Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odpusťte strachu a vzdejte se jej !

12. 4. 2010

ObrazekMusíme žít stále pod stresem, ve strachu a v depresích? Jak to můžeme změnit?

Každý se mnou bude nejspíše souhlasit, že vlivy jako strach, stres, obavy, pochyby, nejistota a další působí na naše zdraví zcela negativně. Veškeré psychosomatické nemoci jsou těmito a dalšími vlivy nejčastěji způsobeny.

Začínají obvykle nevyřešenými, dlouho zakořeněnými konflikty, které nás zevnitř nahlodávají, užírají, stále na ně myslíme (zejména ženy a citlivější muži) a necháme je útočit na nás samé v podobě myšlenek.

ObrazekZ filozofického hlediska jsou naše negativní pocity něco, co neexistuje, protože vznikají na základě určitých myšlenek pouze v našem niterném světě, ale důsledky jsme již mnohokráte pocítili sami na sobě.

Pokud na nás tyto vlivy působí dlouhodobě, jejich vliv může vyvolat jen obtížně vratné změny – ztráta vlastní sebeúcty, důvěry ve své schopnosti, vyvolává pocity méněcennosti, letargie a apatie, které se transformují do depresí, bezvýchodnosti a ztráty chuti do života obecně.

Padlo zde důležité slovo – transformace. Zejména s nadcházejícím přechodem do období Vodnáře, je velmi důležité, transformovat se správným, pozitivním směrem – stejně, jak se dítě optimálně vyvíjí během svého prenatálního života.  

ObrazekNapadlo vás někdy, že stresory, tedy faktory způsobující stress, jsou na nás vytvářeny záměrně?  

Napadlo vás, že s tím, jak jsme se „dostali do Evropy“ a získali iluzi svobody v podobě cestování a volného pohybu, návazně nastalo období ekonomického útlumu, zdražování a celosvětového pádu ekonomických ukazatelů? (dle mého  názoru je vůbec zázrak, že se tak nestalo již po 11.září 2001).

Jaká je však tato svoboda? Kdo z nás není obětí hypotéky, kdo z nás neřeší otázku budoucího zaměstnání, kdo z nás si může dovolit pravidelně vycestovat, kdo žije tak, že se nemusí starat o úvěry, půjčky atd?

Vládnoucí třídy nejsou hloupé a tento stress rády podpoří, neboť nemoci obecně, jsou dokonalým businessem pro zdravotnictví a pohyb financí v podobě daní do státní pokladny.

Jsme proto vystaveni těmto vlivům, abychom neměli pražádný volný čas a dokonce už ani chuť poznat přes tisíce nesmyslných problému sebe samé, natož naše blízké a stvoření kolem.

Proto jsou tolik podporovány a státem regulovány ceny spotřebních komodit jako tabákových výrovků, alkoholu (nesouvisí to náhodou se zdravím a zdravotnictvím?), návazně veškeré bankovní půjčky, hypotéční úvěry, proto nekončící nesvoboda, chytrá a velmi nenápadná forma otroctví, závislost na podporovaných organizacích, církvích, na vnucovaných pravidlech, zákonech, daních i zvycích nás samotných – viz. reklama, inzerce a cílená propaganda.

Opravdu všichni žijeme proto abychom ráno vstali, odešli v lepším případě do práce, přišli domů přespat a druhý den znovu totéž? Máte pravdu – o víkendu stále ještě můžeme svá záda narovnat a nadechnout se…

ObrazekStress zabíjí nejprve naše univerzální vědomí, později dokonce naše tělo přes napadený imunitní systém – pomalu, ale jistě.

Vede k propagovanému individualismu bez uvědomění si naší původní jednoty se stvořením.

Mnohdy zoufalství přeroste do alkoholismu, drogové závislosti, tím následně k úplnému odtržení od celistvosti, podpoření iluze svého vlastního já a jenom já (buddhisté a ostatní - ego), odtržení od celého stvoření a tím jeho fatální zánik.

Již odedávna je evidentní snaha podpořit individualismus (být soutěživý, být nejlepší, mít co nejvíce toho a toho, mít úspěch, nesmyslně obrovský barák, zahrady, majetky…) s cílem oslabit naše lidské vědomí a vyšší poznání. Toto je samozřejmě implementováno již od dětství – viz článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi .

 

Velký omyl - vše je naprostá jednota a vše souvisí se vším – viz. podprahový obsah Avataru, který nás má opět přesunout do oblasti sci-fi namísto uvědomění si, že je to v podstatě náš příběh…  

ObrazekOvšem nyní velký pozor – pokud si dokážeme nemoci způsobit, dokážeme se z nich rovněž vyléčit bez pomoci antidepresiv a sedativ!

