Jdi na obsah Jdi na menu
 


ORGONIT - ochrana, léčba a prevence před negativními vlivy prostředí

22. 4. 2010

Jak se bránit negativním vlivům a nepřijít v tomto světě o rozum?

 

  

 

 

ObrazekPodle posledních zjištění vědy je vše kolem nás určitá forma energie o rozdílné frekvenci, intenzitě a síle. Jemné energie mohou být například myšlenky, emoce a hrubé myšlenky třeba hmota kolem nás.

Pro lepší pochopení praktické hledisko: voda z přehrady roztáčí turbinu, která generuje elektrickou energii, která se u nás doma transformuje na energii tepelnou, světelnou či jinou.

Pokud užijeme abstraktnější termíny jako stvořitel, autor vesmírného díla, bůh, vědomí, stvoření, zjistíme, že tyto tvořivé energie jsou v rozdílném poměru promíchány napříč celým kosmem – jen na našem světě objevíme názvy této kosmické energie v různých kulturách a v rozličných formách jako například Čchi, Ki, Ód, Prána, Éter, Orgon…

Kdo umí s energiemi pracovat, nepřekvapí ho, že se dá měnit nejen jejich vliv na okolní energie a jevy, ovlivňovat jejich působení, samozřejmě jejich síla, ale i jejich polarita (př. bílá a černá magie, síla myšlenky – viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-slova-a-myslenky-).

Zařízení, které dokáže čistit resp. transformovat negativní energie (srovnej s prokázaným účinkem vlivů pyramid) z prostředí kolem nás od vlivů jako elektromagnetické záření obecné domácí elektroniky, mobilních telefonů (mikrovlny), wi-fi, bluetooth, okolních zářičů – vysílačů a ovlivňovačů, má nepříliš známý název Orgonit.  

Významnými funkcemi Orgonitu jsou harmonizace geopatogenních i psychopatogenních negativních vlivů (viz akašické záznamy), silnější z nich jsou dokonce schopny harmonizovat i energetické extrémy počasí (bouře, blesky) a přetváří je na plynulejší průběh.

Již kolem roku 1990 jsem se setkal s nabíjením a magnetizací pitné vody a potravin pomocí různých zařízení (spirála, energeticky nabitý obrázek, ObrazekNilský kříž, pyramida…), proto doplňuji, že toho je orgonit bez potíží rovněž schopen.

Doporučuji kombinovat s filtracemi vody – alespoň samospádový filtr typu Brita či tlakové patronové filtrační zařízení. Některé zahraniční zdroje rovněž informují o vlivu orgonitů na odbourávání vlivů stále častějších spadů smogů a dnes moderních chemtrails – rozptylování reflexních látek s vysokým obsahem hliníku a baria vzdušnou cestou pro více detailů viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/chemtrails-a-contrails---neznamy-fenomen-z-nebe_ (orgonit pak tvoří součást harmonizační jednotky tzv. chembusteru).

Z osobní zkušenosti mohu doporučit použití více orgonitů najednou, neboť tak se jejich síla samozřejmě znásobí. Citlivější osoby mohou jejich použitím zejména zpočátku cítit mravenčení, návaly tepla do tváří, opadnutí pocitu úzkosti a strachu, nastolení uvolněného pocitu klidu a příjemně zvýšenou citlivost pro zahájení meditačních technik.

Mám vyzkoušený velmi plynulý ba dokonce řízený průběh procesu usínání a zvýšení projekce okolní reality během astrálního cestování, pokud orgonit vleže umístíme na místo mezi očima – viz článek Třetí oko: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/treti-oko   a nový článek o snech http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/sny-jako-vylet-do-jine-reality.html.

 

Princip čištění a harmonizace Orgonovou energií je dán jednotlivými Obrazekvlastnostmi organických a anorganických látek, přesněji řečeno jejich schopností tuto energii přitahovat. Organické látky mají tuto schopnost mnohem vyšší než anorganické, které působí spíše jako konzervant, rezonátor a izolátor v jednom.

Orgonity samotné jsou nejčastěji vyráběny ze směsi kovových třísek (nejlépe nevinutých, kvůli rezonanci energií s pojivou látkou) a jsou zality organickou pryskyřicí, která by měla být po vyzrání dostatečně tvrdá – viz dále.

Dle principů „teorie chaosu“ dochází k průchodu orgonové energie – biony – do organické pryskyřice, která však obsahuje anorganické kovové třísky a ty orgonovou energii odráží zpět do dalších „třísek“. Tím se její frekvence samovolně urychluje a energie tak exponenciálně násobí. Výstupem je pak původní čistá forma pozitivní tvořivé energie o velmi vysoké frekvenci – viz důležitý článek Odpusťte strachu: /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_

S výhodou se účinnost orgonitů násobí přidáním krystalu křišťálu či Obrazekjiného drahého kamene například znamení zvěrokruhu, ve kterém jste narozeni. Vytvrdnutím pryskyřice je na krystal vytvářen tlak a dochází k piezoelektrickému jevu, který nutí krystal svou energii navíc ještě zvyšovat.

Mimozemské technologie používají pro přesun v prostoru a čase podobný model - sílu čistého vědomí koncentrovanou na krystalickou strukturu řídícího jádra kosmických lodi navíc za použití silného elektromagnetického pole – viz sekce: http://www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-.html.

