Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společné propojení - souhrn událostí

6. 3. 2012

 

Výsledky našeho propojení –  20.-22.02.2012

 

Vážení a milí čtenáři,

děkuji všem, kteří se aktivně zapojili do společného projektu propojení našich myslí pro pozitivní věc – viz. odkaz doplněný o zajímavé video - zde.

Komentářů se objevilo poměrně dost a mnoho z vás jste rovněž psali na kontaktní mail. Proto již také víme, že někteří se na dohodnutý čas nemohli od rána dospat, jiní kvůli tomu skutečně zapojili upomínky do mobilu a jinou techniku, která je v předstihu informovala, jiní si na stanovený čas naopak vzpomněli až o několik minut později.

Bylo to pro každého z nás stejné a přesto jiné. Z vyššího pohledu čas není až tak důležitý, jako spíše to, co a jak se uskutečnilo – byť o minutu jindy.

 

Jaké byly ony uplynulé tři dny (20, 21, 22.2.2012), a co konkrétního se komu z nás přihodilo? Zažili jsme vůbec něco zvláštního, a pokud ano, čeho jsme si všimli, jak jsme to vyhodnotili a co jsme vnitřně skrze svůj společný třikrát minutový hluboký prožitek pochopili?

O tom budou následující řádky.

_______________________

 

V první řadě jsem byl osobně velmi mile překvapen přijetím této myšlenky všemi oslovenými s nadšením a v globálu veskrze kladně.

Každý, kdo je již pravidelným čtenářem Jiných stránek, tuto aktivitu nevnímá jako negativní, naopak jí spíše podpoří – je to mnohem snazší, když se již yin-yang-blue.jpgcelkem dobře známe a víme, co a jak je myšleno i když třeba popsáno slovy, která nikdy nebudou příliš dokonalým prostředkem sdělení obsahu.

Mezi negativní komentátory nepočítám osoby, které upozornily na pár maličkostí či nesrovnalostí, na které je zapotřebí dát pozor, ale naprosto zamítavé reakce byly v komentářích identifikovatelné snad jen dvě, což je s ohledem na celek velice zanedbatelné číslo.

Důvod k negativnímu postoji těchto jedinců by se dal samozřejmě rozklíčovat vícero způsoby, ale dle komentářů osob samotných, šlo o jednostranně postavený výklad konkrétní víry a pokud bychom šli ještě hlouběji do podstaty, tak tím hlavním motivátorem k zamítnutí dobré věci, byla neznalost a Strach.

Zde jasně vidíme, jakou má strach sílu a jak rychle a snadno se dá každá dobrá myšlenka označit za kacířskou. Jak snadno dokáže každý nevinný růžový květ místo libé vůně, kolem sebe náhle šířit neskutečný zápach.

Pro zvídavé doporučuji shlédnout hororový snímek Mlha – The Mist, kde je krásně vidět, jak je strach a neznalost v kombinaci s jedincem špatně vykládanou a fanatickou vírou doslova smrtící zbraní a bere s sebou nevinné životy.

 

Jaké byly odpovědi na naši koncentraci?

Univerzum k nám nikdy nepromlouvá slovy či větami, ale v symbolech a paralelách. Jsou to odezvy a odpovědi na to, na co a zejména jakým způsobem se ptáme. Někdy k nám přicházejí odpovědi ihned, jindy až jsme na ně připraveni a jsme tudíž schopni je cele pochopit.

Nikdy proto nezapomenu na svůj osobní a velmi hluboký zážitek, který se odehrál naprosto spontánně za jedné hvězdné noci na kopcích mezi hustými lesy poblíž města Berouna.

stars-photo.jpgTehdy jsem byl na poměrně krátkém kousku cesty poznání tohoto života a ptal se nejvyšší moci na realizaci osobních i společných cílů – tedy vnitřního štěstí a spokojenosti, možnosti souznění s universem, smysl a význam všeho kolem, a podobné věci.

