Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obama jako obchodní ředitel

22. 6. 2010

Jaké kompetence má americký prezident a v jaké úloze vystupuje?

 

Zastavil vás někdy v nákupním centru obchodní zástupce s úžasnou nabídkou, kterou dle jeho slov prostě „nemůžete odmítnout“? Víte, jaká je úloha obchodních ředitelů různých společností?

ObrazekPředstavme si hypotetickou a nejmenovanou společnost, která prodává například kvalitní hrnce z nerezových materiálů, vhodných pro všechny příležitosti v domácím či profesionálním kulinaření.

Běžný zástupce prodeje tohoto nádobí, má určitý stupeň tréningu prodejních dovedností a měl by v nás alespoň vzbudit dojem, že to co říká, stojí za náš zájem a pozornost.

Pokud jsme zajímavým klientem s větším potenciálem nebo je zástupce ještěObrazek v roli eléva a my se jako zákazník poněkud „cukáme“, obvykle mívá na dosah svého nadřízeného (dle různé terminologie například pozici area sales managera, key account managera, senior account executive…) či dokonce samotného obchodního ředitele – mimochodem odpovědného za prodejní výsledky společnosti.

Ten již většinou naše skryté potřeby dobře pozná nebo je dokáže odhalit či Obrazekještě v lepším případě dokonce uměle vytvořit. Náš vyvolaný zájem je schopen prohloubit a přinutit nás různými způsoby k akceptaci dané nabídky a finálnímu uzavření obchodu. A to dokonce i k takovému obchodu, který vůbec nepotřebujeme, protože doma máme již hrnců plno J.  (Výborná ukázka například ve filmu „Hrátky s čertem“ – neskutečný doktor Solfernus)

 

Každá rozumně strukturovaná společnost má svůj cíl, jasně definovaný a zakotvený v časově orientovaných plánech, nejčastěji na kvartály, půl roku či celý rok dopředu – dle stability trhu a jeho potenciálu.

Osoba obchodního ředitele bývá obvykle navenek optimistická, vtipná, trochu Obrazekherec a trochu bavič v jedné osobě – myšleno především vůči zákazníkům. Dokáže přiznat vlastní chybu či pochybení společnosti a musí vůči majitelům společnosti "obchodující s hrnci" jasně demonstrovat své pevné odhodlání ke splnění cílů a dosažení stanovených ukazatelů či naopak své rozhořčení nad výsledky nedostačujícími a nalézt způsoby, jak urychleně zjednat nápravu.

V případě obchodního ředitele i samotného prezidenta je vždy jedna tvář – ta milá a vstřícná  - určena pro případy, kdy nám mají být tlumočeny zprávy pozitivní, motivující a řekněme navenek bezproblémové (vynechávám účelovou manipulaci).

Ta druhá tvář – nekompromisní, drsná a tvrdá, nás má přesvědčit o neústupnosti v rozhodnutích a vnitřním přesvědčení, že toto řešení je jediné správné a naším odmítnutím si též sami poneseme důsledky.

Pokud je navíc doplněná do detailů propracovanou a trénovanou charismatickou řečí těla (body language), podpořená precizním media-trainingem a přiměřenou sugestivně-manipulativní taktikou, má tato strategie obvykle Obrazekpřesvědčivý úspěch a souhlasné masové přijetí.

Více v článku o PROPAGANDĚ zde www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/realita-naseho-zivota-a-propaganda

 

Úspěch v podobě přijetí těchto zpráv veřejností, je pro „majitele dané společnosti obchodující s hrnci“ velmi důležitý pro vyhodnocení toho, že zvolený obchodní ředitel či prezident plní svou roli a odpovědnost vůči osobám, kteří jsou ve struktuře nad ním a kteří jeho snahy nejen podporují, ale i řídi. Viz střední část článku zde www.jinestranky.cz/clanky/ufo-a-mimozemske-civilizace/ufo---osobni-setkani

 

Poznámka – proložené obrázky - loga - ukazují, kolik kontrolních mechanismů dbá na dodržování „svobody a pořádku“. Zároveň je též na zamyšlení, kolik pracovních pozic je těmito podpůrnými systémy generováno. Každý musí mít svou práci a plnit úkoly. Pokud náhodou není co dělat, vytvoříme umělý problém.

