Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak přitáhnout pozitivní energie

3. 6. 2010
Přejme druhým dobro, sami ho tím získáme
 

V několika předchozích článcích jsme se dozvěděli, že vše kolem nás, je různá forma energie o rozličných frekvencích manifestovaná do námi vnímané reality a že bezvadně funguje cosi, jako známý „zákon přitažlivosti“. ¨Velmi zjednodušeně to znamená, že to, co do světa kolem sebe v jakékoliv formě (slovo, myšlenka, čin) vyšleme či vysíláme, znásobené se k nám vrátí zpět.

Kosmos funguje zvláštním způsobem - pokud například nesnášíme svou práci, Obrazeknenávidíme lidi kolem sebe, jsme znechucení systémem a celým světem, vysíláme tím negativní vibrační vlny o nízké frekvenci. Začneme tím vědomě i podvědomě přijímat utvrzující zjištění, že to tak skutečně je, že to je vlastně mnohem horší a dostaví se u nás velmi negativní pocity vnitřní nespokojenosti.

Kosmické zákony tvoření a energií nám nikdy neřeknou - Aha, tobě se to nelíbí, tak  to dostaneš do života něco jiného a lepšího.  Naopak: Tobě se to nelíbí? Tak tumáš ještě jednou - a třeba zas něco jiného, ať to konečně pochopíš

V případě podlehnutí této hře, se konfliktní a často vyhrocené situace ve vztahu k druhým i k nejbližší rodině mohou vyostřovat a podobné zážitky se budou objevovat častěji, pocit zoufalství a bezmoci se tak může stále prohlubovat do těžkých a nekončících stavů pasivity, letargie a depresí, až nebude trvat dlouho a přistihneme se třeba se zbraní v ruce namířenou proti sobě nebo dokonce vůči druhým, na okraji propasti před skokem nebo s lanem v ruce na půdě či v hustém lese. (Doufám, že ne)

Pokud si toto vše dopředu důkladně promyslíme, uvědomíme si, že těžké chvíle je nutné přijmout jako jednu ze součástí naší reality v daném čase života – nic totiž netrvá věčně. Prožijeme je pak daleko snáze - nikoliv jako osoba, která je touto realitou hluboce zasažena, zmítána, sklíčena navenek a v hloubi uvnitř devastována, ale jako vědomá bytost, která je nad věcí, která se má z této reality něco nového naučit, která jí prožívá sice vědomě, ale bez samotného utrpení.

Projdeme těmito obdobími jako bytost, která má zažít novou zkušenost a která se má i z negativních událostí v zásadě radovat a brát je jako příležitost k samotnému dalšímu rozvoji. Věřte tomu, co zde píši, je to částečně i můj osobní příběh a nepřímý důvod založení těchto stránek pro vás.

 

Co se tím stane?   Úžasná věc  –  vnitřním přijetím své reality samovolně zahájíme (vědomě či nevědomky) vysílání pozitivních vibrací o mnohem vyšších frekvencích, protože se světem již nebojujeme jako dříve, ale stali jsme se jeho součástí (tzv. plyneme s proudem).

Pokud navíc – i když na tom sami nejsme nejlépe, ale vždy je na tom někdo jiný hůře – dokážeme vědomě vysílat stejnou Obrazekpozitivní energii do okolí, staneme se magnetem či otevřeným proudícím kanálem těchto energií, začneme soucítit s okolím, vnímat jej zcela jiným pohledem, souzníme se vším živým i neživým kolem, chápeme chování sebe sama a lépe odhadneme reakce druhých, čímž jim porozumíme mnohem lépe než doposud. 

Začneme jim vnitřně přát, ať pochopí a cítí tutéž volnost a krásu vnitřního přijetí a smíření se s realitou, ať jejich poznání dojde osvobození od jejich vnitřního utrpení, které jste vy sami v sobě již úspěšně vyřešili. Budeme tak přát či doslova žehnat druhým, jako vyjádření vděčnosti našemu vlastnímu pochopení.

Pak už stačí jen poslední věc – přát si to, co skutečně chceme a věřit tomu, že se naše očekávání uskuteční manifestací v naší budoucí realitě. Energie uvnitř i kolem nás jsme úspěšně rozproudili, stali jsme se přijímačem i vysílačem v jednom, jsme nyní proudícím energetickým kanálem „dobra, štěstí, pokory, spokojenosti, soucitu“, takže teď jen zbývá tvořivě jednat a s přibývajícím časem se posouvat k vytčenému cíli. 

Přitom ale musíme dát pozor na to, o čem přesně vnitřně přemýšlíme a rozhodně na nic nespěchat. Naše myšlenky jsou jako stádo divokých koní, mohou se vyplašit a bývají navíc hojně následovány smečkou hladových vlků v podobě obav z neúspěchu a naším karmicky získaným vnitřním strachem (o kterém většinou moc dobře víme, takže se dá léčit – viz.článek Odpusťte strachu a vzdejte se jej  na tomto odkazu).  