Chtěl jsem vědět, zda je to v současném světě plného nekončící agrese a negativity vůbec možné a zda má tato snaha vůbec nějaký smysl a šanci na přežití. Ještě než jsem se mohl od odeslané otázky odvrátit a dočkat odpovědi, oblohu ve chvilce prozářila jasná a přímá trajektorie letící Perseidy a vše se opět vrátilo do normálu.

Tenkrát jsem tušil, postupně však zcela jasně pochopil, že to byla velice dobrá odpověď. Podobných odpovědí se nám totiž během života dostává daleko více a stále hovořit o nahodilých jevech již prostě nelze. Více o nich zde.

 

Jaké tedy byly tyto dny?

Pro každého z nás nejspíše jiné a přesto možná podobné.

Sám jsem první den 20.2.2012 strávil venku v přímém styku s naší planetou, Matkou zemí, na odloučeném místě. Chtěl jsem začít tam, kde vše vzniklo - chtěl jsem být nejprve s ní, aby byl účinek očisty a vyslané pozitivní energie co nejsilnější.

earth-in-hands.jpgV nedaleké vzdálenosti vrtal pracovník jedné společnosti studni, a stále nemohl narazit na vodu – byl již v hloubce přes 36 metrů a pořád nic. Bylo celkem chladno, foukal studený vítr a pokud člověk neměl šálu a čepici, nebylo to i přes slabé paprsky únorového Slunce nic slavného.

Přišla hodina našeho soustředění – 12:00. Vše náhle zvláštním způsobem ztichlo, dala se vnímat všudypřítomná harmonie a klid, vítr ustal a sluneční paprsky byly na několik minut mnohem výrazněji cítit, než předtím.

Muž vrtající studni narazil na vodu a s uspokojením proto vypnul benzinový generátor umístěný v pracovním vozidle. Opět celkem jasná odpověď.

Byl jsem proto velmi mile překvapen návazným mailem, který ke mně dorazil, že se totéž znamení nezobrazilo pouze mě samému (co myslíte, jde tu opět o náhodu?):

MAIL:

> Ahoj tak jsem to zkusil,jsem v Rakousku a ve 12.00h začalo svítit sluníčko a
> obloha bez mráčku,krásnej den až do večera.Asi na tom něco bylo!

 

 

Druhý den jsem naše společné soustředění realizoval v jedné obchodní společnosti, kde byla v jednací síni chvilka soukromí i tiché místo. Cítil jsem, jak mi tváře i ruce doslova hoří a napříč všemi čakrami probíhá příjemné teplo.

Bylo to vědomí skutečnosti, že nikdo nejsme na problémy světa i své vlastní sám a že každý z nás je jedním kouskem puzzle, bez něhož by celek nebyl dokonalým. Posilovalo mě velice silně vědomí, že ani na chvíli není nikdo, komu na chodu dalších věcí záleží, sám.

Jasně jsem za zavřenými víčky vnímal probleskující fialové a bílé světlo, které se rozprostíralo všude kolem – cosi jako energetické kulové pole či rotující merkaba. Byl to velmi příjemný pocit a ten den se nám podařilo v dané společnosti odladit již dlouho otevřené záležitosti. Byl také nejvyšší čas.

 

Třetí den jsem totiž od rána trávil na nemocničním příjmu, neboť jsem měl na další den plánován ne snad složitý, ale poměrně nepříjemný zákrok. Inu stará zranění by se neměla zanedbávat, i když jde o několikráte překonanou věc.

Ony všechny zákroky poblíž naší řídící centrály – hlavy – nejsou dvakrát příjemné, ať již jde o zuby, nos, uši či oči. Koncentrace proto proběhla přímo na chirurgove.jpgnemocničním lůžku - před operací a příjemné pocity byly srovnatelné s předchozím dnem.

