Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propojení začíná - 20.2. až 22.2.2012

18. 2. 2012

 

Nechť se naše úsilí spojí a vytvoří lavinový efekt – info postupte dále

 

Mrazivé počasí nám zvolna ustupuje a z hromad zmrzlého sněhu se opět poslušně stává ice-snow.jpgprýštící voda. Ta se samozřejmě nevytvoří najednou, ale pozvolna, vlivem postupného zahřívání okolním vzduchem.

Některé změny kolem nás rovněž neprobíhají skokově, ale postupně v jednotlivých fázích. Každému procesu transformace se však dá více či méně pomoci naším vlastním přičiněním – jsme totiž všichni součástí jediného obrovského celku.

 

Pojďme proto sami velmi konkrétně a prakticky posunout jednu důležitou etapu změn kupředu. Půjde o jednu jedinou minutu ve třech po sobě následujících dnech – jsou to dny magických číselných kombinací 20.2.2012, nádherně zrcadlové 21.02.2012 a následující 22.02.2012, kde by mělo vše vyvrcholit.

Je velice pravděpodobné, že se díky existujícím propojením, zapojí do této aktivity i mnoho spřátelených webů a tím desítky či stovky tisíců odpovědných lidských myslí v rozmanitých zemích světa, kterým není stav věcí kolem lhostejný, kteří již delší dobu podvědomě cítí, že je změna doslova nevyhnutelná a touží žít naplněným životem docela jinými hodnotami a pravidly, než nám jsou striktně diktovány.

 

Rozhlédněte se

Vše, co vidíme kolem nás, jsou v podstatě energie o různých frekvencích, intenzitách, formách i projevech. Pro zjednodušení můžeme říci, že hmotný svět je prezentován určitými strukturami obvykle ve třech základních skupenstvích (proto tající led na začátku) a živými organismy v něm.

Nehmotný svět si můžeme opět pro jednoduchost představit jako svět pro nás neviditelného kosmického záření, radiových či televizních vln, jež jsou ve stovkách dosažitelné všude kolem – jen se naladit na správnou frekvenci. Mezi projev nehmotného světa patří i dar energie života samotného, který hmotný svět sám opačně stvořit nedokáže.

 

Náš domov

Fyzický svět přetváříme tím, že předměty hmotného světa (např. při stavbě domu pomocí stavebních dílů) uskupujeme tak, jak máme v dobře promyšleném průvodním plánu a elegantní představě šikovného architekta.

Vidíte? Kdo tedy vlastně dům staví? Přímo to sice jsou osoby pracující na díle, ale nepřímo samotný architekt, který určuje směr.

A jsme u toho – žádná změna hmotného světa by se nikdy nemohla realizovat,brick.jpg pokud by nevznikla nejprve konkrétní myšlenka, jak to či ono provést.

Již v Bibli je psáno, že na počátku všeho bylo Slovo, ale už se tam nějak nedostalo, že ještě dlouho před ním musela přijít prvotní myšlenka na jeho vyslovení a význam.

Je přitom zajímavé, že samotná myšlenka na stvoření světa z hmoty je paradoxně zcela mimo něj - tedy mimo hmotný, či chceme-li fyzický svět. Je mu jistým způsobem dokonce nadřazena, neboť plán musí změnám hmotného světa nutně předcházet. Můžeme proto směle říci, že nehmotný svět je velice úspěšně schopen řídit svět hmotný i když to tak na první pohled nevypadá.

 

Naše myšlenky

Do nehmotného světa definitivně patří také naše vlastní myšlenky. O nich jsme si již psali více v tomto odkazu. Dále již v rámci zjednodušení brain-gold.jpgnepůjdeme, pouze si připomeneme, že máme jako lidstvo mnohem větší sílu, než si o sobě skrytě myslíme – jen se jí musíme naučit využívat a sjednotit své úsilí.

Vše jsme se dnes naučili již poměrně úspěšně počítat a měřit, takže víme, že například události kolem 11.září 2001 vyvolaly s emocemi lidí a tím společným vědomím lidstva obrovské hnutí, které bylo dokumentováno extrémními výkyvy křivek na grafech registrovaných doslova po celém světě, kam informace dotekla.

