Jdi na obsah Jdi na menu
 


Egypt a planeta Země - jiný pohled na události

6. 2. 2011

Co je skutečně za nepokoji v Egyptě?

 

Upozorňuji, že následující řádky nebudou příliš v souladu s tím, co se ve veřejných mediích obecně hlásá, což ovšem vůbec neznamená, že nemohou být naopak pravdivé. Rozhodnutí o tom, kde se skutečně nalézá pravda, ponechám na samotných čtenářích.

________________________

Na přelomu konce ledna a počátku února 2011, se stal Egypt hned po nezvykle pyramidy-egypt-day.jpgrychlém startu protestních akcí v Tunisku, místem velmi silného neklidu, místem revoluce a jednotným hlasem tisíců zoufalých lidí, kteří dle všech oficiálních sdělovacích prostředků, volají po odchodu dlouholetého Egyptského prezidenta a věrného spojence USA - Husní Mubaraka. 

 

Je to však celá pravda?

Podle odhaleného zákona neexistujících „náhod“ a celkem 32 letům předchozí Mubarakovy vlády, skutečně dost těžko. Přiznám se, že mám před sebou jako nejpravděpodobnější odpověď hned několik alternativ. Jedna je lepší než druhá a se všemi se s vámi v následujících řádcích rád podělím.

 ____________________________________________

 

Egypt – země tajemné a dávné historie, překrásný a turisty vyhledávaný kout světa, kolébka zrození jedné lidské epochy, země plná dodnes nevysvětlitelných záhad a místo, které statečně odolává odhalení a vydání svých největších tajemství. pyramidy-a-sfinga.jpg

Více se o utajovaných záhadách Egyptských pyramid dozvíme v tomto odkazu a o konkrétních proroctvích novodobého mystika Edgara Cayceho ve vztahu k utajovanému původu lidstva a Egyptu v tomto odkazu.

 

Co se vlastně v Egyptě a obecně na blízkém východě děje?

Události se již nějakou dobu postupně vyhrocují a má to samozřejmě svůj logický důvod i příčinu.

Samotné Spojené státy se urputně připravují na jarní nepokoje ve své zemi z důvodů nedostatku zdrojů potravin (a nejen toho – viz dále). Obama kvůli tomu dokonce požaduje posílit vojenské síly a totéž napětí je důsledkem současných nepokojů a následného rabování v Egyptě.

Absolutně nejkritičtější je pro běžné obyvatele Egypta cena potravin, která se právě v těchto zemích zejména vzhledem k jejich příjmům neskutečně navyšuje, druhá položka v pořadí je bohužel ropa. To cítíme nakonec velice silně i my sami.

Podívejme na naši malou zemi a na rezolutní chování - proti celku - poměrně malé skupinky lékařů. Je to též projev konkrétního nesouhlasu se stávající situací, s naprosto stejným cílem, jen má trochu jinou formu a průběh. dekujeme-odchazime.jpg

Osobně sázím na to, že toho budou celkem litovat nejen oni sami, protože na ně nikdo v zahraničí rozhodně nečeká a každý rozumný zaměstnavatel nevezme problematického zaměstnance, který chce o své vůli odejít, nazpět.

Litujeme a teprve litovat budeme, jako běžní pacienti a v tomto případě nedobrovolní rukojmí, samozřejmě my sami – kvalita péče i reakční doba půjdou logicky směrem dolů.

 

Pojďme ale zpět k tématu

Proč se cena egyptských potravin a všeho návazného tak rapidně zvyšuje? Co je ten pravý důvod?

Ano, tušíme správně. Je jím nepochybně americký dolar a jeho strmě klesající hodnota. Samotné Spojené státy zažívají totéž a výsledky, které uvádějí jsou zkreslené. money.jpg

Hodnota dolaru stále prudce klesá, cena ropy se naopak permanentně zvyšuje a inflace, která je uváděna jako fixovaná a pod kontrolou, je uměle udržovaná a iluzorní.

Stačí od výpočtů odpojit cenu potravin a energií a s náležitou propagandou máte kýžený výsledek i když je to lež jak věž... 

Cena mouky se ve státech zdvojnásobuje dokonce dvakrát do roka a takový produkt jako kukuřice zažívá nárůst hned dvojnásobku ceny každý kalendářní rok. A to vše teprve začíná – viz dále…

Celá tato hra je přitom postavena tak chytře, že samozřejmě člověk vnímá, že se vše více či méně rychle zdražuje, říkáme si jak je to hrozné, ale tak trochu nám uniká fakt, že tak obrovská země a její měna, jakou Spojené státy nepochybně jsou, táhnou celou světovou ekonomiku ke dnu.

