Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propojení začíná - 20.2. až 22.2.2012

18. 2. 2012

 

Nechť se naše úsilí spojí a vytvoří lavinový efekt – info postupte dále

 

Mrazivé počasí nám zvolna ustupuje a z hromad zmrzlého sněhu se opět poslušně stává ice-snow.jpgprýštící voda. Ta se samozřejmě nevytvoří najednou, ale pozvolna, vlivem postupného zahřívání okolním vzduchem.

Některé změny kolem nás rovněž neprobíhají skokově, ale postupně v jednotlivých fázích. Každému procesu transformace se však dá více či méně pomoci naším vlastním přičiněním – jsme totiž všichni součástí jediného obrovského celku.

 

Pojďme proto sami velmi konkrétně a prakticky posunout jednu důležitou etapu změn kupředu. Půjde o jednu jedinou minutu ve třech po sobě následujících dnech – jsou to dny magických číselných kombinací 20.2.2012, nádherně zrcadlové 21.02.2012 a následující 22.02.2012, kde by mělo vše vyvrcholit.

Je velice pravděpodobné, že se díky existujícím propojením, zapojí do této aktivity i mnoho spřátelených webů a tím desítky či stovky tisíců odpovědných lidských myslí v rozmanitých zemích světa, kterým není stav věcí kolem lhostejný, kteří již delší dobu podvědomě cítí, že je změna doslova nevyhnutelná a touží žít naplněným životem docela jinými hodnotami a pravidly, než nám jsou striktně diktovány.

 

Rozhlédněte se

Vše, co vidíme kolem nás, jsou v podstatě energie o různých frekvencích, intenzitách, formách i projevech. Pro zjednodušení můžeme říci, že hmotný svět je prezentován určitými strukturami obvykle ve třech základních skupenstvích (proto tající led na začátku) a živými organismy v něm.

Nehmotný svět si můžeme opět pro jednoduchost představit jako svět pro nás neviditelného kosmického záření, radiových či televizních vln, jež jsou ve stovkách dosažitelné všude kolem – jen se naladit na správnou frekvenci. Mezi projev nehmotného světa patří i dar energie života samotného, který hmotný svět sám opačně stvořit nedokáže.

 

Náš domov

Fyzický svět přetváříme tím, že předměty hmotného světa (např. při stavbě domu pomocí stavebních dílů) uskupujeme tak, jak máme v dobře promyšleném průvodním plánu a elegantní představě šikovného architekta.

Vidíte? Kdo tedy vlastně dům staví? Přímo to sice jsou osoby pracující na díle, ale nepřímo samotný architekt, který určuje směr.

A jsme u toho – žádná změna hmotného světa by se nikdy nemohla realizovat,brick.jpg pokud by nevznikla nejprve konkrétní myšlenka, jak to či ono provést.

Již v Bibli je psáno, že na počátku všeho bylo Slovo, ale už se tam nějak nedostalo, že ještě dlouho před ním musela přijít prvotní myšlenka na jeho vyslovení a význam.

Je přitom zajímavé, že samotná myšlenka na stvoření světa z hmoty je paradoxně zcela mimo něj - tedy mimo hmotný, či chceme-li fyzický svět. Je mu jistým způsobem dokonce nadřazena, neboť plán musí změnám hmotného světa nutně předcházet. Můžeme proto směle říci, že nehmotný svět je velice úspěšně schopen řídit svět hmotný i když to tak na první pohled nevypadá.

 

Naše myšlenky

Do nehmotného světa definitivně patří také naše vlastní myšlenky. O nich jsme si již psali více v tomto odkazu. Dále již v rámci zjednodušení brain-gold.jpgnepůjdeme, pouze si připomeneme, že máme jako lidstvo mnohem větší sílu, než si o sobě skrytě myslíme – jen se jí musíme naučit využívat a sjednotit své úsilí.

Vše jsme se dnes naučili již poměrně úspěšně počítat a měřit, takže víme, že například události kolem 11.září 2001 vyvolaly s emocemi lidí a tím společným vědomím lidstva obrovské hnutí, které bylo dokumentováno extrémními výkyvy křivek na grafech registrovaných doslova po celém světě, kam informace dotekla.

Nekončící vlna soucitu, lítosti, porozumění sdělení a souznění s pochopením, že se něco tak obrovského týká doslova každého z nás, bylo skutečně enormní. Bohužel jsme tehdy nevěděli, že to byla také ta nejlepší příležitost, jak již začít věci měnit ve prospěch celku.

