Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak přitáhnout pozitivní energie

3. 6. 2010
Přejme druhým dobro, sami ho tím získáme
 

V několika předchozích článcích jsme se dozvěděli, že vše kolem nás, je různá forma energie o rozličných frekvencích manifestovaná do námi vnímané reality a že bezvadně funguje cosi, jako známý „zákon přitažlivosti“. ¨Velmi zjednodušeně to znamená, že to, co do světa kolem sebe v jakékoliv formě (slovo, myšlenka, čin) vyšleme či vysíláme, znásobené se k nám vrátí zpět.

Kosmos funguje zvláštním způsobem - pokud například nesnášíme svou práci, Obrazeknenávidíme lidi kolem sebe, jsme znechucení systémem a celým světem, vysíláme tím negativní vibrační vlny o nízké frekvenci. Začneme tím vědomě i podvědomě přijímat utvrzující zjištění, že to tak skutečně je, že to je vlastně mnohem horší a dostaví se u nás velmi negativní pocity vnitřní nespokojenosti.

Kosmické zákony tvoření a energií nám nikdy neřeknou - Aha, tobě se to nelíbí, tak  to dostaneš do života něco jiného a lepšího.  Naopak: Tobě se to nelíbí? Tak tumáš ještě jednou - a třeba zas něco jiného, ať to konečně pochopíš

V případě podlehnutí této hře, se konfliktní a často vyhrocené situace ve vztahu k druhým i k nejbližší rodině mohou vyostřovat a podobné zážitky se budou objevovat častěji, pocit zoufalství a bezmoci se tak může stále prohlubovat do těžkých a nekončících stavů pasivity, letargie a depresí, až nebude trvat dlouho a přistihneme se třeba se zbraní v ruce namířenou proti sobě nebo dokonce vůči druhým, na okraji propasti před skokem nebo s lanem v ruce na půdě či v hustém lese. (Doufám, že ne)

Pokud si toto vše dopředu důkladně promyslíme, uvědomíme si, že těžké chvíle je nutné přijmout jako jednu ze součástí naší reality v daném čase života – nic totiž netrvá věčně. Prožijeme je pak daleko snáze - nikoliv jako osoba, která je touto realitou hluboce zasažena, zmítána, sklíčena navenek a v hloubi uvnitř devastována, ale jako vědomá bytost, která je nad věcí, která se má z této reality něco nového naučit, která jí prožívá sice vědomě, ale bez samotného utrpení.

Projdeme těmito obdobími jako bytost, která má zažít novou zkušenost a která se má i z negativních událostí v zásadě radovat a brát je jako příležitost k samotnému dalšímu rozvoji. Věřte tomu, co zde píši, je to částečně i můj osobní příběh a nepřímý důvod založení těchto stránek pro vás.

 

Co se tím stane?   Úžasná věc  –  vnitřním přijetím své reality samovolně zahájíme (vědomě či nevědomky) vysílání pozitivních vibrací o mnohem vyšších frekvencích, protože se světem již nebojujeme jako dříve, ale stali jsme se jeho součástí (tzv. plyneme s proudem).

Pokud navíc – i když na tom sami nejsme nejlépe, ale vždy je na tom někdo jiný hůře – dokážeme vědomě vysílat stejnou Obrazekpozitivní energii do okolí, staneme se magnetem či otevřeným proudícím kanálem těchto energií, začneme soucítit s okolím, vnímat jej zcela jiným pohledem, souzníme se vším živým i neživým kolem, chápeme chování sebe sama a lépe odhadneme reakce druhých, čímž jim porozumíme mnohem lépe než doposud. 

Začneme jim vnitřně přát, ať pochopí a cítí tutéž volnost a krásu vnitřního přijetí a smíření se s realitou, ať jejich poznání dojde osvobození od jejich vnitřního utrpení, které jste vy sami v sobě již úspěšně vyřešili. Budeme tak přát či doslova žehnat druhým, jako vyjádření vděčnosti našemu vlastnímu pochopení.

Pak už stačí jen poslední věc – přát si to, co skutečně chceme a věřit tomu, že se naše očekávání uskuteční manifestací v naší budoucí realitě. Energie uvnitř i kolem nás jsme úspěšně rozproudili, stali jsme se přijímačem i vysílačem v jednom, jsme nyní proudícím energetickým kanálem „dobra, štěstí, pokory, spokojenosti, soucitu“, takže teď jen zbývá tvořivě jednat a s přibývajícím časem se posouvat k vytčenému cíli. 