Nekončící vlna soucitu, lítosti, porozumění sdělení a souznění s pochopením, že se něco tak obrovského týká doslova každého z nás, bylo skutečně enormní. Bohužel jsme tehdy nevěděli, že to byla také ta nejlepší příležitost, jak již začít věci měnit ve prospěch celku.

 

Tajné projekty a světová elita

Protože neveřejné vědecké/armádní projekty a světová elita si je velice dobře vědoma toho, co je výše popsáno, je logické, že se z podobných úvah neradují a dělají vše proto, abychom byli názorově roztříštěni a myšlenkově rozdělení.

Je k tomu používána celá řada chytře a velmi nenápadně implementovaných nástrojů, mezi něž bezpochyby patří různě deformované druhy náboženství, nesmyslné rozdělení moci a tím světových zdrojů a naše myšlení programované tím směrem, jak je nastaveným Systémem požadováno – viz tento odkaz.

 

Demokracie - názor většiny?

Je nejvyšší čas toto vše obrátit a doslova nekonzumovat světové zdroje podle pravidel, která z velice zištných důvodů určuje několik nejmocnějších rodin světa, ale začít tvořit takový svět, jaký si přejí miliony a miliardy běžných rodin, pro které jsou hodnoty jako štěstí, spokojenost a láska nade všechny ekonomické modely. Doma po nedělním obědě peníze jednoduše nejsou třeba, všimli jsme si?

Vyjmenované hodnoty se totiž nedají za nic na světě koupit, musí se prostě vlastní pílí nechat vzniknout a udržovat, protože si tak sami přejeme a protože to tak chceme.  Viz tento důležitý citát.

 

Člověk a planeta

Možná jsme nad naším bytím takto kriticky ještě nepřemýšleli, ale člověk je v podstatě jediný tvor na planetě, který musí za svůj vlastní život po celou dobu jeho trvání platit. Doslova a do písmene.

Pokud nechceš skončit na ulici, snaž se a vydělávej, plať všechny účty, poplatky a daně, plať za zboží i služby, plať za všechno, co vidíš kolem. Můžeš si klidně koupit i pozemky na Měsíci. Jsi-li právě nemocný, zaplať si za lékaře, léky a léčbu, zaplať si za své zdraví i za svůj život.

Žádný jiný tvor na planetě podobné nesmysly dělat nemusí, pouze a jedině dle jeho vlastních slov "nejmoudřejší bytost na vrcholu evoluce" - člověk. Ostatní tvorové do života dostávají automaticky přesně to, co právě potřebují v kombinaci s tím, o co se musí též sami zasloužit.

Není to přinejmenším podivné, že celá planeta funguje na zcela jiném základě a v podstatě mnohem lépe, než se snaží po celá staletí přežívat lidstvo? Není to třeba proto, že je kosmický model fungování vytvořen jejím architektem mnohem důmyslněji, než ten, který si uměle vytváří člověk?

 

Dosti slov a nyní o co přesně půjde

wake-up-call.jpgNastavte si budík, mobil, připomínku, cokoliv, protože půjde o jednu jedinou minutu

– přesně ve 12:00 našeho času se 20., 21. a 22.2.2012 pomyslně zastavíme a soustředěnou vizualizací našich myslí vyšleme jasný signál, co a jak přesně chceme (nikoliv co nechceme – pozor na to).

Zapomeneme na všechny nesmyslné domněnky, předsudky a negativní postoje, že to je stejně k ničemu a jdeme do toho s tím, že to funguje. Tečka. Jedna jediná minuta za to stojí, ne?

Vše postavíme do roviny, že jsme již cíle dosáhli, nikoliv že to tak možná někdy bude – v dalším článku bude vysvětleno proč.

 

Vyšleme jasný impuls vděku a obdivu, jak úžasnou a krásnou máme planetu – matku Zemi a na ní vytvořený harmonický svět, do kterého vše dokonale zapadá jako kousky puzzle - včetně nás samých.