 

Tajné projekty a světová elita

Protože neveřejné vědecké/armádní projekty a světová elita si je velice dobře vědoma toho, co je výše popsáno, je logické, že se z podobných úvah neradují a dělají vše proto, abychom byli názorově roztříštěni a myšlenkově rozdělení.

Je k tomu používána celá řada chytře a velmi nenápadně implementovaných nástrojů, mezi něž bezpochyby patří různě deformované druhy náboženství, nesmyslné rozdělení moci a tím světových zdrojů a naše myšlení programované tím směrem, jak je nastaveným Systémem požadováno – viz tento odkaz.

 

Demokracie - názor většiny?

Je nejvyšší čas toto vše obrátit a doslova nekonzumovat světové zdroje podle pravidel, která z velice zištných důvodů určuje několik nejmocnějších rodin světa, ale začít tvořit takový svět, jaký si přejí miliony a miliardy běžných rodin, pro které jsou hodnoty jako štěstí, spokojenost a láska nade všechny ekonomické modely. Doma po nedělním obědě peníze jednoduše nejsou třeba, všimli jsme si?

Vyjmenované hodnoty se totiž nedají za nic na světě koupit, musí se prostě vlastní pílí nechat vzniknout a udržovat, protože si tak sami přejeme a protože to tak chceme.  Viz tento důležitý citát.

 

Člověk a planeta

Možná jsme nad naším bytím takto kriticky ještě nepřemýšleli, ale člověk je v podstatě jediný tvor na planetě, který musí za svůj vlastní život po celou dobu jeho trvání platit. Doslova a do písmene.

Pokud nechceš skončit na ulici, snaž se a vydělávej, plať všechny účty, poplatky a daně, plať za zboží i služby, plať za všechno, co vidíš kolem. Můžeš si klidně koupit i pozemky na Měsíci. Jsi-li právě nemocný, zaplať si za lékaře, léky a léčbu, zaplať si za své zdraví i za svůj život.

Žádný jiný tvor na planetě podobné nesmysly dělat nemusí, pouze a jedině dle jeho vlastních slov "nejmoudřejší bytost na vrcholu evoluce" - člověk. Ostatní tvorové do života dostávají automaticky přesně to, co právě potřebují v kombinaci s tím, o co se musí též sami zasloužit.

Není to přinejmenším podivné, že celá planeta funguje na zcela jiném základě a v podstatě mnohem lépe, než se snaží po celá staletí přežívat lidstvo? Není to třeba proto, že je kosmický model fungování vytvořen jejím architektem mnohem důmyslněji, než ten, který si uměle vytváří člověk?

 

Dosti slov a nyní o co přesně půjde

wake-up-call.jpgNastavte si budík, mobil, připomínku, cokoliv, protože půjde o jednu jedinou minutu

– přesně ve 12:00 našeho času se 20., 21. a 22.2.2012 pomyslně zastavíme a soustředěnou vizualizací našich myslí vyšleme jasný signál, co a jak přesně chceme (nikoliv co nechceme – pozor na to).

Zapomeneme na všechny nesmyslné domněnky, předsudky a negativní postoje, že to je stejně k ničemu a jdeme do toho s tím, že to funguje. Tečka. Jedna jediná minuta za to stojí, ne?

Vše postavíme do roviny, že jsme již cíle dosáhli, nikoliv že to tak možná někdy bude – v dalším článku bude vysvětleno proč.

 

Vyšleme jasný impuls vděku a obdivu, jak úžasnou a krásnou máme planetu – matku Zemi a na ní vytvořený harmonický svět, do kterého vše dokonale zapadá jako kousky puzzle - včetně nás samých.

Vyšleme myšlenku, že je svět již zcela oproštěn ode všeho (především lidského) zla, násilí, chamtivosti, chudoby, zloby, závisti a nenávisti. Vyšleme myšlenku upřímného porozumění a pochopení druhých bez jejich soudu i vděk za to, že jsme aktivní součástí tohoto obrovského živého celku v úsilí o lepší svět.

Přejeme všem ve svém okolí to nejlepší, co si sami dokážeme představit. Totéž pozitivní poselství přání dobra a všestranné hojnosti odesíláme nejen druhým bytostem, ale i všem živým tvorům a rostlinám na planetě, neboť i oni jsou součástí všeho kolem a nemůžeme je opominout.

Společně a jednotným hlasem Srdce člověka odeslaná myšlenka je základní stavební kámen pro zjemnění všech stávajících hrubohmotných dějů a posunutí transformace na naší planetě směrem k lepšímu zítřku a přiklonění se k ušlechtilým hodnotám. To věděli již staří Mayové a respektují to dodnes.