Pokud se nám podaří své tažné koně udržet na uzdě v pozitivním slova smyslu a nenecháme se stáhnout k pochybnostem a negativním myšlenkám, máme vyhráno.  Každý dělá chyby, takže pokud se nám napoprvé hned vše nepodaří nebo nás bude sužovat nějaká klíčová, životně důležitá negativní myšlenka, nehledejte hned chybu jinde, sledujte ji, ptejte se, co vám má říci a co máte nyní udělat jinak – jen se jí netrapte, nepřipusťte si ji příliš k sobě, tam, kde vás to bolí a hlavně se ničeho nebojte! Není totiž čeho, buď bude výsledek červený, modrý nebo kompromisně zelený, takže čeho se vlastně a proč bát?

Strach nám bere a sžírá strašlivé monžství tvořivé energie - to vědí i vládcové tohoto světa - viz článek na tomto odkazu a více do hloubky a doslova pod kůži jdeme v tomto odkazu.

Výborné duchovní cvičení je například symbolické sepsání všech negativních a nízkovibračních myšlenek na kus papíru a obřadně je odmítnout tím, že papír spálíme nebo odešleme po vodě. Naopak pokud vám to pomůže jako energetický stimulátor a dobíječ, Obrazeksepište si své konečné a pozitivní cíle do deníčku, na tvrdou kartičku, noste si je v peněžence nebo si je připíchněte před oči v práci a často se s budoucností ztotožňujte, ať ji na sebe snáze přitáhnete.

Dělám podobné bilancování již každoročně počátkem roku a vyhodnocuji rok předchozí. Svá slova mohu doložit manifestovanou skutečností. Je úžasné, jak přesně se sny plní – někdy dříve a překvapivě lehce, jindy nás to stojí více úsilí nebo času.

Sami vidíme, jak se prostředí, okolní podmínky a vše kolem nás rychle mění, jak poznáváme nové lidi, objevují se jiné myšlenky a názory. Občas jsme prostě nuceni opustit staré hodnoty, abychom tak získali šanci poznat hodnoty jiné, obvykle lepší – až se divíme, jak jsme tak mohli dříve žít. Vše je součástí naší plánované vnitřní očisty a postupného pochopení.

 

Jako malý příklad fungování zákona přitažlivosti a rezonance stejných vibrací uvedu přímo tento web. Pokud jste například tento článek dočetli až sem, máte k tomu asi nějaký důvod. Proto jsem velmi pozitivně potěšen a vždy mile překvapen zájmem čtenářů (tedy vás), který je dle slov odborníků, provozující jiné weby až nebývalý. Každý, kdo si sám někdy zkusil rozjíždět stránky úplně od nuly, dobře ví, že musí mít alespoň trochu čtenářsky zajímavý obsah a teprve pak může přijít přiměřený zájem čtenářů, obvykle se stejným zaměřením a tedy podobným energetickým nábojem - rezonancí.

Web startoval někdy koncem měsíce března 2010 – je to dnes zhruba tříměsíční Obrazekkojenec – a jsem vždy upřímně rád z návštěvy každé dobré a stejně vyladěné nové duše, která sem jednorázově či dokonce opakovaně zavítá. Je to pro mě povzbuzení a signál, že nám změny naší galaxie, události na planetě Zemi, ze které jsme všichni svým fyzickým tělem vzešli, a probíhající transformace lidského vědomí nejsou lhostejné.

Počet návštěv se z prvotní nuly nyní (začátek měsíce června) vyšvihl na dvouciferná denní čísla, která nyní směřují k číslu trojcifernému a mezi čtenáři jsou dokonce dle jejich vlastních slov ti, kteří s chutí přečetli článků většinu.

Všem těmto osobám (a dalším spojencům) děkuji za přízeň a přeji, ať jsou jim informace zde nabyté prospěchem a slouží dobré věci. Štěstí přeje připraveným a zákon přitažlivosti následně udělá své za nás všechny.
 

Mnoho štěstí Aridan

_______________________

Související odkazy:

Jak dosáhnout úspěchu a neminout cíl: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/jak-dosahnout-uspechu-a-pritom-neminout-cil.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/matka-zeme-se-probouzi--clovece-neboj-se-a-pomoz-ji-se-zrodem.html

Střezte svou mysl i své myšlenky: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/strezte-svou-mysl-i-sve-myslenky.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

re: Pěkné

(Aridan, 5. 8. 2010 19:09)

Milý Fando,
díky za komentář i doporučení stránek dalším čtenářům.
Zároveň jsem rád, žes mi připoměl, že žijeme v reálném a hmotném Světě, který si tvrdě žádá své. Ani ne tak on sám, jako Ti, kteří jej řídí :-)
Prozatím se však podobná věc jako zpoplatnění přístupu neplánuje, určité věci mají dle mého názoru lidé právo vědět zcela zdarma.
Jestli je informace samotné vnitřně obohatí a do života inspirují nebo jejich čtením ztratili čas, ponechám na volbě čtenářů samotných.
Aridan

Pěkné

(Fanda, 5. 8. 2010 13:18)