Vyšleme myšlenku, že je svět již zcela oproštěn ode všeho (především lidského) zla, násilí, chamtivosti, chudoby, zloby, závisti a nenávisti. Vyšleme myšlenku upřímného porozumění a pochopení druhých bez jejich soudu i vděk za to, že jsme aktivní součástí tohoto obrovského živého celku v úsilí o lepší svět.

Přejeme všem ve svém okolí to nejlepší, co si sami dokážeme představit. Totéž pozitivní poselství přání dobra a všestranné hojnosti odesíláme nejen druhým bytostem, ale i všem živým tvorům a rostlinám na planetě, neboť i oni jsou součástí všeho kolem a nemůžeme je opominout.

Společně a jednotným hlasem Srdce člověka odeslaná myšlenka je základní stavební kámen pro zjemnění všech stávajících hrubohmotných dějů a posunutí transformace na naší planetě směrem k lepšímu zítřku a přiklonění se k ušlechtilým hodnotám. To věděli již staří Mayové a respektují to dodnes.

 

Čím více osob se k této aktivitě připojí, tím bude mít společná myšlenka větší sílu, proto prosím přepošlete odkaz, nasdílejte jej do různých komunitních sítí, pošlete info mailem, zapojte se. Díky všem za pomoc.

Každý z nás je nyní důležitý a každá pozitivní myšlenka je velice potřeba.

 

Mnoho štěstí

Aridan

________________________________

P.S.: Protože máme milé čtenáře i v zahraničí, doplňuji odkaz na další časová pásma:   Anglie 11:00, USA+Kanada 6:00AM, Sydney 22:00, Tokio 20:00

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: k cemu

(GinBaw, 19. 2. 2012 10:47)

Drah Kamile,

dovolím se reagovat.

Správná otázka není k čemu to vlastně bude, to již Aridan popsal a všichni to tu chápou.
Není ani o tom kdo je s kým spokojen.
Tady to není o tom, že myslíme na sebe(neboť to je přirozeností vtloukanou od mládí).

Správná otázka je pro koho?

Neboť vše dobré co je s upřímností a láskou děláno pro druhé, je to důležité.

Pokud je člověk sám se sebou spokojen, jak se může dále zdokonalovat? - snad jedině službou druhým, ale dokáže to?

Re: Re: k cemu

(kamil, 19. 2. 2012 11:31)

ja ale rozhodne nebudu zit pro druhe,to je nesmysl, stejne jako zit podle ostatnich.

Re: Re: Re: k cemu

(tvojeego, 19. 2. 2012 11:47)

Proč? Nemáte nikoho rád a nikdo nemá rád Vás?

Re: Re: Re: Re: k cemu

(kamil, 19. 2. 2012 11:58)

to ze nekdo zije podle sebe a ne podle ostatnich neznamena, ze zije sam a v lese. rozdil mezi nami dvema je nepochybne ten, ze ja se ptam, zatimco vy utocite protoze mate pocit ze vam moje otazky berou hracku (presvedceni)

Re: Re: Re: Re: Re: k cemu

(tvojeego, 19. 2. 2012 13:55)

já se taky jen ptala,nebyl to útok.Vím velmi dobře,že moje přesvědčení nemusí být přesvědčení druhého.Jen mi odpovězte na mou otázku.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: k cemu

(kamil, 20. 2. 2012 0:09)

diky za vas zajem, ale vzit si Vas opravdu nemohu, rozhodl jsem se neozenit.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: k cemu

(tvojeego, 20. 2. 2012 8:36)

přeji Vám hodně štěstí....

Re: Re: Re: Re: Re: k cemu

(pepé, 21. 2. 2012 7:04)

pravdu máte všichni..jde o stupně vývoje..první stupeň pracuješ pro sebe...druhý pracuješ pro sebe a pro druhé....třetí pracuješ už jen pro druhé...je to na dlouho a zpravidla to nejde skokově....a hlavně nejde stupně vynechat ...pozná se to
formulace afirmace co přát, bude pravděpodobně každýmu určena jeho zařazením....někdo létá a někdo se zatím plazí.....všechno dobře... postavení ručiček není až tak důležité....nevyjde-li to v poledne ..platí to i ve dvě....

