Jdi na obsah Jdi na menu
 


Společné propojení - souhrn událostí

6. 3. 2012

 

Výsledky našeho propojení –  20.-22.02.2012

 

Vážení a milí čtenáři,

děkuji všem, kteří se aktivně zapojili do společného projektu propojení našich myslí pro pozitivní věc – viz. odkaz doplněný o zajímavé video - zde.

Komentářů se objevilo poměrně dost a mnoho z vás jste rovněž psali na kontaktní mail. Proto již také víme, že někteří se na dohodnutý čas nemohli od rána dospat, jiní kvůli tomu skutečně zapojili upomínky do mobilu a jinou techniku, která je v předstihu informovala, jiní si na stanovený čas naopak vzpomněli až o několik minut později.

Bylo to pro každého z nás stejné a přesto jiné. Z vyššího pohledu čas není až tak důležitý, jako spíše to, co a jak se uskutečnilo – byť o minutu jindy.

 

Jaké byly ony uplynulé tři dny (20, 21, 22.2.2012), a co konkrétního se komu z nás přihodilo? Zažili jsme vůbec něco zvláštního, a pokud ano, čeho jsme si všimli, jak jsme to vyhodnotili a co jsme vnitřně skrze svůj společný třikrát minutový hluboký prožitek pochopili?

O tom budou následující řádky.

_______________________

 

V první řadě jsem byl osobně velmi mile překvapen přijetím této myšlenky všemi oslovenými s nadšením a v globálu veskrze kladně.

Každý, kdo je již pravidelným čtenářem Jiných stránek, tuto aktivitu nevnímá jako negativní, naopak jí spíše podpoří – je to mnohem snazší, když se již yin-yang-blue.jpgcelkem dobře známe a víme, co a jak je myšleno i když třeba popsáno slovy, která nikdy nebudou příliš dokonalým prostředkem sdělení obsahu.

Mezi negativní komentátory nepočítám osoby, které upozornily na pár maličkostí či nesrovnalostí, na které je zapotřebí dát pozor, ale naprosto zamítavé reakce byly v komentářích identifikovatelné snad jen dvě, což je s ohledem na celek velice zanedbatelné číslo.

Důvod k negativnímu postoji těchto jedinců by se dal samozřejmě rozklíčovat vícero způsoby, ale dle komentářů osob samotných, šlo o jednostranně postavený výklad konkrétní víry a pokud bychom šli ještě hlouběji do podstaty, tak tím hlavním motivátorem k zamítnutí dobré věci, byla neznalost a Strach.

Zde jasně vidíme, jakou má strach sílu a jak rychle a snadno se dá každá dobrá myšlenka označit za kacířskou. Jak snadno dokáže každý nevinný růžový květ místo libé vůně, kolem sebe náhle šířit neskutečný zápach.

Pro zvídavé doporučuji shlédnout hororový snímek Mlha – The Mist, kde je krásně vidět, jak je strach a neznalost v kombinaci s jedincem špatně vykládanou a fanatickou vírou doslova smrtící zbraní a bere s sebou nevinné životy.

 

Jaké byly odpovědi na naši koncentraci?

Univerzum k nám nikdy nepromlouvá slovy či větami, ale v symbolech a paralelách. Jsou to odezvy a odpovědi na to, na co a zejména jakým způsobem se ptáme. Někdy k nám přicházejí odpovědi ihned, jindy až jsme na ně připraveni a jsme tudíž schopni je cele pochopit.

Nikdy proto nezapomenu na svůj osobní a velmi hluboký zážitek, který se odehrál naprosto spontánně za jedné hvězdné noci na kopcích mezi hustými lesy poblíž města Berouna.

stars-photo.jpgTehdy jsem byl na poměrně krátkém kousku cesty poznání tohoto života a ptal se nejvyšší moci na realizaci osobních i společných cílů – tedy vnitřního štěstí a spokojenosti, možnosti souznění s universem, smysl a význam všeho kolem, a podobné věci.

