Jdi na obsah Jdi na menu
 


Srážky, zemětřesení i nálada na přání – technologie HAARP

3. 5. 2010

Je libo sucho či povodně nebo snad posuny zemských desek?

Technologie HAARP

(High Frequency Active Aurorial Research Program) – dříve nazývaný zástupci legendárního Ruského bloku „Ionospheric Heaters – Zahřívače Obrazekionosféry“, je od počátků vzniku spravována státními vojenskými silami, v USA konkrétně společně Airforce a Navy. Takzvaný průzkum provozuje MIA – Military Intelligence Agency, která jej rovněž společně s Národním vědeckým fondem financuje.

Asi nejznámější základna HAARPu se nachází na Aljašce (oblast Gakona - necelých 250 km severovýchodně od Anchorage). Další, ovšem v porovnání s Aljašským zařízením menší, je v Norsku-Tromso a třetí v Portoriku - Arecibo, přičemž další zařízení jsou umístěna na jižní polokouli (opět poblíž jižního pólu).

Proč právě póly a proč zrovna Aljaška?  Díky velké spotřebě přírodních plynů, jejichž energie je zapotřebí pro pohon magneto-hydro-generátorů, které jsou velmi efektivní pro konvertování energie na zdroj elektrické energie a následně produkování radio frekvencí. Aljaška má obrovské zásoby těchto plynů, přičemž poloha je záměrně zvolena co nejblíže severu – pólům – vědci jsou tak blíže samotné podstatě naší Země a jejímu magnetickému poli. Je pak daleko jednodušší získat maximální efekt ovlivnění samotného magnetického pole – viz dále a zde http://cs.wikipedia.org/wiki/HAARP

HAARP na Aljašce má v současnosti 180 širokopásmových radio-frekvenčních antén Obrazek– jinými slovy jde o pole plné silných vysílačů, schopné vyvolat vysíláním energií radiových frekvencí na cíl šroubovitým tvarem energií, která je v začátku poměrně nejasná, postupně se však zužuje a sílu zesiluje, jako trychtýřová spirála. Energie je silná natolik, že je schopna za pomoci zacílených akcelerovaných elektronů o vysokých energetických úrovních vyřadit vybrané zařízení (jeho elektroniku) kompletně z provozu – doslova jí upeče.

Systém však dokáže fungovat i plošně. Ve výšce nějakých 60 až 80 km nad zemským povrchem ohřeje vrstvu atmosféry o průměru třeba 50 km a tato ohřátá vrstva vyslanou energií ze země se tím pádem vynese vzhůru do ještě vyšších vrstev atmosfér a dá se tak doslova vystrčit vzhůru až třeba 200 km. Vznikne jakýsi otvor, který však okamžitě začnou plnit nižší vrstvy s daleko hustší atmosférou, čímž se v podstatě vyplněný prostor několikanásobně zahustí a začne působit mnohem vyšší tření.

Takto vzniklé energie jsou schopné během chvilky spálit zacílené níže obíhající špionážní či jiné satelity i střely (systém protiraketového deštníku) – situace, jako při pádu meteoritu. Mluvě o kometách a ohrožení planety Země asteroidy – představme si, že se na nás blížící meteorit či relativně velké těleso, které dle různých teorií způsobilo vyhynutí dinosaurů. ObrazekS HAARPem mu vytvoříme až 7x větší brzdnou či spalovací dráhu – tedy 7x větší vrstvu (ze současných přibližně 30 km až na 210 km) a je zde šance nechat v atmosféře shořet i daleko větší vesmírná tělesa.

Na druhou stranu si uvědomme, že tím vznikne zcela jiná tlaková síla vzduchu na příslušné zemské desky, které se mohou začít dle toho chovat a vyvolat právě uvažované zemětřesení.

V minulosti se přemýšlelo o takových typech zbraní jako trhaviny, výbušniny, kulky, střepy, které způsobí nepříteli škodu – toto je však široce spektrální forma obrovských energií – bez nutnosti tvoření jakýchkoliv zbraní, jde o samotnou čistou formu energie. Věda i zbraňové systémy se během let naprosto změnily – jako celek – dnes je koule „světla“ schopna sestřelit letadlo či raketu dolů. 

Zaměřením RF energie, která se dá přeměnit v jakousi „obrannou“ sílu je mít například k dispozici energetické zdroje – zásobníky energie – ve výšce 80-100 km nad povrchem Země. Přišlo se na to, že přenesená energie se dá zpětně konvertovat na jinou formu energie – což byl původní cíl mít v „oblacích“ nashromážděnou energii použitelnou kdekoliv jinde na světě.  Viz tehdy tolik populární pozemsky řízený systém Hvězdných válek (Ground based Star wars system).

