Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bilderberg - červen 2011

11. 6. 2011

 

Mocní světa se opět sjíždějí  

 

 

Vrána k vráně sedá – tvrdí známé české přísloví a my sami z vlastní zkušenosti víme, že je to pravda. Kdo se někdy zabýval něčím takovým, jako jsou zákony přitažlivosti stejně laděných energií, rezonanční frekvence a vibrační synchronicity, moc dobře ví, že nejde o náhodu, ani nic nemožného.

 

Fotbalisté se scházejí na vzrušujících utkáních, golfisté na dokonale upravených "greenech", kde si vesele "patují" až do úplného zničení těla, naši odborářští předáci v tuto chvíli před úřadem vlády se svými požadavky, zato nejmocnější lidé planety se scházejí pokaždé jinde a pokaždé to stojí za to.

 

 

Roku 2009 to bylo například Řecko, aby vzápětí vypukla nezvykle silná vnitřní revoluce a probuzení s děsivým odhalením, že je zadlužené tak, že se musí zevnitř přitvrdit a že jej musí ostatní členové EU ze svého rozpočtu v rámci solidarity a příslušnosti k ekonomickému celku zadotovat.

 

bilderberg---2011.jpgLoni - 2010 - to bylo Španělsko a podívejme se, jak se náhle duch revolty a nepokojů objevuje i tam.

 

Během právě probíhajících několika dnů tohoto roku je to však Švýcarsko – St.Moritz – a protože se jedná o mocný stát z pohledu své nezávislosti a tradičně silného a stabilního bankovního systému, je celkem pravděpodobné, o co tam kromě jiného nejspíše půjde.

 

 

 

Jakou mají světoví vládci agendu?

 

Přesný a skutečně reálný program se nejspíše nedozvíme, neboť tato skupina rozhodně nestojí o veřejnou publicitu a spíše se snaží fungovat mimo zájem těch skupin běžných lidí, o jejichž osudech obvykle rozhoduje.

 

Ovšem s ohledem na události na naší planetě i mimo ní, je více než pravděpodobné, že se témata nabízejí doslova sama.

 

 

 

 

Finance, daně, umělé zvyšování cen

 

Švýcarsko je nezávislý stát a pro svou řekněme politickou odtrženost a dlouhodobou finanční stabilitu bankovního sektoru i kapitálu, je zřejmé, že jedno z hlavních témat bude ovládnutí a řízení toho, co ještě úplně není swiss-flag.jpgsvětovou vládou pod přímou kontrolou.

 

Když už ne pod kontrolou, tak změnit poměr sil a to, co je ještě dnes silné znehodnotit nebo alespoň oslabit – metod je k tomu k dispozici bezpočet.

 

Osoby z bankovního světa jsou logicky rovněž členy skupiny Bilderberg a řízení nejsilnějších světových kapitálů se přirozeně opět doslova nabízí.

 

 

 

 

Střední východ - konflikty

 

Další téma, které cítím jako silně aktuální, je vyhodnocení situace a další kroky na středním východě a arabském světě, kde je evidentní, že udržení napjatého stavu a válečného konfliktu, se vládnoucím silám náramně zamlouvá.

 

Dokonce cítím, že by to mělo být ještě většího rozsahu a ideálně za postupného zapojování jaderného či chemického arzenálu – samozřejmě pod neidentifikovatelnou hlavičkou falešného terorismu (false flag ops).

 

Důvody jsou prosté – Usáma byl údajně a se slávou dopaden, pomsta jeho stoupenců se guns.jpglogicky nabízí a hlavně - vojenská mašinerie se nyní točí na plné obrátky a financování zbrojního vybavení pomáhá vnitřnímu hospodářství USA i států NATO, přičemž  velmi důležitá a kvalitní přírodní surovina, kterou arabské země disponují, se pomalu dostává do těch rukou, které ji chtěli vlastnit již dávno.

 

 

 

 

 

 

 

Depopulace - potraviny, voda, chemie, viry, stres

 

Aktuální téma bude rovněž nedávno „náhodně“ objevená smrtící bakterie Escherichia Coli, která má na svědomí životy přes 30 lidí -  symbolicky po 30 letech vypuštění bakterie AIDS-HIV do oběhu.

 

Nejprve bylo za původce označeno Španělsko, nyní je viníkem Německo, osobně ho však vnímám a vidím úplně jinde.

