Jdi na obsah Jdi na menu
 


2012 nebo 2011 - co před námi Illumináti tají?

23. 9. 2011

 

Máme všichni správné datum a dobře seřízené hodinky?

 

Následující řádky jsou poměrně znepokojivé a neměly by je číst přecitlivělé osoby, ani osoby v nedobrém psychickém nebo mentálním rozpoložení. Jde však o holý fakt, který by nám všem měl být veřejně známý, proto doporučuji uvedené informace šířit dále.

__________________________________________________________________

 

 

2012-number.jpgVše se poslední dobou točí kolem jediného data. Toto datum máme všichni silně zakódované ve svém podvědomí a instinktivně v něm smířlivě odpočítáváme, kolik dní ještě přibližně k tomuto datu zbývá.

 

Ano, je to datum konce známého Mayského kalendáře, které se datuje ke dni

 

21. 12. 2012

 

Již na první pohled je to numericky hezky seřazené číslo a relativně brzo dosažitelné datum. Jeho vyjádření sahá chronoligicky do dávné historie a všichni odborníci celého světa nejen na Mayský kalendář, se k tomuto datu hlásí s menšími či většími odchylkami.

Někdo tvrdí, že půjde o  24.12.2012, jiní zase 12.12.2012, ale v zásadě jde o velice podobné datum i zhruba stejné kalendářní období konce roku 2012.

 

Více detailů o všech proroctvích kolem roku 2012 v tomto odkazu.

 

 

Není nám to všechno náhodou alespoň trošičku divné?

Není zvláštní, že se vše tak dokonale skládá dohormady a vrcholí v jediném datu? Mayové, Hopiové, Egyptské pyramidy, Indické védy, různí věštci a proroci, dávní Summerové i Atlantiďané...

 

Hned uvidíme, proč je dobré se nad tím vším pozastavit.

 

 

Moc dobře víme, co jsou schopna ve velkém udělat media a jak se jejich síla v rámci deformování či vytváření jednotného masového názoru veškeré populace běžně používá – více v tomto odkazu a o probíhající cenzuře více info zde.

 

Není nám alespoň trošičku podezřelé, že se nám již dlouhou dobu tak násilně tento termín doslova vrývá pod kůži, že jej pomalu bereme jako jednu z pravděpodobných realit, která ovlivní doslova celé lidstvo i naší planetu?

 

 

Jak jsem uvedl – všichni autoři, odborníci, badatelé a publicisté, se k tomuto datu symbolicky hlásí – až na jednu velmi významnou skupinu osob, která vládne v podstatě celému světu a naší planetě.

 

Skupinu, která má v doméně svého webu příponu .ORG, kterou obvykle využívají novus-ordo-eye_pyramid.jpgkonkrétní organizace (vládní skupiny mívají nejčastěji příponu .GOV).  V tomto případě se jedná o nepříliš dobře utajovaný spolek Illuminátů.

 

 

Samozřejmě shodou „náhod“ jsem narazil na jejich webovou stránku, která vás, předpokládám, svým obsahem překvapí úplně stejně, jako se to stalo mně samému.

 

Na první pohled je totiž stránka zcela prázdná, ale nepředbíhejme událostem...

 

 

Web si bez obav otevřete v odkazu níže a dobře si jej prohlédněte, hned budeme pokračovat: 

 

http://www.illuminati.org/

 

 

Takže – jak vidět, nic zvláštního, že?

 

Ovšem, pokud se na uvedenou stránku postavíme myší a například zmáčkneme současně klávesy „ctrl“ a písmeno „A“, stane se něco velice zajímavého – náhle uvidíme, co má našemu přímému vědomí a v tomto případě zraku zůstat ukryto. (pozn. totožné stránky s příponou .COM a .NET jsou již dávno určeny PC hrám)

 

 

Ať si každý sám na vlastní oči vyzkouší, co uvidí. Každopádně pro zjednodušení uvedu, že jde o odečet jakéhosi neznámého zbývajícího času – time countdown.

 

Čas běží tak, že nula nastane dnem 7. prosince roku 2011.

 

Raději tento termín ještě jednou zopakuji, protože je skutečně klíčový.

