Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč nemůže být Obama prezidentem USA

30. 1. 2011

 

 Vše kolem je hra, podle čích pravidel se však hraje?

 

 

 

Nepochybně jsme již mnohokrát slyšeli jméno člověka, který byl a doposud je považován za prezidenta Spojených států amerických.

Je jím však skutečně nebo jím být prostě a jednoduše nemůže? O tom nám napoví následující řádky…

 

Již dlouhá léta se hovoří o tom, jaké je Barack Obama vlastně národnosti a jaký je vlastně jeho přesný původ.

Důvody jsou k tomuto hledání pravdy prosté a vycházejí ze základních principů americké ústavy:  obama-older.jpgPouze občan USA může být prezidentem a má právo kandidovat na tento post.  

Ovšem pozor – je zde ještě jedna podmínka: Musí být POUZE občanem USA a žádného dalšího státu.

 

Zejména tento druhý bod je velice důležitý, za chvilku uvidíme proč.  

O tom, jak je nastaven svět vnitřních operací zacházejících s různými stupni utajení a jakou váhu má slovo prezidenta Spojených států ve Světě, se dozvídáme v tomto zásadním článku.

Protože je míra prezidentova přístupu k informacím pouze na úrovni TOP SECRET, nemůžeme od něj bez předchozího schválení osob „nad ním“ očekávat ani „odhalení“ neboli oficiální oznámení kontaktu naší lidské rasy s mimozemskými civilizacemi, případně potvrzení již dlouhodobě existujícího obchodu s nimi…

Někteří jste již možná zaslechli informaci o chystané konferenci na shodné téma, připomínám pouze pro osvěžení (více v této sekci).

 

Podle jednoho z několika ohnivých mediálních oznámení pana Marka Evanse od důvěryhodného zdroje - guvernéra Havaje Neila Abercombieho, kterým komentoval na ranním vysílání Minnesotské radiostanici KQRS a dalších dvou stanicích právě citlivou oblast původu prezidenta Obamy, se totiž objevují další zásadní otazníky, které situaci obecně nedobrého vývoje ekonomiky a celkové nálady ve státech a tím i ve světě rozhodně neprospívají. 

Viz video:

   

 

Podle dosavadních pátrání po nejasném a navíc nikdy nedoloženém původu Obamy ve smyslu amerického občanství, jsou evidentní tato fakta:

Obama má v tuto chvíli dvojí občanství (tzv. dual citizenship).

 

Celkem jednoduchá věta, ale jaký má význam?  Obrovský !

Jedním ze dvou občanství Obamy je Indonésie - Jakkarta, kde ho však vůbec nemusí (viz tento odkaz) a druhé občanství je údajně USA – konkrétně Havajské ostrovy - Honolulu - tam ovšem žádný Obamův rodný list NENÍ.

 

Již na začátku článku jsme si definovali, kdo může a kdo nemůže být prezidentem spojených států – pouze občan s JEDINÝM občanstvím – a tím je pouze a výhradně občanství Spojených států.

Možná jste v minulosti zaregistrovali diskuse nad tím, proč nemůže na amerického prezidenta kandidovat dosavadní guvernér státu Kalifornie – panarnold.jpg Arnold Schwarzenegger.

Důvody byly naprosto zřejmé: ano, má dvojí občanství. Prvním z nich je občanství rakouské a druhé je následně přistěhovalecké – americké.

Toto byly absolutně zásadní důvody zavrhnutí jeho kandidatury.

 

Náhle se však objevuje táž informace o Obamovi – jaké překvapení a jaké zklamání, co říkáte? Když bychom chtěli situaci tak trochu přiostřit, jedná se o dost zásadní podvod nejen na občany USA, ale o podvod v podstatě vůči všem národům celé naší krásné planety.

Nejde určitě o postavu samotného nebohého Baracka, který je nejspíše jen produktem několika schopných osob v pozadí, ale pravidla pro volbu prezidenta jsou jasně ukotvena již desítky let ve státních dokumentech a nyní je evidentní, že došlo k jejich naprostému porušení a ignoraci.

Někdo si prostě udělal to, co chtěl, dosadil svého kandidáta na stupně vítězů a co na to lidé, když se ukáže pravý základ a rozpor v nastavení - to už je vedlejší.

 

david-rockefeller.jpgUrčitě nemusím připomínat, že v podstatě celé volby jsou ve státech jedna pořádná legrace o mnoha velkých scénářích.

Sice spolu udatně bojují republikáni a demokraté, přičemž jsou obě skupiny řízeny a na dálku ovlivňovány stejnými lidmi v pozadí (shadow government) a jen celé slavné federální rezervy a tím chod celých států, jsou vlastněny konkrétními fyzickými osobami – rodinou Rockefellerů.