Někdy je to otázka roku, jindy pouhého odhodlání. Vše, co k tomu potřebujeme, již od narození totiž máme a je to svobodná vůle rozhodnout se, přijmout či zamítnout… 

Existují dvě naprosto nejzákladnější emoce (celkem se definovalo 22), které člověk prožívá, a těmi jsou:

STRACH a LÁSKA

Cítíme-li strach, jsme bez energie a vysátí, pokud žijeme láskou a pohodou, přijímáme energii doslova z kosmu – až se člověk sám diví, jak se mu daří...

Láska má v porovnání se strachem vysoké a rychlé vibrační frekvence, Obrazekstrach má tedy naopak hluboké a pomalé.

Jak je nám jistě známo, kombinací DNA na úrovni naší existence (uhlík, kyslík, vodík, dusík), můžeme získat 64 kombinací těchto genomů, přičemž aktivních je v naší existenci pouhých 20 z nich.

Jak to spolu souvisí a jak to pochopit v souvislosti s nadcházející transformací?

Nízké frekvence strachu a obav mají šanci protnout pouze několik možných genových uskupení z mnoha možných, zatímco vysoké frekvence radosti a lásky jich mají šanci zaktivovat a transformovat mnohem více (viz.Bible – Miluj bližního svého,  a Ježíš – žijte láskou).

 

Proto spolu tak souvisí naše vědomí, psychika i okolní hmota – vše je stejná energie s rozdílnou hodnotou vibrací. Proto známe slavná tvrzení „Jak nahoře, tak dole“,“Jak ve velkém tak v malém“ – proto se i malé změny v nás samých zobrazí napříč celým kosmem…

Proto i ta nejmenší změna Obrazekv nás samých se zobrazí napříč celým stvořením a dojde k jejímu znásobení a promítnutí (viz. teorie chaosu a kvantové teorie).

Pokud bychom všichni žili v jednotě se stvořením (opět viz. Avatar), nebylo by žádných vládců třeba, ani jakýchkoliv nesmyslných omezení – viz výše.

Vše je tedy o pozitivních vibracích, vysokých frekvencích a jsou prokázány důsledky masového soustředěného vědomí – např. po 11.září 2001 byly detekovány enormně vysoké hodnoty.

ObrazekOvěřte si tuto pravdu sami ve svém vlastním životě, zejména se zaměřte na takzvané „náhody“, ať již pozitivní či ty druhé.

Nemusíte věřit tomu, co je zde napsáno, jsou to mé osobní zkušenosti, věřte však sami sobě, svému srdci a svému vnitřnímu hlasu, ten mívá obvykle pravdu.

Nestaňme se slepými následovníky nikoho dalšího (viz článek /clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/tajemny-hlas-z-kosmu-odrusil-vysilani-vsech-stanic) , a raději se ptejte a buďte sami sobě vlastními učiteli, pro zvládnutí kvalifikovaného rozhodnutí.

Vřele doporučuji článek /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/cenzura-informaci-a-vzdelavani-jako-forma-otroctvi

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přehled komentářů

láska a mír.

(Andrésa, 15. 7. 2011 12:25)

Ach jo....lidi jsou tak kritičtí až hanba (viz články níže). Zajímalo by mě, jak by reagovali dotyční, kdyby oni udělali chybku ..... v systému :-) :-) :-). Láska a mír....to je naše voda živá.....Andrésa

kombinace 64 genomů ?

(Amy, 11. 11. 2010 9:58)

co to je za blbost ?
to asi máte na mysli kodóny

uhlík, vodík, kyslík, dusík, hmmm a fosfor ne ?

Re: kombinace 64 genomů ?

(Ushana, 13. 1. 2011 15:31)

Autor nie je vzdelaný v tejto oblasti, preto ho možno ospravedlniť. Pravdepodobne mal namysli počet aminokyselín (nie 20-21 ale 64). Zabudol na fosfor, no budiš, článok napriek tomu spĺňa primárnu funkciu

Re: Re: kombinace 64 genomů ?

(Ushana, 13. 1. 2011 15:34)

Milý Aridan,
prepáčte za vyjadrenie "nie je vzdelaný", dúfam, že som nijako neurazila. Určite rozumiete, čo som tým chcela povedať.

Re: Re: kombinace 64 genomů ?

(zuzana, 30. 1. 2011 21:44)

to predsa vôbec nie je podstatné....

vodnarka

(Mia, 11. 1. 2011 0:32)