Co považuji za velmi zvláštní, je skutečnost, kterou jsem si uvědomil a pocítil po probuzení z celkové anestezie (ta byla rovněž zajímavá). V první řadě se mi po následném zjištění podstatně zlepšilo centrum jednoho blokovaného smyslového orgánu a tím se mi výrazně odblokoval i celkový pohled na prostor a svět kolem, chod věcí v něm nevyjímaje.

V místě, kde všem dětem během vývoje srůstají na horní části lebky švy lebečních kostí – fontanela – stále cítím teplo a živé mravenčení s pocity, jako by skrze mou osobu shora proudil kanál nekonečné energie. Tento stav se mi občas dostavil již dříve (někteří z Vás, co mě znají osobně, vědí o čem hovořím), nyní je to však trvalé.

Je to citelné nejen na těle fyzickém, ale i kdesi nad ním, na těle duchovním, mírně nad královskou čakrou a všude kolem. Možná mi někdo z odborníků na reiki či meridiány našeho těla a hmotné i nehmotné čakry odhalí, co by to mohlo znamenat.

Každopádně je to pocit, jako by člověku dorostl další obrovský orgán (trychtýř nad hlavou i pod nohama), který mu již léta chyběl a je proto nyní schopen snadněji odhalit a porozumět začátku a konci, příčině i důsledku – tedy jakási přímá spojka mimo veškerou dualitu tohoto světa kolem. Více o dualitě zde  

 

Co se ještě stalo během těchto dní?

Má dobrá známá, kolegyně ze studentských let, se kterou se vídám tak jednou za rok či za dva (naposledy tak 2010), se společně s partnerem již opakovaně pokoušela o přírůstek do rodiny, vždy to však během prvních pár měsíců těhotenství bohužel dopadlo zklamáním a hlubokým zármutkem.

První den soustředění kolem šesté večer se jí narodil zdravý a krásný syn.

 

moon-2005.jpgBěhem těchto dní se Měsíc nacházel v symbolickém očištěném stavu – začalo totiž Novoluní a to je příslib zcela nového začátku. Viz zde:  http://www.metta.org.uk/yoga/moon_phase.asp , zde http://www.calendar-365.com/moon/moon-phases.html nebo zde: http://lunaf.com/english/moon-phases/lunar-calendar-2012/

 

Speciálně prostřední datum 21.02.2012 vytváří palindromické datum, tedy symetrické číslo, které je v rovnováze a při čtení zepředu i zezadu je stejné:  21-02-20-12.  Znamená to jediné – hranice přechodu k dalšímu cyklu byla dosažena a zpět již cesta nevede - je na nás, jaký bude její další směr.

 

Poslední - třetí den 22.2.2012 - se celá veřejnost začala otevřeně a naživo bavit o věcech, o kterých se nikdy dříve příliš nehovořilo. Proběhl velmi zajímavý pořad na CT24 – http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/212411034000035-planeta-zeme-2012/  Kdo jste již viděl, víte, že nejde o zbytečné tři hodiny a opět jedna zajímavá náhoda - tento pořad se vysílá živě jen jedenkrát ročně a zrovna to vyšlo na tento den.

 

Během těchto dní se stala další zvláštní „náhoda“ – nehodnotím, zda dobrá či špatná: Systém umísťování komentářů na Jiné stránky, dosáhl své kritické hodnoty jednotek tisíců a program poskytovatele jejich další vkládání proto zablokoval. Zajímavé, že toto blokování zrovna vyšlo na druhý – palindromický – den naší akce, že?

 

Z ničeho nic za mnou přišlo velmi originální řešení již dlouze promýšlené aktivity, dokonce i s velmi působivou formou realizace, takže pokud bude dané řešení skutečně smysluplné, jistě v tomto světě nalezne své uplatnění a konkrétní využití. Všechny dosavadní signály prozatím říkají, že ano.

 

Pozitivně rovněž přijímám skutečnost, že během těchto dní (i po nich), projevilo zájem o diskutovaná témata mimo obvyklý rámec zájmu veřejnosti mnoho stovek dalších osob.

