Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chemtrails - jaké další důkazy ještě chceme?

30. 10. 2011

 

 

Chemtrails – jaké další důkazy ještě chceme?

 

 

Problematikou chemtrails / contrails jsme se již zabývali v tomto odkazu, chemtrails2.jpgnicméně za mnou samovolně přišlo hned několik dalších impulsů, které se vzájemně opakovaly a které chtějí být evidentně zveřejněny.

Děkuji všem, kteří se na tomto úsilí přímo i nepřímo, vědomě i nevědomky podíleli.

 

 

Chemtrails byly dlouhou dobu označovány (i u nás v ČR) za nesmyslné konspirační teorie, za bláznovství pár přihlouplých snílků a celkově za naprosté fantasmagorie.

 

Dnešní zjištění však podávají poměrně jasné a přesvědčivé informace nejen o opodstatněnosti všech kritických komentářů, ale rovněž přinášejí detailní rozbor chemických látek i použitých nanotechnologií – živých mikroorganismů, které jsou v uměle vytvořených aerosolech obsaženy (základní obvyklé složení – hliník, antimon, arzen, barium, kadmium, měď, železo, mangan, nikl, zinek).

 

Evidentní tedy začíná být jediné: chemtrails nemají lidem v jejich zdraví pomáhat doplňovat chybějící minerály a stopové prvky, ba naopak, mají našemu zdraví cíleně škodit.

 

Proč?

Snadné – jsme velmi adaptibilní živočišný druh a naše buněčná obranyschopnost je téměř neuvěřitelná. Vše nefunguje tak dobře, jak se plánovalo a bohužel stále plánuje (vakcinace, epidemie, programování...), stačí si přečíst pár informací o tom, jak Systém funguje a jak dokonale do sebe vše zapadá v tomto odkazu.

 

 

 

 

 

I v našich lokálních podmínkách jsme se již pustili do boje s tímto fenoménem moderní doby a existují dokonce české weby, které se danou problematikou seriozně zabývají.

 

Velká škoda, že i přes ochrannou službu čistící Orgonitové energie, se nedokážeme zcela účinně těmto vlivům ubránit. Kromě vdechování, se totiž škodlivé látky dostávají do našeho těla povrchovým dýcháním – tedy kůží a samozřejmě v potravinovém řetězci přes kontaminované potraviny, které pojídáme.

 

O tom, že se téma chemtrails dostávají z oblasti údajně nesmyslných blábolů do roviny vědeckých a reálně podložených důkazů, svědčí i podrážděné reakcenikola-aleksic.jpg jejich zadavatelů, kteří se k onomu uveřejňování zjištěných informací rovněž musí nějakým způsobem jednoznačně vyjádřit.

 

Nepřekvapí nás proto asi skutečnost, že osoby, které se detailním výzkumem chemtrails seriózně zabývají a přinášejí na stůl ke zveřejnění konkrétní fakta, mají za sebou nějaký ten neúplný resp. nedokonaný pokus o vraždu. Jedním z nich je například srbský odpůrce chemtrails pan Nikola Aleksic. Viz. odkazy v závěru článku.

 

 

Bio warfare - nanovlákna:

 

   

 

 

 

Protože se z úst samotného Baracka Obamy ohledně pracovní návštěvy spojených států panem Petrem Nečasem dozvídáme, že „Česká republika je opravdovým spojencem USA“ viz odkazy na závěr, je pravděpodobné, že se standardy naší existence budou ještě více přizpůsobovat těm americkým - tedy i modifikace počasí.

 

Dlouhá léta se tak již mimochodem obecně děje skrze proslulé americké filmové snímky, kterých je v našich vysíláních soukromých i státních televizí bohužel stále převážná většina. Více například zde: Media jako nástroj programování.

 

Postoj pana Nečase je z pohledu na naši svobodu v rámci EU a světového uskupení bohužel dost odlišný než pana prezidenta Klause, který je svým euroskepticismem, potažmo názorem na jednu světovou vládu již proslulý.

 

Moc dobře si totiž uvědomuje, jak je míra Svobody jednotlivce, návazně celého národa v politicko-ekonomickém uskupení nepoměrných sil křehká věc.

 

 

 

Záměrně se dále nepouštím do dalších úvah, kterými by mohly být geneticky modifikované potraviny nebo celý slavný Codex Alimentarius. Vypracované plány zneužití potravin v podstatě bez nutriční hodnoty jako masové zbraně, nejsou také žádnou novinkou a samotné toto téma by si pro svou vážnost zasloužilo hlubší pojednání.

 

Přikládám zajímavé video - Aerosolové zločiny:

 

 

 

Nyní ještě jedna zajímavá úvaha – jakési přirozené chemtrails uvolňované přímo ze země – že by šlo o jakousi očistnou obranu naší planety?

 

 

 

Jediným způsobem, jasně si uvědomit, co je naše skutečná realita, je kriticky se nad ní zamyslet a bez emocí dohledat pár veřejně dostupných informací a zbavit se zažitého pohledu "tohle by nám přece nikdy neudělali"...