Chtěl jsem vědět, zda je to v současném světě plného nekončící agrese a negativity vůbec možné a zda má tato snaha vůbec nějaký smysl a šanci na přežití. Ještě než jsem se mohl od odeslané otázky odvrátit a dočkat odpovědi, oblohu ve chvilce prozářila jasná a přímá trajektorie letící Perseidy a vše se opět vrátilo do normálu.

Tenkrát jsem tušil, postupně však zcela jasně pochopil, že to byla velice dobrá odpověď. Podobných odpovědí se nám totiž během života dostává daleko více a stále hovořit o nahodilých jevech již prostě nelze. Více o nich zde.

 

Jaké tedy byly tyto dny?

Pro každého z nás nejspíše jiné a přesto možná podobné.

Sám jsem první den 20.2.2012 strávil venku v přímém styku s naší planetou, Matkou zemí, na odloučeném místě. Chtěl jsem začít tam, kde vše vzniklo - chtěl jsem být nejprve s ní, aby byl účinek očisty a vyslané pozitivní energie co nejsilnější.

earth-in-hands.jpgV nedaleké vzdálenosti vrtal pracovník jedné společnosti studni, a stále nemohl narazit na vodu – byl již v hloubce přes 36 metrů a pořád nic. Bylo celkem chladno, foukal studený vítr a pokud člověk neměl šálu a čepici, nebylo to i přes slabé paprsky únorového Slunce nic slavného.

Přišla hodina našeho soustředění – 12:00. Vše náhle zvláštním způsobem ztichlo, dala se vnímat všudypřítomná harmonie a klid, vítr ustal a sluneční paprsky byly na několik minut mnohem výrazněji cítit, než předtím.

Muž vrtající studni narazil na vodu a s uspokojením proto vypnul benzinový generátor umístěný v pracovním vozidle. Opět celkem jasná odpověď.

Byl jsem proto velmi mile překvapen návazným mailem, který ke mně dorazil, že se totéž znamení nezobrazilo pouze mě samému (co myslíte, jde tu opět o náhodu?):

MAIL:

> Ahoj tak jsem to zkusil,jsem v Rakousku a ve 12.00h začalo svítit sluníčko a
> obloha bez mráčku,krásnej den až do večera.Asi na tom něco bylo!

 

 

Druhý den jsem naše společné soustředění realizoval v jedné obchodní společnosti, kde byla v jednací síni chvilka soukromí i tiché místo. Cítil jsem, jak mi tváře i ruce doslova hoří a napříč všemi čakrami probíhá příjemné teplo.

Bylo to vědomí skutečnosti, že nikdo nejsme na problémy světa i své vlastní sám a že každý z nás je jedním kouskem puzzle, bez něhož by celek nebyl dokonalým. Posilovalo mě velice silně vědomí, že ani na chvíli není nikdo, komu na chodu dalších věcí záleží, sám.

Jasně jsem za zavřenými víčky vnímal probleskující fialové a bílé světlo, které se rozprostíralo všude kolem – cosi jako energetické kulové pole či rotující merkaba. Byl to velmi příjemný pocit a ten den se nám podařilo v dané společnosti odladit již dlouho otevřené záležitosti. Byl také nejvyšší čas.

 

Třetí den jsem totiž od rána trávil na nemocničním příjmu, neboť jsem měl na další den plánován ne snad složitý, ale poměrně nepříjemný zákrok. Inu stará zranění by se neměla zanedbávat, i když jde o několikráte překonanou věc.

Ony všechny zákroky poblíž naší řídící centrály – hlavy – nejsou dvakrát příjemné, ať již jde o zuby, nos, uši či oči. Koncentrace proto proběhla přímo na chirurgove.jpgnemocničním lůžku - před operací a příjemné pocity byly srovnatelné s předchozím dnem.

