Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012 nebo 2011 - co před námi Illumináti tají?

23. 9. 2011

 

Máme všichni správné datum a dobře seřízené hodinky?

 

Následující řádky jsou poměrně znepokojivé a neměly by je číst přecitlivělé osoby, ani osoby v nedobrém psychickém nebo mentálním rozpoložení. Jde však o holý fakt, který by nám všem měl být veřejně známý, proto doporučuji uvedené informace šířit dále.

__________________________________________________________________

 

 

2012-number.jpgVše se poslední dobou točí kolem jediného data. Toto datum máme všichni silně zakódované ve svém podvědomí a instinktivně v něm smířlivě odpočítáváme, kolik dní ještě přibližně k tomuto datu zbývá.

 

Ano, je to datum konce známého Mayského kalendáře, které se datuje ke dni

 

21. 12. 2012

 

Již na první pohled je to numericky hezky seřazené číslo a relativně brzo dosažitelné datum. Jeho vyjádření sahá chronoligicky do dávné historie a všichni odborníci celého světa nejen na Mayský kalendář, se k tomuto datu hlásí s menšími či většími odchylkami.

Někdo tvrdí, že půjde o  24.12.2012, jiní zase 12.12.2012, ale v zásadě jde o velice podobné datum i zhruba stejné kalendářní období konce roku 2012.

 

Více detailů o všech proroctvích kolem roku 2012 v tomto odkazu.

 

 

Není nám to všechno náhodou alespoň trošičku divné?

Není zvláštní, že se vše tak dokonale skládá dohormady a vrcholí v jediném datu? Mayové, Hopiové, Egyptské pyramidy, Indické védy, různí věštci a proroci, dávní Summerové i Atlantiďané...

 

Hned uvidíme, proč je dobré se nad tím vším pozastavit.

 

 

Moc dobře víme, co jsou schopna ve velkém udělat media a jak se jejich síla v rámci deformování či vytváření jednotného masového názoru veškeré populace běžně používá – více v tomto odkazu a o probíhající cenzuře více info zde.

 

Není nám alespoň trošičku podezřelé, že se nám již dlouhou dobu tak násilně tento termín doslova vrývá pod kůži, že jej pomalu bereme jako jednu z pravděpodobných realit, která ovlivní doslova celé lidstvo i naší planetu?

 

 

Jak jsem uvedl – všichni autoři, odborníci, badatelé a publicisté, se k tomuto datu symbolicky hlásí – až na jednu velmi významnou skupinu osob, která vládne v podstatě celému světu a naší planetě.

 

Skupinu, která má v doméně svého webu příponu .ORG, kterou obvykle využívají novus-ordo-eye_pyramid.jpgkonkrétní organizace (vládní skupiny mívají nejčastěji příponu .GOV).  V tomto případě se jedná o nepříliš dobře utajovaný spolek Illuminátů.

 

 

Samozřejmě shodou „náhod“ jsem narazil na jejich webovou stránku, která vás, předpokládám, svým obsahem překvapí úplně stejně, jako se to stalo mně samému.

 

Na první pohled je totiž stránka zcela prázdná, ale nepředbíhejme událostem...

 

 

Web si bez obav otevřete v odkazu níže a dobře si jej prohlédněte, hned budeme pokračovat: 

 

http://www.illuminati.org/

 

 

Takže – jak vidět, nic zvláštního, že?

 

Ovšem, pokud se na uvedenou stránku postavíme myší a například zmáčkneme současně klávesy „ctrl“ a písmeno „A“, stane se něco velice zajímavého – náhle uvidíme, co má našemu přímému vědomí a v tomto případě zraku zůstat ukryto. (pozn. totožné stránky s příponou .COM a .NET jsou již dávno určeny PC hrám)

 

 

Ať si každý sám na vlastní oči vyzkouší, co uvidí. Každopádně pro zjednodušení uvedu, že jde o odečet jakéhosi neznámého zbývajícího času – time countdown.

 

Čas běží tak, že nula nastane dnem 7. prosince roku 2011.

 

Raději tento termín ještě jednou zopakuji, protože je skutečně klíčový.

 

 

7.12.2011 – přibližně ve dvě hodiny odpoledne našeho času

 

(pro numerology jen uvedu součtové číslo data – symbolická 5, čísel je celkem šest, za první sedmičkou je součet měsíce a roku rovněž číslo  sedm, v podstatě v datu lze nalézt celou desítkovou soustavu, atd…)

 

A to ještě zdaleka není všechno – po kliknutí na funkci prohlížeče – např. u Internet Exploreru je to „zobrazení“ a příkaz „zobrazit zdrojový kód“, získáme ještě více tajuplných detailů.