 

 

7.12.2011 – přibližně ve dvě hodiny odpoledne našeho času

 

(pro numerology jen uvedu součtové číslo data – symbolická 5, čísel je celkem šest, za první sedmičkou je součet měsíce a roku rovněž číslo  sedm, v podstatě v datu lze nalézt celou desítkovou soustavu, atd…)

 

A to ještě zdaleka není všechno – po kliknutí na funkci prohlížeče – např. u Internet Exploreru je to „zobrazení“ a příkaz „zobrazit zdrojový kód“, získáme ještě více tajuplných detailů.

 

Vidíme před sebou detail programové syntaxe a zároveň nám neunikne věta, která se má po vypršení času zobrazit:

 

„Sorry, you are too late!“   

 

Myslím, že význam věty není třeba jakkoliv dále překládat.

 

 

 

Ještě než se podíváme kdo a co je přesně za tím vším, je dobré si ověřit některé další dostupné informace.

 

Doména byla registrována již od 21.4.1995 – tedy v době, kdy na světě web teprve pomalu začínal a doménu si registrovaly významné organizace, které k tomu měly prostředky a zejména důvod – viz detaily níže:

 

Domain Name:ILLUMINATI.ORG
Created On:21-Apr-1995 04:00:00 UTC
Last Updated On:17-Nov-2007 07:17:57 UTC
Expiration Date:22-Apr-2012 04:00:00 UTC
Sponsoring Registrar:Network Solutions LLC (R63-LROR)
Status:CLIENT TRANSFER PROHIBITED
Registrant ID:23421324-NSIV
Registrant Name:Ancient Order of Bavarian Seers
Registrant Organization:Ancient Order of Bavarian Seers
Registrant Street1:ATTN insert domain name here
Registrant Street2:care of Network Solutions
Registrant Street3:
Registrant City:Drums
Registrant State/Province:PA
Registrant Postal Code:18222
Registrant Country:US

 

 

Co nesmí uniknout naší pozornosti, je zejména popis a místo, kdo konkrétně za tímto webem stojí.

 

Překlad v textu zvýrazněné věty Ancient Order of Bavarian Seers v češtině znamená cosi jako Starodávný řád Bavorských proroků (jasnovidců či věštců) a illuminati-adam-waishaupt.jpgregistrace domény proběhla v USA, Pensylvanii, město Drums.

 

Více detailů bohužel není ve výčtu k dispozici, což mě podnítilo k dalšímu intenzivnímu hledání. Díky Bohu se nám svět skutečně zmenšil tím, že jsme jej opletli symbolickou sítí www, o jejímž překvapivém významu jsme si již uvedli v tomto odkazu.

 

Ve vyhledavači encyklopedie Wikipedia je k nalezení zmínka o věštcích z Bavorska i s poměrně vydatnými historickými detaily o celkovým vývojem tajného spolku – pro zvídavější uvádím odkaz a jméno zakladatele Adama Weishaupta (1749 - 1830):

http://en.wikipedia.org/wiki/Ancient_Illuminated_Seers_of_Bavaria

nebo zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Bavarian_Illuminati

 

 

Pokud budeme volně sledovat obsah textu, jsme totiž rázem u na Jiných Stránkách již několikrát jmenovaného aktuálnímu uskupení Bilderberg, které doslova plánuje další kroky našeho globálního soužití případně uměle řízených konfliktů a světových hospodářských krizí (poslední na blízkém východě).

 

Více jsme o setkání Bilderbergu v červnu tohoto roku (2011) a jejich dalších plánech hovořili v tomto odkazu a opět pro zvídavé přikládám detailní odkaz na encyklopedii: http://en.wikipedia.org/wiki/Bilderberg_Group

na tento odkaz volně navazuje http://en.wikipedia.org/wiki/Committee_of_300

 

Uvnitř textu je možné získat i rozmanité odkazy na obsahově vydatné dokumenty, které mám sám v plánu prostudovat. Jsou to citlivé informace z projektů, které se již roku 1980 zabývaly krizovými tématy příchodu roku 2000.