 

Co by se tak asi stalo s běžným občanem, pokud by se ukázalo, že provedl podvod, opomenul či ignoroval veškeré historické a statutární listiny a zatajil dost podstatnou část toho, co mělo být jednou ze zásadních podmínek? Nejspíše by dnes již byl zatčen, vyslýchán pro státní velezradu a opovrhování základními hodnotami, na které jsou Spojené státy dnes tak pyšné a hrdé.

Všechny složky obrany státu v čele s cizineckou policií, CIA – Central Intelligency Agency , NSA – National Security Agency, Domobranou - Homeland Security, tito všichni by již byli dávno ve zbroji proti nepříteli státu, kterého by okamžitě masově ve všech mediích označili za rozvraceče pořádku a národní bezpečnosti.

To, že se vůbec nic i přes evidentní podvod či minimálně zanedbání neděje, je opět jasnou odpovědí – prostě se o tom ví a nebude se o tom jen veřejně mluvit.amero.jpg

Celá tato zdánlivě nicotná záležitost totiž může přejít až do totální konstituční krize, a prohloubit krizi světovou, která může dojít tak daleko, že nechá dolar skutečně padnout až na samé dno své již tak mizerné hodnoty.

O těchto plánech se již mimochodem dávno hovoří a poměrně dlouhou dobu je k instantnímu použití připravena uměle zřízená měna Amero, která je popsána v sekci PROJEKT 911 - v tomto článku.

 

Nechme však spekulací a věřme především sami sobě.

Můžeme přeci jednoduše a na jasných faktech porovnat a vyhodnotit, co kdo skutečně pro blaho lidstva svého národa – a díky své ekonomické síle celého Světa – dělá, a nejen to, že je s rozesmátou tváří viděn na prestižních setkáních, ať už je to kdekoliv.

gulf-stream.jpgNebudu vytahovat nic staršího, ale stačí jen vzpomenout na ropnou katastrofu v Mexickém zálivu a mohutné bušení samotného prezidenta do prsou, že viník bude bezpodmínečně nalezen, potrestán a veškeré náklady spojené s odstraňováním katastrofy uhradí.

Do dnešního dne není nic definitivně uzavřeno a celá hra pokračuje dále, jako by nikdy žádná katastrofa ani nevznikla, přestože směrové ukazatele běhu událostí jsou více než zřetelné…

 

Konkrétní „náhody“ kolem obrovských finančních transakcí několik dní před katastrofou nalezneme v tomto odkazu.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 ___________________

 

Související odkazy:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1351056/Barack-Obamas-missing-birth-certificate-journalist.html

http://chronizt.com/abercrombie-birth-certificate-abercrombie-admits-failure-long-island-press.html

http://www.kqrs.com/blog.asp?ID=6546

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/barackobama/8289152/Hawaii-to-sell-copies-of-Barack-Obamas-birth-certificate-for-100.html

http://news.yahoo.com/s/ac/20110127/pl_ac/7717308_evans_retracts_obama_birth_certificate_statement_but_drama_continues_1

http://njuice.com/Abercrombie-Admits-There-Are-No-Obama-Birth-Records-In-Hawaii

http://obamareleaseyourrecords.blogspot.com/

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Marek ? xD

(fffffff, 18. 1. 2012 19:21)

Pane Marku..

Tak to opravdu není..
Dokonce faraon Tutanchamon má podobnou DNA s většinou lidé na této planetě..
Pokud bych to bral podle bible, on by byl bůh.
Opravdu zvláštní.. Jako kdyby všichni byli z něj.. A ostatní jen z nějákých bezcených lidí, kteří se moc nemnožili..

Obama je jedním z mužů v černém..
Stejně jako Bush a celá jeho rodina spolupracovali s Il.mi..ty ..
Však to znáte.. Majestic-12, Secret Service..
Pokud někdo něco zjistí, jsou u něj dříve, než to stihne komukoli říci.. A pokud se o tom jen slovem zmíní, jak rychle zmizeli, tka rychle se objeví.. Kamkoli se otočíte, tam jsou.. Černý CHEVROLET Suburban, či Tahoe.. Jsou tam..

Nikde ani šustnutí, ale ze zatáčky vyjede černý terénní CHEVROLET..S., či T. ...

Lepší je se v tom nešťourat..

- Kdyby jste totiž znali pravdu o všem, báli by jste se dojít si i na záchod..

Marek ? xD

(fffffff, 18. 1. 2012 19:21)

Pane Marku..

Tak to opravdu není..
Dokonce faraon Tutanchamon má podobnou DNA s většinou lidé na této planetě..
Pokud bych to bral podle bible, on by byl bůh.
Opravdu zvláštní.. Jako kdyby všichni byli z něj.. A ostatní jen z nějákých bezcených lidí, kteří se moc nemnožili..