ObrazekDalší vlastnosti ionosféry neboli vysoce energeticky nabitých iontů jsou ty, že pokud do nich posíláme jistou energii z HAARPu, dojde k odrazu přenesených energií a tato vrstva funguje v podstatě jako obrovská anténa nad planetou. Můžeme tak buď posílit pole ionosféry a prostřednictvím něj komunikovat jeho odrazem nebo jej můžeme narušit až dokonce přenést energii z jednoho místa na druhé – viz. pokusy Nikola Tesly v Colorado Springs a tolik diskutovaný Tunguzský experiment roku 1908. Šlo o pád meteoritu nebo Teslův pokus přenést energii bezdrátově kamkoliv jinam na světě? Podotýkám, že nebyly nikdy nenalezeny žádné úlomky meteoritu a během této doby probíhala nepřetržitá světelná show z jeho laboratoře.

 

Doporučuji nalézt si dodatečný čas a prohlédnout toto video (první díl z pěti a od druhého je to skutečně k věci): 

 

 

 

Modifikace počasí

Manipulace počasí není dnes nejspíše nic překvapivého – dokážeme vyvolat odklon vodních srážek či tornád (např. pro slavné vojenské přehlídky společně s postřiky chemtrails) viz. článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/chemtrails-a-contrails---neznamy-fenomen-z-nebe_ ,odsun větrů i srážkové oblačnosti je tak možné realizovat o více než 100 km mimo svůj původní pohyb proudu oblačné fronty - viz.obr...

Další úžasná vlastnost HAARPu – fyzik z University v Pensylvanii (Dr.Island - zemřel v 2007), Obrazekzveřejnil v roce 2005 zprávu v níž uvedl, že na modifikaci počasí je třeba energie 1600 krát menší, než se původně předpokládalo. V minulosti se o manipulace počasí snažil i ministr obrany Donald Rumsfeld, který silně podporoval tyto aktivity. Sám Dr.Island nikdy nechtěl předat toto zařízení armádě, tušil, že bude okamžitě zneužito, v čemž měl samozřejmě pravdu.

Pro zajímavost uvádím informaci, že již roku 1976 došlo k podpisu dohody tehdy 63 nejvyspělejších států o zákazu užívání geofyzikálních zbraní, která ovšem měla platnost pouhých dvacet let.

Na závěr připojuji oficiální zprávu (v češtině), která se týká vytváření modifikovaných kapek deště za pomoci silného laseru http://www.novinky.cz/veda-skoly/199237-laserovymi-pulsy-je-mozne-vyvolat-dest-tvrdi-fyzici.html

 

HAARP a zemětřesení

Ministr obrany UK - Anglie vydal kolem roku 2003 prohlášení, kde uvádí, že teroristé mohou vyvolat klimatické změny, zemětřesení či dokonce vulkanickou činnost – možným využitím pouhých elektromagnetických vln a jejich zneužitím.  (pozn. autora: osobně to považuji za jasné doznání a potvrzení, že největší z nich již dávno sedí ve světových vládách a těmito technologiemi roky disponují)

 Jak poznat, zda zemětřesení vyvolala matka příroda nebo tolik oblíbený HAARP?

  

V Číně, Sečuanu – 12.května 2008 se půl hodiny před zemětřesením objevily následující změny v ionosféře,

 

 

ovšem nelze bezpečně říci, zda jej způsobil HAARP, neboť podobné varovné signály (jako blesky) vznikající piezoelektrickým efektem, vyvolává i samovolné přírodní zemětřesení. Na druhou stranu zaznívají hlasy jako „humánnější a čisté zbraně“, kde pokud vezmeme lidem vodu, neposkytneme Obrazekdéšť, tím pádem sebereme úrodu, dojde po určité době k občanským nepokojům, následně revoluci a efekt bude stejný jako výbuch atomové bomby – jen s tím, že se lidé zničí sami…  Dále uvádím výrok Nikola Tesly, který dokázal naladit určité rezonanční frekvence a rozhoupat mrakodrap krabičkou malou jako prací prášek, až by se pokračováním testu mrakodrap následně zřítil sám. Opět se jedná o efekt rezonančních frekvencí a užití aktivních elektronů schopných provést požadované změny. Vzpomeňme na proslulé vojenské hlášení při přechodu mostu: „Zrušit krok !“

O tom, že je zneužití tohoto zařízení možné, již není pochyb a napjatá atmosféra panuje dokonce i napříč politickými špičkami. Například Venezuelský leader Hugo Chavez obvinil USA z útoku na Haiti 12.ledna 2010 jako test, který má později následovat převzetím Iránu. Faktem je, že než se ostatní státy schopné pomoci začaly vůbec mobilizovat, USA již mělo vše nachystané a přispěchali s pomocí až překvapivě rychle:  

 

Pro zajímavost opět uvádím informaci, že roku 1976 došlo k podpisu dohody tehdy 63 nejvyspělejších států o zákazu užívání geofyzikálních zbraní, která ovšem měla platnost dvacet let.