 

Výsledky pozorování a rozboru chování a struktury této bakterie, které provedlo escherichia-coli.jpgněkolik nezávislých světových laboratoří - například Čína / Peking - hovoří o tom, že zjištěná forma je dle všeho uměle vyrobená a samotní němečtí odborníci tvrdí, že se jedná o nový kmen, který byl konstruován tak, aby odolával většině známých antibiotik.

 

Provádí se to technicky tím způsobem, že jsou bakterie tak často vystavovány účinkům všech typů (osmi) doposud známých antibiotik, až se na ně prostě stanou zcela imunními – k tomu navíc ještě produkují specifické látky, které jim pomáhají se dále úspěšně šířit.

 

Tyto „náhody“ ve smyslu styku se všemi typy antibiotik najednou, se samovolně v přírodě skutečně nestávají často – prakticky je to nemožné, takže výroba na zakázku je téměř stoprocentní - o tomtéž hovoří dokonce i uznávaný americký web www.naturalnews.com  Originál článku zde.

 

Důsledky na zdraví a životy nás všech při masovém rozšíření napříč stále si poměrně dobře ekonomicky dařící Evropou, si raději představovat nebudeme.

 

Více se o plánech depopulace naší planety dozvíme v článku: Plán na snížení počtu obyvatel planety 

 

 

 

 

Cenzura internetu

 

Další téma bude nepochybně masové využití resp. kontrola internetu, který se našim vládcům v jistém slova smyslu vymyká z rukou a naopak slouží proti nim samým – viz článek: Internet jako nástroj našeho propojení

 

Původně naplánovaná cenzura internetu se pomalu a nepružně realizuje v USA, stop-button.jpgale nemá to tak rychlý průběh, který se původně očekával.

Plány byly takové, že celý internet bude mít jediné řídící tlačítko k dispozici prezidentovi a pokud bude uznáno za vhodné, samotný Obama jej jednoduše zmáčkne a internet se natvrdo celoplošně odpojí.

 

Více informací v článku Konec internetu - tlačítko Kill Switch.

 

 

 

 

Planeta Země a změny na ní

 

Další témata nepochybně budou události a katastrofy, kterých jsme sami svědci. Například tento odkaz

 

Vše souvisí se vším a je velice zajímavé, že všechny podzemní základny i tunely napříč světem jsou v pohotovosti, přírodní útočiště a jeskyně jsou masově nakupovány napříč všemi kontinenty – jde doslova o každý pozemek – milionáři si z obavy nechávají na míru stavět luxusně vybavené podzemní základny, které jim zvýší šanci přežití příchozích změn.

 

FEMA zakládá a aktivuje kampy a provádí narychlo cvičení, kterým simulují události podobné těm, které vídáme v Hollywoodských dramatech typu „2012“ 2012-numbers.jpga dokonce dosud mlčící a situaci stále spíše zlehčující NASA vydává silně varovné video, které nás nabádá k osobní připravenosti na události, které rozhodně nebudou z nejmilejších.

 

Nemyslím, že jde pouze o informaci o povodních a hurikánech, ani o drobnou snahu zvýšit na lidi psychický tlak, vyvolat pocity strachu, ani podpořit konzum a spotřebu nákupem léků, potravin a vody na několik dní či týdnů dopředu a mít vždy k dispozici svítilnu a alespoň z poloviny plnou nádrž paliva ve vozidle…

 

více o videu z NASA zde: http://www.nasa.gov/centers/hq/emergency/personalPreparedness/index.html

 

 

 

 

Mimozemské civilizace

 

Jedno z témat, které určitě předpokládám, jsou mimozemské civilizace, (doposud probíhající obchody a kontakty včetně plánovaných počtů investigativních únosů lidských bytostí, příprava fiktivních útoků na lidstvo - project Blue Beam) pro které dokonce byla v OSN i přes velké překvapení mazlan-othman.jpgvšech běžných obyvatel naší planety, jež těmto věcem obvykle vůbec nevěří, zřízena nová pozice „Ambasadora pro styk s UFO a mimozemskými civilizacemi“ paní Mazlan Othman. Více informací v tomto článku

 

 

 

 

Na co se tedy přesně připravit?

 

Nemají náhodou tyto „pozemské“ aktivity a události zakrýt něco mnohem zásadnějšího, co úplně nemusí ani přicházet z tohoto světa?

 

Několikráte jsme hovořili o blížící se kometě Elenin, několikráte rovněž o legendární a pro většinu proto neexistující planetě Nibiru, několikráte rovněž o dvojčeti našeho Slunce – hnědém trpaslíkovi, jehož existence se potvrdila (binární hvězdné systémy jsou nejčastějším typem), několik slov padlo o nově objevené obrovské planetě Tyché, něco slov lze dohledat o planetě Hercolubus, která je v zásadě obdobou Nibiru i Tyché a pár slov jsme si rovněž řekli o nestabilních bludných planetách, které byly nedávno dokonce v konkrétním počtu vědecky potvrzeny.