Obama je jedním z mužů v černém..
Stejně jako Bush a celá jeho rodina spolupracovali s Il.mi..ty ..
Však to znáte.. Majestic-12, Secret Service..
Pokud někdo něco zjistí, jsou u něj dříve, než to stihne komukoli říci.. A pokud se o tom jen slovem zmíní, jak rychle zmizeli, tka rychle se objeví.. Kamkoli se otočíte, tam jsou.. Černý CHEVROLET Suburban, či Tahoe.. Jsou tam..

Nikde ani šustnutí, ale ze zatáčky vyjede černý terénní CHEVROLET..S., či T. ...

Lepší je se v tom nešťourat..

- Kdyby jste totiž znali pravdu o všem, báli by jste se dojít si i na záchod..

Faraon Obama?

(Marek, 10. 3. 2011 18:02)

Natrefil jsem na polskem internetu clanky a videa ohledne Obamy,ve spojitosi s faraonem Echnatonem no co mam rikat,ta podoba tady je,polaci mluvi o klonu.Nu,coz na tom,kdovi,kdovi o klonovani se toho do eteru uz dostalo dost.Beru to zatim s rezervou,ale nepokladam to za neco nemozneho,zvlaste,kdyz si vsimneme,jemne pleti,jakou ve svych 48 letech ma.Staci zadat do googlu faraon obama.Navic znama americka jasnovidka Jeane Dixon uz davno predpovedela,ze 5.unora 1962 se v Egypte narodi nekdo,kdo pry povede cele narody,a fakt je,ze s tim jeho datem narozeni tu neco nehraje.

alenotak

(Vojta, 18. 2. 2011 23:37)

Ale notak, co to je za bludy? Ústava Spojených států amerických je například zde: http://klempera.tripod.com/usustava.htm
a nic o "dvojím občanství" se tam nepíše. Adriane napiš prosím do záhlaví něco jako "pohádkový pohled na realitu", ať nepleteš lidi kteří jsou líní Ústavu najít a přečíst ;)

Re: alenotak

(Aridan, 19. 2. 2011 16:07)

Milý Vojto,
nevím, zda máte skutečně tak rád pohádky, ale ujišťuji Vás, že se o ně v tomto případě nejedná.

Dokonce i odkaz, který jste odeslal se tímto navíc konkrétně zabývá - citace:
...úřad prezidenta může být jen osoba, která získala občanství Spojených států zrozením či měla toto občanství v době přijetí ústavy, dosáhla věku třiceti pěti let a bydlí alespoň čtrnáct let ve Spojených státech.

Co chcete více - mrkněte na další odkazy a prostudujte kauzu pana Schwarzeneggera...
Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: alenotak

(Vojta, 20. 2. 2011 18:51)

Ač se toho snažím obyčejně vyvarovat, tak jsem svůj komentář psal možná až příliš ukvapeně. Ústavu jsem četl - minimálně části týkající se úřadu prezidenta. To co citujete se tam skutečně uvádí, ovšem už jsem nenašel zmínku o "dvojím občanství". Konkrétně toto spojení jsem hledal i v originálním textu v angličtině. Neúspěšně. Troufám si tvrdit, že body uvedené v Ústavě USA pan B. H. Obama splňuje - respektive nenašel jsem relevantní důkaz, který by tvrdil opak.

Vše kolem je hra, podle čích pravidel se však hraje?

(Jarek, 1. 2. 2011 11:36)

Optimismus je nedostatek informací a to my dole máme
nadbytek,jeden z největších počinů bílé rasy byla povinná školní docházka i Když Tolstoj říká něco jiného. Kolik lidí si něco přečte? a nebo napíše?,dnes kdy se výplaty převádějí elektronicky ani vlastně nepodepíšou ani výplatní pásku, i když výplatní? spíš je to podpora v zaměstnanosti, tím jsem odbočil,ale není to tak od věci. měli bychom si uvědomit,že politici včetně prezidentů jsou jen banda kdykoliv vyměnitelných šašků (mizerných).:-))) Vždycky bylo důležité,je a bude kdo je za oponou nebo v nápovědě chceteli a v nemalé míře autoři a scénaristé. Tak proč by Obama nemohl být prezidentem? V dané chvíli to byl nejlepší představitel hlavní role. hra je dávno napsaná, jen to chce trocu nadhledu a odstupu.

Video o uniku v Mexickém zálivu

(Zenko.Idane, 31. 1. 2011 14:47)

http://dotsub.com/view/f8b11d36-e502-40ac-bb23-8ec3da7b91f2