: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/poslouchejte-svuj-vnitrni-hlas-transformace-a-ptejte-se_--

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

marijuana

(čepy, 10. 7. 2010 0:05)

Hej, tak to je největší pravda! díky hulení sem si uvědomil hodně podstatných věcí....ale nesmí se to s tim přehánět, pak to klame!!....joo kdyby šel vrátit čas...to by lidi byli moudrý ;)

Marijuana

(Mathew, 7. 7. 2010 22:55)

Nádhernej obrázek nahoře, s ganja listama :))) Ona ta bylinka celkově povzbuzuje mozek, teda aspoň ze začátku jsem si začal díky ní uvědomovat tolik souvislostí jako nikdy, možná že v "high" stavu sprovozním někdy i to třetí oko ;D dobrej článek díky