Jdi na obsah Jdi na menu
 


Elektrické znečištění jako naše pomalá smrt

23. 7. 2010

Kdo a jak nás pomalu zabíjí?

 

Asi by nemělo žádný smysl popírat, že každá živá bytost (i z našeho pohledu neživá) má kolem sebe jakési ochranné energetické pole, které kolem sebe vytváří. Člověk má nejen vlastní bio-pole, ale rovněž magnetické a elektrické pole (aura). Kromě toho, že se skládá ze 70% z vody, mozek dokonce z 86%, je to právě ona životní energie a její silové pole, které z nás dělá to, čím se manifestujeme navenek, jako bytost a živá entita.

V technicky vyspělých státech každoročně umírají 3% lidí, z důvodů vlivů silného elektrického znečištění prostředí a přes 50% populace je v těchto zemích citlivá na elektromagnetické změny jednotlivých polí.

 

 

Jak se to na nás projevuje?Obrazek

Slabost, apatie či naopak nenadálá agrese a prchlivost, časté bolesti hlavy, změny nálad, podrážděnost, halucinace, hlasy v hlavě, blouznění, zničenost, přetaženost, srdeční slabost či arytmie, infarkt, frustrace, tupost, ztráty paměti, poruchy imunitního systému, vnitřní neklid, nejistota a obecná nervozita - a to podtruhuji: ze zcela „neznámých“ důvodů.

 

Našli jste některý ze syndromů u sebe samých? Pak jste nejspíše citliví na silnější elektro-magnetická pole a jejich změny.

Z medií se stále dozvídáme o probíhajícím globálním oteplování, ale už se nic Obrazeknedozvíme o takzvané „špinavé elektřině“ resp. znečištění našeho prostředí užívanými elektrickými zařízeními. O změnách nejen na Zemi, ale v celém kosmu nalezneme informace zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/oteplovani-planety-zeme-nebo-cele-galaxie_

Elektrická pole a radiace zařízení kolem nás samých, je bohužel rok od roku stále silnější, stále více vysílacích kanálů a stanic se objevuje ve spotřební nabídce a velké telekomunikační věže nám rostou, doslova jako houby po dešti. Přímý dopad na nás, je oslabení našeho již tak slabého a narušeného imunitního systému a psychické problémy uvedené výše.

 

Veškerá zařízení jako mobilní telefony, mikrovlnné trouby, LCD televizory, bezdrátová propojení, PC stanice+monitory i zesilovače TV signálu + další transmitery, patří mezi nejsilnější znečišťovatele našeho prostředí elektrickým „smogem“.  Ačkoliv těmto zařízením nemůžeme upřít jejich pozitivní funkce spojení s vnějším světem, právě oni nás tiše a spolehlivě zabíjejí. Obrazek

Mnoho z těchto věcí není veřejnosti příliš známých (výrobci se s nimi určitě nepochlubí), jinak by lidé prozřeli a přestali by podobné věci v takovém měřítku masově nakupovat a do svých domovů dobrovolně instalovat. Často se setkávám s lidmi, kteří doma nemají ani televizi nebo jí užívají minimálně – prostě podvědomě cítí, že „NE“, což je dobře. Výrobci jsou si všech negativních vlivů těchto zařízení velmi dobře vědomi a testy, které probíhaly například v Rusku v blízkosti silných vysílačů, mluví naprosto jasně...

 

 

Co to je „zvláštní napětí“?

Každý elektrický systém má určité úniky napětí či proudu (bludné proudy či magnetická pole), ke kterým dochází nad i pod zemí, ve vodním a vlhkém prostředí či přes indukované proudy vlivem rozvodných sítí vysokého i nízkého napětí. Protože jsme „Modrá planeta“, máme všude kolem nás určitou vlhkost, která se chová jako přírodní elektrolyt.

