Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paranormální jevy – život po životě a psychokineze

4. 8. 2010

Co o sobě vlastně víme a jak je to se životem po smrti?

 

Mnoho z nás se setkalo s paranormálními jevy během svého života, i když náš Obrazekpohled na Svět kolem, byl nebo možná stále je více či méně materialistický – možná snad právě proto.

Během jakési kultivace našeho vědomí, kdy s pár přáteli vidíme filmy plné záhad, které nás někam nasměrují, kdy se třeba následně snažíme provádět seance s duchy či pokusy s automatickým psaním nebo levitací – zdviháním předmětů, nás vedou na cestě našeho hledání a následného poznání dále.

Pokud se nám „náhodou“ něco podařilo, velmi nás to samozřejmě vystrašilo, protože jsme pro to většinou neměli žádné logické vysvětlení.

Nemohli jsme o tom dokonce ani veřejně hovořit nebo se někoho zkušenějšího zeptat, protože prostě nebylo koho. Dnes jsme však mnohem dále a informace jsou nám dostupné daleko více, než dříve.

Na co se mnoho lidí výzkumem paranormálních jevů specializuje, je především psychokineze, protože tu je možné poměrně snadno zdokumentovat, pak následuje pátrání po duších, poltergeistech a jejich aktivitách či vzkazech mrtvých ze záhrobí. Vše se však bohužel velmi citelně dotýká našeho soukromého času, finančního rozpočtu díky cestování a vyčkávání na konkrétní děj či událost, která se jako naschvál zrovna ne a ne udát J.

Nejrozumnější proto zůstává, vydat se za lidmi, kteří jsou psychokinetickým fenoménem obdařeni – tedy jsou schopni hýbat věcmi pouhou myšlenkou, osobně.

 

 

Pojďme se tedy dnes symbolicky vydat do různých míst světa za zdokumentovanými fakty nedávné historie – nejsou až tak neuvěřitelné, protože podobné schopnosti máme v podstatě všichni, jen tomu nevěříme nebo se je bojíme odhalit.

Připravte si proto pevné nervy, budeme se totiž dotýkat věcí, které nás mohou tak trochu postrašit…

 

 

Co nebo spíše kdo je uvažován pod slovem „médium“

Z historického studia medií byly kategorizovány dva druhy fenoménu lidského média:

  1. mentální medium – osoba, která je schopna provádět tzv. channeling, tedy komunikaci se zesnulými či jinými (i mimozemskými) entitami skrze sebe sama
  2. fyzické medium – osoba schopná psychokineze (pohybu předměty), levitace (vznášení sebe sama či předmětů), materializace a dematerializace (zhmotnění myšlenky či zmizení předmětů jejich odhmotněním)

 

První počátky hlubšího průzkumu a studií duchovna, se připisují někdy kolemObrazek druhé poloviny 19. století, kdy si lidé začali uvědomovat a dokonce spatřovat fyzické fenomény, kde se duch může projevovat jakožto pokračování života, po ukončení jeho fyzické části – hmotného těla.

Byly prováděny pokusy s hýbáním či zdviháním stolu, pohybu kabátem či čepicí pouhou myšlenkou a soustředěním nebo získávání odpovědí na vyřčené otázky skrze medium samotné či pomocí automatického psaní.

 

Samozřejmě bylo rovněž odhaleno mnoho falešných případů, kdy za účelem osobního prospěchu a senzace, byly prováděny podvody - ale o těch dnes psát nebudeme.

 

 

Jako první velmi zajímavý případ detailně evidované osoby s pro nás nadpřirozenými schopnostmi, bych rád uvedl jméno:

 

Wolf Grigorievič Messsing (1899-1974)

Narodil se v Polsku, jako syn židovské rodiny. Již od dětství měl prazvláštní schopnosti a telepatické dovednosti.

Jeho sláva se rozšířila v jeho 20-30 letech, kdy byl dokonce testován takovými Obrazekvědci, jako Albert Einstein a Dr.Freud. Jeden z pokusů se odehrával přímo u Einsteinů doma.

Dohodli se, že Freud předá Messingovi telepaticky příkaz a Messing jej bude mít za úkol splnit. Stalo se a přenos myšlenky byl dokončen.

V tom se Messing zvedl, odešel do koupelny, přinesl si ze šuplíčku pod zrcadlem nůžky, Einsteinovi ustřihl jeden vlas a předal jej s úsměvem zcela spokojenému Freudovi – bylo totiž přesně to, co mu myšlenkou přikázal.