Co považuji za velmi zvláštní, je skutečnost, kterou jsem si uvědomil a pocítil po probuzení z celkové anestezie (ta byla rovněž zajímavá). V první řadě se mi po následném zjištění podstatně zlepšilo centrum jednoho blokovaného smyslového orgánu a tím se mi výrazně odblokoval i celkový pohled na prostor a svět kolem, chod věcí v něm nevyjímaje.

V místě, kde všem dětem během vývoje srůstají na horní části lebky švy lebečních kostí – fontanela – stále cítím teplo a živé mravenčení s pocity, jako by skrze mou osobu shora proudil kanál nekonečné energie. Tento stav se mi občas dostavil již dříve (někteří z Vás, co mě znají osobně, vědí o čem hovořím), nyní je to však trvalé.

Je to citelné nejen na těle fyzickém, ale i kdesi nad ním, na těle duchovním, mírně nad královskou čakrou a všude kolem. Možná mi někdo z odborníků na reiki či meridiány našeho těla a hmotné i nehmotné čakry odhalí, co by to mohlo znamenat.

Každopádně je to pocit, jako by člověku dorostl další obrovský orgán (trychtýř nad hlavou i pod nohama), který mu již léta chyběl a je proto nyní schopen snadněji odhalit a porozumět začátku a konci, příčině i důsledku – tedy jakási přímá spojka mimo veškerou dualitu tohoto světa kolem. Více o dualitě zde  

 

Co se ještě stalo během těchto dní?

Má dobrá známá, kolegyně ze studentských let, se kterou se vídám tak jednou za rok či za dva (naposledy tak 2010), se společně s partnerem již opakovaně pokoušela o přírůstek do rodiny, vždy to však během prvních pár měsíců těhotenství bohužel dopadlo zklamáním a hlubokým zármutkem.

První den soustředění kolem šesté večer se jí narodil zdravý a krásný syn.

 

moon-2005.jpgBěhem těchto dní se Měsíc nacházel v symbolickém očištěném stavu – začalo totiž Novoluní a to je příslib zcela nového začátku. Viz zde:  http://www.metta.org.uk/yoga/moon_phase.asp , zde http://www.calendar-365.com/moon/moon-phases.html nebo zde: http://lunaf.com/english/moon-phases/lunar-calendar-2012/

 

Speciálně prostřední datum 21.02.2012 vytváří palindromické datum, tedy symetrické číslo, které je v rovnováze a při čtení zepředu i zezadu je stejné:  21-02-20-12.  Znamená to jediné – hranice přechodu k dalšímu cyklu byla dosažena a zpět již cesta nevede - je na nás, jaký bude její další směr.

 

Poslední - třetí den 22.2.2012 - se celá veřejnost začala otevřeně a naživo bavit o věcech, o kterých se nikdy dříve příliš nehovořilo. Proběhl velmi zajímavý pořad na CT24 – http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/212411034000035-planeta-zeme-2012/  Kdo jste již viděl, víte, že nejde o zbytečné tři hodiny a opět jedna zajímavá náhoda - tento pořad se vysílá živě jen jedenkrát ročně a zrovna to vyšlo na tento den.

 

Během těchto dní se stala další zvláštní „náhoda“ – nehodnotím, zda dobrá či špatná: Systém umísťování komentářů na Jiné stránky, dosáhl své kritické hodnoty jednotek tisíců a program poskytovatele jejich další vkládání proto zablokoval. Zajímavé, že toto blokování zrovna vyšlo na druhý – palindromický – den naší akce, že?

 

Z ničeho nic za mnou přišlo velmi originální řešení již dlouze promýšlené aktivity, dokonce i s velmi působivou formou realizace, takže pokud bude dané řešení skutečně smysluplné, jistě v tomto světě nalezne své uplatnění a konkrétní využití. Všechny dosavadní signály prozatím říkají, že ano.