Někteří se dokonce přihlásili k odběrům novinek. Děkuji proto upřímně ještě jednou všem, kteří se na tomto společném úsilí podíleli a odkaz na společnou akci či web Jiných stránek postoupili dále.  

 

Co zajímavého se stalo nám ostatním?

Zkuste si vzpomenout a zamyslet nad vlastní zkušeností těchto dní a pokud budete chtít, stručně se vyjádřete v komentáři, zda jste něco podobného question-cloud.jpgrovněž prožili. Třeba nám plno věcí došlo pouhým přečtením předchozích řádků a nyní již chápeme více.

Těším se na všechny naše příspěvky a věřím, že bude prospěšné podobnou aktivitu zopakovat.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pie Day 2022

(Sergvpx, 7. 12. 2021 20:44)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:

Do you know what holiday it is today?

(Sergasb, 4. 11. 2021 12:39)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:
https://whenisholiday.com/world/when-is-national-reading-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-sadie-hawkins-da.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-fudge-day-2020.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-shark-awareness-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-three-kings-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-st-nicholas-day-2017-2.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-national-only-child-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-no-bra-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-cousins-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-boyfriend-day-2017.html

Christmas 2021

(Sergvqr, 10. 7. 2021 10:20)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:

Mole Day 2021

(Serghvr, 10. 6. 2021 20:48)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:

Reading Day 2021

(Sergpii, 1. 6. 2021 18:52)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:

Do you know what holiday it is today?

(Sergrhv, 24. 2. 2021 0:15)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:
https://whenisholiday.com/world/when-is-national-quilting-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-potato-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-hot-tea-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-creamsicle-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-national-left-handed-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-postal-worker-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-first-day-of-hanukkah-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-secretary-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-blow-job-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-national-couples-day-2017.html

Do you know what holiday it is today?

(Sergtxs, 24. 2. 2021 0:14)

Do you know what holiday it is today?
We are used to the fact that we know only religious and public holidays and celebrate only them.
I found out about this only yesterday after visiting the site https://whenisholiday.com/.
It turns out that every day there are from 2 to 10 different holidays that surround us and make our lives happier.
Here is one of the holidays that will be today:
https://whenisholiday.com/https://whenisholiday.com/america/when-is-national-booty-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-kick-a-ginger-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-boyfriend-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-nude-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-no-bra-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/world/when-is-workers-memorial-day-2020.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-honey-bee-day-2017.htmlhttps://whenisholiday.com/america/when-is-national-twin-day-2018.htmlhttps://whenisholiday.com/europe/when-is-national-girlfriends-day-2017.html

Rozkvět - Thrive

(Zenko.Idane, 9. 3. 2012 16:15)

Dovoluji si vložit jedno moc pěkně udělané video. Myslím že se to k tomu aji hodí. http://www.youtube.com/watch?v=IZUE7avvRBY

Krásné tři dny

(Daniela, 9. 3. 2012 15:00)

Nedávno jsem byla na otvírání reiky a mnohé se v mém nynějším životě změnilo k lepšímu. 20.2. okolo 12.00h začalo i u nás svítit slunce. Stála jsem s mými dětmi venku na zahradě ze zavřenýma očima a nechala se unášet překrásnými barvami. Energie byla cítit všude. 21.2. jsem byla v obchodě, ale i přesto jsem si hlídala čas. Ve 12.00h jsem zůstala stát na jednom místě a přenášela jsem se jinam. Cítila jsem neuvěřitelný tlak u fontanely, který mi zůstal až do večera. Nebylo to nepříjemné, ale zvláštní. 22.2. jsem jela zrovna v autě a nešlo nikde zastavit. Začala jsem na vše myslet i při řízení. Po pár kilometrech jsem zjistila, že jsem měla neuvěřitelné štěstí že jsem se nevybourala. Ani nevím jak jsem to odjela. :) Všechny tři dny, zvlášť poslední dva jsem cítila dvanáctou hodinu i bez podívání se na čas. Všude byla cítit úžasná energie :) Děkuji

