Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak přitáhnout pozitivní energie

3. 6. 2010
Přejme druhým dobro, sami ho tím získáme
 

V několika předchozích článcích jsme se dozvěděli, že vše kolem nás, je různá forma energie o rozličných frekvencích manifestovaná do námi vnímané reality a že bezvadně funguje cosi, jako známý „zákon přitažlivosti“. ¨Velmi zjednodušeně to znamená, že to, co do světa kolem sebe v jakékoliv formě (slovo, myšlenka, čin) vyšleme či vysíláme, znásobené se k nám vrátí zpět.

Kosmos funguje zvláštním způsobem - pokud například nesnášíme svou práci, Obrazeknenávidíme lidi kolem sebe, jsme znechucení systémem a celým světem, vysíláme tím negativní vibrační vlny o nízké frekvenci. Začneme tím vědomě i podvědomě přijímat utvrzující zjištění, že to tak skutečně je, že to je vlastně mnohem horší a dostaví se u nás velmi negativní pocity vnitřní nespokojenosti.

Kosmické zákony tvoření a energií nám nikdy neřeknou - Aha, tobě se to nelíbí, tak  to dostaneš do života něco jiného a lepšího.  Naopak: Tobě se to nelíbí? Tak tumáš ještě jednou - a třeba zas něco jiného, ať to konečně pochopíš

V případě podlehnutí této hře, se konfliktní a často vyhrocené situace ve vztahu k druhým i k nejbližší rodině mohou vyostřovat a podobné zážitky se budou objevovat častěji, pocit zoufalství a bezmoci se tak může stále prohlubovat do těžkých a nekončících stavů pasivity, letargie a depresí, až nebude trvat dlouho a přistihneme se třeba se zbraní v ruce namířenou proti sobě nebo dokonce vůči druhým, na okraji propasti před skokem nebo s lanem v ruce na půdě či v hustém lese. (Doufám, že ne)

Pokud si toto vše dopředu důkladně promyslíme, uvědomíme si, že těžké chvíle je nutné přijmout jako jednu ze součástí naší reality v daném čase života – nic totiž netrvá věčně. Prožijeme je pak daleko snáze - nikoliv jako osoba, která je touto realitou hluboce zasažena, zmítána, sklíčena navenek a v hloubi uvnitř devastována, ale jako vědomá bytost, která je nad věcí, která se má z této reality něco nového naučit, která jí prožívá sice vědomě, ale bez samotného utrpení.

Projdeme těmito obdobími jako bytost, která má zažít novou zkušenost a která se má i z negativních událostí v zásadě radovat a brát je jako příležitost k samotnému dalšímu rozvoji. Věřte tomu, co zde píši, je to částečně i můj osobní příběh a nepřímý důvod založení těchto stránek pro vás.

 

Co se tím stane?   Úžasná věc  –  vnitřním přijetím své reality samovolně zahájíme (vědomě či nevědomky) vysílání pozitivních vibrací o mnohem vyšších frekvencích, protože se světem již nebojujeme jako dříve, ale stali jsme se jeho součástí (tzv. plyneme s proudem).

Pokud navíc – i když na tom sami nejsme nejlépe, ale vždy je na tom někdo jiný hůře – dokážeme vědomě vysílat stejnou Obrazekpozitivní energii do okolí, staneme se magnetem či otevřeným proudícím kanálem těchto energií, začneme soucítit s okolím, vnímat jej zcela jiným pohledem, souzníme se vším živým i neživým kolem, chápeme chování sebe sama a lépe odhadneme reakce druhých, čímž jim porozumíme mnohem lépe než doposud. 

Začneme jim vnitřně přát, ať pochopí a cítí tutéž volnost a krásu vnitřního přijetí a smíření se s realitou, ať jejich poznání dojde osvobození od jejich vnitřního utrpení, které jste vy sami v sobě již úspěšně vyřešili. Budeme tak přát či doslova žehnat druhým, jako vyjádření vděčnosti našemu vlastnímu pochopení.

