Jdi na obsah Jdi na menu
 


Poslouchejte svůj vnitřní hlas transformace a ptejte se!

15. 4. 2010

Proč se Mayský kalendář zastavuje právě v roce 2012?

Mé prvotní úvahy byly tím směrem, že se lidé naučí čas ovládat a tudíž Obrazeknebude třeba jej dále měřit, resp. bude možné opět začít s relativní nulou či lépe bez ní. Stejně tak rozvinuté civilizace dokážou projektovat své vědomí do budoucnosti či minulosti bez ohledu na prostor.

Z historie černých operací však již víme, že lidstvo jistým způsobem ovládat čas téměř padesát let umí - viz článek: /clanky/veda-a-experimenty-  

Pokud se shodneme na tom, že malé děti po určitém stupni vývoje přecházejí ze školky do školy a pak dále a zároveň užijeme faktickou analogii, že Mayové patřili mezi jednu z nejrozvinutějších lidských civilizací vůbec a najednou z ničeho beze stopy zmizeli, musí se objevit nutně otázka KAM a PROČ?

Vyvinuli se svými znalostmi kosmu, středu naší galaxie, znalostmi stvoření, naší sluneční soustavy, posedlostí časem a jeho kruhovým tokem (objevy nás samotné překvapily až někdy závěrem 20.století) natolik, že dospěli do dalšího evolučního stupně a mohli proto projít do dalšího stupně svého existenčního vývoje, tedy do vyšší dimenze. Prostě se přesunuli jako civilizace do jiného časoprostoru, zmizeli, přestali být pro ostatní viditelné (viz. často pozorované objevení a zmizení UFO objektů).

Je vysoce pravděpodobné, že nás jako lidstvo či dokonce náš kosmos Obrazekčeká totéž v průběhu nejbližších let. Ti co tomuto nevěří, pochybují a nezajímají se jaké jsou naše budoucí alternativy, zůstanou dle Mayů zde na tzv. staré Zemi a budou pokračovat ve své evoluci dále v tomto prostoru a čase. Mayové jasně hovoří o dvou zemích – staré a nové.  Nová, do které přejdou připravení a staré, kde budou ponecháni ostatní ve starém světe – o tomtéž se píše i v Bibli.

V tomto článku /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_  se jasně hovoří o rozdílných frekvencích STRACHU a LÁSKY, proto pouze stručně doplním, že strach má vibrace s širší amplitudou a nižší frekvencí, zatímco kreativní láska se projevuje vysokými a ostrými frekvencemi. Ti, kteří se na příchozí změny připraví, uzpůsobí se jim a přijmou je v klidu a s pokorou, mohou jít dále. O vážnosti tohoto tvrzení jasně dokládá další článek /clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_  - změny se dějí skutečně napříč celou galaxií, nikoliv pouze na Zemi dané tolik propagované teorii oteplování.

Země je živá „bytost“, byla stvořena stejně tak jako my a vše na ní, to je Obrazekvíce než jasné a musí se díky nadcházejícím změnám uvedeným v článcích výše změnit, up-gradeovat, posunout ve své vlastní evoluci dále. Jsme její součástí, pijeme její vodu, žijeme z její půdy, dýcháme její vzduch (znovu podtrhuji analogii s Avatarem, neboť to je náš skutečný příběh, záměrně transformovaný do scifi s cílem zpochybnit a otupit naše „šesté“ smysly)  a buďto půjdeme s ní nebo ona půjde bez nás…

Prach si a v prach se obrátíš. My máme volbu, ona ne.    

Pokud se o tyto věci zajímáme, dále sami sebe studujeme, posouváme se kupředu. Pokud víme, že se něco děje, je téměř zajištěno, že projdeme do vyšší dimenze.Tato svědectví podávají tisíce lidí, kteří mají za sebou zkušenosti s hypnózou a regresí. Ti, kteří zůstávají v negativismu, žijí v pochybnostech, dělají bohužel zlé věci i proti celku, jsou doslova těmi, kteří mají problém a přenášejí ho na ostatní.

Naše kolektivní vědomí přechází stále více z temných a ubitých negativních vibrací na vyšší frekvence, čímž se navíc celý proces i čas urychluje. Ale co naší milí blízcí, kteří toto ani netuší..? Můžeme je informovat, sdělit jim naše zjištění, můžeme pro ně meditovat, modlit se za ně, ale každý musí udělat vlastní rozhodnutí (čemuž se učíme celý náš život).  Nemůžeme je vzít s sebou násilím, pokud sami vnitřně nechtějí. Pozor - nejde vůbec o inteligenci či o úroveň vzdělání, ale akceptování reality změn a vývoje.

Lze to vůbec ovlivnit či změnit? Určitě:

Existují dvě věci, které nás násilně zadržují zpátky a zázračně spolu souvisejí – nObrazekaše vlastní KARMA a náš STRACH – mnohokrát jsme již měli možnost karmu změnit, opakovali jsme z důvodu strachu stejné chyby, na druhou stranu z naší lásky a soucitu i pozitivní skutky a nyní víme, že karma v nás je buď vyřešena či je zapotřebí její cyklus urychleně dokončit, dořešit.

Jak?

Naše chyby, selhání, pocity křivdy, které na nás druzí spáchali, noční můry, vyřčené výčitky, to vše musíme poznat a odmítnout (jakkoliv). Uděláme to nejlépe odpuštěním všem, kterých se to týká. Určitě nemusíme doslova a osobně, ale uvnitř nás samotných na vědomé úrovni – mimosmyslově – přímo se samotnou osobou.  