 

Raketový nárůst populace lidstva na planetě, omezené a vyčerpatelné zdroje naší planety, problém potravin a industriálního odvětví obecně, zbraně hromadného ničení, hladomory, epidemie, pitná voda, atd.

 

Jeden z mnoha reportů, zabývajících se tímto tematem, byl pečlivě připraven a předložen tehdejšímu prezidentovi USA Jimmy Carterovi. Report má příznačný název The Global 2000 v tomto odkazu:  http://en.wikipedia.org/wiki/The_Global_2000_Report_to_the_President

 

Protože naše pátrání pokračuje dále, je poměrně snadné vysledovat, kdo je autorem a patronem oněch dokumentů a zjišťujeme, že je to profesionál pan Gerald O. Barney. Jeho díla jsou dostupná na webu ke stažení zde: http://www.geraldbarney.com/G2000Page.html  

 

Souběžně se dozvídáme o dalších elitářských uskupeních, kde se mocní tohotodavid-rockefeller.jpg světa s jasnými cíli scházejí a jedním z nich je známý Club of Rome – založeno za podpory Davida Rockefellera dokonce již roku 1968.

http://en.wikipedia.org/wiki/Club_of_Rome

 

Neméně zajímavé je rovněž uskupení Královského institutu mezinárodních záležitostí, které má ve své hlavičce údajné vytváření nestranného pohledu na specifické události ve Světě.

Pod touto definicí si můžeme představit naprosto cokoliv a detaily nalezneme zde: http://en.wikipedia.org/wiki/Chatham_House

 

 

No a o tom, co vše se událo v lidské historii konkrétně v den 7. prosince, můžeme detailně prozkoumat v tomto odkazu:

http://en.wikipedia.org/wiki/7_December

 

 

Co mě určitě v souvislosti s odpočítávaným datem zaujalo, je sedmdesáté výročí útoku na Pearl Harbor, stejně jako kombinace s jinými událostmi Druhé světové války. 

 

 

Ovšem co do souběhu událostí nejzajímavější, je to, co se stalo 7. prosince před rokem – tedy 2010. Byla vydána nová verze PC hry: CATACLYSM – World of the WarCraft a to již nebude jen tak obyčejná náhoda.

Viz přiložené odkazy: http://wow.joystiq.com/2010/10/04/cataclysm-release-date-december-7th/

http://www.tankspot.com/showthread.php?71005-Cataclysm-Release-Date-December-7th-2010!

 

 

 

Nyní, abych podpořil, že rok 2012 nemusí být vůbec zdaleka ono správně stanovené datum, přikládám ještě zajímavější video staršího dokumentárního snímku o Mayské civilizaci – konkrétně TV produkce z let 1973, proto je i horší kvalita obrazu a zvuku, kde se dozvídáme tutéž shodnou informaci.

 

Veškeré změny, ať již jakékoliv, se mají odehrávat mnohem dříve – přibližně o rok – nikoliv až 2012, ale 2011.

 

A to je mimochodem přesně ukotveno v poselství webu Illuminátů, který jsme na začátku tohoto článku prozkoumali.

 

Video: http://www.youtube.com/watch?v=Zq2l62RKo1c

 

 

 

 

Co si z toho všeho můžeme sami pro sebe vyvodit?

 

Mnoho – především nic není náhoda a vše se děje podle určitých pravidel a řádů, které prostě nemůžeme jen tak ignorovat. Den stále ještě střídá noc a každý z nás je na této krásné planetě s konkrétním účelem či chceme-li cílem, který jsme si sami dokonce vybrali – viz tento zajímavý článek o astrologii.

 

 

Máme snad onen důležitý datum 7. prosince 2011, na který máme své myšlenky na pozitivní změny a lepší budoucnost celého lidstva soustředit propásnout - díky obrovskému hlomozu kolem roku 2012 nebo je zde ještě jiný důvod?

 

O náhodný omyl programátora půjde dost těžko, vládci světa jsou svýmmayacalendar.jpg sarkasmem a nadřazeností nad masami naopak proslulí a pokud bychom měli toto datum znát, nebylo by utajené a věděli bychom o něm stejně dobře jako o známém datu 21.12.2012.