Pak už stačí jen poslední věc – přát si to, co skutečně chceme a věřit tomu, že se naše očekávání uskuteční manifestací v naší budoucí realitě. Energie uvnitř i kolem nás jsme úspěšně rozproudili, stali jsme se přijímačem i vysílačem v jednom, jsme nyní proudícím energetickým kanálem „dobra, štěstí, pokory, spokojenosti, soucitu“, takže teď jen zbývá tvořivě jednat a s přibývajícím časem se posouvat k vytčenému cíli. 

Přitom ale musíme dát pozor na to, o čem přesně vnitřně přemýšlíme a rozhodně na nic nespěchat. Naše myšlenky jsou jako stádo divokých koní, mohou se vyplašit a bývají navíc hojně následovány smečkou hladových vlků v podobě obav z neúspěchu a naším karmicky získaným vnitřním strachem (o kterém většinou moc dobře víme, takže se dá léčit – viz.článek Odpusťte strachu a vzdejte se jej  na tomto odkazu).  

Pokud se nám podaří své tažné koně udržet na uzdě v pozitivním slova smyslu a nenecháme se stáhnout k pochybnostem a negativním myšlenkám, máme vyhráno.  Každý dělá chyby, takže pokud se nám napoprvé hned vše nepodaří nebo nás bude sužovat nějaká klíčová, životně důležitá negativní myšlenka, nehledejte hned chybu jinde, sledujte ji, ptejte se, co vám má říci a co máte nyní udělat jinak – jen se jí netrapte, nepřipusťte si ji příliš k sobě, tam, kde vás to bolí a hlavně se ničeho nebojte! Není totiž čeho, buď bude výsledek červený, modrý nebo kompromisně zelený, takže čeho se vlastně a proč bát?

Strach nám bere a sžírá strašlivé monžství tvořivé energie - to vědí i vládcové tohoto světa - viz článek na tomto odkazu a více do hloubky a doslova pod kůži jdeme v tomto odkazu.

Výborné duchovní cvičení je například symbolické sepsání všech negativních a nízkovibračních myšlenek na kus papíru a obřadně je odmítnout tím, že papír spálíme nebo odešleme po vodě. Naopak pokud vám to pomůže jako energetický stimulátor a dobíječ, Obrazeksepište si své konečné a pozitivní cíle do deníčku, na tvrdou kartičku, noste si je v peněžence nebo si je připíchněte před oči v práci a často se s budoucností ztotožňujte, ať ji na sebe snáze přitáhnete.

Dělám podobné bilancování již každoročně počátkem roku a vyhodnocuji rok předchozí. Svá slova mohu doložit manifestovanou skutečností. Je úžasné, jak přesně se sny plní – někdy dříve a překvapivě lehce, jindy nás to stojí více úsilí nebo času.

Sami vidíme, jak se prostředí, okolní podmínky a vše kolem nás rychle mění, jak poznáváme nové lidi, objevují se jiné myšlenky a názory. Občas jsme prostě nuceni opustit staré hodnoty, abychom tak získali šanci poznat hodnoty jiné, obvykle lepší – až se divíme, jak jsme tak mohli dříve žít. Vše je součástí naší plánované vnitřní očisty a postupného pochopení.

 

Jako malý příklad fungování zákona přitažlivosti a rezonance stejných vibrací uvedu přímo tento web. Pokud jste například tento článek dočetli až sem, máte k tomu asi nějaký důvod. Proto jsem velmi pozitivně potěšen a vždy mile překvapen zájmem čtenářů (tedy vás), který je dle slov odborníků, provozující jiné weby až nebývalý. Každý, kdo si sám někdy zkusil rozjíždět stránky úplně od nuly, dobře ví, že musí mít alespoň trochu čtenářsky zajímavý obsah a teprve pak může přijít přiměřený zájem čtenářů, obvykle se stejným zaměřením a tedy podobným energetickým nábojem - rezonancí.