Odpustit a opustit, nechat jít – odpouštím ti, uvolňuji tě, nebudeme mít již spolu žádnou vazbu, pozitivní či negativní propojení, jdi dále svou cestou beze mne. Poté nad námi totiž jejich výčitky, křivdy a naše noční můry, nemají žádnou moc a jejich vliv na nás se odpoutá. To, co jim necháme, je jejich vlastní karma a odpovědnost.

Dále odpusťte i sami sobě, jsme mnohdy tvrdí i na sebe – každý z nás v životě někdy selhal, udělal chybu a musí s tím žít dál (odpouštění je láska a pozitivní vibrace). Důležité je, že o chybě víme a že jí víckrát již neuděláme. Není to snadné, lidé jsou účastni svých problémů tím, že je sami prožívají a například tolik častá rakovina, je jeden z možných důsledků vnitřního utrpení. 

Druhá věc je STRACH a je detailně rozebrán zde: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_

Všimněte si, kolik se za poskytnutými obecnými informacemi v novinách, televizi, radiu, tiskových zprávách i seriálech skrývá strachu a obav: Přepadl, zabil, ukradli, nevrátili se z dovolené - cestovka padla, došlo k propadu měny, dojde v seriálu k rozvodu?, veřejná nevěra a promiskuita, finanční skandály, církevní problémy, Romeo již nemiluje Julii… Podobné vlivy již na sebe přeci nemusíme nechat znovu působit a vytvářet si naše vnitřní utrpení, pozorujeme je, máme soucit, ale již nespadneme znovu do našich vnitřních pocitů, víme o nich, ale nejsou již součástí naší karmy. Podrobně rozebráno zde: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi

ObrazekNikdo nás nebude souzen ani trestán – jak často tvrdí církev. Až budeme na druhé straně, kde vládne jednota, vědomí a láska, bude nám ukázáno naše žití – sami sebe budeme soudit. Každý, kdo se vrátil z klinické smrti a viděl sebe sama, jak ho druzí vnímali a jak jim třeba i nevědomky ubližovat, se velmi změnil - obvykle k lepšímu. Knih je k dispozici mnoho.

Jak jsi žil? Co ses naučil? Alespoň jednu malou věc? Úspěch. Komu jsi nezištně, jen tak pomohl, komu jsi ublížil, jaké bylo tvé srdce, tvůj soucit? Začal jsi od sebe? Jak jsi miloval sebe sama a jak druhé? Neobviňujme se a nevyčítejme si selhání, tím nás druzí milovat nezačnou. Učíme se celý život, kdo z nás však ví, že naše duše je nesmrtelná, Obrazekvěčná a naše tělo pouhý dopravní prostředek pro ni, jako automobil pro nás samé?

Mnoho lidí vnitřně cítí, že díky mnoha skandálům začínají být církve nefunkční a mrtvé, spíše celé časy pouze zastrašují masy, ukazují následky neposlušnosti formou zla a trestu, vedou nás k individuálnímu chování, ovšem nevedou nás k pražádnému společnému a vyššímu vědomí, natož transformaci. Vyhovuje jim to, jsme pod poslušností stáda a jejich pastýřskou kontrolou.

Evoluce se však nedá zastavit, jak bylo řečeno zde: /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic  – je mnohem více forem života všude kolem nás, než naši vědci připouštějí a nelze věřit pouze tomu, co svými omezenými smysly v tuto chvíli vnímáme.

Nastává konec tajemství a ukrývání pravd dávných civilizací Mayů, Egypta, Indiánských kmenů Hopi, Atlantidy, Lemurie, Sumeru, Tibetu, Indie… Vše se objevuje a vše začíná znovu od začátku, stejně jak končí Mayský kalendář.  

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

Pochvala

(Marcel, 2. 5. 2011 17:01)

Výborný popis,jsem rád,že ještě existují lidé jako ty.

Čas a Mayové

(Lukas, 29. 8. 2010 16:15)

Někdo nás varoval, abysme přestali "blbnout", jsou to ti, co již dokázali postoupit o krok dále, o ten krok, který čeká všechny ty, kteří na to budou za nedlouho připraveni. Já bych to nechápal jako další realitu, ale spíš jako pochopení toho důležitého co je všude kolem nás, ale ještě to nejsme schopní vnímat. Uvidíme to až v momentě, kdy nastane střed toho správného času a uvědomění. Takže jak jsem se již zmínil, pokud nám někdo poslal zprávu, jistě žije také v této realitě, ale žije jinak, jinde - třeba v rozměru, který nevidíme nebo jej neumíme vnímat. Už se to stalo několikrát, viz. mezníky dle Mayů. Vždy když měl tento čas nastat, stalo se něco zásadního, naučili jsme se s něčím novým pracovat. A čím více je opakování, tím zásadnější a rozmanitější pokrok to byl. Ten poslední byl dost zásadní, tento bude ještě více. A pokud bych měl brát v potaz, že je to poslední období v Mayském kalendáři, může se jednat o poslední změnu, kterou bychom si měli uvědomit a projít jí. To by ale pak zase padlo tvrzení, že čas je cyklický. Ale třeba je, třeba pochopení toho, co nyní vědí Mayové, povede k tomu, že my nyní nastoupíme jako oni a na planetě se začnou cykly opakovat od začátku, přijde zkáza, čistka....

Země

(Jana, 1. 7. 2010 23:57)

je to síla, to to jede, rok 2010 už čistí, je to tak ... jo a někdo tu "novou a starou" zemi nazval "oddělování zrna od plev" :-) Jen přesně nechápu to, jak budou existovat 2 země, budou existovat souběžně? Budou o sobě vědět? Nebo jedna bude existovat v jednom čase a ta druhá v jiném? To by asi nešlo, aby v jednom věku existovalo více časů.... Neumím si to představit :-(

Aridane ty jsi kanón ...

(Huliferda, 15. 4. 2010 15:22)

... a máš tu krásné obrázky. :-)