Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mobilní telefony – aneb pečeme si vlastní mozek

29. 5. 2010

Proč jsou mobily našemu zdraví škodlivé a co vše umí

 

Protože jsem sám uživatelem mobilních telefonů již dlouhou dobu a mám své vlastní dost nepříjemné zkušenosti, zaujaly mě nedávno zveřejněné a několikrát odkládané výsledky desetiletého průzkumu IARC - Mezinárodní společnosti pro výzkum rakoviny (International Agency for Research on Cancer - za účasti čtrnácti států) – v oblasti závislosti nádorů gliomu, meningiomu (tedy forem rakoviny) mozku na četnosti telefonování.

Možná to znáte sami - pokud jsem telefonoval delší dobu, pociťoval jsem jakýsi tlak na ušní bubínek, zvonění v uchu po ukončení hovoru (nikdo další Obrazekpřitom nevolal J) a zarudnutí ucha i přilehlého okolí – říkal jsem si, že jde o prokrvení dané části přitlačením samotného telefonu. Jenže má zkušenost se postupně prohlubovala – při skutečně delším telefonování jsem si uvědomoval, že má hlava na straně přiloženého přístroje doslova „hoří“, proto jsem přístroj obvykle přiložil na druhou stranu hlavy. Tam se však proces po chvilce zopakoval.

Situace se mírně zlepšila užitím zařízení typu Bluetooth, ovšem nejlepší pocity jsem měl při použití běžných drátových sluchátek propojených s telefonem či spárováním telefonu s hlasitým poslechem při cestě vozidlem. Mobil prostě vždy CO NEJDÁLE OD HLAVY a od těla!  Čímpak to asi bude?   

Nebude pro nikoho překvapením, že se pro příjem a vysílání mobilního signálu používají mikrovlnné frekvence, ovšem dokážeme si představit, JAKOU sílu tyto mikrovlny vlastně mají?

Funkci mikrovlnné trouby – česky „mikrovlnky“ – známe velmi dobře všichni a dokážeme si představit, co by se s námi asi stalo, pokud bychom se měli do vnitřního prostoru položit jako třeba běžný párek a vystavit se působení mikrovln.

Začneme se péci zaživaObrazek – doslova a do písmene. Nejprve na povrchu těla, později vlivem silného prohřívání i uvnitř. Totéž se děje s našimi mozkovými a nervovými buňkami během procesu telefonování, jde o naprosto shodný proces, jen není tak intenzivní a zjevný na povrch.

 

 

Přikládám velmi zajímavé video. Pokus si můžete sami vyzkoušet s pár přáteli a obyčejnou kukuřicí, která se prodává jako Popcorn pro přípravu v mikrovlnné troubě – výsledkem budete sami překvapeni .

 

 

 

Závěry výzkumu proto tvrdí, že osoby telefonující (mobilem) pouhých 30 minut denně, mělo za příčinu, že se řadily do prvních 10% identifikovaných pacientů s výskytem rakoviny mozku ve zkušebním testovaném vzorku více než 5.000 zjištěných pacientů s nádorem. (Jako obranu či zpětnou neutralizaci těchto energií doporučuji užití Orgonitu zde  /clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi- )

Není nakonec přeci jen lepší říkat si vše tváří v tvář nebo odeslat mail?  Komplexní řešení nám v blízké budoucnosti nejspíše přinese až osvojení si telepatických dovedností.

Mnoho štěstí Aridan  

Originál článku zde:  http://www.theaustralian.com.au/news/brain-tumour-link-to-mobiles/story-e6frg6n6-1225867464272

 

___________________

Důkazy, důkazy, důkazy...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kukurice

(kukurice, 4. 3. 2011 9:43)

tento web je bezkonkurencne nejlepsi co jsem kdy zatim nasel, ale s tou kukurici..

je to uz hodne stare, cca 2 roky zpatky jsem to poprve nasel na internetu a hned zkousel a celou dobu mi nedalo proc to nefunguje az --> nasej jsem jiny navod.. pod stul se umisti jednotka mikrovlneho zareni z mikrovlnky a zapne se.. zkousel jsem to a dokonale funguje.. jen pozor na par veci az budete zkouset: telefony dejte radsi do vetsi vzdalenosti at je to zareni nezasahne (v mem pripade jsem spalil 2 mobily)

mobil

(jan, 25. 10. 2010 12:32)

a co sms ma take takove ucinky? cau

Tinnitus

(Paia, 7. 9. 2010 16:37)

Před asi 5-6 lety se u mě projevil tinnitus (česky ušní šelesty - pískání a hučení v uších/hlavě). Po 2-3 letech trápení s ním jsem zjistil, že se pískot a hukot v noci tak zhoršil (až jsem nemohl usnout a spát) vždy poté, co mi lidi v práci hodněkrát nebo dlouho volali na soukromej mobil když mě nezastihli v kanclu (firemní jsem ani jako IT neměl). Nikdy jsem sice žádný velký telefonista nebyl, kredit mi vydržel vždycky strašně dlouho (200,- na půl roku), v průměru jsem měl za rok kolem jedné hodiny odchozích a kolem 20 hodin příchozích hovorů.