 

Pozitivně rovněž přijímám skutečnost, že během těchto dní (i po nich), projevilo zájem o diskutovaná témata mimo obvyklý rámec zájmu veřejnosti mnoho stovek dalších osob.

Někteří se dokonce přihlásili k odběrům novinek. Děkuji proto upřímně ještě jednou všem, kteří se na tomto společném úsilí podíleli a odkaz na společnou akci či web Jiných stránek postoupili dále.  

 

Co zajímavého se stalo nám ostatním?

Zkuste si vzpomenout a zamyslet nad vlastní zkušeností těchto dní a pokud budete chtít, stručně se vyjádřete v komentáři, zda jste něco podobného question-cloud.jpgrovněž prožili. Třeba nám plno věcí došlo pouhým přečtením předchozích řádků a nyní již chápeme více.

Těším se na všechny naše příspěvky a věřím, že bude prospěšné podobnou aktivitu zopakovat.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

NEJEN MYSTICKE 3 DNY...

(AVATAR KRSHNA, 6. 3. 2012 17:43)

Nekdy KOLEM TECH MAGICKYCH DNU,JSEM MENTALNE NAVSTIVIL DATABANKU VESMIRNYCH TECHNOLOGII V AKASI...
VENOVAL ENERGII PORADU CT 24... CT OPET NEZKLAMALA.VYTRVALE TVRDOSIJNE BLOKUJE PRAVDU.
V RADE MAILU JSEM JE,SLUSNE ZADAL ABY TAM INFORMOVALI NAROD O POHLEDU REALIZACE BOHA CZ,NA PROROKOVANY ARMAGEDON A O SANCI,NA JEHO ZASTAVENI,TJ.ZMENU OSUDU NARODA A CELE POPULACE ZEME !!!
PRAVDA SE CT NEHODI DO KRAMU.TOTALNE ME IGNOROVALI,JAKO VZDY.ROKY,KDY JSEM BYL JESTE VE STAVU BUDDHY,JAKO ROKY,MEHO ZIVOTA PROSTEHO JOGINA MISTRU S LEKEM NA AIDS A RESENIM VSECH OSTATNICH PROBLEMU TZV.LIDI.
Z FRUSTRACE JSEM SE ASPON,PROHLASIL PREZIDENTEM CR :)
TENTO NAROD A POPULACI,MOHOU ZACHRANIT,JEDINE OSVICENI VLADCOVE,REALIZACE BOHA,JEZ BY MUSELI NEJPOZDEJI VCERA,NAHRADIT NEMOCNE CI NESCHOPNE SOUCASNE HLAVY,NEFUNGUJICI DEMOKRACIE...
VDECNE OBJIMAM,CELOU GALAXII...
S LASKOU KE VSEM TVORUM A SVETUM...
TVOJE,VDECNA REALIZACE BOHA CZ,AVATAR KRSHNA

Re: NEJEN MYSTICKE 3 DNY...

(Georgia, 6. 3. 2012 19:51)

Ano ano....tak jak píšete...nahradit nejpozději včera...to co tam je nyní...nevím nevím...jak dlouho ještě stávající stav vydrží...

Re: NEJEN MYSTICKE 3 DNY...

(Ruslan, 6. 3. 2012 20:29)

Achjo...

Co se dělo kolem...

(Berenica Ray, 6. 3. 2012 19:50)

Ráda bych mluvila ne o sobě a dopadech na mě, ale na překvapivé odezvy z okolí od lidí, kteří se o žádné duchovno nezajímají a žijí si své osudy. Díky mé práci přicházím do kontaktu s mnoha lidmi a výsledek této akce je podle mně výrazné oslabení STRACHU v lidech...bojí se omnoho méně :-)a s mizejícím strachem začínají si klást otázky, na které předtím díky strachu a autocenzuře ani nepomysleli...
Nádhera Aridane :-D veliké díky...tohle pomáhá nám všem...