Nejen tam začíná vliv a efekt na vše ostatní. Všechny kabely a dráty vysokého či nízkého napětí indukují průtokem proudu magnetická pole, někdy je možné formou výbojů dokonce napětí v drátech vnímat pouhým sluchem jako bzučení či praskání. Citlivější lidé mohou dokonce cítit změny atmosféry – ozón, jako jeho závany před běžnou bouří.

Náš svět a prostředí v něm, je stále hustěji okupován znečišťujícími elektro vlivy a postupně se zahlcujeme moderní (bezdrátovou) elektronikou, čímž se stáváme slabšími a zranitelnějšími. Více o obrovských energiích v naší atmosféře zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/srazky_-zemetreseni-i-nalada-na-prani---technologie-haarp

Lidé si bohužel nejsou tohoto faktu zcela dobře vědomi a nevědí, že naše konzumní společnost, nás tím záměrně zasypává. Výrobní společnosti toObrazek naopak moc dobře vědí, bylo jim to demonstrováno mnoha experimenty již před desítkami let a přesto se během posledních 30-40 let naše poměry ve využití elektroniky změnily přímo děsivě.

Protože vše souvisí se vším a finance je potřeba řádně protáčet, aby stát, farmaceutické koncerny i automobilky návazně s naftovým a energetickým průmyslem měly co dělat, je tento rozvoj technologií samozřejmě Systémem spotřeby silně podporován. Více detailů o fungování Systému zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/svoboda-jako-dan-Sytemu-za-luxus

Podívejte se jen na výskyt rakoviny mozku z důvodů častého užívání mobilních telefonů, kdy zejména mladí lidé o vlivu mikrovln na naše nervová spojení, nechtějí z důvodů masivní reklamy ani slyšet. Je zde uměle vyvolaná závislost a touha potřeby, ovšem naše celková kultura je v podstatě velmi ohrozitelná až smrtelně slabá – srovnatelná s pádem Římského impéria.

Hi-tech je sice příjemné k užití, ale rovněž nejvíce napadnutelné a citlivé na zničení – no a pokud na něm náš život závisí, máme nejspíše o čem přemýšlet.

 

Jak tuto situaci řešit?

Velmi jednoduše - dostat se co nejdále mimo tato pole a vlivy nebo je pokud to lze, dokonce vypnout. Děti jsou mnohem více zasaženy než dospělí, u nich to není jen pocit, ale přímý fyzický projev, který je nejčastěji odhalen jako forma autismu, hyperaktivity, nesoustředěnosti, nervozity či naopak tuposti a netečnosti.

Na toto není jiná léčba, než veškeré nežádoucí vlivy odpojit a pomoci jimObrazek nalézt sama sebe. Nepodceňujme ani tak nevinné věci, jako obyčejné zářivky - interference jejich nepřirozených světel může vyvolat u dětí nepříjemné pocity úzkosti, strachu či dokonce epileptické záchvaty - vliv souběžných frekvencí. Viz Orgonity zde: www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi-

 

Stojí naše civilizace na rozcestí?

Jednoznačně, toto rozcestí je na nás:  Svoboda či Závislost.

Svoboda je v naší volbě další cesty a závislost je na všech našich důmyslných Obrazektechnologiích, které jsou sice výborné, když fungují, ale bez elektřiny si na druhou stranu dnes nekoupíme ani rohlík v obchodě a salám si nedáme do vychlazené ledničky…

V souvislosti s 24. Slunečním cyklem, který se předpokládá extrémně silný pro roky 2011-2013 a kde hrozí masivní výpadky zdrojů elektrické energie na dost dlouhou dobu, nám nejspíše události odhalí naše slabiny v plné míře. Pokud dojde k výpadkům zdrojů energie vlivem Solárních výbojů, naše společnost doslova upadne. Lidé jsou schopni být pár hodin bez proudu, ovšem v případě solární bouře se jedná o týdny, měsíce a v chudších státech dokonce o roky (transformátory VN/NN totiž vyrábí pouze řádově deset společností na celém světě a cena bude určitě neskutečná). Více zde: www.jinestranky.cz/clanky/2012---rok-transformace/solarni-boure---varovani-nasa-pro-2011-2013