Web startoval někdy koncem měsíce března 2010 – je to dnes zhruba tříměsíční Obrazekkojenec – a jsem vždy upřímně rád z návštěvy každé dobré a stejně vyladěné nové duše, která sem jednorázově či dokonce opakovaně zavítá. Je to pro mě povzbuzení a signál, že nám změny naší galaxie, události na planetě Zemi, ze které jsme všichni svým fyzickým tělem vzešli, a probíhající transformace lidského vědomí nejsou lhostejné.

Počet návštěv se z prvotní nuly nyní (začátek měsíce června) vyšvihl na dvouciferná denní čísla, která nyní směřují k číslu trojcifernému a mezi čtenáři jsou dokonce dle jejich vlastních slov ti, kteří s chutí přečetli článků většinu.

Všem těmto osobám (a dalším spojencům) děkuji za přízeň a přeji, ať jsou jim informace zde nabyté prospěchem a slouží dobré věci. Štěstí přeje připraveným a zákon přitažlivosti následně udělá své za nás všechny.
 

Mnoho štěstí Aridan

_______________________

Související odkazy:

Jak dosáhnout úspěchu a neminout cíl: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/jak-dosahnout-uspechu-a-pritom-neminout-cil.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/matka-zeme-se-probouzi--clovece-neboj-se-a-pomoz-ji-se-zrodem.html

Střezte svou mysl i své myšlenky: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/strezte-svou-mysl-i-sve-myslenky.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

....

(pavel, 23. 11. 2011 22:13)

Já sem se o to začal zajímat až od ted. Je mi 15 a tento web našla moje mamka a myslím že je skvělý vždycky si tak aspon 2x týdně něco přečtu protože mně to dost zajímá. A ještě jsem se chtěl zeptat jestli můžu kolik vám je let.

Probuzení

(Monica Malkova, 31. 10. 2011 15:21)

Tento web opravdu nemá chybu,člověk se až s podivem pozastavuje nad tím,jak je "slepý,spící". Ale co, vše je možné, vše se dá změnit,tak hurá dopředu :)

Monica

Re: Probuzení

(Aridan, 1. 11. 2011 9:18)

Monico,
díky za inspiraci - viz zde:

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/pro-opilce-je-nejhorsim-stavem....html

Aridan

Poďakovanie

(anna, 9. 10. 2011 13:04)

Skutočne super web, zaujímavé články...veľmi rada sem chodím :-) ....už mi to veľmi veľa krát pomohlo. ďakujem, zo srdca vám ďakujem :-)

PODĚKOVÁNÍ

(Nessi, 5. 10. 2011 15:21)

DĚKUJI Adriane,to jsou nejlepší stránky na kterých jsem byla,moc děkuji:-)

Dekuji

(Rosacanina, 15. 9. 2011 20:33)

Dekuji Aridane:)
Tobe,i vam vsem,kteri vite a jste pri vedomi:).

Poděkování

(Jan, 7. 9. 2011 10:58)

Také Aridane chci poděkovat za tvorbu těchto stránek , přečetl jsem tvrdou většinu a jakmile mám více času neváham a vždy sednu s Velkým zájmem a dobrými pocity čtu vše.Podvědomně skládám ulomky a den za dnem jsem si jistější , že jdu správnou cestou. Děkuji ještě jednou ale cítím že pravý čas na děkování ještě příjde!Jednoho rána se totiž hledači pravdy probudí a budou cítit a vědět že svět jak ho známe již není!Prosím pokračuj dál :)

otázky....

(Vlasta, 27. 7. 2011 16:53)

Děkuju,že jsi napsal to,co vím,myslím ,říkám,dělám,cítím....písmenka však nenaskládám za sebou tak hezky jako ty.Během čtení jsem byla dojatá a utvrzená,že jdu správnou cestou! Ráda ,,jiné stránky"

zodpovězené otázky

(Katka, 27. 5. 2011 23:28)

Aridane,
děkuji mockrát, díky tobě jsou moje celoživotní otázky zodpovězeny. Nic a nikdo mi nedokázal lépe odpovědět než ty a tvé úžasné stránky... díky tobě mám vnitřní klid a pohodu. Hltám každé tvé písmenko a jsem opravdu nadšená. Telka pro mě už nic neznamená a to jsem ani Babičku nečetla :)
Každému doporučuji... jen tak dál, těším se na nové články...
S pozdravem Katka