Organizace OSN oznámila, že se ceny potravin vyšplhaly na maximum za svých 21 let a překonaly i obrovské skoky uskutečněné v roce 2008. Aktuální odkaz na našem webu z úst našich současných představitelů: http://www.novinky.cz/ekonomika/224435-potraviny-v-obchodech-zdrazi-o-nekolik-procent.html

 

Co můžeme čekat

Nebude to opět vzhledem k výše uvedenému žádná novinka, ale čekat můžeme pouze zdražování a definitivní pád dolaru.

Federální rezervy USA svým pravidelným dotiskem miliard dolarů ročně, nejen doplňují chybějící fiskální deficit, ale logicky tím odčerpávají i samotnou nákupní sílu dříve jedné z nejsilnějších světových měn.

Odhady jsou dokonce tak děsivé, že se jeho hodnota velmi rychle sníží až na 30% současné hodnoty. Hodně rychle je myšleno během několika málo týdnů.

Včera - 5.2.2011, se objevila informace o výbuchu plynovodu, ke kterému se egypt-plynovod-attack.jpgdoposud nikdo nepřihlásil, ale který naznačuje na tolik populární teroristickou skupina Al Kajda.

Více info zde: http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/224391-v-egypte-zautocili-teroriste-na-plynovod-do-izraele.html

 

Ovšem ten, který se trošičku zabývá historií, ví, že význam slova Al Kajda v sobě skrývá seznam původních, královsky placených informátorů a spojenců USA, kteří Spojeným státům napomáhali v dobách studených válek, bojovat proti Sovětskému svazu.

Z tohoto důvodu si troufnu učinit skromný odhad, že autor a mozek původního plánu nepokojů, potažmo výbuchu plynovodu a tím ještě většího oslabení situace v Egyptě, nemusí vůbec sedět v nejbližším okolí Egypta…

K tomu navíc doplním jedinou větu významného poradce mnoha prezidentů kissinger_henry.jpgSpojených států, pana Henriho Kissingera, který v minulosti často hovořil o běžných lidech jako o „zbytečných jedlících“.

Ten dokonce doporučoval jako řešení světové krize řízenou depopulaci obyvatelstva nutriční neutralizací potravin v určitých pásech světa (potraviny bez výživové hodnoty) a týž člověk se koncem ledna oficiálně vyjádřil ve věci Egypta, že: „…je to teprve jedna z prvních událostí, které se budou na východě odehrávat“.

 

Krok zpět a pohled dál

Pokusím se udělat ještě krok či odstup o jeden stupínek nazpět a přiznám se, že zapojím nepříliš velkou dávku fantazie, která je nám všem plně k dispozici – stačí požádat o odpověď.

Následující prognóza není vzhledem k posledním událostem až tak nereálná, jak se na první pohled možná někomu jeví.

earth-magnetic-field-full.jpgVíme o slábnoucím magnetickém poli naší planety, dlouhodobě víme o posunu magnetických pólů, které mohou způsobit přesun či přepólování pólů skutečných – fyzických.

Více informací se dozvíme v tomto odkazu.

To, že se tak dělo, je prokazatelné na poškození pyramid v Gíze i na Sfinze, která je účelově upravována – viz. odkazy na začátku článku.

Z historických záznamů se předpokládá, že slábnoucí magnetické pole a následné „přepólování“, má svůj průběh, který je „obvyklý“. 

Pole slábne – roky, měsíce, týdny – až do té doby, než se stane neutrálním, resp. se vytvoří zmatečné uskupení více polarit, tento stav pak přibližně po dobu tří dnů setrvá, Země se z tohoto důvodu téměř zastaví, následně se magnetické pole postupně začne posilovat, až dojde k pevnému nastavení nových pólů severu a jihu.

Příčiny má samozřejmě na svědomí naše silně magnetické jádro planety a Sluneční aktivita, která se v brzké době očekává enormní. Více v tomto odkazu.

Nepřekvapí nás proto asi varianta, že se o těchto věcech již dlouhou dobu moc dobře ví, důkazy hovoří dokonce o čtvrtém prokázaném přepólování naší planety v historii.

tunnel-seed-vault-svalbard.jpgTajné složky finišují se stavbou ochranných bunkrů a základen, které dle teoretických předpokladů a matematických propočtů mají předpokládaným změnám na naší planetě odolat a zajistit tak pokračování toho, co lidstvo započalo.

 

Jen žádná panika a vše udržet co nejdéle pod pokličkou... Více se dozvíme v tomto odkazu.

 

Ley Lines Grid System

Ti, kteří se někdy navíc zabývali energetickými centry naší planety Země, vědí, ley-lines-color.jpgže ve struktuře tzv. Earth Grids či Ley Lines – čehosi jako čaker či energetických meridiánů naší mateřské planety, hrají významnou roli právě pyramidy v Gize.