Přitom ale musíme dát pozor na to, o čem přesně vnitřně přemýšlíme a rozhodně na nic nespěchat. Naše myšlenky jsou jako stádo divokých koní, mohou se vyplašit a bývají navíc hojně následovány smečkou hladových vlků v podobě obav z neúspěchu a naším karmicky získaným vnitřním strachem (o kterém většinou moc dobře víme, takže se dá léčit – viz.článek Odpusťte strachu a vzdejte se jej  na tomto odkazu).  

Pokud se nám podaří své tažné koně udržet na uzdě v pozitivním slova smyslu a nenecháme se stáhnout k pochybnostem a negativním myšlenkám, máme vyhráno.  Každý dělá chyby, takže pokud se nám napoprvé hned vše nepodaří nebo nás bude sužovat nějaká klíčová, životně důležitá negativní myšlenka, nehledejte hned chybu jinde, sledujte ji, ptejte se, co vám má říci a co máte nyní udělat jinak – jen se jí netrapte, nepřipusťte si ji příliš k sobě, tam, kde vás to bolí a hlavně se ničeho nebojte! Není totiž čeho, buď bude výsledek červený, modrý nebo kompromisně zelený, takže čeho se vlastně a proč bát?

Strach nám bere a sžírá strašlivé monžství tvořivé energie - to vědí i vládcové tohoto světa - viz článek na tomto odkazu a více do hloubky a doslova pod kůži jdeme v tomto odkazu.

Výborné duchovní cvičení je například symbolické sepsání všech negativních a nízkovibračních myšlenek na kus papíru a obřadně je odmítnout tím, že papír spálíme nebo odešleme po vodě. Naopak pokud vám to pomůže jako energetický stimulátor a dobíječ, Obrazeksepište si své konečné a pozitivní cíle do deníčku, na tvrdou kartičku, noste si je v peněžence nebo si je připíchněte před oči v práci a často se s budoucností ztotožňujte, ať ji na sebe snáze přitáhnete.

Dělám podobné bilancování již každoročně počátkem roku a vyhodnocuji rok předchozí. Svá slova mohu doložit manifestovanou skutečností. Je úžasné, jak přesně se sny plní – někdy dříve a překvapivě lehce, jindy nás to stojí více úsilí nebo času.

Sami vidíme, jak se prostředí, okolní podmínky a vše kolem nás rychle mění, jak poznáváme nové lidi, objevují se jiné myšlenky a názory. Občas jsme prostě nuceni opustit staré hodnoty, abychom tak získali šanci poznat hodnoty jiné, obvykle lepší – až se divíme, jak jsme tak mohli dříve žít. Vše je součástí naší plánované vnitřní očisty a postupného pochopení.

 

Jako malý příklad fungování zákona přitažlivosti a rezonance stejných vibrací uvedu přímo tento web. Pokud jste například tento článek dočetli až sem, máte k tomu asi nějaký důvod. Proto jsem velmi pozitivně potěšen a vždy mile překvapen zájmem čtenářů (tedy vás), který je dle slov odborníků, provozující jiné weby až nebývalý. Každý, kdo si sám někdy zkusil rozjíždět stránky úplně od nuly, dobře ví, že musí mít alespoň trochu čtenářsky zajímavý obsah a teprve pak může přijít přiměřený zájem čtenářů, obvykle se stejným zaměřením a tedy podobným energetickým nábojem - rezonancí.

Web startoval někdy koncem měsíce března 2010 – je to dnes zhruba tříměsíční Obrazekkojenec – a jsem vždy upřímně rád z návštěvy každé dobré a stejně vyladěné nové duše, která sem jednorázově či dokonce opakovaně zavítá. Je to pro mě povzbuzení a signál, že nám změny naší galaxie, události na planetě Zemi, ze které jsme všichni svým fyzickým tělem vzešli, a probíhající transformace lidského vědomí nejsou lhostejné.

Počet návštěv se z prvotní nuly nyní (začátek měsíce června) vyšvihl na dvouciferná denní čísla, která nyní směřují k číslu trojcifernému a mezi čtenáři jsou dokonce dle jejich vlastních slov ti, kteří s chutí přečetli článků většinu.

Všem těmto osobám (a dalším spojencům) děkuji za přízeň a přeji, ať jsou jim informace zde nabyté prospěchem a slouží dobré věci. Štěstí přeje připraveným a zákon přitažlivosti následně udělá své za nás všechny.
 