 

Vidíme před sebou detail programové syntaxe a zároveň nám neunikne věta, která se má po vypršení času zobrazit:

 

„Sorry, you are too late!“   

 

Myslím, že význam věty není třeba jakkoliv dále překládat.

 

 

 

Ještě než se podíváme kdo a co je přesně za tím vším, je dobré si ověřit některé další dostupné informace.

 

Doména byla registrována již od 21.4.1995 – tedy v době, kdy na světě web teprve pomalu začínal a doménu si registrovaly významné organizace, které k tomu měly prostředky a zejména důvod – viz detaily níže:

 

Domain Name:ILLUMINATI.ORG
Created On:21-Apr-1995 04:00:00 UTC
Last Updated On:17-Nov-2007 07:17:57 UTC
Expiration Date:22-Apr-2012 04:00:00 UTC
Sponsoring Registrar:Network Solutions LLC (R63-LROR)
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:23421324-NSIV
Registrant Name:Ancient Order of Bavarian Seers
Registrant Organization:Ancient Order of Bavarian Seers
Registrant Street1:ATTN insert domain name here
Registrant Street2:care of Network Solutions
Registrant Street3:
Registrant City:Drums
Registrant State/Province:PA
Registrant Postal Code:18222
Registrant Country:US

 

 

Co nesmí uniknout naší pozornosti, je zejména popis a místo, kdo konkrétně za tímto webem stojí.

 

Překlad v textu zvýrazněné věty Ancient Order of Bavarian Seers v češtině znamená cosi jako Starodávný řád Bavorských proroků (jasnovidců či věštců) a illuminati-adam-waishaupt.jpgregistrace domény proběhla v USA, Pensylvanii, město Drums.

 

Více detailů bohužel není ve výčtu k dispozici, což mě podnítilo k dalšímu intenzivnímu hledání. Díky Bohu se nám svět skutečně zmenšil tím, že jsme jej opletli symbolickou sítí www, o jejímž překvapivém významu jsme si již uvedli v tomto odkazu.

 

Ve vyhledavači encyklopedie Wikipedia je k nalezení zmínka o věštcích z Bavorska i s poměrně vydatnými historickými detaily o celkovým vývojem tajného spolku – pro zvídavější uvádím odkaz a jméno zakladatele Adama Weishaupta (1749 - 1830):

http://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Illuminated_Seers_of_Bavaria

nebo zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Bavarian_Illuminati

 

 

Pokud budeme volně sledovat obsah textu, jsme totiž rázem u na Jiných Stránkách již několikrát jmenovaného aktuálnímu uskupení Bilderberg, které doslova plánuje další kroky našeho globálního soužití případně uměle řízených konfliktů a světových hospodářských krizí (poslední na blízkém východě).

 

Více jsme o setkání Bilderbergu v červnu tohoto roku (2011) a jejich dalších plánech hovořili v tomto odkazu a opět pro zvídavé přikládám detailní odkaz na encyklopedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_Group

na tento odkaz volně navazuje http://en.wikipedia.org/wiki/Committee_of_300

 

Uvnitř textu je možné získat i rozmanité odkazy na obsahově vydatné dokumenty, které mám sám v plánu prostudovat. Jsou to citlivé informace z projektů, které se již roku 1980 zabývaly krizovými tématy příchodu roku 2000.

 

Raketový nárůst populace lidstva na planetě, omezené a vyčerpatelné zdroje naší planety, problém potravin a industriálního odvětví obecně, zbraně hromadného ničení, hladomory, epidemie, pitná voda, atd.

 

Jeden z mnoha reportů, zabývajících se tímto tematem, byl pečlivě připraven a předložen tehdejšímu prezidentovi USA Jimmy Carterovi. Report má příznačný název The Global 2000 v tomto odkazu:  http://en.wikipedia.org/wiki/The_Global_2000_Report_to_the_President

 

Protože naše pátrání pokračuje dále, je poměrně snadné vysledovat, kdo je autorem a patronem oněch dokumentů a zjišťujeme, že je to profesionál pan Gerald O. Barney. Jeho díla jsou dostupná na webu ke stažení zde: http://www.geraldbarney.com/G2000Page.html  

 

Souběžně se dozvídáme o dalších elitářských uskupeních, kde se mocní tohotodavid-rockefeller.jpg světa s jasnými cíli scházejí a jedním z nich je známý Club of Rome – založeno za podpory Davida Rockefellera dokonce již roku 1968.

http://en.wikipedia.org/wiki/Club_of_Rome

 

Neméně zajímavé je rovněž uskupení Královského institutu mezinárodních záležitostí, které má ve své hlavičce údajné vytváření nestranného pohledu na specifické události ve Světě.