Messing přesně předpověděl již kolem roku 1937 ve veřejném vystoupení v Polském divadle výsledky a konec války, který se měl udát během prvních dní měsíce května 1945, předpověděl i smrt samotného Hitlera a vjezd vítězných Ruských tanků do Berlína.

Hitler se jej proto snažil vypsáním odměny ve výši dvě stě tisíc tehdejších marek vypátrat a zničit, načež Messing hned na začátku války urychleně odchází do Ruska. Díky své slávě však ani tam neunikl zájmu veřejnosti.

 

Další z pokusů jak použít sílu myšlenky byl proveden v době, kdy se již o slavného Messinga zajímal samotný Joseph Visarionovič Stalin, který byl mocí a řízením lidí pouhou myšlenkou velice zaujat.

Tentokrát dostal Messing za úkol jít do banky a od nic netušícího personálu silou mysli chtít hotově vybrat 100.000 Rublů. Messing vešel do banky, Obrazekpostavil se k náhodně vybrané peněžní přepážce, položil na stůl prázdný kus papíru s tím, že vysílal sugestivně silnou myšlenku, že jde o šek s uvedenou hodnotou - a jak myslíte, že to dopadlo?

Doslova hypnotizovaná osoba odešla do sejfu a po návratu s balíkem peněz v ruce, mu je bez potíží vydala. To udělalo na Stalina samozřejmě obrovský dojem a pokusy pokračovaly.

Pak dostal ještě těžší úkol – znamenalo to myšlenkou doslova ovládnout několik desítek různých lidí za sebou postupně a všechny udržet pod kontrolou. Stalin mu přikázal – „Přijďte za mnou osobně do mého sídla“. 

Messing musel projít kolem stráží, služebníků, personálu a všichni byli jako ochromeni – nikdo mu totiž nevěnoval jakoukoliv pozornost a cizího vetřelce všichni ochotně pouštěli stále blíž ke Stalinově rezidenci.

Když se otevřely dveře Stalinovy kanceláře, překvapeně se ptal, jak to dokázal?

ObrazekMessing odpověděl: „Všem jsem vsugeroval myšlenku, že jsem Beria“ (pozn. Laurentij Pavlovič Beria 1899 – 1953 byl dlouhá léta nejvyšší sekretář tajných služeb Stalina - foto)   

 

Roku 1967 tento jedinečný člověk Wolf G.Messing vydal celoživotní dílo svých evidovaných případů, schopností a výsledků, společně s objektivními zjištěními – ovšem to bylo velmi záhy ze světla božího staženo a v tichosti spáleno.

Obava před zneužitím jeho schopností byla obrovská – viz další případy.

 

 

Na videu níže uvidíme mnoho známých tváří, které se proslavily svými schopnostmi, mezi nimiž bych rád zdůraznil jméno ruské ženy:

 

Nina Kulagina (1926-1990)

Ta dokázala ve věku kolem 35 let pod velmi přísným dohledem vědců pohybovat různými předměty – kovovými, dřevěnými, skleněnými. Co však bylo ještě zajímavější a o čem se vůbec nemluví, byly její testy usmrcení na dálku. Obrazek

Konkrétně ze vzdálenosti přibližně jednoho a půl metru, dokázala zabít zcela zdravou žábu tím, že jí silou myšlenky zastavila srdce.

Pokusy tím samozřejmě neskončily, naopak začaly i s lidskými vzorky a výsledky? Zcela shodné jako u žáby – asistující lékaři museli pokusy přerušit, protože dobrovolníkovi se zpomalil srdeční tep natolik, že hrozila zástava a smrt.

Opět se jednalo o tajnou vojenskou operaci, protože v historii vojenství není nic krásnějšího, než odstranit nepřítele přímo z domova, pouhým soustředěním několika psychiků – jak chladnokrevné a jak nebezpečné.

Její pokusy vyžadovaly obrovský výdaj energie a její tep se zvyšoval až na 200 úderů za minutu, později její schopnosti zcela vymizely a paradoxně Nina Kulagina sama umírá na zástavu srdce... 

 

 

 

 

  

 

O dalších pokusech „psychického“ zabití jelena na vzdálenost čtyřiceti kilometrů, stejně jako zvýšení teploty předmětů či ovlivnění magnetického pole pouhou myšlenkou, se můžeme dočíst v projektu Talent zde:  www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-

 

 

Pojďme ještě trochu dále do historie carského Ruska a možná si někteří z nás vybaví jméno:

Rasputin

Tento člověk měl svým způsobem podobné schopnosti jako Messing a proto se dostal velice blízko tehdejšímu caru Nikolajevovi, kde působil jako jehoObrazek poradce.