Pokud jste ještě neviděli film "Zelená zóna", doporučuji. Hezky zpracovaný fakt o iluzi zbraní hromadného ničení v Iráku, kvůli němuž se inicioval válečný konflikt a které se nikdy nenalezly. Poslední zprávy z úst bývalých amerických veteránů z Iráku jdou tím směrem, že jich spáchalo po návratu domů sebevraždu více, než jich tam samotných zemřelo...  (konec poznámky) 

 

ObrazekPodle klasifikace utajení informací v systémech tajných služeb Spojených států a zejména hierarchie tajných projektů, existuje následující stupnice (jiné státy mají strukturu obdobnou):

Pokud se jistá zpráva či informace nalézá ve stavu stupně utajení, označí se jednoduše TOP SECRET – přísně tajné.

Nad tímto označením TOP SECRET existuje celkem 28 úrovní TOP SECRET CRYPTO a to zdaleka není vše. Nad těmito 28 úrovněmi je totiž ještě dalších 10 úrovní mnohem vyššího stupně utajení, které jsou oněm 28 kategoriím pod nimi samozřejmě zcela nepřístupné. Pokud dobře počítáme, jedná se celkem oObrazek 38 klasifikací stupně utajení dle jejich závažnosti a oboru zaměření.

 

Za chvilku přijde velké překvapení, ale nyní si některé stupně utajování ještě mírně přiblížíme.

 

Pro upřesnění uvedu, že pokud jsme například autorizováni na 25. úrovni Obrazekutajení, jsou nám povoleny k nahlížení materiály v naší klasifikační kategorii, stejně jako informace od této klasifikace níže. Pro naše bližší pochopení toho, CO se před světem a veřejností vlastně utajuje, můžeme uvést, že se jedná o citlivé informace, které nesmí vědět běžná veřejnost a nesmí se dostat zejména do rukou novinářů a nepřátel státu.

Konkrétněji se jedná o zbrojní průmysl a užívané zbrojní systémy a zbraně samotné, špionážní záležitosti výzvědných služeb, psychické schopnosti a abnormality využívané ve vojenství, letectví a Obrazekkosmonautika, genetika a mutace genů, klonování lidské a mimozemské DNA či lidské a zvířecí s cílem dosažení specifických výsledků, reverzní inženýrství havarovaných mimozemských korábů, nefosilní zdroje energie (zeropoint, antigravitace, propulse); chemické, biologické a bakteriální zbraně; otázky nahlížení do budoucnosti (looking glass technology), starodávné i moderní hvězdné brány, záležitosti týkající se oběžné dráhy Země - ORBIT, Měsíce -LUNA, programování myslí lidí - ULTRA, kosmu - COSMOS, mimozemských civilizací - ASTRAL, otázky planetárního systému – STELLAR a na vrcholu všech 38 stupňů utajování je nejvyšší kvalifikace MAJESTIC.

 Obrazek

Nyní slíbené překvapení:

Pozice a stupeň přístupu k tajným informacím je v případě amerického prezidenta v tomto žebříčku TOP SECRET CRYPTO utajování – podržte se – na stupni číslo 17.  Opakuji, poloha prezidenta je stupeň TOP SECRET CRYPTO číslo 17.

Co to znamená? Znamená to, že není důvod, ani záměr těch, kteří jsou nad Obrazekním, aby prezident věděl o určitých věcech příliš a je naopak cílem a jeho úkolem, aby dělal přesně to, co se po něm od „majitelů společnosti s hrnci“ očekává. Je nad ním totiž dalších devatenáct úrovní, ke kterým mu (nejen) vojenský aparát jednoduše neumožní přístup. 