 

HAARP jako kontrola mysli

Změna chování užitím EMG – elektromagnetických vln, ovlivnění emocionálního Obrazeknastavení již bylo velmi dobře zmapováno. Jde o to, že určité frekvence následuje určitá reakce našeho mozku, který je ovlivněn a začne vysílané vlny reflektovat, tedy odrážet jejich nastavení. Doktor Prisinger z Loranchianské university prováděl pokusy s magnetickým solenoidem umístěným kolem hlavy testovaných osob a byly zjištěny například pocity jako únosy UFO, mimotělní cestování, pocity úzkosti, strachu či naopak euforie, různé iluze a halucinace, to vše díky vytvořených chemických změn v mozku EMG vlnami.  

Již v roce 1995 veřejně prohlásil, že pokud chceme manipulovat populaci, vyšleme komplexní signál, který bude mít široké geografické pokrytí oblasti, bude obsahovat vysílání, které vytvoří pocity nemoci či jakýkoliv jiný syndrom, a pak se bude normálně pokračovat s dalším programem. A skutečně – část populace půjde touto cestou a bude na vysílanou výzvu ihned reagovat.

Viz. Zbigniew Brzezinksi poradce národní bezpečnosti presidenta Jimmy Cartera - napsal knihu Mezi dvěma věky. Je dle něj snadné vytvořit konkrétní signál, odeslat Obrazekjej elektronickou cestou do ionosféry, který se posléze navrátí a ovlivněni jím budou všichni, které zasáhne předem určená část obyvatelstva. Vycházel z původních myšlenek geofyzika Gordona Mc Donnalda poradce presidenta Johnsona, který tvrdil, že je možno toutéž technologií ovlivňovat masové nálady a chování i veřejný názor plus řídit mysl a vědomí obyvatelstva. Pokud bude třeba, tak to udělají, stejně jako obětují klidně několik měst jaderným výbuchem, než by prozradili tajemství a četnost kontaktů s UFO. Proto pozor na LCD televizory – byly prováděny pokusy v Rusku, stejně tak v USA a podivte se - vše funguje dle předpokladu, lidé onemocní, trpí letargií, jsou apatičtí či naopak nepochopitelně agresivní, zvýšil se výskyt rakoviny jako psychosomatický dopad dlouhodobého pocitu beznaděje a deprese.

Jak se bránit? Poměrně snadno – nesledovat příliš často zejména zpravodajské Obrazekinformace na TV či LCD s podprahovými impulsy, že vše je normální, že vražda, krádež, podvod, atd jsou běžnou součástí života a s výhodou tyto vlivy odrušit použitím Orgonitů viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi-  

Například obyčejný strach, který všichni známe – je to přitom největší překážka a bariéra k dosahování vyšších úrovní našeho vědomí – vlády světa to moc dobře vědí. Pokud se podíváme na EEG mozku při navození strachu, jde o naměřené údaje naprosto mimo běžné spektrum, není to ani koherentní signál. Naopak vyšší úroveň vědomí a soustředěná mysl ukazuje hluboké, pomalé a ucelené výstupy. Je jasné, že pocit panického strachu a zoufale-depresivní disharmonická nálada vyvolává v civilním obyvatelstvu či armádě daleko větší chaos, než pár řízených střel. Viz. článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_

 

HAARP – co ještě umí?

Pomocí HAARPu  je možné nalézt, ověřit a detekovat existenci jakýchkoliv surovin naší planety země v různých hloubkách. Pomocí pulzování zkoumaných oblastí ELF Obrazekextremely low frequency – tedy extrémně nízkými frekvencemi, lze najít rozsáhlá naleziště ropy, zemního plynu, vody, zlata, a to dokonce kdekoliv na planetě, se 100% úspěšností – stejně tak na jakékoliv jiné planetě – například Marsu. Stačí znát příslušnou frekvenci hledaného materiálu, mít dostatek energie a je vyhráno, surovina se sama svou rezonancí přihlásí.

