Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sexualita všude a ve všem kolem nás

28. 5. 2010

Kde všude lze nalézt sexuální motivy a proč?

Možná jste si všimli, že kolem celého našeho běžného bytí paralelně existuje Obrazekdalší z mnoha světů a tím je svět sexuality a jejích symbolů, které na nás v rámci našeho programování více či méně působí. Mám nyní na mysli nejen skryté – okultní – symboly, ale i ty veřejné, do očí doslova bijící.

Nezapomeňme, že život je v podstatě určitá forma proudící energie, stejně jako hrubá hmota či reálně „neexistující“ myšlenka (živého člověka odlišuje od mrtvého vizuálně pouze to, že jeho orgány pracují a na fyzické hmotnosti naměříme o 21 gramů více – jinak nic), a proto začněme i s trochou teoretické fyziky.

Ze které části objektu byste řekli, že se nashromážděná energie, kterou v sobě těleso má, nejlépe odebere? Z jakého tvaru objektu – toho, který má tvar dokonalé koule nebo z objektu, který má například tvar kapky? Správně, tvar kapky je daleko vhodnější a to zejména v části, která má ostrý hrot a vyústění ven z tělesa. Stejné pravidlo platí samozřejmě i pro příjem energie (anténa). Proto posvátný turecký či lotosový sed, který je pro organismus a děje probíhající uvnitř minimálně energeticky náročný, proto končetiny uzavřené do sebe, aby neunikala žádná z energií, proto se naopak budují hromosvody nad úrovní všech ostatních antén či elektrorozvodů domů a proto mají vždy ostré hrany, nikoliv rozlehlé plochy.

ObrazekObecně řečeno – ostrá a ztenčená vyústění – antény a hroty – hmotných objektů jsou dokonalými nástroji pro příjem či výdej energie (podobná analogie rovněž s odporem vzduchu – rakety).

Proto máme v paměti tolik známý prst hněvu z nebes, významně vztyčený prst hrozící trestem mezi běžnými lidmi či v celém světě tolik opěvovaný mýtus o samčím či samičím přirození – tedy symbolu transformace tvořivé sexuální energie na energii životní (symbol kouzelnické hůlky).

Sexualita je beze sporu nutná pro zachování samotné existence nejen naší, ale i celého stvoření, ovšem dokážeme jí speciálně my lidé ovládat nebo je to tak, že spíše ovládá ona nás? Slouží primárně pro zachování rodu nebo je to prostředek k uspokojení našich(?) pudů a naplnění zisků jejího šiřitele? Jak u koho a jak pro koho.

ObrazekO transformaci sexuality do vyšších úrovní píše mnoho autorů – uvádím například Osho a jeho dílo „Od sexu k nadvědomí“, které vřele doporučuji.

Pokud se totiž skutečně naučíme transformovat naší sexualitu (která často dokonce obtěžuje nejen tělo, ale nahlodává i nejhlubší mysl) do projekcí našich úkolů, povinností a realizace snů a ideálů společně s realizací upřímné a čisté lásky vůči všemu stvoření v okolí, budeme výsledky sami překvapeni.

Stačí si říci ano či ne a pozorovat, co se bude dít – s věkem a klesajícím množstvím hormonů v těle je to pak pro konkrétní jedince o to jednodušší.

Škoda, že ještě nikdo nedokázal spočítat, kolik energie se celosvětově sexuální aktivitou vydává a kolik úsilí tomuto fenoménu lidé věnují, kolik energie se vydává na své představy a touhy po uspokojení, kolik energie stojí projekce skrytých přání s někým být či někoho dokonce vlastnit, nebo mnohaleté trápení neúspěšně získat něčí lásku.

Kolik síly a energie stojí pouhá projekce sexuálních fantazií do iluzorního světa prožitků. Pozor – netýká se pouze mužů, totéž platí i o ženách. Jednalo by se v globálním měřítku jistě o giga či terra Watty, možná ještě o řád výše – a to každý den.  

Programování našeho podvědomí a tím ubírání tvořivé životní energie (Čchi, Prána, Orgon – viz v článku ORGONITY zde: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy) probíhá i pouhým pasivním sledováním statických či pohyblivých pornografických snímků, které mají jediný úkol - zvýšit a přitáhnout na tuto oblast náš zájem a investovat do ní naše emoce a jiné hodnoty – v rámci vytvořené závislosti. Mnoho lidí nahrazuje prostřednictvím dostupného sexu chybějící lásku, nachází však pouze jakousi protislužbu a tím v podstatě zklamání a tak hledá dále – nekonečný koloběh utrpení.

ObrazekZ vyššího, řekněme duchovního (pomíjím morální) pohledu dochází k jakémusi internímu propojení s objekty našeho zájmu a tím naladění na shodnou vlnu energie, která vznikla určitě ne z čisté lásky, určitě ne z touhy se rozmnožit, zato z touhy po odměně – penězích či jiných výhodách. Což je mimochodem obvyklým primárním důvodem vytváření všech těchto aktivit a projektů – hmotné, finanční či jiné zdroje – například náš pozemský čas.