Léčba tinnitu tabletkama nezabírala, nepomohly mi ani vasodilatační infuze ve špitále. Celou tu dobu, co ho mám se nedokážu pořádně vyspat, mozek kvůli pískání nedokáže "vypnout", budí mě i cvrlikání ptáků či klapot kroků nočního chodce (spím celoročně s otevřeným oknem kvůli lepšímu dýchání a zvlhčení vzduchu).

Jednoho dne jsem v práci vyhlásil "končím s mobilem, natrvalo vypínám" a zapínal jsem ho vždy jen jeden den v měsíci a to jen proto, abych se mohl přihlásit do bank na účty a provést platby. Dodneška veškerou komunikaci řeším po internetu, už to bude asi třetí rok.

Tinnitus nepřestal, ale je mírnější, hukot zmizel, zůstal jen ten pískot. Sice zažívám něco jako mobilní dikriminaci, to když mě už na 3 brigády nechtěli přijmout jen proto, že jsem jim nesdělil tel. číslo se slovy "nemám mobila" (jsem totiž už víc jak rok a půl nezaměstnanej).

Ale Kauflandu to, zdá se, vadit nebude, na noční inventuře mi nabídli, zda k nim nechci chodit i na denní brigády, asi jim odcházejí študáci a uvolní se místo na vybalování. Jojo, 42 letej správce počítačový sítě a hardwarovej technik (jenže nejsem programátor a neumím cizí jazyky) nemůže sehnat práci na severu Čech a tak bude rád i za vybalování zboží...

re: kukuřice

(Aridan, 21. 8. 2010 21:36)

Milý Pepíno,
svět je malý, asi nějakým způsobem došlo k tomu, že si web Novadoba převzal můj článek, ale to je zcela OK, články jsou určeny všem, kteří o ně stojí a nechtějí na nich vydělávat.

viz zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/elektricke-znecisteni-jako-nase-pomala-smrt

Mejte se a pokud by se Vám to nakonec s kukuřicí povedlo, ozvěte se...

Aridan

re: kukuřice

(Pepíno, 21. 8. 2010 21:25)

Dobrý večer Aridane, jsem rád, že jste si to vyzkoušel i Vy, já to mám také (bez úspěchu) za sebou :) Mobilní telefon vyzařuje nejvyšší výkon když 1) hledá síť 2) navazuje spojení při vytáčení hovoru 3) při probíhajícím hovoru a 4) zapnuté v klidu. /5) vypnuté :)/
Ale to se jedná o minimální výkon, ale to mi došlo až teprve když jsem si představil příkon mikrovlnky (naše má 650 Watt) zapojený na baterii mobilního telefonu...
Tím nechci zpochybnit hodnotu dalších informací v článku.
Četl jsem Váš článek o Pain Ray, já mohu doporučit doporučit např. http://www.novadoba.estranky.cz/clanky/lide-probudte-se_/elektricke-znecisteni-jako-nase-pomala-smrt

Děkuji za odpověď, P.

re: kukuřice

(Aridan, 16. 8. 2010 22:39)

Dobry vecer Pepíno,
jen abyste vědel, že se s vašimi náměty pracuje:
Zakoupil jsem standardni kukurici do mikrovlnne trouby cena kolem 20Kč a tři zrnka vlozil těsně mezi tři mobilni telefony (Sony Ericcson, LG, Nokia).
Na všech třech přístrojích jsme vytočili operátora - samoobsluhu a hádejte, co se stalo? Nic :-)
Bud se jedná o variantu, že mobily musí být v rezimu prijmu signalu - zvonění (což však jsou i behem hovoru) nebo se jednalo o novejsi mobily s nizsim zarenim, což nepředpokládám - zkusim jeste s jinymi prostroji a s vyssim poctem - nebo se skutečně jedná o vtip či dezinformaci.
Viděl jsem i videa, kde je pod stolem umístěn zdroj tepla, takže děkuji za připomínku, která však nic nemění na faktu, že mobilní telefony již mají své oběti a mohou doslova usmrtit, pokud se jim to přikáže...
Doporučuji ještě související článek zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/usa-testuje-v-afghanistanu-paprsky-bolesti---pain-ray
Aridan

kukuřice

(Pepíno, 14. 8. 2010 13:44)

Váš web hltám, protože je tu spoustu kvalitních článků. Obdivuji Vás, že jste něco (a tak užitečného) dokázal. Ale k té kukuřici - vyzkoušel jste si to Vy sám s Vašimi přáteli, nebo jste jen tomu videu uvěřil? Nebrání Vám Vaše ego přiznat, že jste naletěl? Omlouvám se za přímou otázku a věřím, že si ji nebudete brát osobně, to bych u Vás nečekal.

re: kukurice

(Aridan, 10. 8. 2010 23:27)

Dobrý večer Miloši,
možná jste neměl tu správnou na popcorny - s tou normální - krmnou - to samozřejmě nefunguje.
Připojuji ještě další odkaz a kdo máte chuť, opravdu zkuste s přáteli sami.
Aridan

http://www.youtube.com/watch?v=cboqOeuBd_8

kukurica :-)

(Miloš, 10. 8. 2010 21:33)

ten článok beriem,ale to video je blbosť , skúste ak neveríte :-)