Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propojení začíná - 20.2. až 22.2.2012

18. 2. 2012

 

Nechť se naše úsilí spojí a vytvoří lavinový efekt – info postupte dále

 

Mrazivé počasí nám zvolna ustupuje a z hromad zmrzlého sněhu se opět poslušně stává ice-snow.jpgprýštící voda. Ta se samozřejmě nevytvoří najednou, ale pozvolna, vlivem postupného zahřívání okolním vzduchem.

Některé změny kolem nás rovněž neprobíhají skokově, ale postupně v jednotlivých fázích. Každému procesu transformace se však dá více či méně pomoci naším vlastním přičiněním – jsme totiž všichni součástí jediného obrovského celku.

 

Pojďme proto sami velmi konkrétně a prakticky posunout jednu důležitou etapu změn kupředu. Půjde o jednu jedinou minutu ve třech po sobě následujících dnech – jsou to dny magických číselných kombinací 20.2.2012, nádherně zrcadlové 21.02.2012 a následující 22.02.2012, kde by mělo vše vyvrcholit.

Je velice pravděpodobné, že se díky existujícím propojením, zapojí do této aktivity i mnoho spřátelených webů a tím desítky či stovky tisíců odpovědných lidských myslí v rozmanitých zemích světa, kterým není stav věcí kolem lhostejný, kteří již delší dobu podvědomě cítí, že je změna doslova nevyhnutelná a touží žít naplněným životem docela jinými hodnotami a pravidly, než nám jsou striktně diktovány.

 

Rozhlédněte se

Vše, co vidíme kolem nás, jsou v podstatě energie o různých frekvencích, intenzitách, formách i projevech. Pro zjednodušení můžeme říci, že hmotný svět je prezentován určitými strukturami obvykle ve třech základních skupenstvích (proto tající led na začátku) a živými organismy v něm.

Nehmotný svět si můžeme opět pro jednoduchost představit jako svět pro nás neviditelného kosmického záření, radiových či televizních vln, jež jsou ve stovkách dosažitelné všude kolem – jen se naladit na správnou frekvenci. Mezi projev nehmotného světa patří i dar energie života samotného, který hmotný svět sám opačně stvořit nedokáže.

 

Náš domov

Fyzický svět přetváříme tím, že předměty hmotného světa (např. při stavbě domu pomocí stavebních dílů) uskupujeme tak, jak máme v dobře promyšleném průvodním plánu a elegantní představě šikovného architekta.

Vidíte? Kdo tedy vlastně dům staví? Přímo to sice jsou osoby pracující na díle, ale nepřímo samotný architekt, který určuje směr.

A jsme u toho – žádná změna hmotného světa by se nikdy nemohla realizovat,brick.jpg pokud by nevznikla nejprve konkrétní myšlenka, jak to či ono provést.

Již v Bibli je psáno, že na počátku všeho bylo Slovo, ale už se tam nějak nedostalo, že ještě dlouho před ním musela přijít prvotní myšlenka na jeho vyslovení a význam.

Je přitom zajímavé, že samotná myšlenka na stvoření světa z hmoty je paradoxně zcela mimo něj - tedy mimo hmotný, či chceme-li fyzický svět. Je mu jistým způsobem dokonce nadřazena, neboť plán musí změnám hmotného světa nutně předcházet. Můžeme proto směle říci, že nehmotný svět je velice úspěšně schopen řídit svět hmotný i když to tak na první pohled nevypadá.

 

Naše myšlenky

Do nehmotného světa definitivně patří také naše vlastní myšlenky. O nich jsme si již psali více v tomto odkazu. Dále již v rámci zjednodušení brain-gold.jpgnepůjdeme, pouze si připomeneme, že máme jako lidstvo mnohem větší sílu, než si o sobě skrytě myslíme – jen se jí musíme naučit využívat a sjednotit své úsilí.

Vše jsme se dnes naučili již poměrně úspěšně počítat a měřit, takže víme, že například události kolem 11.září 2001 vyvolaly s emocemi lidí a tím společným vědomím lidstva obrovské hnutí, které bylo dokumentováno extrémními výkyvy křivek na grafech registrovaných doslova po celém světě, kam informace dotekla.