 

To, že je stávající rok (2011) něčím významný, nejspíše díky světovým katastrofám a nepokojům po celém světě, cítíme všichni a pokud bychom byli u symboliky číselných řad, docela bych si tento rok vsadil na termín 11.11.2011

 

Je-li nám tak silně všem vštěpován konkrétní datum konce Mayského kalendáře a skupina osob u nejvyšší moci má řekněme výrazně odlišný pohled na veškeré události a ještě se nám k tomu všemu nepřímo vysmívají, měli bychom to přinejmenším respektovat a brát tuto vtipnou hru na chytré a ještě chytřejší, jako další z mnoha vodítek.

 

Rozklíčovat proč je tomu tak, proč tam informace o datumu je – tedy ona tam vlastně pro toho, kdo dále nehledá, v podstatě NENÍ…

 

Všichni, kteří jsme nyní v této pohnuté době zde, jsme v těch nejlepších rukou naší maximální duchovní ochrany a nebudeme ponecháni vniveč.

Nikdo z nás.

Proto není třeba se jakéhokoliv data ani čehokoliv dalšího obávat a především dávat onomu neurčitému strachu svou nejcennější životní energii.

 

Důležité je však být vnitřně připraven – doslova na vše. Na to dobré, co nepochybně přichází, i na to horší, které to dobré bohužel obvykle doprovází. Inu naše dimenze je a bude do další změny a posunu stále plná mnoha dualit, které jdou spolu ruku v ruce. O nich jsme si psali již v tomto článku a pochopením tohoto principu získáme obrovskou vnitřní sílu.

 

 

 

Pár slov na závěr

 

Stav našeho vnitřního rozpoložení je poměrně snadno pozorovatelný navenek a naopak. Stačí se umět dobře podívat za předstíraný úsměv spokojenosti.

 

Pokud se necháme unášet vlivem negací, staneme se jejich součástí a budeme je svou energií přiživovat, přitahovat a naopak – pokud se i přes složitou situaci vnitřně se změnami ztotožníme, přijmeme je jako realitu a přestaneme s nimi vnitřně nesmyslně bojovat – přehnaně řečeno začneme si je „užívat“ – máme nad nimi vyhráno. Všechny se navždy rozplynou stejně jako naše utrpení, které si sami v sobě vytváříme.

 

Největší tajemství dokonalého vnitřního štěstí je totiž to, že o tom, zda jsou události špatné či dobré, rozhodujeme jen my sami. To je naše svoboda a volba. Záleží pouze na našem vnitřním přístupu a na tom co s čím a jak dlouho porovnáváme.

 

Více o změnách a našem boji s nimi v tomto odkazu a více o porovnávání, kterým vzniká zbytečné vnitřní utrpení v tomto odkazu.

 

 

 

Mnoho štěstí Aridan

 

 

_________________________________

 

 

Související odkazy:

http://jubal.westnet.com/hyperdiscordia/illuminati.html

http://website.informer.com/terms/Ancient_Order_Of_Bavarian_Seers

http://www.illuminatiorder.info/

http://www.7is7.com/otto/countdown.html

http://www.abovetopsecret.com/forum/thread156250/pg1

 

a poslední věc - zkuste si vyhledat, kam se dostaneme, když se napíše název webu illuminati pozpátku a doplní přípona .ORG      ...jaké náhody, že?  (www.itanimulli.org)

 

Komentáře

Přehled komentářů

Konec času? 2012 nebo 2011

(Dagmar, 28. 9. 2011 13:03)

Datum Slunovratu 21.12.2012 je zajímavé, ale určitě ne jako konec tzv. mayského kalendáře. Docela dost věcí, které se měly podle různých předpovědí stát v příštím roce, se už staly, jen si toho ještě nejsme plně vědomi. Datum 7.12.2011 mně dosud nepřišlo v této souvislosti významné, spíše 28.10.2011, které uvádí Carl Johan Calleman, lze napsat třeba jako 11 - 2 - 11, když si pohrajeme s čísly. Na druhou stranu konkrétní datum nebude nakonec asi důležité. Jak píše David, chovejme se a žijme jak nejlépe umíme. Pokud je potřeba něco změnit, je nutné začít sám u sebe. Budoucí lze změnit.