Protože Rasputinova moc na úkor ostatních rostla, dohodlo se několik nejvyšších carských generálů, že je potřeba se Rasputina zbavit, což se též stalo.

Na snímku vidíme pohled do obličeje samotného Rasputina. Zkuste se chvilku zaměřit na jeho oči, až to bude nepříjemné, raději uhněte...

 

 

Více o očích a jejich neuvěřitelné síle zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/oci-nejen-okno-do-duse 

 

 

 

Pokud se naopak přeneseme do nedávné minulosti kosmických letů Obrazeka opakujících se misí Apollo, NASA úspěšně otestovala telepatickou komunikaci mezi osobou na palubě kosmické lodi a centrálou.

Edgar Mitchell mise Apollo 14 (únor 1971) – byl jedním z členů posádky a jeho skrytým úkolem bylo předávat telepaticky informace do ústředí na Zemi, přičemž úspěšnost jeho přenosu a vysoká přesnost odesílání informací přesáhla po porovnání s realitou veškerá očekávání NASA. Vše opět samozřejmě před obecnou veřejností přísně utajeno...

 

 

Jedna z nejvýznamnějších osob světa psychokineze vůbec bude jistě:  

 

Daniel Dunglas Home (čti hjúm) – (1833-1886)

Syn skotského farmáře, později se rodina přestěhovala do Ameriky. Jeho sláva a obdiv jeho schopnostem trval více než 30 let.

Nikdy a v ničem nepodváděl, Obrazeknikdy mu nebylo prokázáno jakékoliv švindlování.

Prováděl seance na místech, kde nikdy předtím nebyl, přičemž je dokumentováno, že například po jeho příchodu do jednoho pokoje, kde měla být seance prováděna, se naproti němu sama od sebe začala pohybovat dvířka skříně s knihami, jakoby na uvítanou.

 

Jeho schopnosti obsáhly velice široký repertoár – posuďte sami.

Mezi jeho schopnosti patřilo levitování předmětů různé hmotnosti, promlouvání se zesnulými či provádění různých zvuků jako klepání a škrábání kdekoliv v domě, stejně jako dokázal předpovědět přesný den smrti několikaObrazek lidí, včetně své matky a svého dobrého přítele.

Dokázal svými ústy promlouvat jako zesnulý tím, že jim propůjčoval své tělo nebo prostě tlumočil to, co mu dotyčný mrtvý sděloval (podobné jako Whoopie Goldbergová s Patrickem Swayzem ve slavném filmu Duch)

Schopnost komunikovat se zesnulými měl mimo jiné i moderní prorok Edgar Cayce – viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/proroctvi-moderni-doby---edgar-cayce

 

Ovšem mezi nejslavnější fenomény D.D.Homa beze sporu patřilo jeho hraní na akordeon – organ – starší hudební nástroj. Hrál na něj totiž, aniž by se jej dotkl a to zdaleka není všechno – akordeon samotný, se přitom vznášel ve vzduchu a hrál melodii na přání.

O těchto faktech hovoří desítky svědků i vědeckých odborníků, kteří se seancí účastnili (profesor Robert Hare, John Worth Edmonds, David Wells, Rufus ObrazekElmer…).

Jedním z nich byl například slavný chemik a fyzik William Crookes, který napsal, že Home užívá svou vnitřní sílu, která funguje pouze proto, že zcela bezpodmínečně věří tomu, co dělá, a je naprosto přesvědčen, že to bude fungovat.

 

Opět připomínám globální sílu našich myšlenek a programování naší budoucnosti – viz odstavec "Proč se o těchto věcech nemluví" zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/nibiru-planeta-x--potvrzena-a-blizi-se-ke-slunci 

 

William Crookes testoval D.D.Homa velmi tvrdě.  Začal v první řadě tím, že koupil zcela nový akordeon, ověřil, zda nemá D.D.Home jakoukoliv možnost s ním manipulovat (pokus probíhal roku rok 1871), prověřil spolu s kolegy jeho oblečení, stůl i okolí pod stolem, stejně tak jako všechny okolní místnosti.

