Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chemtrails - jaké další důkazy ještě chceme?

30. 10. 2011

 

 

Chemtrails – jaké další důkazy ještě chceme?

 

 

Problematikou chemtrails / contrails jsme se již zabývali v tomto odkazu, chemtrails2.jpgnicméně za mnou samovolně přišlo hned několik dalších impulsů, které se vzájemně opakovaly a které chtějí být evidentně zveřejněny.

Děkuji všem, kteří se na tomto úsilí přímo i nepřímo, vědomě i nevědomky podíleli.

 

 

Chemtrails byly dlouhou dobu označovány (i u nás v ČR) za nesmyslné konspirační teorie, za bláznovství pár přihlouplých snílků a celkově za naprosté fantasmagorie.

 

Dnešní zjištění však podávají poměrně jasné a přesvědčivé informace nejen o opodstatněnosti všech kritických komentářů, ale rovněž přinášejí detailní rozbor chemických látek i použitých nanotechnologií – živých mikroorganismů, které jsou v uměle vytvořených aerosolech obsaženy (základní obvyklé složení – hliník, antimon, arzen, barium, kadmium, měď, železo, mangan, nikl, zinek).

 

Evidentní tedy začíná být jediné: chemtrails nemají lidem v jejich zdraví pomáhat doplňovat chybějící minerály a stopové prvky, ba naopak, mají našemu zdraví cíleně škodit.

 

Proč?

Snadné – jsme velmi adaptibilní živočišný druh a naše buněčná obranyschopnost je téměř neuvěřitelná. Vše nefunguje tak dobře, jak se plánovalo a bohužel stále plánuje (vakcinace, epidemie, programování...), stačí si přečíst pár informací o tom, jak Systém funguje a jak dokonale do sebe vše zapadá v tomto odkazu.

 

 

 

 

 

I v našich lokálních podmínkách jsme se již pustili do boje s tímto fenoménem moderní doby a existují dokonce české weby, které se danou problematikou seriozně zabývají.

 

Velká škoda, že i přes ochrannou službu čistící Orgonitové energie, se nedokážeme zcela účinně těmto vlivům ubránit. Kromě vdechování, se totiž škodlivé látky dostávají do našeho těla povrchovým dýcháním – tedy kůží a samozřejmě v potravinovém řetězci přes kontaminované potraviny, které pojídáme.

 

O tom, že se téma chemtrails dostávají z oblasti údajně nesmyslných blábolů do roviny vědeckých a reálně podložených důkazů, svědčí i podrážděné reakcenikola-aleksic.jpg jejich zadavatelů, kteří se k onomu uveřejňování zjištěných informací rovněž musí nějakým způsobem jednoznačně vyjádřit.

 

Nepřekvapí nás proto asi skutečnost, že osoby, které se detailním výzkumem chemtrails seriózně zabývají a přinášejí na stůl ke zveřejnění konkrétní fakta, mají za sebou nějaký ten neúplný resp. nedokonaný pokus o vraždu. Jedním z nich je například srbský odpůrce chemtrails pan Nikola Aleksic. Viz. odkazy v závěru článku.

 

 

Bio warfare - nanovlákna:

 

   

 

 

 

Protože se z úst samotného Baracka Obamy ohledně pracovní návštěvy spojených států panem Petrem Nečasem dozvídáme, že „Česká republika je opravdovým spojencem USA“ viz odkazy na závěr, je pravděpodobné, že se standardy naší existence budou ještě více přizpůsobovat těm americkým - tedy i modifikace počasí.

 

Dlouhá léta se tak již mimochodem obecně děje skrze proslulé americké filmové snímky, kterých je v našich vysíláních soukromých i státních televizí bohužel stále převážná většina. Více například zde: Media jako nástroj programování.

 

Postoj pana Nečase je z pohledu na naši svobodu v rámci EU a světového uskupení bohužel dost odlišný než pana prezidenta Klause, který je svým euroskepticismem, potažmo názorem na jednu světovou vládu již proslulý.

 

Moc dobře si totiž uvědomuje, jak je míra Svobody jednotlivce, návazně celého národa v politicko-ekonomickém uskupení nepoměrných sil křehká věc.

 

 

 

Záměrně se dále nepouštím do dalších úvah, kterými by mohly být geneticky modifikované potraviny nebo celý slavný Codex Alimentarius. Vypracované plány zneužití potravin v podstatě bez nutriční hodnoty jako masové zbraně, nejsou také žádnou novinkou a samotné toto téma by si pro svou vážnost zasloužilo hlubší pojednání.