Odborník na pyramidy a objevitel části jejich dávno ukrytých tajemství, Dr. Zahi Hawas, který věnuje pyramidám celý svůj život, konstatoval, že skutečně objevil podzemní chodby, které mohou směřovat k Síni záznamů, o které hovoří Edgar Cayce (viz odkazy na začátku článku).

Dr. Hawas byl velice dojat situací a rebelií v Egyptě, osobně ihned přijel do muzea, aby ochránil památky a byl zděšen tím, jak se hněv zaměřil na historické artefakty. Cituji: „Mé srdce je zlomené a krev se ve mně vaří“. Více zde http://en.wikipedia.org/wiki/Zahi_Hawass

 

Strážené pyramidy

Víme, že egyptské pyramidy v Gíze dnes nestráží pouze egyptská armáda, ale rovněž síly USA a armáda spojených národů - UN.

Pročpak asi?

Nemají nepokoje v Egyptě náhodou záměrně odpoutat zájem od celého Egypta a skutečného běhu očekávaných událostí a primárně ochránit to, co má skutečně zůstat zachováno? Proč by rozzuření a vyprovokovaní lidé měli útočit zrovna na obrovské kamenné kvádry?

earth-hands-on-blue.jpg

Pevně věřím, že se naopak podaří to, co se mi ukazuje jako nezvratný pozitivní prvek a tím je sjednocení lidí jako celku, kterých se tyto všechny problémy osobně dotýkají.

 

Tyto hranice pak již neleží mezi muslimy, židy či křesťany, ale napříč námi všemi – mezi LIDMI o zdravém rozumu a čistém srdci.

 

Proto vidím tyto nepříjemné události změn opakem toho = tvoření, co je současnými vládci světa očekáváno = strach a rozklad. Více se o našem dělení na nesmyslné skupiny dozvíme v tomto důležitém článku.  

 

Pojďme ale ještě o kousek dále

Z oblasti utajovaných vojenských a vládních zdrojů (konkrétně Naval Intelligency), prosákla na povrch informace, že naše magnetické pole je v takovém pohybu, že na sebe nejspíše nenechá dlouho čekat ani posun pólů fyzických.

Osoba, která svůj příspěvek na Youtube umístila je již v rukou vyšetřovatelů FEDu a veškerá videa jsou nadobro odstraněna.

Pročpak a co tak náhle? Toto se běžně neděje a takový průběh má nejspíše svou příčinu a důvod - může to být totiž pravda. 

První video je záznam původně uvedené zprávy, druhé video je komentář k otázce urychleného zatčení osoby, která informace poskytla a zmizení všech videí kanálu tohoto uživatele:

 

Informace: http://www.youtube.com/watch?v=0jSCvAN7ukw&feature=related

 

   

Zatčení a zmražení dat: http://www.youtube.com/watch?v=dpD6gNB4u5A&feature=feedu

   

 

Důkazů počátečních příznaků posunu pólů či přepólování naší planety, se počátkem ledna roku 2011 objevilo poměrně dost (mrtví ptáci po hejnech padajících z nebes, mrtvé ryby a krabi, dokonce i tak mohutní tvorové, jako bizoni…).

Samozřejmě všechny tyto úkazy byly bagatelizovány – více v tomto odkazu.

Ve věci fyzického posunu pólů se v přiloženém videu výše dokonce objevují konkrétní termíny: 15. března, dále je jinými zdroji diskutováno rozmezí přelomu konce jara až začátek léta.

Nepůjdu více do hloubky, protože nechci nikoho zbytečně znervózňovat a děsit, nicméně bychom měli mít k dispozici i takové informace, které nám hlavní media určitě nikdy neposkytnou - vědí dobře proč...

Sledujme proto alternativní media a informační kanály…

 

Ptáme se na rok uvedených změn?

Možná budeme dost překvapeni. Jde nikoliv o tolik diskutovaný 2012, ale o rok tento – 2011.

Ano, je zde konkrétní předpoklad, že dojde k významné transformaci již během přelomu jara a léta roku 2011 a že v tomto hraje významnou roli právě oblast tolik aktivního Egypta.

Instinkt mi říká, že pravý účel nepokojů je vyprovokovaný a skutečný smysl je ukrýt před veřejností to, co media nikdy nezveřejní a co má před lidstvem zůstat co nejdéle, nikoliv však navždy, utajeno.

Egypt je společně s Mexikem, oblastí Bermůd (údajná oblast ponoření bájnépyramids-of-the-world.jpg Atlantidy – proto Atlantský oceán), stejně jako pyramidy v Japonsku, Číně, Mexiku a ostatní napříč celým světem, důležitým prvkem pro harmonii a stabilizaci celé naší krásné planety.

 

Jejich pomocí bude navozen stav nové rovnováhy na naší planetě - a jak říká jedno přísloví, nezapomínejme, že: pod svícnem je vždy největší tma.