 

V tuto chvíli je pro lepší představu a demonstraci vhodné připomenout populární film „Den nezávislosti“ s Will Smithem v roli vojenského pilota. ObrazekV tomto filmu je záležitost postavy prezidenta až překvapivě jasně demonstrována. Každý vědecký pracovník tajných projektů věděl díky klasifikaci mnohem více, než samotný prezident.

Není to samozřejmě jeho vina, ale důsledek cenzury informací a jejich důmyslného utajování těmi, kteří dobře vědí proč – moc, síla, kontrola, nadvláda, řízení, zdroje, rozpočet.

 

Role prezidenta se dá de´facto nejlépe popsat skutečně jako postava onoho obchodního ředitele, který je řízen „majiteli hrncovní společnosti“ a jeho úkolem je prodávat nám svým prostřednictvím jejich rozhodnutí. Dělá přesně Obrazekto, co mu jeho poradci (obvykle vojenští v kombinaci s civilními - běžná praxe většiny státníků) předem připraví, schválí a doporučí.

Jinými slovy - demonstruje na veřejnosti (své a) jejich odhodlání pro „změnu“, ukazuje nám stupeň svého znepokojení, rozhořčení, představuje nám plány, oficiální strategie a konkrétní akční kroky k jejich dosažení - mimochodem velmi pečlivě a několikrát před uveřejněním zcenzurované a profiltrované s cílem maximálního akceptování širokou veřejností - což je primární účel.

Proto je snahou, aby si jej lidé co nejvíce oblíbili, abychom jej vnímali jako „jednoho z nás“, proto taková taškařice kolem každé nové volby a celých předvolebních Obrazekkampaní. I když je role vítěze předem určena mnoho let dopředu a plány bude pouze naplňovat, lidé musí mít pocit, že si svého zástupce sami volí. (viz. Andrew Bassiago)

Věřte tomu nebo ne, ale kdyby vyhrál protikandidát Obamy, role a postupy by byly zcela stejné. (viz Věda a experimenty - Project Pegasus zde:  www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-).

Proto je prezidentovou povinností a "náplní práce",Obrazek zajímat se všemožné záležitosti, jako je například jeho symbolická účast a osobní pomoc běžným lidem v odklízení globálního problému katastrofy Mexického zálivu, kde byl již osobně několikrát a věci, které se nyní objevují nám ukazují skutečnost.

Vůbec se nedivím, situace hrozí občanskými nepokoji, protože plno lidí přišlo díky anglickému BP o svou dlouholetou živnost, kterou předávali z otce na syna.

Nejstrašnější na tom všem vnímám tu brutalitu a doslova výsměch, že se na unikající obrovské objemy ropy dívá se zavržením celý svět v přímém přenosu podmořských kamer, zatímco se nejvyšší představitel BP bude týden rekreovat na své jachtě na zdravém moři, po slyšení před senátem - a celkový výsledek ?

Vlastně se NIC neděje, ropa uniká dále a pár zoufalých rybářů na břehu zatlačuje slzu…  Více informací zde www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/mexicky-zaliv-a-uniky-ropy---omyl_-vsechno-je-jinak

Dnes nepůjdu dále do hloubky, ale uvedu, že impérium skrytých britských vládců a neveřejných spolků, je s Americkými zdroji velmi těsně provázáno. ObrazekKaždý, kdo se zabývá historií a mocenskými vazbami, si má příležitost tuto provázanost sám rychle odhalit a udělat si vlastní názor.

Osobně si amerického prezidenta velmi vážím, přecházím tiše informace o tom, že byl k tomuto účelu již od dětství připravován (viz. role Prince v Pyramidě moci), protože někdo skutečně musí nést odpovědnost za celé národy a je mi velice líto toho, v jakém postu se jeho pozice nachází, neboť kompetence pro změnu, jak sám říká, by potřeboval mít daleko větší.

