Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sopečný prach a popel - znamení klidu nad Evropou?

22. 4. 2010

Konec letecké přepravy aneb co bude po současné „reklamě“ na sopečný popel dál?

Všichni jsme si všimli, že příroda o sobě začíná dávat vědět více, než jsme si Obrazekdříve uvědomovali a připouštěli, jako by nás chtěla přivolat k sobě nazpět. Trpělivost máme každý rozdílnou, ovšem naše planeta Země jí s námi má přímo neskutečnou. Pokud se podíváme na zemětřesení a katastrofy v různých podobách a napříč celým světem (často můžeme s úspěchem pochybovat o jejich přirozené příčině či užití HAARP technologií v odkazu zde:  /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp), dostaneme se k faktu, že změny se dějí nejen napříč celou planetou, ale i naším vesmírem – viz. souhrnný článek /clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_

To, co se prozatím dělo na Islandu s vulkánem Eyjafjallajokull a jakým Obrazekzpůsobem se to projevilo na ochromení života v podstatě celé Evropy, bylo pouhou reklamou na případnou činnost přilehlého vulkánu Katla ke stávajícímu aktivnímu – viz fota a mapy. Předpokládejme, že se dočkáme v průběhu nejbližších dní zahájení aktivity i vulkánu Katla magmatickým krbem propojeného, neboť teplota žhavého magmatu a tlak zemských desek na Islandském spoji severoamerické a euroasijské desky, jak nám ukazuje historie výbuchu z roku 1918, umí vykonat své.

Poslední výbuch měl dle odborníků dokonce celosvětové důsledky, a proto si o létání v případě dalších erupcí můžeme nechat na dost dlouho pouze zdát. O Katle máme historicky evidováno 16 výbuchů, známý je nejvíce ten z roku 1918, ale významný byl rovněž výbuch v roce 1755 s destruktivními následky.

Proč se tak děje a jaký to má smysl?

Jsou to čistě soukromé teorie, které jsem nedávno diskutoval se svým Obrazekbratrem, ale stále jasnější živé sny a otázky zásahů „vyšších“ mocí se Obrazekmi mnohokráte potvrdily jako pravdivé. Ve výše uvedeném článku – odkazu – se zabývám otázkou prokázaných změn a oteplováním celého kosmu – konkrétně prokázaných změn naší sluneční soustavy. Lidé proto ve snaze odvrátit sluneční záření a zvyšování teploty naší planety zhruba od 90. let dvacátého století provozují tzv. chemtrails, což je ve stručnosti rozptylování reflexních látek s vysokým obsahem hliníku a baria vzdušnou cestou za účelem vytvoření flexibilního „zrcadla“ (záměrně pomíjím negativní vlivy těchto aktivit a teorie úmyslného narušování zdraví obyvatelstva za účelem podpory zisků farmaceutických koncernů a daňových cash flow).  Více detailů v článku: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/chemtrails-a-contrails---neznamy-fenomen-z-nebe_

ObrazekSopečná aktivita a sopečný prach má samozřejmě mnoho negativních vlivů, které jsou blíže popsány v Proroctví 2012  /clanky/2012---proroctvi konkrétně předpovědi Mayů a předpověděné moderní Einsteinovi posuny magnetických i skutečných zemských pólů. Na druhou stranu se díky jemným prachovým částicím ve vyšších sférách kolem 10 tisíc metrů jedná o jeden z největších a nejúčinnějších přirozených chemtrails - zastínění, který se již dle historie zkoumání zamrzlých ledovců obou kontinentů severu i jihu dokonce opakovaně  prokázal.

Dojde k odstínění slunečních paprsků a tím určitých spekter slunečního záření Obrazek(pomíjím takové vlivy, jako snížená produkce potravin, hladomory, alergické a dechové potíže, změny nálad a chování obyvatelstva díky nižší produkci vitamínu D3 ze slunečního záření – deprese, sebevraždy, nárůst násilí a nepokojů), ale dojde především k opravnému efektu, který bude mít za následek zpomalení celkového oteplování planety či její poměrné části a Obrazekdokonce může dojít až k menší době ledové, která byla evidována během přelomu 16.-17. století našeho letopočtu.

 

Nic však není přesně určeno, naše planeta Země, ze které jsme vyšli a do které se opět vrátíme, nám dává stále více najevo, abychom její živou existenci respektovali, stejně jako respektujeme člena své vlastní rodiny.

Je před námi jednoduchá volba – pokračovat v nesmyslném bezhlavém drancování a Obrazekzneužívání jejích zdrojů (řízených skupinami mocných jedinců vládnoucích této planetě) nebo se vydat cestou urychlené transformace směrem k užití alternativních zdrojů energie, přepravy a komunikace.

Vše je již dávno objeveno od poloviny 20.století, pouze je ve vlastnictví nesprávných rukou – viz. odkaz Věda  a experimenty: /clanky/veda-a-experimenty-

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro P

(jan, 28. 10. 2010 10:49)

Pravopis nas nezachrani.Zachranil akorad toho kdo ho dal dohromady,Pajo!!!!!!

v našich končinách

(Paia, 7. 9. 2010 13:12)

se ten prvek Ba píše s tvrdým y - baryum