Zcela nový akordeon byl umístěn do klece vyrobené z kovu a dřeva, umístěné na stole. Nikdo k nástroji neměl přístup a celé okolí pokusu vykrývalo celkem devět pozorovatelů. Zezadu, zpředu, z obou stran, seshora i pod stolem – ten byl dokonce vybaven lampou.  

ObrazekDaniel Home nejen že na akordeon hrál, tóny se samy měnily a klávesy se mačkaly, i když měl ruce položené na stole. Zvuk žádané melodie se ozýval místností a akordeon samotný lehce poletoval uvnitř klece, jako kouzelný motýl bez křídel.

Home dokázal dělat i osm seancí denně a neříkal si o konkrétní finanční obnosy, spíše přijímal dobrovolné dary. Skromný člověk a Bůh mu to evidentně vracel.

Na tomto obrázku - není foto - prováděl roku 1887 vlastní levitaci za účasti odborných svědků.

Jako perličku schopností D.D.Homa na závěr, uvedu sílu, jakou jeho myšlenky měly: Během jednoho pokusu se na stůl postavilo celkem pět statných mužů průměrné hmotnosti kolem přes 80 kilogramů každý – celkem tedy přes 400 kg. I přes toto obrovské zatížení stolu, jím Obrazekdokázal Home bez větších potíží silou svých myšlenek pohybovat.

 

 

Připomínám zde prostou analogii pohybovat i daleko těžšími předměty a jednu z variant stále nevyjasněné výstavby pyramid v Egyptské Gíze. Více detailů zde: www.jinestranky.cz/clanky/puvod-a-historie-cloveka/tajemstvi-pyramid-a-sfingy

 

 

Poslední osobu (nikoliv významem), kterou bych prozatím rád zmínil, je paní:

 

Eusapia Palladino (1854-1918)

Narozena v Itálii - Minervino Murge - provincie Bari, později žila ve městě Neapoli. Cestovala napříč Evropou - ObrazekFrancií, Polskem, Německem a Ruskem a prokazovala neuvěřitelnou schopnost vznášení sebe sama, přenášení květin myšlenkou, vznášení stolu nad zemí, vznášení a hraní na hudební nástroje bez doteku – mandolína – dokázala rovněž přímo komunikovat s mrtvými. Obrazek

Její seance byly na rozdíl od D.D.Homa velmi drahé a pouze pro pozvané či vybrané osoby.   

Jako výstup ze seancí byl záznam obsluhy stenografu (záznamového zařízení), která seděla v jednom rohu místnosti a popisovala, co kdo dělá. „Držím Eusapii za levou ruku, pravou rukou se dotýká stolu, náhle se stůl vznáší na 15 cm nad zemí“ – doslovný zápis seance.

Za její vrcholná díla byla - jak je na snímku uvedena - levitace mandoliny a ozývání se konkrétních zvuků melodie ze strun, stejně tak jako vznášní květiny v prostoru - předávání účastníkům seancí nebo levitace stolu či jí samotné.  

 

 

 

Shrnutí:

O tom, že život smrtí zdaleka nekončí a že forma našeho vědomí, duše, energie, životní esence pokračuje dále, je na těchto stránkách psáno v mnoha článcích. Od lidí, kteří zažili klinickou smrt, se dozvídáme, že něco na druhé straně skutečně je a přinášejí nám mnoho důkazů o životě po smrti.

Jsou dokumentovány případy, kdy Obrazekumírající lidé byli vybaveni konkrétními kódy, kterými se měli po své smrti zkusit do našeho světa přihlásit (zavolat nazpět). Bylo prokázáno pomocí technologie EVP (electronic voice phenomena), že se několik osob skutečně těmito kódy nazpět registrovalo.

Podobné případy je možné pozorovat i mezi dárci a příjemci životně důležitých orgánů, jen se o nich opět příliš veřejně nemluví. Nedivím se. 

Žijící osoba totiž dost často cítí dárcovu stálou fyzickou přítomnost, dokáže popsat jeho postavu, charakter, ví, jaké měl záliby, pokud je to dítě, má dokonce i jakýsi zvláštní a vřelý vztah k původním rodičům mrtvého.

Jsou zaznamenány případy, kdy je dokonce s transplantovaným orgánem předána i paměťová informace, o které příjemce nemohl mít ani potuchy.  Více Obrazekinfo o propojení srdce a mozku zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/srdce-jako-nas-primarni-mozek

Jak vidíme, vše souvisí se vším a energie zůstává stále energií, pouze se transformuje nebo přelévá jinam. Celý náš fyzický život je taková příprava na to a v našich nejplastičtějších snech ochutnávka toho, co nás čeká, až zdejší úkoly splníme a vrátíme se opět do Jednoty.