Pod touto definicí si můžeme představit naprosto cokoliv a detaily nalezneme zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Chatham_House

 

 

No a o tom, co vše se událo v lidské historii konkrétně v den 7. prosince, můžeme detailně prozkoumat v tomto odkazu:

http://en.wikipedia.org/wiki/7_December

 

 

Co mě určitě v souvislosti s odpočítávaným datem zaujalo, je sedmdesáté výročí útoku na Pearl Harbor, stejně jako kombinace s jinými událostmi Druhé světové války. 

 

 

Ovšem co do souběhu událostí nejzajímavější, je to, co se stalo 7. prosince před rokem – tedy 2010. Byla vydána nová verze PC hry: CATACLYSM – World of the WarCraft a to již nebude jen tak obyčejná náhoda.

Viz přiložené odkazy: http://wow.joystiq.com/2010/10/04/cataclysm-release-date-december-7th/

http://www.tankspot.com/showthread.php?71005-Cataclysm-Release-Date-December-7th-2010!

 

 

 

Nyní, abych podpořil, že rok 2012 nemusí být vůbec zdaleka ono správně stanovené datum, přikládám ještě zajímavější video staršího dokumentárního snímku o Mayské civilizaci – konkrétně TV produkce z let 1973, proto je i horší kvalita obrazu a zvuku, kde se dozvídáme tutéž shodnou informaci.

 

Veškeré změny, ať již jakékoliv, se mají odehrávat mnohem dříve – přibližně o rok – nikoliv až 2012, ale 2011.

 

A to je mimochodem přesně ukotveno v poselství webu Illuminátů, který jsme na začátku tohoto článku prozkoumali.

 

Video: http://www.youtube.com/watch?v=Zq2l62RKo1c

 

 

 

 

Co si z toho všeho můžeme sami pro sebe vyvodit?

 

Mnoho – především nic není náhoda a vše se děje podle určitých pravidel a řádů, které prostě nemůžeme jen tak ignorovat. Den stále ještě střídá noc a každý z nás je na této krásné planetě s konkrétním účelem či chceme-li cílem, který jsme si sami dokonce vybrali – viz tento zajímavý článek o astrologii.

 

 

Máme snad onen důležitý datum 7. prosince 2011, na který máme své myšlenky na pozitivní změny a lepší budoucnost celého lidstva soustředit propásnout - díky obrovskému hlomozu kolem roku 2012 nebo je zde ještě jiný důvod?

 

O náhodný omyl programátora půjde dost těžko, vládci světa jsou svýmmayacalendar.jpg sarkasmem a nadřazeností nad masami naopak proslulí a pokud bychom měli toto datum znát, nebylo by utajené a věděli bychom o něm stejně dobře jako o známém datu 21.12.2012.

 

To, že je stávající rok (2011) něčím významný, nejspíše díky světovým katastrofám a nepokojům po celém světě, cítíme všichni a pokud bychom byli u symboliky číselných řad, docela bych si tento rok vsadil na termín 11.11.2011

 

Je-li nám tak silně všem vštěpován konkrétní datum konce Mayského kalendáře a skupina osob u nejvyšší moci má řekněme výrazně odlišný pohled na veškeré události a ještě se nám k tomu všemu nepřímo vysmívají, měli bychom to přinejmenším respektovat a brát tuto vtipnou hru na chytré a ještě chytřejší, jako další z mnoha vodítek.

 

Rozklíčovat proč je tomu tak, proč tam informace o datumu je – tedy ona tam vlastně pro toho, kdo dále nehledá, v podstatě NENÍ…

 

Všichni, kteří jsme nyní v této pohnuté době zde, jsme v těch nejlepších rukou naší maximální duchovní ochrany a nebudeme ponecháni vniveč.

Nikdo z nás.

Proto není třeba se jakéhokoliv data ani čehokoliv dalšího obávat a především dávat onomu neurčitému strachu svou nejcennější životní energii.

