Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chemtrails a contrails – neznámý fenomén z nebe?

29. 4. 2010

Co se na nás snáší z nebeských výšin a co dýcháme zde na zemi ?

 

 

Chemtrails resp, contrails jsou v poslední době Obrazekpoměrně moderním výrazem pro nezvykle stabilní, statickou a dlouho nemizející „kondenzační“ čáru za (proudovým) letadlem se záhadným složením (nejčastěji hliník, barium a stroncium). Pozorovány jsou převážně během teplých letních dní hned od rána, kdy čára zůstává ve vyšších vrstvách atmosféry téměř bez pohybu po celý den, až do večera.

Diskuse ohledně jejich účelu a negativních dopadů na zdraví všech, kteří jsou těmto neznámým postřikům vystavováni, jsou velmi alarmující, neboť jejich účinky mohou způsobit závažná poškození nejen respirační - dechové soustavy (astma, alergie, dušnost, zápal plic, symptomy nachlazení, příznaky chřipky či meningitidy, zápalu Obrazekmozkových blan), ale při delším působení rovněž postupné selhávání funkce celého imunitního systému a následně centrální nervové soustavy.

Primárním účelem, který již byl po mnoha atacích na úřední činitele oficiálně potvrzen, je odclonění slunečního záření a tím snížení dopadů globálního oteplováni, ovšem nabízejí se i mnohem výživnější teorie, které berou v úvahu informace o úmyslném snižování lidské populace ze stávajících přibližně 6,5 miliardy osob na poměrně snadno „zvládnutelných“ 500 milionů. (viz. vztyčené poutní kameny s tímto vzkazem v americké Georgii dokonce v osmi jazycích, stejně jako velmi vtipný výrok Henryho Kissingera o „zbytečných jedlících“, dále plány z roku 2006 na zahájení další světové války mezi USA a Čínou, jako řešení stávající vleklé hospodářské krize, stejně jako speciální, geneticky vytvořený agresivní virus chřipky, která je modifikována tak, aby zasáhla pouze asijskou populaci z důvodů nejmasovějšího osídlení a tím nejrychlejšího dopadu na redukci obyvatel planety země…ověřené detaily mám na požádání k dispozici)

Případy, kdy bylo modifikováno počasí za účelem zabránění spadu srážek, Obrazekrozehnání mraků a navození jasného slunečného počasí, již nejsou předmětem nejmenších pochyb (viz nedávné vojenské přehlídky v Číně, optimalizované počasí pro Olympijské hry či návštěvy významných státních představitelů v podstatě kdekoliv a kdykoliv), ovšem záhadou stále zůstávají například nedávno evidované přelety a šíření chemtrailsových aerosolů na Ukrajině, kde se vzápětí objevila silná epidemie mexické / prasečí chřipky, jež byla díky Bohu méně úspěšná, než se původně předpokládalo a napadla především oslabené jedince.

Pokud se někdo domnívá, že se snad jedná o preventivní bohulibé projekty našich největších farmaceutických společností za účelem pozitivního plošného očkování obyvatelstva a zlepšení našeho zdraví, je dle aktuálních zjištění vysokého obsahu hliníku, dibromidu resp. dibromethanu a baria či jodidu stříbrného společně se stronciem hluboce na omylu – viz přiložený detailní obrázek.

Stejně tak není vysvětlena ani výše zmíněná přítomnost geneticky vytvořených paravirů či pseudobakterií v původní chemtrailsové směsi, Obrazekvyvolávající diskutovanou epidemii chřipky nebo jí podobných příznaků, následujících selhání organismu a okolností zapříčiňujících fyzickou smrt jako finální důsledek – viz Ukrajina začátkem roku 2010 výše.

Laboratorně zjištěné látky chemických rozborů v chemtrails kromě hliníku, baria a stroncia byly dále odhaleny :

Enterobacteriaceae – zahrnuje Enterobacterias Coli a Salmonelum, které jsou k nalezení v případech otravy starým zkaženým jídlem - masem, např. staré konzervy. Nejzásadnější je Klebsiella Pneumoniae, jejíž druhy jsou zodpovědné za infekce plic, případně bolestivé střevní obtíže.