 

Čím více osob se k této aktivitě připojí, tím bude mít společná myšlenka větší sílu, proto prosím přepošlete odkaz, nasdílejte jej do různých komunitních sítí, pošlete info mailem, zapojte se. Díky všem za pomoc.

Každý z nás je nyní důležitý a každá pozitivní myšlenka je velice potřeba.

 

Mnoho štěstí

Aridan

________________________________

P.S.: Protože máme milé čtenáře i v zahraničí, doplňuji odkaz na další časová pásma:   Anglie 11:00, USA+Kanada 6:00AM, Sydney 22:00, Tokio 20:00

 

Komentáře

Přehled komentářů

ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(ja, 21. 2. 2012 15:16)

ake mile nevinné spajanie a jedneho dna prebudenie, ze sa slovo mina cielu. Pokial sa stavaju hodnoty dobra bez odvolania sa na Boha, tak su to slova priepasti. Tolko na margo toho celého - svoje viem preco takto reagujem a ten kto je mudry ako had a cisty ako holub nech pátra alebo rovno suhlasi. Som zvedava, ci sa táto moja informácia dostane do eteru. Boh zehnaj nasej zemi a nám lebo on nas stvoril. Viem preco to nepreposlem dalej...

Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(Fanda, 21. 2. 2012 15:20)

tyhle stránky nejsou pro pánbíčkáře,to musíte jinam

Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(ja, 21. 2. 2012 20:25)

Nemusim... pretoze Boha nezapriem ako ani to ze existuje. Ked teda dobro, tak akom mene... Nie cez Boha? Preco bez neho - aky je skutocny vysledok? cez koho je to teda... cez cloveka? a co bude dalej?

Re: Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(Petro, 2. 3. 2012 8:57)

pre tebe na pozretie dokument Zeitgeist: The Movie

Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(emi, 21. 2. 2012 19:17)

Milá paninko, je mi vás líto, že věříte na Boha a necháte se oblbovat, ale kdyby Bůh existoval, tak už by dávno potrestal všechny ty parazity, co oblbují v kostelech kecama a zneužívají "Lásky" ke svému obohacování, chtějí navrátit miliardy, které taky získali oblbováním a spekulací. Všichni ti kardinálové až po papeže se balí do zlata a hrabou majetky a to že jejich ovečky trpí a mají hlad, je nezajímá. Že je mezi nima spousta pedofilů a úchyláků, kterým to tabu leze na mozek je taky dost jasné. Církev je od pradávna ten nejhnusnější a sprostý byznys na světě!!! jen manipuluje a parazituje na lidské dobrotě a naivnosti. Proč jezdí papež v obrněném pancéřovaném autě, když je to nejvyšší, nejbližší a nejsvatější osoba k Bohu?
Já jsem ateista a moc nevěřím na různá mystéria, ale k tomuto nápadu s minutou přání hezkého světa se s radostí přidám i kdyby to nebyla pravda nebo to nefungovalo. Už jen ten pocit dobrého skutku mě hřeje u srdce.

Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(jitřenka, 21. 2. 2012 19:39)

inteligentní člověk zná rozdíl mezi vírou a církví

Re: Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(soudce, 11. 5. 2012 0:48)

pěkně řečeno :) .. nevím proč jsem to psal tak dlouhé ;)

Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(ja, 21. 2. 2012 20:54)

myslite na slobodomurarske parazity? Boh aj tak caka az do posledneho dychu cloveka, ze sa k nemu obráti a kedze mu dal slobodnu volu. Nezasiahne, tak dokonale je Jeho dielo. Nebudem ho popierad len preto, ze slobodna vola cloveka vpusta zlo do sveta!!!

Re: Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(soudce, 11. 5. 2012 0:46)

nenapadej cizí nazory nebo budou napadeny ty tvoje!! NEMŮŽEŠ POPŘÍT EXISTENCI NEJVYŠŠÍHO!!! je všem jasné, že pomocí různých náboženství bylo mnoho lidí manipulováno, a že někdo sestoupil z nebes taky nepopřeš.. mohl to být mimozemšťan, kterého lidé omylem nazvaly bohem.. bůh by se nepatlal s tim, aby tys viděl důkaz o jeho existenci, když má nastarosti celý vesmír

Re: ze sa tu nespomina BOH stvoritel mi poriadne vadi

(Aridan, 21. 2. 2012 20:04)