 

Důležité je však být vnitřně připraven – doslova na vše. Na to dobré, co nepochybně přichází, i na to horší, které to dobré bohužel obvykle doprovází. Inu naše dimenze je a bude do další změny a posunu stále plná mnoha dualit, které jdou spolu ruku v ruce. O nich jsme si psali již v tomto článku a pochopením tohoto principu získáme obrovskou vnitřní sílu.

 

 

 

Pár slov na závěr

 

Stav našeho vnitřního rozpoložení je poměrně snadno pozorovatelný navenek a naopak. Stačí se umět dobře podívat za předstíraný úsměv spokojenosti.

 

Pokud se necháme unášet vlivem negací, staneme se jejich součástí a budeme je svou energií přiživovat, přitahovat a naopak – pokud se i přes složitou situaci vnitřně se změnami ztotožníme, přijmeme je jako realitu a přestaneme s nimi vnitřně nesmyslně bojovat – přehnaně řečeno začneme si je „užívat“ – máme nad nimi vyhráno. Všechny se navždy rozplynou stejně jako naše utrpení, které si sami v sobě vytváříme.

 

Největší tajemství dokonalého vnitřního štěstí je totiž to, že o tom, zda jsou události špatné či dobré, rozhodujeme jen my sami. To je naše svoboda a volba. Záleží pouze na našem vnitřním přístupu a na tom co s čím a jak dlouho porovnáváme.

 

Více o změnách a našem boji s nimi v tomto odkazu a více o porovnávání, kterým vzniká zbytečné vnitřní utrpení v tomto odkazu.

 

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________

 

 

Související odkazy:

http://jubal.westnet.com/hyperdiscordia/illuminati.html

http://website.informer.com/terms/Ancient_Order_Of_Bavarian_Seers

http://www.illuminatiorder.info/

http://www.7is7.com/otto/countdown.html

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread156250/pg1

 

a poslední věc - zkuste si vyhledat, kam se dostaneme, když se napíše název webu illuminati pozpátku a doplní přípona .ORG      ...jaké náhody, že?  (www.itanimulli.org)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Závěrečný komentář ke komentářům :-)

(Aridan, 7. 10. 2011 18:18)

Vážení čtenáři,
článkem výše se nám společně podařilo uvést do pohybu mnoho věcí, za které jsem všem diskutujícím velice vděčný.
V každém případě jsme zahájili cosi, co můžeme nazvat společným dialogem – komentářů a názorů níže je opravdu požehnané množství – a co můžeme nazvat zdravým pochybováním – doslova o čemkoliv.

Jen tak dále – hledání je správná cesta k nalezení všeho.

Bohužel se klíčová diskuse kolem otazníků nad významem a oprávněností samotného roku 2012 dokumentovaná např. ve video snímcích ze 70 let, vydala úplně jiným směrem a to k onomu tajemnému webu, který nás měl k hlubší úvaze pouze přivést. Prostředek se stal cílem a to je chyba.

Ať je již historie webu jakákoliv a jeho autorem kdokoliv, web samotný má sám poměrně dost sporných bodů. Je evidentně registrován přesně tak, jak je uvedeno v článku a jeho historie byla z nějakého důvodu odstraněna. Zda jde nebo šlo o provokaci, legraci či vážně myšlenou věc, si můžeme promyslet každý sám, ovšem pravděpodobně ještě nějaký čas nezjistíme, nakolik je konec roku 2012, respektive konec roku 2011 klíčový, pro všechny předpovídané změny (viz. sekce proroctví).

Protože nechci v žádném případě pro ostatní skrývat možnou pravdu, ať je jakákoliv, nechávám veškeré přípěvky tak, jak jsou a tak jak byly postupně umísťovány.

Ze zcela zjevných důvodů, které jsou rovněž popsány níže, a těmi je skutečnost, že se kreativní diskuse stáčí do roviny převážně osobní, do roviny úplně zbytečných výpadů a soubojů ega, zcela nesprávných soudů a závěrů, ukončuji vkládání dalších komentářů k tomuto článku.
Ti, kteří mě znají osobně, nejlépe vědí, kde leží pravda, takže nechť si každý vytvoří vlastní názor o tom, jaká je skutečná realita.

Symbolicky uzavřu článek výše citací osoby, která nás včera navždy opustila:
„Zůstaňte hladoví, zůstaňte blázny“ – Steve Jobs – CEO Apple.