Viz oficiální informace o zrušení Obamova zákazu těžby v moři zde: www.novinky.cz/zahranicni/amerika/204049-americky-soud-zrusil-obamuv-zakaz-tezby-ropy-v-hlubokem-mori.html

 

Pojďme ale ještě o krok zpět: Vzhledem k prezidentovu stupni klasifikace CRYPTO 17 z celé 38 stupňové hierarchie, je celkem naivní očekávat a chtít po něm konkrétní informace a žádat jej o jejich odtajnění a uvolnění směrem k široké veřejnosti.

I kdyby to, jako lidská bytost s čistým srdcem stokrát chtěl, stávající systém vojenské moci, mu to jednoduše neumožní, pokud to aparát sám neuzná za vhodné a prospěšné pro skryté zájmy.

  

Celý jeho upřímný požadavek směřující k odtajnění by proběhl asi takto:

„Dobrý den, pane generále XXX, hovoří k vám prezident spojených států a urychleně požaduji, abyste uvolnili veškeré soubory týkající se informací styku našich lidí s mimozemskými civilizacemi, jejich dopravních technologií a veškerých proObrazek přírodu neškodných zdrojů energie, abychom ukončili věk užívání fosilních paliv a očistili planetu!“

Na druhé straně telefonu se na vojenské základně mezitím dotyčná osoba mírně pousměje a řekne: „Dobrý den, pane prezidente, vím přesně, o čem hovoříte, ale jak sám víte, nejste autorizován a proto k požadovaným informacím nemáte povolen jakýkoliv přístup. Děkuji za zavolání, Píp, píp, píp...“.

 

 

Ne, není to sen, je to dost tvrdá realita našeho života s konkrétními lidmi, kteří již v minulosti měli vůli věci změnit, zažili stejnou zkušenost (dokonce i nejvyšší šéf CIA dopadl při podobných pokusech stejně) a zároveň ukázka systému, který bude, a doufejme že v brzké době, rovněž transformován. 

Jde o naši Zemi, naše životy, naše zdroje energií a budoucí generace našich dětí, které se nyní snažíme probudit a ochránit před systémem samotným.

 

Pokud to neudělají rozumným způsobem shora oni tajemní „majitelé společnosti hrnců“, stane se to cestou jinou, cestou odspodu – o to více upřímnou, rychlejší a kvalitnější. Nejen k tomuto účelu byly zřízeny tyto stránky, které právě čtete.

Společnou silou našeho vědomí a odmítnutím účelově vnucovaného pocitu strachu a závislosti na stávajícím systému, který nás energeticky zcela oslabuje, můžeme dokázat strašně moc...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

re: Top Secret

(Aridan to Slnko, 22. 6. 2010 22:49)

Kdo opravdu hledá, nalézá a kdo se upřímně ptá, získává odpovědi. Plno jich je k dispozici, jen po nich sáhnout. Některé jsou zcela pravdivé a ověřitelné, jiné je zapotřebí přezkoumat z více zdrojů. Plno specialistů, kteří pracovali v tajných projektech a účastnili se nevědomky například událostí 11.září 2001, mají vnitřní rozpor s tím, čeho se nedobrovolně účastnili této věci se kterou nesouhlasí a otevřeně promlouvají.
Každý máme vlastní svědomí a očistné síly podvědomě vnímáme velice silně jako pravdivé, proto je posloucháme.
Má naděje v oblasti transformace jde stejným směrem - jsou věci, které už se nedají dále utajovat, protože je to zbytečné. Vše je jen otázkou času.
Aridan

Top Secret

(Slnko, 22. 6. 2010 9:56)

Výborný článok, odkiaľ čerpáš takéto informácie? Konkrétne napr. o tom, že Obama má prístup ku Top Secret po Level 17? Pevne verím, že naše deti vyrastú už do pretransformovanej doby a budú môcť kľudne žiť v inom systéme. Prajem si, aby to prebehlo čím skôr.