Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prezident Obama - podvod pokračuje

1. 5. 2011

 

Tak toto už je vážně vrchol výsměchu !

 

Jak se zdá, nervy tajným službám a všem lidem kolem amerického prezidenta Obamy pod dotazy miliónů běžných občanů a spořádaných obyvatel USA, tázajicích se na jeho původ, již doslova tečou proudem.

V tomto článku jsme si detailně popsali, čí zájmy pan Obama vůči světu ztělesňuje a v návazně tomto článku celkem důvodně vysvětlili, proč by správně ani neměl být zvolen americkým prezidentem.

 

Protože tlaky pravice i levice ve spojených státech směrem k neobjasněnému obama_points.jpgpůvodu stávajícího prezidenta Obamy skutečně velmi zesílily, došlo tajnými službami a strategickými poradci prezidenta k rozhodnutí, že se po mnoha tahanicích a dotazech dá běžným lidem to, oč tolik žádají - rodný list prezidenta.

 

Uveřejnili proto celému světu originál jeho rodného listu - tedy údajný originál.

Dokonce byl oficiální originální dokument ve formátu PDF k dispozici ke stažení na této adrese: http://www.whitehouse.gov/blog/2011/04/27/president-obamas-long-form-birth-certificate 

 

A v tom je ten největší problém...

To se totiž chlapci z tajných služeb skutečně dost silně přepočítali, protože nejspíše neabsolvovali dostatečný počet lekcí kurzu práce například s Adobe Illustratorem. Zapoměli totiž vyrušit resp. sloučit historii tzv. Layerů neboli jednotlivých skládaných vrstev v grafickém protokolu dokumentu před uložením do formátu pdf.

Je pravděpodobné, že dnes již bude tento problém na uvedeném odkazuobama-baby-dudlik.jpg zafixován, nicméně video níže nám jasně demonstruje, kterak uvedený originál vznikal - zcela falešným vnořením dat a podpisů elektronickou cestou, žádný originál prostě neexistuje a původ Obamy opět zůstává nepotvrzen !

Názor o skutečném původu a neprůhledném americkém občanství pana Obamy si proto můžeme udělat každý sám, stejně tak si upravit i názor na to, jak a kdo s námi hraje chytrou a hloupou hru o Pravdu.

 

Jsem čím dál více přesvědčen o tom, že svůj kredit vládnoucí světová garnitura krok za krokem velmi rychle ztrácí a lidé začínají vidět více, než se nám oficiálně ukazuje. 

Začínáme věřit stále více sami sobě a jeden druhému, než našim samozvaným mocipánům, kteří vlastní zdroje nás všech i celé planety a pomalu začínáme chápat tajemství společné budocnosti, tkvící v jediné Jednotě s Univerzem.

 

Mnoho štěstí Aridan

 

___________________________________

 

Snímek tzv. Long form certificate:

 

 birth-certificate-president_barack_obama-s---long-form.jpg

 

Video s rozborem jednotlivých vrstev:

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Není to podvrh

(sp, 3. 5. 2011 12:27)

I když dáš rozpoznávání OCR, tak to neudělá devět vrstev.
M

Re: Re: Není to podvrh

(Jirka, 3. 5. 2011 13:03)

Budu-li argumentovat jako ty napíšu: "Udělá."

Re: Re: Re: Není to podvrh

(sp, 3. 5. 2011 18:44)

Tak si byzkoušej rodný list naskenovat.

Re: Re: Re: Re: Není to podvrh

(hele, 3. 5. 2011 21:22)

Hele a nenapadlo vás,že už to prostě opralili?

klon sem,klon tam

(fohat, 2. 5. 2011 12:55)

Stalin se naklonil k Trumanovi se slovy Hitler nám unikl...posléze kusá info,že zemřel ve věku 9Olet...http://jedenacteho-zari.7x.cz/iluminati-nwo-zabavni-prumysl/obamovy-dalsi-jizvy-operace-2.html

Re: klon sem,klon tam

(Marek, 3. 5. 2011 12:59)

Divala se na to moje pritelkyne a jeji nazor je,ze se Obama podrobil liftingu,jak se napne kuze,tak to muze zmenit klidne i tvar usi.Dalsi moznost by byla,ze naklonovali faraona Echnatona.

.

(sp, 2. 5. 2011 8:50)

Jen nechápu, proč si to tak komplikují.
Vždyť v USA musí žít spousta černochů, kteří by rádi dělali poskoky, jen kdyby měli funkci prezidenta.

obama

(jan, 2. 5. 2011 8:22)

Klid uz je posledni pezident USA

Mozna ze jo ...

(Radek, 2. 5. 2011 6:17)

Naschval si ten Adobe Illustrator nainstaluju a kouknu na to. S Illustratorem jsem delal leta, ale ted pouzivam jenom Photodhop. Jsem Computer Graphic a na 100% poznam, jestli to je padelek a nebo ne.

Dam vam vsem vedet ;-)

Radek

Terminátor

(Paia, 1. 5. 2011 21:15)

Před lety, když byl ještě na hereckém výsluní, jsme si dělali prdel z možnosti, že Arniho zvolej americkým prezidentem. A aby se tak náhodou doopravdy nestalo, když jim přestane vadit, že se nenarodil na území USA, resp. tahle podmínka prezidenství tak nějak vyšumí...