Mnoho štěstí Aridan

NESMYSL

(IT pracovník, 5. 10. 2011 22:54)

PO podrobném prozkoumání vámi zmiňované stránky jsem přišel na to, že jste akorát jedním z šiřitelů poplašných zpráv. Vaše dezinformování veřejnosti je opravdu úsměvné. Na takovýto laciný trik se mohou nachytat opravdu jen důchodci a malé děti. P.S. zdravím Vás do Brna, kde podle stránky http://www.webyield.net přes kterou jsem si vás podle vaší IP adresy 83.208.93.77 vyhledal. S pozdravem

Re: NESMYSL

(Aridan, 7. 10. 2011 18:14)

Milý IT pracovníku,
nevím, jak jste na uvedené info přišel, ale obávám se, že jste ve svých soudech vedle jak ta jedle :-)
Stává se mi to také, proto Vás nesoudím, ale raději napíši proč jsem si tak jistý.
Žádným šiřitelem poplašné zprávy určitě nejsem, na uvedený web jsem byl upozorněn čtenářem ze zahraničí a za zjištěnými detaily si plně stojím.
Hlavním cílem článku bylo odlehčit směrování naší pozornosti POUZE na konec roku 2012 a uvědomit si, že žijeme v TEĎ a TADY. Bohužel se někteří čtenáři drží jediného tématu - webu - jako blecha kožichu a širší pohled proto bohužel nespatřují - jaká škoda.

V Brně je krásně, rád vždy projíždím kolem, ovšem uvedená IP adresa mi dává o vlastníkovi a poloze úplně jinou informaci - jde o Telefonicu O2 - Český Telecom, a.s. Město Praha a zeměpisné souřadnice jsou: šířka: 50.0833 délka: 14.4667 - odpovídá Praze 3, další detaily o ulici ani organizaci uvádět nebudu a nechci.

Tady vidíme, že je skutečně úsměvné, jaká je Pravda vykutálená věc, zejména když uvedeme svou vlastní IP adresu.
Ale nechme toho, toto je k ničemu, jen připíšu, že když jsem si vyhledal svou vlastní polohu, našel jsem se kdesi u krajů Šumavy, takže se raději pojďme skutečně věnovat něčemu rozumnějšímu a prospěšnému pro celek, ok?
Příjemný večer a díky za komentáře
Aridan

wiwo

(Zuzanka, 5. 10. 2011 12:50)

No ,ze je to vulgarni musim priznat ale jinak mate pravdu :0)

Re: wiwo

(wivo, 5. 10. 2011 13:33)

děkuji Zuzanko, vážím si nejen vaší upřímnosti, ale i faktu, že jste jedním z malé skupinky čtenářů jež neopustil zdravý rozum.

nazor

(Zuzanka, 5. 10. 2011 12:47)

No ja mam takovy pocit, ze nekdo asi vi moc dobre proc ten cas tam bezi. Je ale pekne ze se da i zmenit ci nastavit. Preji jinak pekny den

To si snad

(Wivo, 4. 10. 2011 12:13)

děláte prdel ne? To opravdu nejste schopni podívat se na historii obsahu stránek či kdo je jejich autorem?? Tak to je mi vás vážně líto, protože jste zase (jak jinak) skočili na špek :)))
Vidíte jak se plní moje předpovědi když říkám, že lidi budou blbější a blbější, bude stále ubývat šedá kůra mozková a nikdo tomu nezabrání?? Kdy se už konečně zamyslíte nad sebou, komu nebo čemu věříte? Už rok tady lidi nabádám ať slepě nevěří blábolům a začnou s řádným samostudiem a následnému ověřování informací. A výsledek? Akorát tak nadávky a kecy o aroganci namířené vůči mé osobě navíc ničím nepodložené. Inu za pravdu se každý zlobí. Tak a teď dost výlevů a trochu to rozebereme a uvedeme na pravou míru ne?

Takže nejprve obsah textu na konci stránky pod názvem "About the Illuminati"
Often attributed to Adam Weishaupt, the creation of the Illuminati conspiracy is actually much older and reaches into the realm of ancient history. Under different names, a small, secret, elite group of fantastically wealthy military geniuses have ruled human societies through mass manipulation, distraction, currency manipulation, division, union, creation of common enemies, and fnord. Until recently, there wasn't a comprehensive plan for total world domination. That's all changing right now, and it's a very exciting time to join the Illuminati and get a peice of the action. For less information, please visit http://www.whitehouse.org.