Re: Re: Re: k cemu

(bohana, 20. 2. 2012 9:35)

Zi pre seba, zi vsak tak, aby ostatni z Tvojho zitia mali prospech ; boli v Tvojej pritomnosti radi, usmiati, stastni.
Aj ked zijes "len pre seba" ovplyvnujes vsetkych, ktori pridu do kontaktu s Tebou. Pekne dni...:-)

Re: Re: k cemu

(kamil, 19. 2. 2012 11:36)

a hlavne, ze tady nekdo neco popsal je veta ktera me dokaze vytocit. v KLDR taky soudruzi desetileti popisuji ze statni predstavitele nechodi na zachod a jsou nejlepsi golfiste sveta.

Re: Re: Re: k cemu

(GinBaw, 19. 2. 2012 14:40)

Negativní v pozitivní, nenávist v lásku, svůj život za to aby jiný mohl žít.

Zní to jako klišé omílané po staletí v nějakém náboženství.

Ano, nic netrvá věčně. I voda nakonec rozemele ten nejtvrdší kámen.
Tak jak se v bibli píše - víra tvá tě zachránila, na počátku bylo slovo (manifestace myšlenky) či že oběť největší - oběť svého života za záchranu jiného duši dostane do nebe.
Bláznovství a plané řeči bezduchých?

O čem že je tato doba a těchto pár minut co se stane?
Možná jen o tom, že si několik lidí dokáže, že může myslet na dobré věci pro všechny a nemyslet jen na sebe.
Možná je to o tom, že už nám tento svět a lidé v něm nejsou lhostejní. Mi přeci nechceme války, násilí, nenávist a pod. Už jsme probuzení a víme to.

Proč se tedy konečně nespojit?
Proč neukázat to dobré v nás (a nejen myšlenkami ale i činy)?

Povězte milý Kamile, proč vůbec čtete tyto stránky a přispíváte svými komentáři?
Nejste nakonec, taky dobrý člověk co chce možná konečně nezištně pomoci?

Re: Re: Re: Re: k cemu

(kamil, 20. 2. 2012 0:18)

je mi lito, ale nemam rad a neuznavam ani bibli, ani jakekoli nabozenstvi (mezi ktera radim i psychologii). ja proste jenom premyslim, obcas neco reknu , nebo napisu.

Re: Re: Re: Re: Re: k cemu

(bohana, 20. 2. 2012 9:39)

Coho Vam je luto?
Hladajte dobro v sebe a hlavne - budte dobry k sebe, pri snahe poznat a pochopit, pochopenie pride. :-)

Transformace

(Petr, 20. 2. 2012 23:26)

Dobry vecer vazeni,
Neco malo tu probiha a tak take zareaguji. Kamil zde zminuje lasku k sobe to je presne ono. Transformace nespociva v lasce neceho vne nas ale v lasce nas samotnych. Je to zmena a ta musi probehnout v kazdem z nas zadny spasitel se neukaze a pokud ano je to past. Vite pojdme se zamyslet jak jsme nyni nalazeni tedy valna spise drtiva vetsina populace planety je nastavena a je to zamerne tak aby se nemela rada. To vse co vidite a slysite ci snad jeste ctete v mediich je presne urceno k nasi manipulaci vytvareni zla a nelasky k nam samotnym respektive druhym. Nejakou dobu na tom velice intenzivne pracuji splupracuji s panem jez mi ukazuje kterak najit cesticku do sebe sameho kterak se potkat s nejdulezitejsim clovekem sveho zivota se sebou samotnym a verte nebo ne to co se deje uvnitr mne nema obdoby. Kazdy den citim posun je to velkolepe a naplnujici. Najdete si v sobe vase dve slozky osobnosti mnozi uz o nich vite a sjednotte je tahnete za jeden provaz zacnete se milovat a zazijete zmenu nevydanych rozmeru. Sjednotte dusi a telo prijmete ho a odmenou vam bude zivot o jakem se vam nezdalo. Krasny vecer Petr