Mnoho štěstí Aridan

_______________________

Související odkazy:

Jak dosáhnout úspěchu a neminout cíl: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/jak-dosahnout-uspechu-a-pritom-neminout-cil.html

http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/matka-zeme-se-probouzi--clovece-neboj-se-a-pomoz-ji-se-zrodem.html

Střezte svou mysl i své myšlenky: http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/strezte-svou-mysl-i-sve-myslenky.html

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: děkuji

(Aridan, 16. 12. 2010 20:34)

Já děkuji za milá slova, kdykoliv se vraťte :-)
Aridan

strachy

(Vašek, 16. 12. 2010 6:58)

Ahojky Adriane, mám dotaz nebo prosbu. Řeším vnitřní stres a chtěl jsem se něco dočíst na tvých stránkách- odkaz na stránku hlásí chybu. Mohl bys tu stránku vrátit?
/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_

Re: strachy

(Aridan, 16. 12. 2010 20:33)

Dobrý večer,
děkuji za upozornění - provider přeindexoval odkazy a kapku to zlobí - každopádně odkaz existuje a lze jej dohledat přímo dle jeho názvu.
Odkazy v tomto článku opět projdu a budou plně funkční.
Krásný večer a díky Aridan

strachy

(Vašek, 16. 12. 2010 6:56)

Ahojky Adriane, mám dotaz nebo prosbu. Řeším vnitřní stres a chtěl jsem se něco dočíst na tvých stránkách- odkaz na stránku hlásí chybu. Mohl bys tu stránku vrátit?
/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/odpustte-strachu-a-vzdejte-se-jej-_

Perfektní

(Pavel, 24. 9. 2010 9:40)

Dobrý den Aridane,

stránky jsou vynikající, ztotožnuji se zde s Vámi v mnoha ohledech a názorech, jsem velice rád, že jsou k dispozici široké veřejnosti, protože při svém volném čase mi dodávají mnoho energie :)) s pozdravem Pavel

re: Poděkování

(Aridan, 16. 9. 2010 18:48)

Milá Gábino,
další náhoda, za kterou děkuji Vám i Prozřetelnosti :-)
Dnes již bezpečně vím, že NIC není náhoda a den ode dne se v tomto poznání pouze utvrzuji :-)
Aridan

Poděkování

(Gabriela, 16. 9. 2010 17:48)

Ahoj Aridane,
musím reagovat také na příjemné a zajímavé stránky,na
které jsem náhodou narazila v pondělí a od té doby čtu
a čtu a mnohdy se přistihnu,jak kývám hlavou nebo se usmívám. Funguje to a to je přesně důvod,proč vlastně všechny ty "věci" a "situace" jsou.
Můj velký dík!
Gábina

re: (pistos1) + (Andromedal)

(Aridan, 1. 9. 2010 19:50)

... někdy je skutečně obtížné nalézt vhodná slova díků, která by dokázala reagovat na krásné a milé příspěvky, které se objevují.
Věřím, že pokračování dalších článků, může být tou nejlepší odpovědí všem, kteří jdeme společnou cestou.
S díky Aridan

ahoj Adrian

(pistos1, 1. 9. 2010 14:28)

Tento web je super a aj to ze su zaroven v kazdom clanku odkazy na ine clanky.Clovek si doplni mnoho informacii a dostane kopec odpovedi na nezodpovedane otazky.Niet pochyb ze sa velka zmena blizi a stary system upada.
Musime spojit svoju vysokofrekvencnu energiu a pomoct "neprebudenym" a matke Gaie dosiahnut dlhoocakavaneho vystupu do vyssich sfer.
S laskou v srdci

Skvělé stránky

(andromedal, 31. 8. 2010 23:31)

Milý Aridane
Na Vaše stránky jsem narazila minulý týden a od té doby jsem Vašim denním návštěvníkem.S většinou toho,co zde pišete jsem plně obeznámena a mohu potvrdit,že řada věcí jako síla tvurčí myšlenky či zákony karmy plně funguji.Jednoduše řečeno Jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá.Sama se věnuji duchovnímu rozvoji již řadu let jako numerolog,astrolog a nyní také jako life coach.Přesto mi dovolte vyjádřit obdiv a podporu tomu,co děláte.Skutečně klobouk dolů.Běžně nepřispívám do internetových diskusí,ale ve Vašem případě si nemohu pomoci.
Přeji Vám Vše dobré.
andromedal

re: Vyjádření podpory

(Aridan, 27. 8. 2010 21:47)

Milý Petře,

díky za milá slova, absolutně souhlasím, že máme každý na čem pracovat a proto hledáme, ptáme se, učíme, rozvíjíme a pomáháme jeden druhému.