Ahoj Aridane, ty to stránky jsou opravdu moc pěkné.
Já je objevil náhodou a myslel jsem si že fungují spoustu let a ty to máš chvilku.
Je tady spoustu informací a stal jsem se pravidelným čtenářem.Aridane rád doporučím tvé stránky mím kamarádům.
Ty to stránky jsou zdarma,prosím ať zůstanou Fanda.

re: Obdivuhodné

(Aridan, 4. 8. 2010 20:08)

Dobrý večer Rataji,
děkuji za milou reflexi.
Možná Vás to překvapí, ale skutečně se jedná o dílo jediného člověka, který možná vnímá věci trošku jinak a chce ovlivnit či přemoci svou klidnou silou celého Goliáše... :-)
Vše záleží na nás samotných a našem přístupu k tomu, čemu říkáme "náš život". Můžeme jej "Prožít" nebo jen "prožít". Je v tom obrovský rozdíl a děkuji všem, kteří toto cítí stejně jako já. Změna našeho uvědomění se děje každým řádkem, který přečteme a co v nás samotých jeho obsah aktivuje. Nic není náhoda a každý z nás je důležitý, jde totiž skutečně o nás samé...

Mnoho štěstí Aridan

Obdivuhodné

(rataj, 4. 8. 2010 18:52)

Dostal jsem se k tomuto webu předevčírem a již jsem přečetl řadu článků, velmi poutavě a hezky česky napsaných a s přiléhavými ilustračními obrázky a odkazy.Pokud to vytváříte sám, nebo s mála pomocníky, je obdivuhodné kvantum Vaší dosavadní práce za tak krátký čas.Náš svět dnes není v příliš příznivé situaci, ale dobrých lidí je stále většina a tedy existuje velká naděje, že se pozitivním silám podaří zatím neblahý vývoj zvrátit, a naše Země se pro všechny stane důstojným, bezpečným domovem.Přeji hodně štěstí a tvůrčí síly!

re: přínosné stránky

(Aridan, 23. 7. 2010 12:30)

Milá Blanko,
děkuji za pozitivní komentář.
Stránky jsou psány pro všechny, kteří stojí o "jiný pohled" na Svět a vše kolem nás, i když se Svět může na první pohled zdát všelijaký. Pokud pomáhají a čtenáře inspirují k dalšímu hledání, nejsou zde zbytečně a plní svou úlohu :-)
Aridan

přínosné stránky

(Blanka, 23. 7. 2010 7:38)

Aridane, čtu všechno, všechno mě zajímá, děkuji za Tvé stránky. Jsou zpracovány velmi čtivou formou, pochopitelnou. Přeji Ti mnoho štěstí a sluníčko v srdci. :-)

re: Úžasné stránky

(Aridan, 1. 7. 2010 0:24)

Milý Lukáši,
a to jsme teprve začali a máme za sebou tři měsíce :-)
Přeji Ti mnoho štěstí a radosti z tohoto krásného postupu a probouzení se - v tom pozitivním slova smyslu. Je to skutečně, jako bychom začali cítit jakýsi nový život ze tmy do čistého Světla. Děkuji všem, kteří vnímají tyto stránky jako otevřenou pomoc.
Aridan

Úžasné stránky

(Lukas, 30. 6. 2010 21:15)

Ahoj Aridan,
chtěl bych ti poděkovat za to , že jsi vytvořil tyto stránky. Přinesly mi velkou inspiraci do života a zároveň mě přimněli zamyslet se nad mnou samotným a tím co se okolo nás děje a nechápu jak jsem celou tu dobu mohl všechny tyto věci přehlížet . Přirovnal bych to k navrácení zraku slepci .
Přeji monoho úspěchu a těším se na další zajímavé články .

Lukas

re: silná rezonancia

(Aridan, 25. 6. 2010 10:11)

Milá Renato,
díky za pozitivní ohlas a bude mi samozřejmě největším potěšením, pokud informace uvedené na těchto stránkách pomohou co nejvíce hledajícím lidem.
Byl to totiž jeden z hlavních důvodů jejich vzniku, protože každá dobrá, v tichu čekající duše, má pravo být šťastná a žít hodnotný život ve Světle, které nám je odpíráno...
Aridan

silná rezonancia

(renata, 25. 6. 2010 9:21)

Milý/á Aridan,
veľmi rezonujem s tvojim vnímaním, som šťastná, že si tieto stránky vytvoril/a a dovolila som si ich odporúčať mojim známym a priateľom, ktorým ja neviem toto vnímanie sprostredkovať.
Pozdravujem a podporujem
Renata

re: dík

(Aridan to Petr, 23. 6. 2010 12:30)

Milý Petře,
děkuji za pozitivní reakci a říkáš to naprosto správně:
Nemyslet, ale přemýšlet.
viz sekce Citáty z 19.6.2010
Aridan

dík

(petr, 23. 6. 2010 10:41)

máš to opravdu pěkné tak hezky pokračuj at je o čem přemýšlet pěkny den petr