20.2.2012

(vlasta2810, 20. 2. 2012 17:10)

12.00hod,jsem v klidu,Země se lehoučce chvěje,vrní si,ovívá ji lehounké světlo,spíše světelná mlha,teplá,a hladí, i mě a všechny lidi na zemi,je všude radost a lidi zpívají a tančí,a ptáci taky zpívají a svítí slunce a stromy jsou zelené,cítím lásku,cítím nějaké pozorovatele z vesmíru....zítra se opět těším na 12 hodinu.Děkuji,že mi je dovoleno se připojit.

...naj...

(Anton, 20. 2. 2012 16:27)

LÁSKA je to naj. Prajem všetkým veľa lásky, láska nepozná boj,nenávisť,zlobu,-láska je pojidlom pre všetkých, mladých, dospelých aj tých skôr narodených.Láska dokonca nepozná ani politické rozdiely, láska nie je len pre pekných či tých iných, láska je aj pre tých čo sú chorí,láske je jedno či si milionár a či len bedár. Láska je najväčší dar pre človeka! Ešte raz - všetkým prajem len a len L Á S K U.

Pozor na myslenky

(Petr, 19. 2. 2012 17:43)

Vazeni ctenari,
Opravdu zbezne jsem si precetl spise proletl reakce na clanek vyse, a neda mi to abych neposlal reakci. Rad bych prispel svou trochou do mlyna a napsal poznatek ktery jsem ziskal hlubokym studiem lidske mysli. Hned prvni prispevek psan vyse cituji: Díky moc za stránky... Taky se zapojím. A co si budu přát? Svět bez válek a lidského utrpení.
Prosim ja vim ze ta myslenka je cista a vyjadruje jen dobro ale pozor!!!!!! Jen opravdu letmo lidska mysl funguje tak ze si v hlave vizualizujeme to na co myslime jedna se o vjemy. Proc to pisu a proc prvni prispevek. Na co bude pisatel myslet jestlize si preje svet bez valek a utrpeni?? Bude myslet na valku a utrpeni!!! Mysli je jedno jestli si to na co myslite prejete ci nikoliv mysleni jak jsem uvedl vyse probiha ve vjemech takze to nechci nebo chci mysl nevnima ale vnima poze obraz valky a utrpeni. Mnoho lidi mluvi o pozitivnim mysleni ale pozitivni mysleni musi byt opravdu pozitivni ne zaporne negativni. Takze jak by mela ta myslenka vypadat? Vazeny pisateli zkuste to tak ze budete myslet na mir a lidsky blahobyt a je to vyresene. Uz matka Tereza kdyz ji pozadali zda pujde na pochod proti valce rekla: Ne nepujdu prijdete az bude pochod za mir ona pochopila smysl pozitivniho mysleni. Takze opravdu pozor na to o cem premyslite protoze i kdyz to muze byt mysleno s tou nejvetsi laskou a dobrem myslenka nakonec muze byt negativni jen proto ze nebyla spravne zformulovana. Dekuji za pochopeni budiz vse zde napane jako navod nikoliv jako podnet k utoku z duvodu emocionalniho podrazdeni ega. Dekuji Petr

Re: Pozor na myslenky

(<<jobstl, 19. 2. 2012 18:42)

Na tom by se melo stavet,to mate 1000% pravdu,spravne formulovat myslenku,to by malokoho napadlo.

Re: Pozor na myslenky

(Honza, 19. 2. 2012 20:28)

Dyk to tam Aridan přece píše- si to radši přečti pořádně

Re: Pozor na myslenky

(Jana, 20. 2. 2012 12:47)

Petře díky, žes mne opravil, samozřejmě to bylo myšleno tak, jak jsi to napsal. Nemůžeme myslet na válku a trpení, ale na mír, lásku a spokojenost lidí. Napsala jsem to v rychlosti a neuvědomila si, že je potřeba to někomu vysvětlit. Ještě jednou díky a přeji všem hezký den.