K tomu nám skutečně slouží především použitá slova, která dávají vzniknout obsahu a myšlenky, které se z obsahu formují - i když o rozdílném pochopení jejich významu se přesvědčujeme denně :-)
například zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/komunikace-jako-problem-v-porozumeni

Další důležité články o našich myšlenkách zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/strezte-svou-mysl-i-sve-myslenky

a o síle slova a myšlenky zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/energie-slova-a-myslenky-

Ještě jednou díky
Aridan

Vyjádření podpory

(Petr , 27. 8. 2010 17:12)

Díky za tvůj web /ikdyž skoro vše tu je jsou už pro mne známé údaje, je fajn, že se o tom dále hovoří..
A zvlášť že je na téhle straně taky něco co je potěšující**
a taky nástin že je potřeba začít u sebe..
Já dělám "komunikaci se sebou", vím že to je úplnej základ, a to, jak nahlížíme a komentujeme si co se děje kolem, to pak určuje náš směr. To je magie slova.. pozor tedy, slova mají opravdu svou váhu, plus obaleno pocity - to jsme vlastně u "Secretu", jak se na to ptala Michaela. Jenže ta materializace moc nefunguje z pozice Já/ega/, ale z pozice napojení na Vyšší já/Duše.. tak o důvod víc pro zvyšování vibrací a napojování ...uff, není to zas tak snadný, ale stojí to za úsilí* Petr

tajomstvo

(Michaela, 23. 8. 2010 15:00)

Dakujem velmi pekne za nazor.

re: paráda

(Aridan, 21. 8. 2010 21:46)

Milý Honzo,
děkuji za povzbuzení a přeji mnoho sil do dalšího hledání. Pro zasílání odkazů mailem doporučuji použít registraci - viz nabídka MENU.
Aridan

re: tajomstvo

(Aridan, 21. 8. 2010 21:44)

Milá Michaelo,
můj osobní názor na celou tuto problematiku se vyvíjí a doplňuje o další poznávání.
Pokud mluvíme o například Největším tajemství - the Biggest Secret, bude najspíše hovořit dost podobně, jako obsah článku uvedený výše.
Satanizmem bych se to bál označit, neboť Satana určitě neuznávám - už jen energie slova je pro mne velmi rušivá, možná za částečnou variantuu pošetilého šamanismus, ale na názvech nesejde.
Důležité je vědět, že toto je teprve počátek, protože pokud vše děláme na 120% :-), výsledky se dostaví zcela automaticky samy a programování budoucnnosti není dále vlastně ani nutné. Děláme prostě to, proč jsme byli stvořeni, to co druhým pomáhá, nás samé dělá šťastné, obohacuje a naplňuje, a rozhodně nikoho nenutí, neovlivňuje, pouze poukazuje možnou cestu a řešení. Kdo po ní chce kráčet, prosím, kdo ne, jistě si najde jinou - proo něj vhodnější.
Mnoho štěstí všem a díky
Aridan

Paráda

(Honza, 19. 8. 2010 12:01)

Ahoj, díky parádnímu obsahu těchto stránek si získal dalšího pravidelného čtenáře. Našel jsem zde přesně ty informace, které jsem hledal, a dokonce v požehnaném množství. Díky za ně =)

tajomstvo

(Michaela , 19. 8. 2010 9:13)

Ahoj Adrian, zaujimal by ma tvoj nazor na knihu a dokument The Secret.Co z toho je pravda a nedavno som citala clanok ze je to cisty satanizmus? Dakujem

Podakovanie

(muska jenom zlata :O), 9. 8. 2010 22:36)

Vdaka za vludne a pozitivne ladene slova...

oprava

(Dagmar, 7. 8. 2010 15:51)

živým a neživým :D ty vibrace ale někdy dělají divy,že se budu vracet do školy

Souznění se vším živím a neživím.....

(Dagmar, 7. 8. 2010 15:48)

Každý den zde nacházím slova,která mně vnitřně zasahují a mám radost,že existují lidé,kteří mají poznání o transformaci své osobnosti.Je to vše pravda,co je tu uvedeno.Má to logiku,zdroje které se dají vyhledat a hlavně odsud jdou slova ze srdce a žádné nesmysly. Tato stránka splňuje poslání o snaze pomoci druhým v poznání.A ZA TO DĚKUJI