Čím lépe se program či titul prodává, tím lépe je aktér a produkční společnost honorována a čím divočejší scény je dotyčná osoba ochotna předvést – zahrát, tím více je obecenstvo svolné zaplatit. Čím větší závislost je mezi konzumenty vyvolána, tím hlouběji jsou připraveni sáhnout do svých kapes – cílená skrytá forma náboženského a okultního vyznavačství.

Co na sebe tím pádem přitáhneme, je v zásadě velice negativní energie a rozhodně nebude prospívat naší budoucí karmě, pokud se s ní v budoucnu nevypořádáme.

ObrazekNa obrázcích můžeme průběžně sledovat oslavování mýtu aktu tvoření napříč Anglií, Japonskem, Indií, i sexuální symboly v podobě obelisků napříč celým světem, které jsou rovněž silným energetickým zdrojem nejen pro jejich okolí, ale i pro Zemi samotnou.

Pokud se podíváme například na funkci známých Egyptských pyramid, nesmí nám uniknout jejich funkce silného přijímače i vysílače energie v jednom. Detaily zde /clanky/puvod-a-historie-cloveka/tajemstvi-pyramid-a-sfingy

Co nebo spíše KDO v nás vytváří pocit, že musíme programovanou změnu registrovat (a mít) stejně jako nesmyslně se měnící módní trendy záměrně projektované do našeho vědomí i podvědomí?

Ano, odpověď je již vyřčena samotnou otázkou – jsou změny v trendech vývoje, vlivy masové reklamy, medií a inovace ve všem a všude – napříč celým konáním lidí a fungováním společností. Zmínit Obrazekmůžeme nejen inovace takových drobností jako mobilních telefonů, počítačů, vozidel, stylu bydlení, ale zejména Hollywoodem propagované běžně neexistující „modly“.

Jednou je moderní nosit tuto barvu s těmito doplňky a vypadat twiggy, pak přicházejí na řadu enormní zvětšování „předností“ či pozadí u dam, zvýraznění mužského principu u opačného pohlaví, a to vše se samozřejmě z mnoha důvodů mění každou sezónu – především z preferencí zachování konzumního způsobu života společnosti a tím hlavně zajištění cash flow výrobním, distribučním společnostem, prodejcům, řetězcům, atd. Více detailů zde: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi

Model funguje velmi dobře a vytváří v nás všech potřeby, které jsme předtím nikdy neznali, ovšem dnes bez nich nemůžeme dále žít –Obrazek ObrazekObrazekblondýny chtějí být brunetami a naopak, ženy s malými přednostmi touží být objemnější a jsou ochotny za to platit desítky tisíc dalším novodobým parazitujícím zlatokopům – plastickým chirurgům. Svalnatí a osmahlí muži se snaží ještě více vypadat přirozeně a sexy. Obecně pojato chudí jsou relativně stále chudší a frustrovanější, jak jim „ujíždí vlak“, bohatší bohatnou stále více a tak mají pocit, že jim patří svět a jsou na vrcholu svého sobecky – egoistického blaha.

Co však nevnímají je skutečnost, že je samotné tato cesta směřuje k závislosti na hmotném světě prestiže, nespokojenosti a závisti, častých podrazů a pomluv, přehnané péče o vzhled fyzického těla a stoprocentní módní trendové dokonalosti, ovšem duchovní, duševní i Obrazeketická úroveň těchto lidí je obvykle velmi smutná – nazývat je můžeme např. prázdnými nádobami…

S rostoucím věkem a přibývajícími příznaky stáří pak tito šťastní jedinci zažívají zoufalá muka vnitřního utrpení a často ztrácejí víru v sebe sama v alkoholu, drogách či hazardu – příkladů by bylo bezpočet.

 

ObrazekZávěrem – nechť si každý sám uvědomí, kolik času, úsilí a energie, kterou lze též vyjádřit i vynaloženými penězi a tím v zásadě dobou našeho fyzického života zde na Zemi - promrháme; proplýtváme na něco, co v nás vytváří pocity, že tuto potřebu, závislost či věc musíme mít...

To vše nás totiž stále odvádí od skromnosti, pokory, nekonečné spokojenosti a tím podstaty naší existence překrýváním dávných pravd, které mají být lidské rase v blízké budoucnosti nakonec stejně vyjeveny.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

sex

(jan, 26. 10. 2010 11:43)

Driv jsem byval velky hrisnik, nyni jde ma mysl jinym smerem.Vsude pisou o nevere,zapirat,zapirat,a nepatrat,nepatrat.Ale aby taky nekde psali nedelat,nedelat to je ani nenapadne.Tato doba mi leze na mozek,proto nemam TV a ani nectu noviny.PS:diky za navrh ke shlednuti filmu Prorotstvi je to nadhera,diky moc.