Chybička

(Ruslan, 6. 3. 2012 17:24)

Krásný článek..čekal jsem na něj. Pokouším se celý svůj život změnit k lepšímu...snažím se nechovat se podle pravidel, která nám všichni nařizují..prostě se snažím naslouchat sobe a svému vnitřnímu Já...tvé články si rád přečtu, ale všechny tyto informace mám jakoby v jiné složce a snažím se abych já sám byl zdrojem informací...jo a ta chybička 2. nadpis Jaké tedy byly tyto dni? nemá tam být náhodou dny ? :) Jinak se měj krásně a pokračuj v tom co děláš možná nás nakonec bude víc než těch, kterým je to jedno. Vždyť je to jedno jde jen o nedůležitou věc a může nám to být ukradené....

Re: Chybička

(Johansen, 7. 3. 2012 6:27)

…Ty, kdo si říkáš Ruslan, vyjadřuješ myšlenky, které sdílím :-)
Je vidět,že se již nepokoušíš ani nesnažíš,ale už jednáš tak, jak cítíš.
Nežijme pro zítřek,ale žijme teď kdy cítíme ,že jsme.
Ahoj všem:-)

Re: Re: Chybička

(Ano, 8. 3. 2012 6:58)

Jen bych rád řekl že se tam jmenuje ale to je celkem jedno...nezáleží na tom jaké jméno mi rodiče při narození dali, ale jak si povedu v životě dál a jak to své jméno budu prezentovat...jsem rád že je Nás takovýchto lidí více...zpočátku jsem hledal určité návody "Jak být lepší" apod. ale nakonec jsem zjistil že nic takového není...to je jak kdyby jsme chtěli napsat příručku pro robota "jak cítit a mít pocity" myslím že mě chápete....a jen musím říc že se od té doby můj život zlepšil a i když se mi stane něco negativního tak to beru jako zkušenost....mnoho štěstí všem a mějte se krásně...

Re: Re: Re: Chybička

(Johansen, 8. 3. 2012 9:25)

Ahoj Ruslane, …cit je jeden ze smyslů, tak jako zrak, čich nebo sluch. Lidé se snaží tento smysl potlačovat, čímž si způsobí spousty nemalých problémů. Dokonce už dětem se vnucuje, city potlačovat a místo toho používat víc logické myšlení, které určuje jednoduchým způsobem :“něco za něco“ (učím se ,abych jednou vydělával a vydělávám, abych nakupoval. Probuzení citů a jejich využití je mnohem efektivnější, dělá nás to vlastními pány nad naším životem i jeho smyslem .S takovým člověkem se špatně manipuluje, je nepoddajný!
Přeji krásné probouzení se,;-)

Re: Re: Re: Re: Chybička

(Ruslan, 8. 3. 2012 16:14)

Ano přesně tak...A děkuji, máš pravdu je to pro mě jisté probouzení se, ale nikdy není pozdě :)

3 dny s láskou v srdci

(Dagmara, 7. 3. 2012 20:36)

Milý Aridane, Byly to nádherné prosluněné dny-navzdory předpovědím- o to více jsem cítila spojení s planetou a všeprostupující lásku,kterou jsem cítila ve svém srdci.Bylo to hodně silné. Těším se na další impuls - přeji všem spřízněným duším hodně lásky a síly postavit se mimo nastavený Systém....

...