 

 

Jaký je společný jmenovatel toho všeho?

 

Nezdá se nám, že se mluví v podstatě stále o tomtéž, jen pod jinými výrazy či binary-stars.jpgtermíny, abychom byli více dezorientováni a zmateni?

Nepochybně se něco děje a cosi konkrétního se očekává.

 

Neví se přesně co, ale všichni se o těchto tématech vyjadřují jako o naprostém a blížícím se faktu. 

 

Komety bývají viděny na obloze z relativně veliké vzdálenosti a jsou pro ně typické tvary zpočátku pevného resp. plynného prolétávajícího tělesa, na které navazuje pro komety typický dlouhý a pro pozorování výrazný ohon - ocas.

 

V tuto chvíli je konkrétně kometa Elenin od naší planety vzdálena přibližně 1,8 AU (1,8x vzdálenost naší planety od Slunce) a prozatím není vidět vůbec nic, ani jedno foto, ani jeden rozumný článek, ani jedna potvrzující úvaha…

 

 

 

 

Je to kometa nebo snad něco jiného?

 

O tomto tématu si povíme více v dalším článku, nyní se necháme překvapit tím, jakou skladbu vzrušujícího programu nám skupina Bilderberg připraví tentokrát a jsem si jist, že témata budou s výše uvedenými silně souviset.

 

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________

 

Související odkazy:

http://www.guardian.co.uk/world/blog/2011/jun/03/bilderberg-2011-switzerland-st-moritz

http://www.guardian.co.uk/world/bilderberg

http://www.osud.cz/rozhovor-se-svycarskym-bankerem-odhaluje-plany-bilderbergeru-2011-na-zavedeni-cenzury-internetu

http://cs.wikipedia.org/wiki/Bilderberg

http://bilderberg2011.com/  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

už víme o co šlo ve Švýcarech

(Lenka, 5. 11. 2011 16:58)

přece na G20 se rozhodlo, že Švýcarsko musí dávat informace o penězích na účtech svých bank, pod pohrůžkou vyloučení ze všech společenství, to je útok přímo na srdce..

Re: už víme o co šlo ve Švýcarech

(Aridan, 6. 11. 2011 8:38)

Poznámka - probouzí se již i samotný Vatikán a chce zřídit jedinou světovou banku...
Aridan

No uvidíse?

(Zenko.Idane, 26. 6. 2011 1:26)

http://www.prvnizpravy.cz/sloupky/teroristicky-utok-v-berline-uz-zitra/

Obava z útoku na Berlín sílí, právník varuje úřady

(Zenko.Idane, 21. 6. 2011 18:56)

http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/ze-zahranici/obava-z-utoku-na-berlin-sili-pravnik-varuje-urady/

Utekla agenda Bilderbergu: válka a boj s alternativními médií

(Zenko.Idane, 17. 6. 2011 21:22)

http://www.reformy.cz/zpravy/bilderberg-chce-valku-a-cenzuru/

Aridane

(Kony, 14. 6. 2011 12:22)

Ahoj, bravůrní článek. Jen jsem se chtěl zeptat, zda tu nepolánuješ dát nějaký vyhledávač článků? Je tu toho již mnoho a člověk by se lépe orientoval :) Děkuji za odpověď.

Bilderberg a reformy

(Anion, 14. 6. 2011 5:50)

http://www.reformy.cz/

Další video z exkurze na Bilderberg

(Zenko.Idane, 13. 6. 2011 1:36)

http://www.youtube.com/watch?v=aM8op48aruA&feature=player_embedded#at=67

jiné stránky

(Barbora, 12. 6. 2011 19:17)

Skvělý článek :-)

Bilderberg 2011 – reportáž a seznam účastníků

(Zenko.Idane, 12. 6. 2011 19:02)

http://www.reformy.cz/zpravy/bilderberg-2011/

Bude někdo vědět co to bylo zachyceno?

(Zenko.Idane, 12. 6. 2011 1:48)

je to jen odraz v kameře? http://www.youtube.com/watch?v=HRyv37PxP0Q&feature=player_embedded

video z exkurze

(Zenko.Idane, 12. 6. 2011 1:37)

http://www.youtube.com/watch?v=TwV1fJfxR10&feature=player_embedded