Nekončící vlna soucitu, lítosti, porozumění sdělení a souznění s pochopením, že se něco tak obrovského týká doslova každého z nás, bylo skutečně enormní. Bohužel jsme tehdy nevěděli, že to byla také ta nejlepší příležitost, jak již začít věci měnit ve prospěch celku.

 

Tajné projekty a světová elita

Protože neveřejné vědecké/armádní projekty a světová elita si je velice dobře vědoma toho, co je výše popsáno, je logické, že se z podobných úvah neradují a dělají vše proto, abychom byli názorově roztříštěni a myšlenkově rozdělení.

Je k tomu používána celá řada chytře a velmi nenápadně implementovaných nástrojů, mezi něž bezpochyby patří různě deformované druhy náboženství, nesmyslné rozdělení moci a tím světových zdrojů a naše myšlení programované tím směrem, jak je nastaveným Systémem požadováno – viz tento odkaz.

 

Demokracie - názor většiny?

Je nejvyšší čas toto vše obrátit a doslova nekonzumovat světové zdroje podle pravidel, která z velice zištných důvodů určuje několik nejmocnějších rodin světa, ale začít tvořit takový svět, jaký si přejí miliony a miliardy běžných rodin, pro které jsou hodnoty jako štěstí, spokojenost a láska nade všechny ekonomické modely. Doma po nedělním obědě peníze jednoduše nejsou třeba, všimli jsme si?

Vyjmenované hodnoty se totiž nedají za nic na světě koupit, musí se prostě vlastní pílí nechat vzniknout a udržovat, protože si tak sami přejeme a protože to tak chceme.  Viz tento důležitý citát.

 

Člověk a planeta

Možná jsme nad naším bytím takto kriticky ještě nepřemýšleli, ale člověk je v podstatě jediný tvor na planetě, který musí za svůj vlastní život po celou dobu jeho trvání platit. Doslova a do písmene.

Pokud nechceš skončit na ulici, snaž se a vydělávej, plať všechny účty, poplatky a daně, plať za zboží i služby, plať za všechno, co vidíš kolem. Můžeš si klidně koupit i pozemky na Měsíci. Jsi-li právě nemocný, zaplať si za lékaře, léky a léčbu, zaplať si za své zdraví i za svůj život.

Žádný jiný tvor na planetě podobné nesmysly dělat nemusí, pouze a jedině dle jeho vlastních slov "nejmoudřejší bytost na vrcholu evoluce" - člověk. Ostatní tvorové do života dostávají automaticky přesně to, co právě potřebují v kombinaci s tím, o co se musí též sami zasloužit.

Není to přinejmenším podivné, že celá planeta funguje na zcela jiném základě a v podstatě mnohem lépe, než se snaží po celá staletí přežívat lidstvo? Není to třeba proto, že je kosmický model fungování vytvořen jejím architektem mnohem důmyslněji, než ten, který si uměle vytváří člověk?

 

Dosti slov a nyní o co přesně půjde

wake-up-call.jpgNastavte si budík, mobil, připomínku, cokoliv, protože půjde o jednu jedinou minutu

– přesně ve 12:00 našeho času se 20., 21. a 22.2.2012 pomyslně zastavíme a soustředěnou vizualizací našich myslí vyšleme jasný signál, co a jak přesně chceme (nikoliv co nechceme – pozor na to).

Zapomeneme na všechny nesmyslné domněnky, předsudky a negativní postoje, že to je stejně k ničemu a jdeme do toho s tím, že to funguje. Tečka. Jedna jediná minuta za to stojí, ne?

Vše postavíme do roviny, že jsme již cíle dosáhli, nikoliv že to tak možná někdy bude – v dalším článku bude vysvětleno proč.

 

Vyšleme jasný impuls vděku a obdivu, jak úžasnou a krásnou máme planetu – matku Zemi a na ní vytvořený harmonický svět, do kterého vše dokonale zapadá jako kousky puzzle - včetně nás samých.