 

Přikládám zajímavé video - Aerosolové zločiny:

 

 

 

Nyní ještě jedna zajímavá úvaha – jakési přirozené chemtrails uvolňované přímo ze země – že by šlo o jakousi očistnou obranu naší planety?

 

 

 

Jediným způsobem, jasně si uvědomit, co je naše skutečná realita, je kriticky se nad ní zamyslet a bez emocí dohledat pár veřejně dostupných informací a zbavit se zažitého pohledu "tohle by nám přece nikdy neudělali"...

 

Pochopení uceleného pohledu na běh historických událostí a mocenských zájmů nad nimi, za získání naší jistoty určitě stojí.

 

Pokud totiž budeme stále čekat na to, co nám večer řeknou hlavní media, nikdy se skutečnou pravdu nedozvíme. Nyní přichází ta správná doba o všem otevřeně hovořit a jasně říci naše rozhodné NE…

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________

 

 

Související odkazy:

 

http://aircrap.org/

http://coto2.wordpress.com/2010/07/28/case-orange-60-years-of-geoengineering-goes-into-hyperdrive-as-%e2%80%98plan-b%e2%80%99/

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/248771-obama-ceska-republika-je-opravdovy-spojenec-usa.html

http://theintelhubradio.com/2011/02/19/u-s-geoengineering-budget-exceeds-billions/

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/existuji-materialy-o-upravach-pocasi-urady-mlci/
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/chemtrails--ptame-se-za-vas44-co-je-na-tom-pravdy/

http://www.ulozto.cz/10434255/aerosolove-zlociny-avi
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/predpoved-pocasi-na-ct-caram-na-nebi-se-nedivte/
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/z-domova/ct-oznacuje-dotazy-na-geoinzenyring-za-teror/

http://www.weathermodification.com/

ještě něco pro silnější povahy: http://feedproxy.google.com/~r/blogspot/YTqom/~3/OhoptM3yAa0/chemtrails-contain-alive-organisms-bio.html?utm_source=feedburner&utm_medium=email  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz

(sp, 1. 11. 2011 17:21)

Neříkají jim vše, hlavně neřeknou věci, které nejsou výhodné pro farmafirmy.
Dovedete si vůbec představit, co by se s nimi stalo, kdyby se k léčbě používaly "rifeho generátory" místo pilulkových kůr za desetitsíce.

Doktoři jsou ve svém zaměstnání tak vytížení, že již nepátrají po tom, co bylo před 50lety nebo více.

Ty Rifeho přístroje jsou funkční, přesto se nepoužívají.

Re: Dotaz

(Martin, 3. 11. 2011 11:05)

Pravda je totiž ještě úžasnější. i když pro někoho může být šokující...
:-)

planeta opic ?

(estejeden, 31. 10. 2011 19:56)

http://www.youtube.com/watch?v=ijL5itjgVxs

Re: planeta opic ?

(Kachaba, 2. 11. 2011 11:18)

jo tak to sedí :D

a ještě něco...

(Kachaba, 1. 11. 2011 21:27)

už dva týdny v kuse se podívám na budík ve 21:11h. Dříve se mi to stávalo tak dvakrát do týdne, teď už je to denně. Včera jsem se dokonce podívala a bylo 21:47h. Což znamená že 4+7=11 až tak jsem zmagořila, že mě to nenechává spát.. Co to znamená?? Dík za odpovědi

Re: a ještě něco...

(sp, 2. 11. 2011 6:23)

Znamená to, že se ti to dostalo do podvědomí, nic více. Mysli na něco jiného, než budík a hlavně nesčítej čísla. Zbytečně se tím zatěžuješ, navíc riskuješ vznik obsese.

Tyhle hrátky s čísly jsou k ničemu. Čísel není mnoho, tak se dá očekávat, že z jejich kombinací budou vznikat stále podobné čísla.

Souhlas

(Kony, 1. 11. 2011 22:50)

Kachabo, mluvíš mi zcela z duše. Jsem mladý člověk, který by si podle mých vrstevníků vůbec tímhle neměl zatěžovat hlavu. Jenomže já sám tyto informace nenávidím a přesto jsem po nich hladoví. S každou další se cítím hůř a hůř protože cítím naprostou bezmoc.. Porotže nevím a neznám způsob, jak a co bych měl jako člověk proti tomu dělat. Protože smířit se s tím nikdo zdravý nemůže. Cítím to přesně. nezodpovědnost vůči tomu mít v téhle posrané době potomky, na hypotéku naprosto nemyslím a celkově mi každý den přijde zbytečný. Prostě nevidím smysl cokoliv dělat, když vím že se dě+je něco obrovského, něco nad rámec toho co můžu jako člověk ovlivnit. Na tohle asi nikdo nezná odpověď.