Sám jsem měl příležitost potkat se s některými entitami dokonce osobně - viz zde: www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/aridanovo-osobni-setkani-s-orbsy 

 

Více o tématu transformací, přerodů a změn souvisejících s naší dobou například zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/novorozenec-umirajici-do-zivota-a-souvislost-s-2012

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bretislav kafka

(alda, 30. 7. 2014 23:19)

zkuste knihy od Břetislava Kafky slozite a ne moc pohodlne cteni ale poucne inspirujici a otevirajici oci

get beats by dre cheap

(get cheap beats by dre, 18. 12. 2012 22:18)

<a href="http://www.cheapbeatsbydredrs.com">beats by dre cheap sale</a> beats by dre dr

rasputin

(whynot, 12. 1. 2011 8:02)

po 10 min koukani na jeho foto a tak po pul hodine civeni na jeho fotku(pote co jsem si ji stahnul do PC a zvetsil ji na cely monitor, snazil jsem se jak zredukovat mrkani, tak i na par minut prestat honit myslenky v hlave) muzu rict jen jediny..
Zkuste se chvilku zaměřit na jeho oči, až to bude nepříjemné, raději uhněte... - co je tohle za blabol?:)

Re: rasputin

(Aridan, 12. 1. 2011 21:00)

Milý Whynot-e,
díky za komentář, máte mé uznání a obdiv, jak jste pojal průzkum pana Rasputina - evidentně na Vás zapůsobil, jinak byste toto všechno nepodnikl.
Sám jsem něco podobného provedl přímo na monitoru a z jeho očí jsem cítil děsnou sílu a obrovskou energii. Takovou, že pokud bychom tohoto člověka spatřili ve skutečnosti, věřím, že se mu moc lidí do očí moc dlouho nedívalo. Bylo mu dáno do vínku trochu více, než běžným lidem a tím byla ne-vědomá síla řízení myslí jiných.
To, že jste nic necítil - nevadí, i tak si myslím, že jste udělal, co jste udělat měl - alespoň jste to zkusil.
Mnoho štěstí Aridan

Re: Re: rasputin

(Yarda , 8. 2. 2011 21:40)

jen žasnu stejný pocit při pročítání zasáhl i mně. Dnešní synchronicitní brouzdání netem jen utvrzuje tyto skutečnosti a dává za pravdu holografickému pojetí světa

re: Apollo 14

(Aridan, 5. 8. 2010 18:57)

Dobrý den Hansi,
s vysokou jistotou si dovolím tvrdit, že symbolická rána do vazu je již našim milým skeptikům silně zasažena.

Pokud se podíváme na rozlehlost celého kosmu, je i samotná rychlost světla (necelých 300 tisíc km/s) pro komunikaci velice pomalá. Přenos (nejen) informací a celková komunikace (i pohyb v časoprostoru) rozvinutějších entit, probíhá právě přes napojení na čisté "supervědomí", neboť zde je spojení okamžité a zcela beze ztrát. Pro studium tohoto fenoménu doporučuji knihu v českém jazyce Steven M.Greer - Utajovaná pravda, zapovězené poznání, stejně jako myšlenky astrofyzika pana Michio Kaku - 5 úrovní civilizací.
Sám jsem měl příležitost zažít jistá "spojení", která se okamžitě svou materializací demonstrovala na noční obloze - nemám proto nejmenších pochyb.
Částečný a velmi jednoduchý důkaz fungování?
Stačí si právě teď v naší mysli představit pravěk a stádo klidně se pohybujících obřích těl dinosaurů a co se s námi děje?
Rázem se ocitáme v naprosto jiném časoprostoru :-)
Podobným způsobem jsou za pomoci dalších technologií ovládány kosmické lodě jiných civilizací.
Síla vědomí a jeho řízení, je však klíčová...
Mnoho štěstí Aridan

Apollo 14

(Hans, 4. 8. 2010 9:23)

V souvislosti s telepatickým přenosem z Apolla na Zemi by mne velmi zajímalo, zda je známo, jestli došlo ke zpoždění přenosu vlivem tzv. limitní rychlosti šíření signálu.. Pokud ne, byla by to pravděpodobně "rána do vazu" nejen skeptikům samotné telepatie, ale i teorii relativity..