Vyšleme myšlenku, že je svět již zcela oproštěn ode všeho (především lidského) zla, násilí, chamtivosti, chudoby, zloby, závisti a nenávisti. Vyšleme myšlenku upřímného porozumění a pochopení druhých bez jejich soudu i vděk za to, že jsme aktivní součástí tohoto obrovského živého celku v úsilí o lepší svět.

Přejeme všem ve svém okolí to nejlepší, co si sami dokážeme představit. Totéž pozitivní poselství přání dobra a všestranné hojnosti odesíláme nejen druhým bytostem, ale i všem živým tvorům a rostlinám na planetě, neboť i oni jsou součástí všeho kolem a nemůžeme je opominout.

Společně a jednotným hlasem Srdce člověka odeslaná myšlenka je základní stavební kámen pro zjemnění všech stávajících hrubohmotných dějů a posunutí transformace na naší planetě směrem k lepšímu zítřku a přiklonění se k ušlechtilým hodnotám. To věděli již staří Mayové a respektují to dodnes.

 

Čím více osob se k této aktivitě připojí, tím bude mít společná myšlenka větší sílu, proto prosím přepošlete odkaz, nasdílejte jej do různých komunitních sítí, pošlete info mailem, zapojte se. Díky všem za pomoc.

Každý z nás je nyní důležitý a každá pozitivní myšlenka je velice potřeba.

 

Mnoho štěstí

Aridan

________________________________

P.S.: Protože máme milé čtenáře i v zahraničí, doplňuji odkaz na další časová pásma:   Anglie 11:00, USA+Kanada 6:00AM, Sydney 22:00, Tokio 20:00

 

Komentáře

Přehled komentářů

ale jdu do toho

(Podepisovat se nebudu, 20. 2. 2012 12:41)

Samozřejmé je, že se ráda připojím.

SÍLA MYŠLENKY - síla její vibrace

(Dagmara, 20. 2. 2012 11:17)

Milý Aridane,tři slova --LÁSKA PRO ZEMI ---
jsem s Vámi

věříš věříme

(andreas, 20. 2. 2012 10:33)

krásná myšlenka.věnovat jednu jedinou minutu ze dne tomu aby svět byl aspoň s té části(lidi co se k tomu připojí) naplněn pozitivním postojem k dění.mělo by to tak být neustále,ale systémy a náboženství nám to na pár let odepřeli.budu na vás myslet.díky za napsání toho to.země je náš domov ne podnájem.:-)sem s vámy.

Tjhe Effect of the Hundredth Monkey alebo The Effects of the Maharishi Technology of the Unified Field

(Antahkarana Yoga, 19. 2. 2012 21:18)

NIečo pre ľudí, ktorý by si chceli prečítať viac info o tom ako fungujú tieto meditácie alebo lepšie povedané, spoločná energetická práca. Vo svete sa to robí už viac ako 50 rokov, volá sa to The Effect of the Hundredth Monkey alebo The Effects of the Maharishi Technology of the Unified Field. Pre skeptikov a nechápajúcich o čo vlastne ide, skromne pripájam zopár info. Je spravených veľa vedeckých štúdií a pokusov, nejde o naivné duchárčenie...ide proste o kolektívne ovplyvňovanie kvantového poľa alebo ak chceme, Vedomia okolo nás. Vedomia, ktorého sme súčasťou.
Ak bude mať chuť vedieť niečo viac o tom ako to funguje, tu nájdete popis jednej štúdie v PDF.

International Peace Project in the Middle East

http://www.mediafire.com/?4du8u30dqo83ryo

Alebo si pozrieť prednášku:

http://www.youtube.com/watch?v=-JiYLR0tSp4&feature=related

Pre tých, ktorí chcú prispieť k pozitívnej zmene a vedia generovať vo svojom srdci veľa energie a nasmerovať ju k čistým úmyslom, ...o 12:00 som s vami.

Vidíme sa...:)

Re: Tjhe Effect of the Hundredth Monkey alebo The Effects of the Maharishi Technology of the Unified Field

(Aridan, 20. 2. 2012 9:20)

Dobrý den čtenáři "Antahkarana Yoga",
mnohokráte děkuji za přiložené odkazy a hlubší pohled na skutečnosti, které jsou pro praktickou srozumitelnost v článku obecně zjednodušeny.
Gregg je jedinečný a jsem rád, že jsme si již nyní například upřímnou radou či umístěním odkazu schopni pomoci - je to velmi milé a děkuji všem za vzájemnou podporu.