Konference, zabývající se ovládáním mysli, se z původně nulového a okrajového významu nyní vyhouply na zájem klíčový. Zajímá se o ně zejména finanční a investiční svět, oblasti vidění na dálku – tzv. remote viewing, v zájmu jsou i oblasti ovlivňování rozhodnutí klíčových osob a politiků. Prováděné pokusy na osobách totiž dávají jasné výsledky: zesílené telepaticky přenášené signály jako grafické symboly, barvy, za použití celkově více než deseti různých metod, ukazují shodu mezi vysílaným a přijímaným signálem v 97%. Telepaticky probíhající komunikace typu, nyní vezmi to a to, polož to sem, udělej to a to, se setkala s naprosto shodnou odezvou – předem sepsané scénáře se po otevření zapečetěného dopisu shodovaly a objekt sám netušil důvody svého nezvyklého chování.

Pozitivní užití by bylo lze očekávat ve vzdělávání, tedy například programování vyučování na dálku, dálkové ovládání například umělé ruky, dálkové řízení letadla, vozidla, chirurgická operace na dálku… buďme však realisti, nejprve se dočkáme zneužití a poté teprve přijde to další. Každý z nás má tuto schopnost jít za hranice hmoty, prohlédnout jiný prostor, čas či mysl druhých – viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/treti-oko

 

Na závěr

Autor zajímavé knihy Physical Control of the Mind – Jose Delgado – vytvořil Obrazekzařízení s velmi malou používanou hodnotou energie, které bylo schopno řídit emoce zkoumaného vzorku osob takovým způsobem, že z pasivních osob vytvořil během pár sekund jedince velmi agresivní a naopak z nepoučitelného rváče mírného beránka.

V prostoru kolem nás je 10 miliard krát větší množství energií, než by bylo potřeba pro naši manipulaci (vlny, mobilní sítě a miliardy probíhajících hovorů naráz, rozhlasové kanály a stanice, televizní pozemní i satelitní vysílání, jejich rozsahy a programy – ještě ze je neumíme všechny přijímat samovolně, ale pouze pomocí zařízení jako TV či radiopřijímač – bylo by to skutečně k zbláznění…) Došlo by k přetížení našich orgánů a následné smrti. Například tolik běžné užívání mobilních telefonů a tím užívání mikrovln nám vyvolává poškození naší DNA – doslova si pečeme vlastní mozek – testování účinků bylo prováděno na embriích a zjištěno, že mobily nejsou dodnes stoprocentně bezpečné – například v Anglii varují dorostence neužívat je více než je nutné z důvodu poškození zdraví.

Dnes a denně se běžně setkáváme s formou sugesce a manipulace Obrazek(například velmi agresivní reklamy typu – „nejlepší pro vaše dítě je to a to a své děti přeci milujeme“), kdy se užívají metody a stále rostoucí vlivy technik neurolingvistického programování (za pomoci optiky a akustiky).  TV program v zásadě není program pro nás, ale naše vlastní programování!  Jsou to však vždy informace, které nás zajímají? Nebojme se nebýt pasivním stádovým konzumentem informací a pojďme hledat i neveřejné informace na alternativních webech – viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi.   

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

teroriste

(Mick, 6. 3. 2012 20:54)

Jsou to Americti teroriste kteri vyvolaji konec sveta,vybombardovat HAARP a mit nad USA tvrdy dohled,
nakonec toho novodobeho Hitlera Obamu nakopat do prd..
a zavrit,jeto stejny diktator jako jeho predchudce!!!

zneužití neurofonu či podobného zařízení

(Franta, 30. 1. 2011 16:40)

V ČSSR a i nyní v ČR probíhá výzkum ovlivňování lidské mysli, už v polovině 90.let tato technologie byla zneužita a stále je zneužívána agenturou? , která se zabývá stěhjováním nýájemníků žijících v regulovaných nájmech- zvuková deprivace, pocity tepla, zimy, sny o geopatogenní zoně, ....

Re: zneužití neurofonu či podobného zařízení

(Aridan, 30. 1. 2011 19:28)

Milý Franto,
díky za komentář.
Něco podobného jsem o tomto rovněž slyšel - vše bylo tiše podporováno Sovětským svazem, který na Československu neváhal testovat i rizika z osídlení Vietnamskou komunitou, než ji případně přesunou k sobě - ta je dnes u nás nejpočetnější skupinou ze všech a bez ní by náš trh dostal pořádnou ránu...
Aridan