Nikdo se po nějakou dobu vzhledem k situaci do Egypta nevydá ani náhodou – celkem logické, co říkáte?

 

Co říci na závěr článku

Sledujme události mimo naši galaxii, sledujme události kolem našeho Slunce, sledujme hlášené aktivity UFO, byť se zdají být sebepodivnější, sledujme aktivitu a projevy vulkanické i seismické činnosti naší planety – především oblast Indonesie a dalších velkých vulkánů.

Pokud začne být zřejmá současná vulkanická aktivita napříč celou planetou,japan-eruption.jpg máme jasnou odpověď - posun pólů se stává naší realitou.

Sledujme rovněž počasí a jeho náhlé změny obecně, sledujme začátek proměn, které nikdy nejsou bez předchozího varování.

Jsou to nejen proměny naší planety, ale proměny nás samých. Všichni jsme přesně tam kde máme být a všichni jsme tam, kde je naše role. Koukněte jen na změny, které se dějí nám samotným...

 

Snažme se naší planetě - matce Zemi - svými pozitivními myšlenkami maximálně pomoci. Vše bude již brzy jen dobré a krásné. Vše se děje jak má a skutečně nic není náhoda. Vše bude báječné a dosavadní vývoj má i přes svá stinná místa celkově úžasně pozitivní cíl a výsledek. 

Když se staví nový domov, musí se nejprve připravit jeho pevné základy a ty vznikají v našich myšlenkách...

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

Užitečné odkazy: 

Simulace Sluneční soustavy http://space.jpl.nasa.gov/

Hvězdná obloha http://www.google.com/sky/  (mrkněte třeba na Betelgeusse)

Stereo http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/where.shtml

Vulkanická činnost svět http://www.iris.edu/seismon/

Vulkány webcams http://bigthink.com/ideas/26619

Pohromy a ohrožení - události http://hisz.rsoe.hu/alertmap/

Simulace hladiny moří http://maps.google.com/maps/mapplets?moduleurl=http://www.heywhatsthat.com/mapplets/sealevel.xml

 

Komentáře

Přehled komentářů

Re: Co je s měsícem?

(Paia, 8. 2. 2011 16:05)

Lidi, vy jste úplní blázni! S Měsícem samozřejmě vůbec nic není, to si jen hysteričtí autoři rádoby senzacechtivých článků z vás dělají kardinální (_!_).
Měsíc v takovýchto polohách je v tuto roční dobu naprosto normální, vzhledem k tomu, kde na ekliptice se nachází Slunce. To jste si ještě nevšimli, že v létě je Měsíc nízko a v zimě zase vysoko nad obzorem? A o to tady jde, jak se blíží k první čtvrti, je na nejvyšším bodě ekliptiky a proto při západu vypadá jako ležící miska. Je to naprosto normální a vůbec nic na tom není. Tak se laskavě zklidněte a přestaňte vyšilovat!

Myslíte si, že kdyby k nějakým změnám ve vzájemných polohách Země a Měsíce došlo, že by i nadále vznikaly sluneční a měsíční zatmění, navíc vypočítaný na tisíce let dopředu na minutu přesně? Vždyť nedávno byly, jak zatmění Slunce, tak i Měsíce, jen od nás nebyly kvůli počasí vidět.

Japonsko výbuch sopky rozbil okna v okruhu osmi kilometrů

(Zenko.Idane, 7. 2. 2011 20:30)

http://www.osud.biz/alternativny/priroda/obrovsky-vybuch-sopky-rozbil-okna-v-okruhu-osmi-kilometru/

Dík

(Monika, 7. 2. 2011 19:14)

Aridane,

děkuju za bezvadný a zajímavý článek určitě nad tím zapřemýšlím,je mi sice jenom patnáct ale tvé články mi daly jiný pohled na život a na svět a za to ti moc děkuju.

pevné základy a ty vznikají v našich myšlenkách...

(Dagmar, 7. 2. 2011 6:09)

Aridane,díky za pravdivý článek. Teď záleží jen na nás a na našich myšlenkách a pocitech,které by měli vycházet ze srdce.
Lidičky,přestaňte řešit vznikající potíže a soustřeďte se na vnitřní klid a otevřete svou mysl pravdám,které Vám ukáží cestu jak dál.....Držím všem palečky

Bez komentáře

(Joriko, 6. 2. 2011 23:37)

Děkuji, Aridane, takových pozitivních pohledů na situaci je zapotřebí,abychom se vzájemně podporovali a propojovali.

Komentář k tomuto článku

(GinBaw, 6. 2. 2011 23:16)

Aridane,

vyčerpávající článek. Díky za pozitivní slova závěrem a dobré linky.

Věřím, že v tomto skvělém čtivém duchu budeš pokračovat i nadále, protože jsi mi dal jiný pohled na realitu.