Milá čtenářko "ja",
díky za zajímavý komentář. Možná jste si během čtení pouze nevšimla, ale i otázka víry a Boha je v článku obsažena a dokonce několika samostatnými odkazy.
Ono je to vlastně velice snadné. Pokud člověk žije s Bohem a v Bohu - a můžeme jej nazvat jakýmkoliv jiným jménem jako Energie, Moudrost, Prozřetelnost, Nekonečno, Absolutno, Universum, Vědomí, Láska, Otec, Stvořitel... nepotřebuje mít jeho jméno napsané pětkrát za sebou v každém odstavci.
Proč, když jej můžeme vidět doslova ve všech formách a projevech úplně všude? My sami jsme jednou z nich a neměli bychom se díky svému egu vyčleňovat jako ti, co znají jedinou správnou cestu a ostatní jdou do záhuby. Co když zrovna jdeme špatně...? :-)
Pokud jste nenalezla, co jste hledala, zkuste se zamyslet nad kritickým úhlem vlastního pohledu a tvrdostí soudu svým Srdcem.
Mnoho štěstí Aridan

Spojovat se s myšlenkou bez ochrany Boží je nebezpečné

(Ludmila , 21. 2. 2012 12:47)

Dobrý den, cením si vašeho úmyslu o spojení se v jedno lidské vědomí v určitou minutu. Protože jsem se sama stala obětí - útočných experimentů psychotronické informační zbraně, vím, že ti, kteří jsou za tajnými nebezpečnými projekty, na takové okamžiky čekají pro svoje útoky a experimenty.Jestliže se lidé nespojí ve vysokých vibracích lásky k Bohu, vydávají se nebezpečí davové manipulace. Z takto propojené masy mohou vytvořit frekvenční pole, které mohou použít pro šíření manipulativních impulzů do minimálně určité části lidstva a nejenom to. To, že si člověk jenom něco ze srdce přeje, ho totiž před útokem psychotronické zbraně nechrání, nevyzdvihne ho z frekvencí vlnění, které vydává lidský mozek.
Mám svoje zkušenosti díky ke schopnosti svého mozku toto vnímat a zachytit. Posílám vám link na článek "S Michaelem změňme tento svět", v němž popisuji střelbu z psychotronické informační zbraně. Z této zbraně na mne bylo vystřeleno v dubnu 2011. Posílám vám také link na článek Mojmíra Babáčka. Vše, co je tam řečeno o informativních psychotronických zbraních, jsem prožila a ještě prožívám.

http://www.amezdas.cz/aktualne.html
http://www.novadoba.estranky.cz/clanky/lide-probudte-se_/informacni-zbrane-ohrozuji-demokracii-i-lidstvo.html

Re: Spojovat se s myšlenkou bez ochrany Boží je nebezpečné

(Vojta, 21. 2. 2012 12:54)

tk to teda zírám- proč na vás stříleli a kdo?

Re: Spojovat se s myšlenkou bez ochrany Boží je nebezpečné

(večernice, 21. 2. 2012 14:06)

to video je úžasně ujetý....vysíláme a protiskujeme...než se dostaneme na konec,zapomeneme,proč vlastně vysíláme.A co se týká výzkumu ovlivňování mozků,je to známé už hooodně dlouho.

teď

(večernice, 21. 2. 2012 12:00)

krásné datum

(večernice, 21. 2. 2012 11:59)

a novoluní...........ať je láska a dobro stále s námi....

formulace myšlení-přání si

(Martin, 20. 2. 2012 15:38)

Tohle není zrovna konstruktivní vyjádření přáni si> vynatek z článku výše: > >Vyšleme myšlenku, že je svět již zcela oproštěn ode všeho (především lidského) zla, násilí, chamtivosti, chudoby, zloby, závisti a nenávisti.

A správně je: Výšleme myšlenku např: svět je plný opravdoví lásky a porozumění, blahobytu pro všechny, štastných lidí,....
-----------------------------------

Samozřejmě je tohle "jen" můj pohled a názor.. ;-)

Re: formulace myšlení-přání si

(dagmar, 21. 2. 2012 8:23)

vážení,

neposuzujte a neodsuzujte názory druhých, vesmír je nekonečný, láska nemá hranice

k cemu

(kamil, 19. 2. 2012 10:33)

to ale vlastne bude? ja se snazim zit abych byl spokojen sam se sebou, to chapu a jestli to mam moznost ovlivnit, tak super, protoze pokud se mi to dari, je mi v podstate jedno jestli se zeme riti do "zaniku". ten stejne jednou prijde, protoze nic netrva vecne.

Re: k cemu

(Aridan, 19. 2. 2012 10:42)

Všichni jsme na jedné palubě... :-)
Aridan

Re: k cemu

(tvojeego, 19. 2. 2012 10:43)

věř a víra Tvá Tě uzdraví...na co máte mozek?