Opravdu si myslíte, že by tohle ti praví napsali v odkazu "o sobě" ??

dále obsah pod názvem "General Disclaimer"
Illuminati membership has been known to cause the following conditions: megalomania, paranoia, false abduction scenarios, real abduction scenarios, disappearance, delusions of grandeur, and worst of all grandeur itself. A small percentage of Illuminated Members may also experience sudden fantastic wealth, private jets, and $100,000 diamond studded cell phones. Use with caution, and forget that you read this

Už vám začíná svítat, nebo máte stále v hlavě temno??
Mám pokračovat? OK, tak tedy obsah stránky "Community portal"
listen my friend idont know what your complaining at least you had achance to go to a univerce i spend my whole life asjötan inthe hart off galrædià fighting for all those minor beeyings ive seen and been through pain you cantevenimagin but as bad as it is wining isnt making me feel better so imbusing that pain to fight for me and every living creatur that looks good to me you can judge and say that their animals but what makesyou think you betteer tha animal.

>

my CONCERN was their HEALTH. THEM GALS. Were the OLDEST among ELOHIM (besides Electra/Selene's guys, their soulmates.) THEY GAVE BIRTH to the REST OF all NON-HYBRID RACES of MYTHICAL GODS (who I called monkeys)

And I have lived TOO LONG getting my ASS KICKED BY THEM...

it is a HUG-thing. THEY WERE ADULTS, I WAS NOT. I can't see them GETTING STUCK

---

I need to DELETE all my TALK PAGE. And other stuff. Except the USER PAGE.Ještě vám nedochází o co jde? Nuže dobrá, pokračujme pro ty ještě blbější ok?

Pod stránkou "Contents" je tato informace: Illuminati Members who are experiencing difficulty are advised to please call the White House at 202-456-1414 and ask to speak to George, or if you have the time, email him at president@whitehouse.gov.
Kdopak je asi George a kdy ho nahradil Barráčník??


Pokračování o tom, kdo je Invader Zim a čím na stránky přispívá si nechám na příště pro ty extra tupé.
Kdo má ještě zbytky šedé kůry mozkové snad tuší, co by mohl onen odpočet doopravdy znamenat.Re: To si snad

(Aridan, 4. 10. 2011 19:05)

Wivo, příteli !

Důrazně Vás upozorňuji na pravidla psaní příspěvků a mazání agresivních či vulgárních komentářů. viz zde:
http://www.jinestranky.cz/clanky/jak-stranky-pouzivat.html

Tento web rozhodně neslouží k žádným egoistickým ani štvavým praktikám - naopak - lidé se sem chodí z mnoha různých důvodů inspirovat a svou jak píšete šedou kůru mozkovou (a svá Srdce) dále rozvíjet jinými směry, než těmi, které nám jsou vnucovány, jako obvykle správné.
Pokud jste si všiml, na podobné příspěvky u jiných článků již raději nikdo nereaguje, protože se nemá zájem dohadovat a argumentovat dalším protinázorem, který bude opět napaden. To totiž nemá konce, diskuse začne být osobní a to je úplně jiný rozměr ne-tvoření.

Máte-li chuť si založit vlastní encyklopedický web, prosím, je to možné. Máte-li potíže se spokojeností ve vlastním životě, tak mě to upřímně mrzí, ale podobné výpady a nadávky nebudou snášet čtenáři - ani já sám.
Vnímám, že se míra útočnosti a agrese s časem bohužel stále více stupňuje a o tom to zde není a nikdy nebude...

Věřím, že si rozumíme
S díky Aridan

Re: Re: To si snad

(wivo, 5. 10. 2011 8:24)

to je jasný že na moje příspěvky nikdo nereaguje, když na to ani relevantně NELZE nic říct :)) Argumenty se prostě uplácat čepicema nedají. OK příště se ve vugaritách budu krotit, ale to stále nic nemění na faktu, že jen velice málo čtenářů neprokazuje úbytek šedé kůry mozkové a občas se zamyslí. Viz příspěvky předemnou Andrey nebo xoxo jež jsou důkazem přemýšlejících čtenářů. Apropo naopak bych řekl, že z vaší reakce čiší zklamání nad odhalením fantasmagorických smýšlenin Iluminátů. :)) Jestli to ovšem takhle půjde dál, tak v budoucnu budete muset psát příspěvky akorát tak do notýsku, protože už nikdo nebude vědět základní fyzikální principy na kterých dnes třeba funguje elektrotechnika. Apropo na jednu stranu popíráte fyzikální principy a na stranu druhou jich využíváte právě díky PC...Nebo si opravdu myslíte že vevnitř běhají skřítci? Pokud bude pravda odhalitelná, tak jí vždycky budu odhalovat a je mi jedno jestli to bude proti kterékoliv víře či přesvědčení (a tím spíš budu odhalovat hlupáky co lži věří). Na druhou stranu pokud jste si všiml milý Aridane, tak u některých článků moji kritiku nenajdete - proč asi?