Jen si sami uvědomte, co vše je založeno na Obrazekelektrické energii: vytápění (i plynové má motor pro okruhy s nuceným oběhem média), lednice a mrazáky, vaření (někdo má sice plyn, ale ten nebude výpadkem proudu pod tlakem distribuován), telekomunikace – nefunkční výpadkem satelitů, nákupní centra, čerpací stanice, doprava a dodavatelská infrastruktura, kanceláře, nemocnice, léky a léčiva, čerpadla pitné vody - cokoliv nás napadne, vše bude zcela mrtvé.

Jsme připraveni, vzít do rukou kbelík a jít k pumpě jako naši předkové? Někdo snad, protože ten bude doslova nošen na rukou.

Ve velmi populární americké show Larryho Kinga si vzal samotný propagátor pořadu na paškál mobilní telefony a jejich negativní vliv na funkci našeho mozku – jednoznačně doporučuje používat vývod do sluchátek - ear line – a mobil samotný umístit co nejdále od těla.

Vědci potvrdili souvislost rakoviny našeho mozku s pouhými 15 minutami telefonování mobilem denně. Dokonce Obrazekzjistili, že může být zasaženo i naše srdce. Sám osobně po zkušenostech odmítám pečení nervových buněk mozku, protože mám na sobě ověřeno, že je nejhorší dávat mobilní telefon přímo k hlavě – to raději napsat sms či užívat sluchátka. Více informací zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni_-vzdelavani_-vyzvy/mobilni-telefony---aneb-peceme-si-vlastni-mozek

Do budoucna se můžeme stále více těšit na další nová zařízení, fungující zcela bezdrátově. Znamená to, že kdekoliv v domě či bytě, mohou tato zařízení čerpat energie z rozvodné sítě, jako dnes připojení tak běžným Bluetooth či WiFi.

 

Budoucnost?

Stále více lidí se rok od roku „probouzí“ a vnímá, že je něco jinak, než se říká a že nám cosi nesvědčí…

Mnoho lidí ví, že radarové věže, vysílače, televizní věže, a podobná vysílací zařízení, jsou zdrojem velkého nebezpečí a snaží se před jejich vlivy ochránit sebe i své blízké.

Pokusy s technologiemi HAARP i další tajné projekty s ovlivňováním nálad a chování masové veřejnosti (násilí, agrese či naopak apatie a tupost či sexuální apetit), dávají stejnou odpověď. Pokud jste ještě neviděli zajímavý film o řízení myslí lidí, doporučím aktuálně dva: Mančurijský kandidát a Control Factor. Jsou běžně vyhledatelné a stažitelné z  www.uloz.to.

Více informací Věda a experimenty – například MK ULTRA zde: www.jinestranky.cz/clanky/veda-a-experimenty-

 

Důkazy:

 

Přeji všem milým čtenářům Jiných Stránek, ať naleznou odvahu v Srdci se rozhodnout správně jak co nejchytřeji dál, je to naše rozhodnutí, naše svoboda a naše společná budoucnost…

 

Mnoho štěstí Aridan

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Sporné

(Martin_R, 22. 2. 2013 14:48)

vše je sporné, je spousta dalších negativních vilvů kterté působí na lidský organismus, nikde jsem nanašel přímý důkaz že by nějaký krám někoho zabil.
Spíš vás dřív sejme nějaký blázen v autě než mobil u ucha nebo mikrovlnka s jídlem.
A krom toho všechny současné spotřebiče musím být uzemněny čímž se likvidije záření el.mag. pole atd... viz PCčka atd... a krom toho analogové vysílače jsou již mrtvé digitály jedou s nižšímy výkony.

ha ha

(jan, 22. 10. 2010 11:58)

zabiji a presto do toho pocitace ted furt cimim,od te doby co jsem na jinych strankach cau J.