Re: zodpovězené otázky

(Aridan, 29. 5. 2011 20:23)

Milá Katko,
já děkuji za milá slova, která potěší - vše je ve skutečnosti mnohem snazší, než se zdá, protože problémy v zásadě neexistují - vznikají v nás samých a v našich myšlenkách...
Přeji mnoho odpovědí na cestě hledání a nalézání.
Aridan

podekovani

(Lenassi, 29. 5. 2011 18:26)

Ahoj, taky musim podekovat za skvele stranky :) Je tu od vseho neco a hlavne vse co me velmi zajima :))
Preji mnoho uspechu L.

Re: podekovani

(Aridan, 29. 5. 2011 20:19)

Poděkování je na mé straně - nic ze zde přístupných článků nedělám kvůli sobě - k čemu by mě to bylo ? :-)
Aridan

pravda

(Gabriela, 4. 4. 2011 21:47)

Ahoj Aridane,
tvé stránky jsem dostala od známé emailem - tedy spíš jeden odkaz o Japonsku.(Zvláštní - já ji dodala jistý cvik na duchovní i fyzický vývoj a jaksi se mi odměnou dostalo této stránky- funguje to..)a já si začala v zápětí číst celé Tvé stránky. Mohu konstatovat pouze to,že jsem jako v meditaci u nich strávila skoro 3 hodiny v kuse.Přesto že znám spoustu informací o kterých píšeš,a pro spoustu lidí ty méně pozitivní mohou skutečně být šokem, přesto jsou velmi pozitivně a uspodářaně a laskavě laděné, což se nedá říci o mnohých jiných stránkách na tyto témata.Buď jsou přemírou láskyplné anebo jde z nich cítit negace i když píšou i příznivé informace.
Myslím si ,že prožíváme velmi zajímavé časy a kdyby si všichni začali uvědomovat,že je to jakoby vše hra energií a povznesli se do vyšších vibrací, pochopili by vše...
... držím palce .. moc skvělé !!!
Gabriela

Re: pravda

(Aridan, 5. 4. 2011 19:08)

Milá Gabrielo,
moc díky za milá slova, vše je skutečně v pohybu a vše se děje jak má - inu "nic není náhoda" a je pro nás úžasné privilegium, že mlžeme být vědomě při tom.

přikládám jeden citát z dnešního dne, který se k tématu vyloženě hodí:

http://www.jinestranky.cz/clanky/citaty-autora/nejhorsi-je--kdyz-herci-zapominaji-na-publikum.html

Aridan

děkuji za žážitek

(Michal Kukla, 20. 1. 2011 4:35)

děkuji za informace pomáhající k vnitřímu poznaní... neni jednoduche nalezt takove informace v tak dobre formě

Re: děkuji za žážitek

(Aridan, 20. 1. 2011 19:24)

Potěšení je na mé straně - s radostí a nadějí...
Aridan

pro radost

(sveto-)lej, 11. 1. 2011 9:24)

Milý Aridane, děkuji ti za Tvou skvělou práci, člověk tu najde spoustu zajímavého i přínosného. Nevím zda se ti dostane "doruky" tento vzkaz s ohledem na vydání článku, snad ano:) Z celého srdce ti děkuji a přeji mnoho úspěchů, zdraví, štěstí a lásky :o) sv.

Re: pro radost

(Aridan, 11. 1. 2011 19:49)

Milý Sveto-)leji,
vše se dostává, kam má a moc děkuji za radost :-)
Aridan

To mi v životě chybělo

(Eva, 10. 1. 2011 20:06)

Děkuji za Vaše stránky,jste úžasný-čtu je jedním dechem,už ani na zprávy nekoukám-Vy jste ten správný zdroj informací a zdroj,kde můžu znovu načerpat chybějící energii.

děkuji

(Jirka, 15. 12. 2010 12:25)

Děkuji za tyto stránky vše nádherně a zdá se logicky vysvětluješ. Je mi tu velmi dobře.
Velký dík.