Jako velmi efektivní forma průběžné očisty orgonitů se prozatím jeví vystavení přímému slunečnímu záření, které má nejen očistný účinek, ale rovněž charakter pozitivního dobíjení – jinak orgonity fungují i tak bez potíží, díky své schopnosti samočištění. K umrtvení jeho činnosti dojde pouze velmi zřídka.

 

Důležitá vsuvka: 

Pan Antonio Stradivari (1644-1737), legendární výrobce houslí a Obrazekviol měl během svého tvůrčího období nejplodnější epochu činnosti mezi roky 1698-1725. Během této doby vytvořil mnoho svých nástrojů (asi 4 kusy ročně), které se však jeden od druhého výrazně liší.

Proč?

Některé tvořil v pocitu pohody a za podpory pozitivní energie vlastní i svých dvou synů, kterou do výrobků společně vkládali, jiné dělal za odlišného nastavení vědomí i mysli.

Je zajímavé, že kladně nabité housle znějí mnohem lépe než ty ostatní. Nejen proto jsem si své nástroje vždy jel osobně k výrobcům vyzkoušet.

Je tedy velmi důležité, aby i orgonit vyráběla kvalitní osoba s pozitivně uvědomělým nastavením mysli a nikoliv pouhý rychlovýrobce primárně za účelem zisku, jak je dnes bohužel u novinek dost populární. I přes na první pohled kvalitní web je velmi vhodné s člověkem, který orgonity vyrábí prohodit pár slov alespoň po telefonu, které nám více řeknou o něm samotném a tím o tom, co můžeme od orgonitů čekat. pict0003.jpg

Ten, kdo se více zajímá o energie, dostane odpověď již po prvním představení osoby na druhé straně aparátu. Níže přikládám ověřený odkaz, který mám osobně vyzkoušený a toto je ukázka například tzv. Šungitového diamantu (osmihran) přímo z přiloženého odkazu www.orgonity.info

 

Historie objevení Orgonové energie:

Pro zvídavé i zvědavé připojuji následující informaci:

Objevitel a šiřitel myšlenky orgonové energie – Wilhelm Reich  24.3.1897-3.11.1957, žák Sigmunda Freuda, silně ovlivněn kvantovou fyzikou ObrazekObrazeka psychoanalytikou, později jogou, cvičením kundalini a otevíráním čaker. Nejprve se zabýval Freudovou teorií libida a výkladem skrytého významu orgasmu a sexuality jako primární tvořivé síly, později přehodnotil, že původ libida nevzniká v člověku samotném, ale přichází k nám z okolního prostředí, z kosmu. Pozn. autora – což je přesně v relaci s původním plánem tvoření resp. transformace a postupná aktivace DNA řetězení jednotlivých bytostí.

Orgonovou energii nazýval univerzální životní silou, což odpovídá i zjištěním black projektů o existenci života i tam, kde není ani předpokládán. Život může v různých formách vzniknout naprosto všude a kdekoliv v kosmu – i ve vakuu – postačí paprsek energie ve formě světla a řetězení začíná – viz. aktuálně Piotr Gariajev, který toto tvrzení experimentálně doložil.

 

Významná díla Wilhelma Reicha:

The Bioelectrical Investigation of Sexuality and Anxiety

The Bion Experiments: On the Origins of Life

Function of the Orgasm|Function of the Orgasm (Discovery of the orgone)

Contact With Space: Oranur Second Report

Cosmic Superimposition: Man's orgonitic Roots in Nature

Ether, God and Devil

The orgone Energy Accumulator, Its Scientific and Medical Use

The Sexual Revolution

 

Ti, kteří již doma orgonity mají, mohou sami potvrdit, jaký vliv má Obrazekjejich působení na ně samotné, na jejich děti, na rostliny i domácí živočichy a kvalitu života samotného.

Ze své praktické zkušenosti vnímám veškeré zmiňované okruhy jako klidnější, existující v harmonii s okolním světem a s lepším progresem, než dříve.

Dřívější potřeba dlouhého spánku se výrazně snížila a pozitivního optimismu i naplnění láskou přibylo na rozdávání…

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

UKP-66

(Влад Измайлов, 26. 9. 2020 9:16)

Купим складские остатки:
УКП-66 цвет Белый (BLNDA000011) 1450руб.
УКП-66 цвет Молоко (BLNDA000012) 1500руб.
УКП-66 цвет Бежевый (BLNDA000017) 2000руб.
УКП-66 Алюминий, Титан, Антрацие (BLNDA000013, BLNDA000014, BLNDA000016) 2450руб.

Talismany na přání

(Orgonity od Hopley, 8. 8. 2019 23:13)

https://orgonityodhopley.blogspot.com/

piramidy

(Medojed, 21. 12. 2012 6:42)

Možná by bylo lepší srovnat účinky piramid a orgonitu s účinky placeba.

zakoupil jsem na Modrém ostrově

(orgonet-, 13. 2. 2011 14:14)

orgonit za TRŽNÍ CENU a mám ho na balkoně,aby NERUŠIL...holt neviditelný supí spár trhu zatal dráp....

http://orgonit.uvadi.cz/

(Tsignotschka, 3. 8. 2010 12:15)

odtud mam svoje prvni orgonity ja a muzu jenom doporucit

www.orgonit.blogspot.com

(orgonit, 27. 5. 2010 15:15)

prodejni stránky s plno fotografiemi