Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konec internetu - tlačítko Kill Switch

26. 6. 2010

Pokud to udělají, přiznají se veřejně k totalitarismu a svému strachu z nás…

 

Během minulého roku (duben a srpen 2009) jste možná v médiích (Fox News, Geek News) zaregistrovali poměrně zajímavou informaci o tom, že bylo bezpečnostními poradci doporučeno prezidentu Obamovi zbudovat cosi jako další výzvědnou společnost, zabývající se bezpečností na internetu a s ním souvisejících telekomunikacích.

Ten by měl pak k dispozici doslova jediné tlačítko, kterým by celý internet prostě odpojil. Můžeme si jen domýšlet, zda se jedná o pouhé odpojení typu Obrazek„ctrl+alt+del“ a následné vypnutí jako u Windows či z mnoha důvodů kompletní „Delete“ veškerých dostupných dat.

Postačí si uvědomit, kolik aplikací na internetu je součástí našeho běžného života (dnes již zcela normální milióny realizovaných plateb kartami, internetové obchodování...) a kolika lidí by se toto dotklo a samozřejmě na jak dlouho.

Nevím, zda je to skutečně dobrá rada pánů poradců i když se jako obvykle ohánějí napadením internetu zvenčí, obranou a bezpečností státu – opravdu neotřelé a originální téma...

Název organizace by měl mít zkratku NCCC (National Center for Cybersecurity and Communications) a znamenalo by to zjednodušeně to, že všem soukromým společnostem, podnikajícím v oblasti poskytování internetu a souvisejícími telekomunikačními službami, bude tento orgán výkonně nadřazen registrací a administrátorskými právy - tedy právem zastavení servisu.

Pokud se například tento orgán (vedený oficiálně Obamou) rozhodne, že jsou závažné či jakékoliv jiné důvody k plošnému vypnutí internetu, má kouzelné tlačítko doslova na stole. Co nastane po jeho zmáčknutí, bude pro všechny znamenat informační embargo a naprosté ticho. Obrazek

Zajímavé, že NCCC z mnoha důvodů vadí zrovna internet a telekomunikace a ne například radiové vysílání amatérských stanic, které je rovněž zejména ve státech velmi rozšířené – ano zapomněl jsem, máme rušičky vysílání.

Tato aktivita kolem zřízení stop tlačítka „Kill Switch“ začíná být ve spojených státech opět velmi aktuální, o čemž svědčí čerstvá informace, uvedená na konci článku. Pojďme se podívat na to, proč.

 

Situace kolem nezaměstnanosti se nezlepšuje, krize se postupným, vleklým způsobem prohlubuje a neklid je v tuto chvíli nejsilnější v oblasti Mexického zálivu, kde díky unikající ropě stoupla "nezaměstnanost" na téměř 100%.

Lidé začínají být díky neřešení úniků ropy v značném neklidu, plno jich přes den pomáhá likvidovat následky katastrofy nebo sedí doma na internetu a začíná konečně v nastoleném klidu přemýšlet.

Detaily kolem událostí výbuchu ropné plošiny jsou popsány v uvedeném odkazu níže, pouze připomenu, že doslova pár dní před výbuchem došlo k záhadné „opravě“ na vrtu, předtím se ještě na rychlo udály obrovské prodeje akcií BP (dokud měly hodnotu) mnoha světovými bankovními ústavy i šéfem BP samotným. Viz. zde www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/zpusob-a-smysl-naseho-zivota-na-zemi  

Lidé především v přilehlé lokalitě zálivu a východního pobřeží jsou silně rozhořčeni, protože se jich Obrazekudálosti bytostně týkají a uvědomují si, že nadobro přišli o svou stávající živnost i své příjmy a možná se budou muset v případě, že nenajdou jinou práci, přestěhovat jinam.

Cena domu, pokud sami nějaký mají, je samozřejmě díky událostem nízká a zájem bude nejspíše nulový. Všichni se budou naopak tendenčně snažit dostat co nejdříve pryč ze zasažené oblasti a rychle se uchytit jinde.

Nabídka převýší poptávku a zhodnocení bude mizivé. Oficiální info o opětovném tryskání plného objemu ropy bez zachytávání do moře zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/204188-bp-odstranila-z-vrtu-zvon-ropa-opet-tryska-volne-do-more.html a doplním informaci, že se tak údajně stalo díky "nehodě" jedné z podmořských ponorek, která odsávání poškodila. Další úžasná náhoda, která se může stát - síly temna udělají vše, aby naše vědomé probouzení lidskosti a soucitu ochromily nečekanými událostmi...

  

Lidé začínají být proto dost zoufalí a silně naštvaní, zejména po posledním oznámení zvažovaného příkazu k vystěhování rozsáhlých oblastí zálivu (uvažuje se až 40 milonů obyvatel !!! ), které mohou být zasaženy unikajícími látkami generujícími jedovaté výpary a plyny. Zpráva rovněž zmiňuje vysokou koncentraci sloučenin benzinu uvolněného do atmosféry a hrozící respirační potíže, či dokonce v případě dostatečné koncentrace jeho parami, nebezpečí výbuchu. 

Na veřejnost zároveň pronikla další děsivá informace, že jako dispergátor (rozptylovač ropných látek) je používána látka Corexit 9500 (vyrábí společnost Nalco - součást koncernu Exxon Mobil), která je ovšem silně toxická a zdaleka méně účinná, než jiné látky. Její účinnost se pohybuje kolem 60% a existují jiné, na úrovni účinnosti téměř 100%. Tato látka je v desítkách tisíců litrů pod tlakem přidávána přímo k unikajícímu ropnému proudu do moře.