Již nyní měníme svět a není k tomu třeba nic víc, než se s obdivem dívat na jeho krásu, která je všude kolem.
S díky Aridan

skvělý impulz

(amalka, 20. 2. 2012 8:41)

Pro materialisty :o) , vlastně se jedná o "jednoduchou kvantovou fyziku" :o) . Myšlenka je nadřazena formě, je třeba přidat i pocit, například uznání a vděčnosti naší nádherné planetě, matce Zemi. Naše planeta potřebuje tento pozitivní impulz vděku, může se pro ni stát lékem. A tím i pro nás.:o)

22 Prosince 2012 - Uplna tma na Zemi

(Radek, 19. 2. 2012 21:31)

V Pythagoras konferenci konane letos v lednu roku 2012, ... Princezna Kaoru Nakamaru z Japonska upozornuje lidstvo ze planeta Zeme se behem 21 a 22 Prosince 2012 dostane do " Pate Dimenze " a v te dobe bude na Zemi " Uplna tma ! " po dobu 3 dni ... Zeme bude bez elektriny, slunce, mesice a hvezd.

Vic se dozvite tady : http://www.youtube.com/watch?v=sw2O-wp7YxQ

God bless you all !

Radek ( Little Crow )

:)

(Ver, 19. 2. 2012 17:58)

páči sa mi to :) a zapojim sa aj to posuniem dalej a myslim ze to najviac pomoze ludom pretoze jedine nam tu hrozi zanik planeta sa obnovi rastliny a zvierata spolu s nou akurat nas uz tu nebude lebo sa tu postupne zabijame nerespektovanym prirodnych a vesmirnych zakonov

Re: :)

(Gita, 19. 2. 2012 20:45)

Aj ja,ďakujem :)

Kvantovej čas

(ŽeruHmyz, 19. 2. 2012 18:37)

20. & 21. & 22. 2. 2012 12:00 1 minuta = ideálně zvolená doba na to aby to fungovalo ♥ ☼ ☂ teda fungovalo ještě líp nežli jindy :-)

Jooo to vypadá dost dobře

(Gorby, 19. 2. 2012 18:33)

posí,ám odkaz dál

Re: k čemu

(Jana, 19. 2. 2012 17:01)

Díky moc za stránky... Taky se zapojím. A co si budu přát? Svět bez válek a lidského utrpení.

UHELNY KAMEN,NA NEJZ STAVITELE ZAPOMELI...

(AVATAR KRSHNA, 19. 2. 2012 11:31)

Miliony VEGETARIANU,ZIJI,STEJNE JAKO MILIONY VYSPELYCH MIMOZEMSKYCH RAS,PRAVOU LASKOU KE VSEM TVORUM,VYJADRENOU PRAVE VEGETARIANSTVIM...
TATO DEGENEROVANA POPULACE TZV.DUSEVNE ZDRAVYCH LIDI,ZIJE Z MUCENI A VRAZD~UTRPENI MILIARD ZVIRAT,VCETNE TVYCH VLASTNICH DETI...
NEJPRVE MUSIS POCHOPIT TUTO ZRUDNOST.
PAK PRACUJ NA NAPRAVE.JINAK MUSI BYT PLANETA OD TETO RAKOVINY NEPRATELSKE I VLASTNIM BUNKAM,DEFINITIVNE: OCISTENA.A GARANTUJU TI,ZE BUDE OCISTENA.
REALIZACE BOHA CZ,AVATAR KRSHNA
http://www.AVATARKRSHNA.blogspot.com
http://www.mimozemskatechnolohighvibrationenergy.blogspot.com

Re: UHELNY KAMEN,NA NEJZ STAVITELE ZAPOMELI...