 

Pochopení uceleného pohledu na běh historických událostí a mocenských zájmů nad nimi, za získání naší jistoty určitě stojí.

 

Pokud totiž budeme stále čekat na to, co nám večer řeknou hlavní media, nikdy se skutečnou pravdu nedozvíme. Nyní přichází ta správná doba o všem otevřeně hovořit a jasně říci naše rozhodné NE…

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________

 

 

Související odkazy:

 

http://aircrap.org/

http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%e2%80%98plan-b%e2%80%99/

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/248771-obama-ceska-republika-je-opravdovy-spojenec-usa.html

http://theintelhubradio.com/2011/02/19/u-s-geoengineering-budget-exceeds-billions/

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/existuji-materialy-o-upravach-pocasi-urady-mlci/
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/chemtrails--ptame-se-za-vas44-co-je-na-tom-pravdy/

http://www.ulozto.cz/10434255/aerosolove-zlociny-avi
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/predpoved-pocasi-na-ct-caram-na-nebi-se-nedivte/
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/ct-oznacuje-dotazy-na-geoinzenyring-za-teror/

http://www.weathermodification.com/

ještě něco pro silnější povahy: http://feedproxy.google.com/~r/blogspot/YTqom/~3/OhoptM3yAa0/chemtrails-contain-alive-organisms-bio.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

web o octu, chemtrail, zdraví

(Octomaník, 20. 2. 2018 10:06)

prohlédněte si web octovani.mablog.eu

Hola hey

(Fantarampakalous, 4. 10. 2013 18:37)

Docela zajímavý blog, možná by stálo za spojení a znovuprovoznění spolu s webem
konec-chemtrails.eu

fffff

(fffffff, 17. 1. 2012 22:46)

Milý Aridane..
Možná jsme trošku vadný, ale musím nesouhlasit..
Nejen že mi to příjde jako nesmysl, ale dokonce do sebe vše nezapadá tka, jak jste psal..

Dokonce i složení je tu změněno..
Kdyby tohle někdo vypustil, znamenalo by to smrt už více jak milionu lidí..
Nebo už jsme snad mrtví ?.. Jsme ?

Buď jste omylem zkopíroval složení něčeho jiného, nebo v tom máte chybu.. Třetí možnost psát nebudu, protože věřím, že jste normální a určitě o tom, co píšete lecos víte.

Marcela ? ...

(fffffff, 17. 1. 2012 22:42)

Marcelo..

Mohla by jsi mi něco vysvětlit ?
___

Toto je naprosto nezajímavé téma..
Četl jsem o tom 2 hodiny.. A nic.. Klapky na uši i oči si klidně dát můžu, ale toto téma prostě nepochopím..

Mám nějáký ten doktorát, s čímž tu nechci dělat magora, ale mělo by z toho být jasné, že lecos chápu a jsme schopen pochopit..

Toto téma je nesmysl..

Zkrátka jsem o tom zkoukl i dokument, ale vše je od věci!!!
Všude samá videa, ale nikde žádn évysvětlení.. Všude samé kecy, ale nikde vysvětlení!!

Takže nám prosím ve zkratce vysvtělete, o jaké důkazy se jedná .. O důkazy čeho ?
Opravdu to z článku nechápu.. článek je naprosto od věci a né o chemtrails..

Tudíž žádám vysvětlení..
Lidé nejsou hloupí a chtějí znát pravdu, ale článek musí být k věci!..
Například já nechápu, co mají kondenzační stopy na videích znamenat..

Taky můžu udělat podobnný nadpis a dát sem videa z večerníčku..

živé loutky

(marcela, 15. 11. 2011 22:41)

Nevím,jestli se tomu mám smát, každopádně mě mrzí,že spoustu lidí o tom neví a ani nechce vědět,klapky na uši na oči,neříkej - nepodívám se. A takhle je to se vším, nečinnost,nezájem, spící loutky.Snad....

xD

(fffffff, 12. 11. 2011 20:55)

Většia z vás ani neví, o šem se tu vůbec psalo.. xD

A nejvíce mě na tom uviduje, že píšete úplně od věci.. A všichni!

Re: xD

(Kachaba, 12. 11. 2011 22:18)

myslím, že většina z nás víme o čem se tu psalo, jen už je nám to natolik známé, že už k tomu není co dodat. Prostě se to děje a my s tím nemůžeme nic dělat a tak už nezbývá nic jiného, než udělat trochu legrace... a někteří z nás si z toho vyloženě dělají dobrý den, ale co zmůžeme?? mám takovej pocit, že vůbec nic. Měli bychom si možná začít užívat ten náš otrocký život, najít v něm něco pozitivního, abychom to tady nějak přežili..