mějte se krásně J.P.

Re: Re: Re: To si snad

(cd, 5. 10. 2011 9:47)

Wivo,vy to pisete tak jak je to napsano v originalnim textu v anglictine,ale hodne ctenaru starsiho data anglicky neumi spis rusky a nemecky jen ti mladsi anglicky uz umi.Nez se tak rozohnit,uvazte zda by nebylo prijatelnejsi,kdybyjste to namisto v originalnim jazyce prelozil do nasi materstiny?Urcite by z toho vice ctenaru melo vetsi prospech,nez kdyz argumentujete takovym zpusobem.

Re: Re: Re: Re: To si snad

(wivo, 5. 10. 2011 10:24)

OK příště se polepším... Moje rada nyní zní: zde máte odkaz na překladač který vám postačí k představě o obsahu textu.. http://www.online-slovnik.cz/prekladac (předpokládám že ovládáte kopírování textu Ctrl+c a Ctrl+v)

wayback.archive.org

(xoxo, 3. 10. 2011 14:35)

http://wayback.archive.org/web/20080901000000*/http://www.illuminati.org

datum

(stella, 2. 10. 2011 21:47)

7.12.2011 je také dobré přezkoušet na "americký" způsob. Tak třeba 12711 (12.7.11) na toto číslo pamatuje i známá wikipedie.
Jinak velmi děkuji za pěkný a podnětný článek.Jiné stránky jsou vážně super.Kéž vydrží. Nic lepšího (pro mě)už se na netu najít nedá.

.....

(Andrea, 1. 10. 2011 21:06)

http://web.archive.org/web/19961106145323/http://www.illuminati.org/ - když kliknete na Inform on the Illuminati, tak tam se píše o tom, že mají hodně žádostí z Bílého domu a nebo taky něco o Billu Gatesovi. Podle mě je ta stránka nějaký vtip. A u Membership information je zase napsané tohle: Before reading any further you should be aware that joining the Illuminati can have serious psychological side effects.

co může být? už brzy

(Zenko.Idane, 30. 9. 2011 23:57)

http://www.youtube.com/watch?v=zDPODsRf9vY&feature=share , Jinak ty stránky s odpočtem běží skutečně od roku 95 takže těžko povědět co příjde bud ještě před tím? nebo až potom?

kde je pravda ? už jen v nás

(reign, 30. 9. 2011 2:25)

uf docela uz nevim, cemu verit. Rikal jsem si, ten countdown tam mohl nasadit kdokoliv za jakymkoliv ucelem, treba zviditelneni, ale opacny prepis slova illuminati .org me teda dostal. Tady uz opravdu nevim, co si mam myslet... past ? snad ne

Re: kde je pravda ? už jen v nás

(reign, 30. 9. 2011 19:47)

ty stránky mohl někdo nechat přesměrovat na NSA a s tím timerem - skvělý žertík ?? jak dlouho to tam vůbec běží, pár týdnů ??

v mexiku praská zem

(Zenko.Idane, 30. 9. 2011 10:07)

http://poleshift.ning.com/profiles/blogs/mexico-landslides-cracks-and-overturn-rocks-hit-the-area-of

Nebo tohle?

(Zenko.Idane, 29. 9. 2011 23:45)

http://translate.google.cz/translate?sl=en&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fpresscore.ca%2F2011%2F%3Fp%3D4492&act=url

a co třeba tohle?

(Zenko.Idane, 29. 9. 2011 23:29)

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&hl=cs&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.cz&sl=en&tl=cs&u=http://www.examiner.com/exopolitics-in-seattle/et-author-calls-for-lightworker-source-field-meditations-on-oct-28-and-11-11-11&usg=ALkJrhhoRhzUw_FdB0xlc_87tIP5vlsuwA