Etyhlen dibromid (dibromethan - C2H4Br2) – byl striktně zakázaný používat v roce 1984, protože jde o rakovinotvorné, palivové aditivum a insekticid v jednom. Aplikace způsobuje narušení centrálního nervového systému, Obrazekdiskutované otoky plic a nahromadění tekutin v plicních vacích – a tím smrt zadušením. Příznaky otoku plic bývají dušnost, rychlý krátký dech a suchý kašel.

Serratia marcescens – nebezpečná patogenní látka, která má za následek způsobení zápalu plic, u jedinců s oslabenou imunitou až smrt.

Pseudomonia aeruginosa – běžná bakterie, vyskytující se v plesnivé a zahnívající půdě, při vdechnutí do plic jedincem s oslabenou imunitou vytvoří hlenovitá uskupení, zabraňující zpětné obraně imunitního systému a pozitivním regeneračním vlivům následně dodaných antibiotik.

Pseudomonia fluorescens – další kmen typu pseudomonia lze opět nalézt nejčastěji v půdě a na rostlinách. Tam produkují ochranná antibiotika, která rostlinu chrání před plísněmi a bakteriální infekcí. S velkou pravděpodobností jde rovněž o úmyslně dodávaný kontaminant vyvolávající ve vlhkých dechových cestách patřičný efekt.

Streptomycety jsou používány k výrobě většiny antibiotik v humánní i Obrazekveterinární medicíně a zemědělství, stejně jako k výrobě antiparazitických přípravků, herbicidů, pesticidů a farmakologicky aktivních metabolitů (látky snižující a potlačující imunitu). Obsahují štěpný enzym, který je používaný ve výzkumných laboratořích k rozdělení a dalším kombinacím DNA – takovýto enzym doslova rozsekne vaše DNA v určitém místě a umožní, aby do ní byly přidány požadované mutace a genetické informace ještě před dalším napojením. Může se nám pak stát, že se rodí děti se šesti prsty či jinými defekty srovnatelnými s radiačními účinky, implantované bakterie jsou tak schopny zapříčinit například časované onemocnění srdce, zápal mozkových blan, agresivní meningitidy, stejně tak potíže respiračního charakteru a problémy zažívacího traktu.

Jak vidíme, není toho vůbec málo a to je pouhý zlomek toho, co po většinou Obrazeksoukromí badatelé a lidé, kteří hledají pravdu a ptají se po příčině utajovaných skutečností, odhalili.

Dívejme se proto nejen na cestu, abychom nezakopli o kámen na ní, ale stále více k nebi, protože tam je naše minulost, současnost i budoucnost, která je nevyvratitelná, ať tam již kdokoliv rozprašuje cokoliv...

Související odkaz zde: http://www.jinestranky.cz/clanky/doporuceni--vzdelavani--vyzvy/orgonit---ochrana_-lecba-a-prevence-pred-negativnimi-vlivy-prostredi-.html


Mnoho štěstí Aridan

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

?

(gandy, 6. 6. 2011 14:58)

nemuzou tyhle latky a tzv hlinikovy stit kolem zeme diky temto *rackam zamezovat pristup kosmicke energie k nam lidem na planete? .)

?

(gandy, 6. 6. 2011 14:58)

nemuzou tyhle latky a tzv hlinikovy stit kolem zeme diky temto *rackam zamezovat pristup kosmicke energie k nam lidem na planete? .)

chemtrails

(Anna, 20. 3. 2011 23:07)

Proč byl můj komentář odstraněn???

Re: chemtrails

(Chemtrail kterej sedí na balkóně a píše z notebooku xD, 21. 4. 2011 22:08)

Protože jsou asi hloupí. Ale je pravda že o nás toho tolik ví. Jen mne mrzí že to všem vykafraj...
Co jsi jim napsala? Bych se jich zeptal, ale záleží na podstatě komentáře. Komentáře nesouvisející s tématem oni mažou, já taky, na svém webu. Ale když už si dotyčný stěžuje, obnovil bych to... Mimochodem, dneska bylo 34 na slunci xD... Jsem se pekl jak prdelit na pánvi xD