(Lenka, 7. 3. 2012 15:56)

ďakujem...ver a viera Tvoja Ťa uzdraví :-) prajem Vám vela lásky

Moje zkušenost

(Patrik, 7. 3. 2012 11:51)

Ahoj,

pro mne šlo také o neskutečnou shodu náhod. Našel jsem na internetu skupinu lidí, které zajímá současný stav věcí a znají spoustu alternativ jak tyto napravit. Našel jsem vnitřní sílu skoncovat s neustálým sebezapíráním při studiu vysoké školy, která je vlastně o ničem (ekonomická fakulta - oběvil jsem spoustu dokumentů kde se přímo hovoří jak se za vznik i učebnic na toto téma lobuje u politiků a vznikají tak zbytečně složité učebnice jen proto, abychom si mysleli že ekonomie je tak složitá, že na to potřebujeme odborníky. Přitom se jen řídí pár základními principy, ale aby to bylo člověku vysvětleno přímo, musí studovat určitou školu a prokázat že je bezpáteřní bestií, jinak mu toto nebude nikdy odhaleno) a začal jsem studovat věci které mne skutečně zajímají.

Navíc mne dlouho trápila skutečnost že potraviny které se dají sehnat v supermarketu jsou vlastně nebezpečné hybridy ošetřené chemikáliemi, které se nedají nijak odbourat. Druhý den při našem společném spojení jsem oběvil nedalekou farmu kde se ještě pěstují původní české plodiny a vlastně jsem byl celý ten den potom velice tvořivý, udělal jsem asi 3X tolik práce co normálně.

Po zpětném ohlédnutí musím konstatovat, že po třetím dnu nabral můj život zcela jiný směr. Sice nebude ta cesta ani zdaleka jednoduchá, nicméně poznávám že lidé z mého okolí kteří dříve neposlouchali jsou nyní ochotni poslouchat a co je důležitější - jsou ochotni přiložit ruku k dílu! Jsem velice rád že jsem zde v této chvíli velikých Změn a jsem rád za každého jednotlivého z Vás.

Mnoho štěstí

Patrik

vnučka

(Iva, 7. 3. 2012 9:39)

Dne 21022012 909 hod se mi narodila druhá vnučka Barborka nádherný čas Iva

Vietnam 21.2.2012

(Johanka, 7. 3. 2012 7:14)

... Prošli jsme chrámovou zahradou a bez bot vstoupili do prostoru s mnoha oltáři, nad nimiž se tyčily obrovské sochy bohů . Se dvěmi svíčkami v kabelce jsem vybírala nejsympatičtejší oltář. Ti okazálí obří obložení ovocem a dalšími dary mě nijak neoslovovali. Pak jsem ale uviděla oltář, který byl uplně jiný. Malý bůh v jeskyni a nad nim a kolem něj nekonečné množství postaviček lidí, dětí a zvířat mezi nekonečným množtvím plastik stromů, skalek. vodopádů a dalších symbolů Země. UNIVERSUM... Zapálila jsem obě svíčky a položila je na okraj oltáře. Obklopila mě jakási řídká mlha. S dlaněmi u sebe jsem v myšlekách bohovi sdělovala kdo jsem, odkud jsem, koho doma mám a poděkovala jsem za všechno, co mi život dal. Požádala jsem ho o zdraví, štéstí a prosperitu všech členů mé milované rodiny v dalekých Čechách a o štěstí a prosperitu všech skromných lidí dosud žijících v rovnovážněm vztahu se Zemí. Poděkovala jsem a prohližela si oltář, dokud se mlha v mých očích nerozpustila......

Láska...

(Nikol, 6. 3. 2012 22:33)

Ahoj Aridane:)

Tak se musím taky pochlubit...:)
Dlouho jsme si kladla jednu otázku pořád... A hledala jsme odpovědi v symbolech tak jak je píšeš... A jsou orpavdu ve všem..:)
Stačí jen koukat... A ten den 22.2 hodina a půl po meditaci mi přišel do cesty někdo , kdo komplet změnil celé moje myšlení od hlavy až k patě:)) Najednou jakoby všechny chmůry a vše kolem změnilo své energie.. Nehledě na tom, že jsme dostala tu nejkrásnější odpověd na svou otázku a hlavně své přání... V podobě jedné osůbky:) Takže, bych chtěla jen všem říct, že přání se plní ... Nejde o to kdy .. Ale jak...