Protože každý občan Spojených států má právo bránit svůj majetek, má šest z deseti z nich soukromé zbraně. Je to tedy tak trochu skrytá a spící armáda, která se začíná poměrne jasně probouzet. 

Vůbec bych seObrazek nedivil, pokud by se lidé začali organizovat ve snaze neřešenou situaci s BP řešit třeba i silovými projevy, vyhrožováním či násilným přístupem se zbraní v ruce. Proto dochází k mobilizaci armád z okolních států (spolu s UN Army) a stahování směrem k místu katastrofy a potenciálního konfliktu.

Prognózy odborníků o tom, že vrt bude unikat i déle než do konce roku, jsou naprosto nepřijatelné – to už by nejspíše zasáhlo i Golfský proud a ochromilo vodstvo celé naší planety. Nejen tento pohyb bude důvodem toho, proč byly nedávno povolány SWAT týmy do oblasti a pokračuje mobilizace, jak je uvedeno v odstavci býše.

Tyto detailní informace ochotně poskytují samotní zoufalí a nešťastní lidé z oblastí, kterých se události nejvíce dotýkají právě prostřednictvím internetu (mé osobní svědectví a neměnil bych s nimi...).

To se samozřejmě vládě USA vůbec nelíbí, protože chce tyto informace před světem udržet naopak v tichosti, což je důvodem, proč je "STOP tlačítko" tak aktuální. Proto tam nejsou vůbec vpouštěni ani novináři, jak je uvedeno v článku zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/utrpeni-jako-prostredek-sblizeni-lidi

 

 

Další závažný důvod:

Dalším důvodem, proč začínají mít (nejen) poradci prezidenta z internetu strach, je masové probouzení vědomí lidí a šíření jiného názoru, než nám byl doposud povolen šířit – cosi jako pozitivní virus vzniklý pohnutím myslí a probouzejících se srdcí všech lidí.

Důkazem toho a dokonce i posláním a cílem, jsou například tyto "jiné stránky" a jim podobné. Takové dříve prostě neexistovaly a rozhodně neumožňovaly tak Obrazekrychle a efektivně šířit informace do všech koutů světa, který o ně stojí.

Spící síly uvědomění a šíření pozitivní energie a odmítání zla, se aktivují napříč celým světem a dnes není díky translačním technologiím problém, ani s jakýmkoliv světovým jazykem.

Lidé dostali od Systému do rukou různé hračky, aby se zaměstnali a neměli čas přemýšlet, ale co nikdo nečekal bylo to, že se zároveň s jejich pomocí začnou pomalu probouzet a rozhlížet kolem sebe. Povolené "hračky" jsme začali používat moudře a dáváme do nich (a tím i získáváme) daleko více, než se předpokládalo.

To, co lidé objevili, mnoho z nich překvapilo, pořádně šokovalo, u mnohých vyvolává další otázky a hledání, které se postupně mění ve zjištění a nakonec v přesvědčení, že je něco možná jinak, než původně vypadalo.

To samozřejmě není pro Systém žádoucí. Žádoucí je, aby každý článek Systému dokonale šlapal a na nic se neptal. Viz velice důležitý článek "Svoboda jako daň Systému za luxus" zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

 

 

Nikdo z panovníků nechce revoluci řízenou lidem, stejně jako nechce, aby jejObrazek jeho ovce samy a dokonce bez rozloučení opustily. Přišel by přeci o svou živnost – on je v zásadě moc nemusí, proto se jich straní, ale zároveň je k životu potřebuje.

Ovce mají dávat vlnu a mléko, a pokud se mezi nimi objeví vlk s jiným názorem a oni mu navíc začnou s hlubokým zájmem naslouchat, protože jejich vnitřní cit jim říká, že to může být Pravda, odstřihneme celý internet a související komunikace, ať nikdo nic neslyší a nevidí.

Zapomíná se však, že mluvit a naslouchat se dá i v naprosté tmě a tichu dokonce ještě lépe...

Pravda byla vždy předmětem vysokého utajování.

ObrazekVěřím, že je zde alegorie zcela transparentní a bezpečně cítíme, že tento proces se již nedá zastavit.

Lidé jsou již za dlouhá léta podrobování se Systému a jeho hodnotám přesyceni a upřímně hledají "jiný pohled na realitu".

Pokud tedy jednoho dne skutečně odpadne internet, ať již z důvodů lidského rozhodnutí či vyšší moci (viz článek "Solární bouře - varování NASA"  zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/solarni-boure---varovani-nasa-pro-2011-2013 ), bude se pokračovat osobně.

Možná trochu pomaleji, ale o to více to lidi podnítí k hledání a o to silněji bude toto uvědomování účinné, protože půjde formou setkání napřímo od srdce k srdci, které má tvořivou a čistou sílu nade všechny nastolené Systémy.   

 

Přeji všem božskou sílu, otevřené vnímání a mnoho pozitivní očistné energie, kterou na planetu Zemi přináší dnešní zatmění měsíce 26.6.2010, jež je jedním z dokonce tří pro teto úžasný rok probouzení. (pokračovat bude symbolické odmítnutí sil temna zatměním Slunce a následným odhalením do Nového světla - dne 11.7.2010)

Mnoho štěstí Aridan

 

_______________

Příloha - originál zprávy:   

http://www.theatlanticwire.com/opinions/view/opinion/Obamas-Internet-Kill-Switch-Good-Idea-or-Step-Too-Far-4046

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

už vidím ty zástupy

(Paia, 7. 9. 2010 21:12)

obyčejnejch českejch lidiček, co zavítaly na tenhle web, jak běžně sledujou cizojazyčný Fox News či Geek News...