(Johnny86, 19. 2. 2012 16:56)

Bohuzel s Vámi nemohu souhlasit. Hlavně pokud mluvíte o "vraždění" zvířat. Člověk je tvor který se živí živým. Stejně jako ostatní živé organismy na této planetě. Dokonce i rostliny kterými se vegetariáni živí jsou ŽIVÉ. (pro jednoduchost vysvětlení budu dále uvádět rozdí mezi živým a "neživým") vezměte si bakterie kterých jen vaše tělo za den zabije miliony. Podle čeho rozdělujete živé organismy na ty které je v pořádku zabít (rostliny, bakterie, apod) a na organismy u nichž totéž nelze? Osobně nic Proti vegetarianům nemám. Člověk je všežravec tudíž je v jeho přirozenosti jíst i maso. Takto byl stvořen a nikdo s tím nic neudělá. Vraždy je vraždou jen v případě, zabijeme-li něco živého bez jakéhokoli pozitivního důvodu. Samotná zvířata to nedělají jinak. A jak Aridan správně uvedl, ta mají od přírody ničím nezkažené hodnoty pro to jak žít v harmonii, potažmo zabíjet jen tolik kolik potřebují k vlastnímu přežití. Ať už jsou to bíložravci, masožravci nebo všežravci.

Re: Re: UHELNY KAMEN,NA NEJZ STAVITELE ZAPOMELI...

(Johnny86, 19. 2. 2012 16:59)

P.S. Vyjma člověka

Pozitivní myšlenka je projekt čeho:

(Ferdinand, 19. 2. 2012 4:17)

Věta je napsaná nebo vyslovená myšlenka a je nejrychlejší. Ve světě, který je prohnilý, zlý, nenávistný k lidem, kdy jsou vědomě okrádání, je pozitivní myšlenkou, nebo jen přáním tzv. Aridana. Samotný vznik člověka, kdy žena počala, aniž by byla dotknuta, je myšlenkou nebo přáním koho? Je to můj názor na vyřčené v něčem. Výše popsané autorem o důležitosti pozitivního myšlení a její důležitostí, který se podle mého názorů skrývá za "Aridana", je snem čeho, manipulace s lidmi, nebo jen přáním vysloveného v rovině nesplněných cílů, který nemůže autor přeskočit. Toť můj názor.

Re: Pozitivní myšlenka je projekt čeho:

(večernice, 19. 2. 2012 9:50)

Ferdinande,chápu,že se bojíte nepravých vůdců,ale příliš velký strach také není dobrý.Prostě jen zaujměte postoj k životu a dění v něm.Jedině to,co cítíte,je správné.Tady nic nehrozí,chcete změnu - v čemkoli?Tak si ji přejte.Ale neříkejte si ,,chtěl bych,, ale ,,chci,,.Pak už jen důvěřujte sobě i životu a nebudete muset pochybovat,že to,co děláte,je správné.

Re: Pozitivní myšlenka je projekt čeho:

(Ela, 19. 2. 2012 10:13)

O Vánocích,při narozeninách apod.si lidé navzájem přejí hodně štěstí,zdraví,lásky....nevidím nic závadného na tom,že si to budeme přát i v tyto dny....

Re: Pozitivní myšlenka je projekt čeho:

(Aridan, 19. 2. 2012 10:40)

Historie se opakuje. Lidé většinou chápou smysl a účel dějů ve světě podle toho, jak jsou uvnitř sami nastavení - pochopení osobní zkušeností, postojem a vývojem. Neříkám, že vždy platí pravidlo podle sebe soudím Tebe, ale něco na tom nejspíše bude. Je velká škoda, že každá dobrá věc osloví mnoho čistých srdcí a zároveň probudí mnoho zbytečných pochyb a dohadů "proč". Ne každámu totiž jde o jakýkoliv profit a obecně proklamované hodnoty.
V takových případech se raději řídím tímto:
http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/kdyz-se-prou-a-mluvi-ega--je-lepe....html
Aridan

veliká podpora

(Laurea, 19. 2. 2012 7:03)

Díky moc za podstatné zprávy. Je to nádhera, co se všechno děje... Zatím jsem ale na tuhle info (cestyksobe..např.) nikde jinde nenarazila a už zítra.. Díky, díky, díky všem nám, kdo se připojíme :)