Re: xD

(Akkojan, 13. 11. 2011 18:51)

Vy nás chcete rozesmát, viďte? :-))

doporučuji

(doporučuji, 10. 11. 2011 11:00)

http://www.uloz.to/8833329/illuminati-svoboda-volby-novy-svetovy-rad-nwo-svetovlada-divx-high-quality-avi?utm_source=search&utm_campaign=1&utm_medium=all

reklama na youtube

(boris, 1. 11. 2011 16:01)

Ahoj Ardiane diky za tvoji praci. Na chemtrail pouzivam obcas ocet, ale jsem teprve zacatecnik a moc mi to nejde.. K predchozimu clanku o Illuminati jsem natocil video a udelal ti reklamu tak snad se nebudes zlobit :-D http://www.youtube.com/watch?v=eA-sx3FVrj0

Re: reklama na youtube

(Aridan, 6. 11. 2011 8:44)

Borisi,
dlužím poděkování, tak to napravuji - díky.
Pro přímý kontakt prosím raději přes mail, než přes komentáře :-)
Aridan

tak

(wivo, 2. 11. 2011 11:13)

hlavně nezapomeňte kolem sebe lít ocet kvůli ionizaci jak radí na orgonetu a všude rozhazovat orgonity!!! Přeříkání otčenáš prý taky pomáhá.. :)))

držim vám palce, viva la revolución!!!

Re: tak

(Akkojan, 3. 11. 2011 6:39)

Tak ocet, říkáte? Vida. Inu, technické vědomí je technické vědomí...:-D
Rovněž vámi zmíněná recitace otčenáše náleží do dobrých rad. Snad byste ještě ale mohl upřesnit, zda má být recitován latinsky nebo stačí jen česky? Funguje toto zbožné zaříkání (ve smyslu Vašeho doporučení) rovněž za předpokladu volby pražského slangu? Za samozřejmého předpokladu modulace hlasu v modu kleštěnců, v jistých prostorách obvyklém...

Re: Re: tak

(wivo, 3. 11. 2011 8:29)

prý stačí tak, jak každému narost zobák... Účinek má být tentýž :-))) A opravdu, na orgonetu radí lít všude ocet aby ty škodlivé prvky neutralizoval ionizací. :DDDD Spíš mě napadá taková vtírající se otázka: a s tímhle intelektuálním potenciálem má dojít ke změně? No, tak to se máme na co těšit :DDD

Re: Re: Re: tak

(Akkojan, 4. 11. 2011 19:52)

:-))...jestliže tedy vše řídí VŠEmohoucí (či jeho náměstci), pak zajisté se můžeme odvolávat na jeho velkodušnost ve věci vzestupu i k onomu intelektuálnímu potentiálu. A neberme mu příležitost, aby tak v své neskonalé dobrotě na sobě tvrdě zapracoval. Vždyť i s námi (kteří jsme zejména dle televizních zpráv jeho obrazem) se rovněž nikdo z těch vyšších také...:-))

Dotaz

(David, 30. 10. 2011 23:38)

Chtěl bych se prosím zeptat Aridane, pokud je tohle pravda a je to součástí plánu redukce počtu obyvatel, zda-li pak si tyto zájmové skupiny, které o tom rozhodují (Bielderberg?), uvědomují, že to škodí nejen vybraným populacím, nad kterými se to vypouští, ale že to zamořuje ekosystém globálně a působí i na ně a na jejich budoucí potomky. Tedy ovšem pokud budou tito stínoví vládcové a jejich partnerky, kvůli tomu ještě fertilní :D ? Děkuji

Re: Dotaz

(sp, 31. 10. 2011 9:36)

Ona totiž existuje jiná lékařská péče pro prominenty a jiná pro "plebs".
Divili byste, kdyby jste věděli, co všechno dokáže současná medicína napravit. Samozřejmě za patřičný peníz, který ale mají jen ti bohatí. Těm je to jedno.

Re: Re: Dotaz

(David, 31. 10. 2011 20:22)

Z těchto prvků vznikají v těle volné radikály, které napadají DNA a způsobují mutace. Na takové úrovni ještě medicína není, aby mohla tyto molekulární alterace zvrátit. Vše je teprve ve vývoji. Rakovina se vždy vyléčit na 100 % nedá. Vždy hrozí riziko metastáz. Všechny opravné mechanismy v podobě enzymů, ať už je to DNA polymeráza, či jiné enzymy ..., které má buňka k dispozici, nejsou 100% centní. Pak tu máme dědičné malformace způsobené z mutagenů ... Na to je ještě dnešní medicína krátká a to vám poví každý medik,molekulární biolog nebo farmaceutista ...

Re: Re: Re: Dotaz

(sp, 1. 11. 2011 13:11)

To se tvrdí lidem. Realita je ale jinde, jenže je jen pro "někoho".
Více zde:
http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2243-nejvetsi-hromadna-vrazda-v-historii-lidstva-aneb-dobre-utajovany-lek-na-rakovinu-royal-raymond-rife-a-jeho-zivotni-pribeh/

Re: Re: Re: Re: Dotaz

(David, 1. 11. 2011 15:02)

Chcete říct, že studentům zdravotnických oborů neříkají na přednáškách pravdu?