Má to tady všechno vůbec cenu??...

(Kachaba, 1. 11. 2011 20:47)

Ahoj Aridane, ahoj všichni. Dříve mi vědomí, že se dozvídám "odkrytá" tajemství, dávalo pocit štěstí z poznání té "pravdy", kterou ti nejvyšší před námi celá ta dlouhá léta skrývají. Hledala jsem spoustu stránek a článků o těchto konspiračních teoriích a jak se říká "Na každém šprochu pravdy trochu" Ale když už to tedy všichni "víme", co s tím tedy máme dělat?? Už téměř rok se zabývám čtením, přemýšlením a nekonečným hledáním nějakého řešení a konce, jak to tedy s námi opravdu dopadne. Čím více se tímto zabývám, tím více ztrácím půdu pod nohama a výhledy na budoucnost, cítím beznaděj a nechuť do života, protože nás přeci na tomto hmotném světě nečeká nic dobrého. Z toho všeho mi vychází, že je nezodpovědné a zbytečné mít děti, vzít si hypotéku na dům, šetřit na penzi atd.. Ve finále se můžeme nekonečně těšit na smrt, protože je to vlastně vysvobození a propustka do dalšího krásného života bez peněz, válek a vlády, kde je jenom mír a nekonečná láska a to jen pro ty, co pochopí smysl života na Zemi. No. Sečteno podtrženo. Něco pořád nevychází. To bychom se z toho všeho mohli zbláznit, nebylo by to vysvobuzení??:)Tím vším jsem vlastně chtěla říct, že už ničemu nerozumim a když už jsem s tím vším začala, nejde přestat hledat a tak stále hledám, kolik konců světa nás ještě čeká, jak správně meditovat, jíst, jak se dostat do páté ne-li rovnou do šesté dimenze, jestli pro nás přijdou hodní nebo zlí mimozemšťané a tak dále atd :D nechci to celé nějak zesměšňovat, opravdu věřím, že se s tím vším dá něco dělat, ale to bychom se museli spiknout všichni na světě a asi to není dobré, ale nevěřím, že těch devadesát devět procent lidí "ovcí" do toho půjde.. Tak snad mi někdo poradíte, třeba wivo, ten určitě bude vědět :D tak optimismus všem a neberte si vše moc osobně nebo se z toho zblázníte ;-) všem přeji všechno dobré

...

(WhitelikesnowandcoldlikeWinter, 1. 11. 2011 19:44)

Nemyslím si,že by Klaus byl proti unii,spíše nahrává na smeč.

Řkám NE!

(Martin, 31. 10. 2011 11:45)

Zdravím Vás, Aridane.
Chtěl bych vědět, co já jako člověk mám-můžu udělat, když s těmito nešvary a zločiny proti lidskosti samozřejmě, nesouhlasím a říkám rezolutně NE!!!
Hledám sám způsoby jak na to a řeším to.
Ale zdá se, že je to pořád málo.
Nechci žít už v tomhle světě kde si pár šílenců myslí, jak jsou na výši a snaží se, asi nás zdegenerovat a možná i vyhubit. Nebo je to jejích víceméně hluboká nevědomost.
Chci žít ve světě, v pravdě, lásce, a plný božského života... Pracuju na tom jak v osobním tak veřejném životě, tak aspon, jak se dá.
Ano, země i slunce o tom vědí, co se tady na Zemi děje a komunikace probíhá dobře.
Ty data probíhají a dostavají se i skrze nás co obýváme tuhle planetu>zvláště u těch u níchž to probíhá už i přímo vědomě.

S pozdravem
Martin

to je ono

(daniela, 30. 10. 2011 20:18)

to je ono už víme proč mají kašel a doktoři si s tím neví rady a je toho čím dál víc. Jímá nás děs z toho běsu chemtralis. Vždyť se toho tělo nikdy nezbaví... To oni nám dělají schválně a rádi jak je vidět a už hezky dlouho. Mladí lidé umírají na rakovinu plic a víc nekuřáků jak kuřáků, to je také fakt. To by měl pan Nčas vědět a nebo to ví..?

http://www.youtube.com/watch?v=oZanQvY6agE&feature=related

(fohat, 30. 10. 2011 19:51)

najedte na 3min,34sec...je tam socialistická TATRA 8,dva roky po Výtězném Unoru...zajímavé..bud je to válečná trofej,nebo soudružská spolupráce.