Jižní pól Mawson stanice webcam

(Zenko.Idane, 27. 9. 2011 1:09)

http://www.youtube.com/watch?v=Jed8ALUAwYU&feature=player_embedded

Re: Jižní pól Mawson stanice webcam

(Bala, 28. 9. 2011 9:09)

A co jsi tam chtěl ukázat,asi špatnej odkaz.

Temnota webové stránky

(Johanka, 28. 9. 2011 8:22)

Ahoj Adriane. Díky za info na e-mail. Od té doby se pokouším Tvůj objev zpracovat. Po týdnu usilovného získávání informací ze všech možných zdrojů a neustálého přemýšlení o všech souvislostech jsem došla k závěru, že odpočet souvisí s poslední schůzkou skupiny Bildenberg, kde rozhodli o cenzuře internetu. Oni jsou Ti, kdo internet ovládají a za každou cenu musí zastavit informovanost lidí z jiných zdrojů, než jimi ovládaných. Patřím ke generaci, která prožila komunistickou totalitu. Narozdíl od mladých, kterým současný stav příjde normální, vidíme jasné souvislosti mezi popagandou a cenzurou dříve a nyní. Toto je poslední rok, kdysi můžeme svobodně a beztrestně vyměňovat informace. Slídily na internetu můžeme obejít, ale nastává čas se se svými názory poděli osobně v nejbližším okolí. Časem to stejně zůstane opět jediný způsob komunikace.

Že by...

(WhitelikesnowandcoldlikeWinter, 27. 9. 2011 16:04)

....příchod Antikrista...?

důležitý článek k tématu

(Hasna1, 25. 9. 2011 13:12)

http://www.uloz.to/9553848/kavassilas-dulezita-poselstvi-pro-2011-2012-pdf

Re: důležitý článek k tématu

(illuminati, 25. 9. 2011 17:10)

Je tam menší chybička v nadpise... důležitá poselství pro 2011-2013, ne pro 2011-2012...
Díky ale za snahu a za odkaz :-)
Je to pěkné počteníčko a zároven jsem nejspíš dostal odpověd na to, na co jsem se ptal níže viz. výběr mezi postupem "jinam" a milovanými.
Docela mě ale překvapilo, že tam popisuje něco, co mě ted nejspíš postihuje - o hledání a cestě se svým duchovním dvojčetem.
Ještě jednou díky a hodně štěstí.

Re: Re: důležitý článek k tématu

(Hasna1, 25. 9. 2011 21:49)

Odkaz na článek jsem našel na blogu Antonína Baudyše i on tam má zamyšlení nad přechodem do 5D :-), hodně energie a štěstí i Vám.

symbolika čísel

(David, 25. 9. 2011 10:53)

Myslím si, že symbolika čísel datumu je našim přírodním živlům tak trošku u zadnice. Věřím Mayům, ale nevěřím nějaké kombinaci čísel našeho letopočtu, protože ten jsme si vytvořili sami. A s přesností datování Krista kdo ví, jak to vlastně bylo. Lidi se daty pohrom neskutečně baví a taky asi proto, že se jim nechce řešit pořád dokola své každodenní starosti a chtějí být zajímaví. Nevyvracuju, že se nemůže nic stát. I dokonce A. Einstein nás před tím varoval, že dojde k přepólování Slunce a jiným změnám... Ale vážně, odhadovat nějakou živelnou pohromu jen kvůli tomu, že se nám nějaké datum líbí, mi připadá dost ujeté. Nejlepší lidi, co můžeme udělat v této pohnuté době je chodit do práce, do školy, pracovat doma, vzdělávat se, neplýtvat energii nad blbostma, neznepokojovat se nějakým odpočítáváním (zbytečně vás to stresuje), milovat sám sebe, milovat druhé, šířit kolem nezištnou pomoc tomu, kdo to potřebuje anebo kdo si o to přímo požádá, být citlivý k našemu životnímu prostředí apod. Pokud bude dělat člověk tyto věci, tak dám na to svůj krk, že je to jediná smysluplná cesta, jak být na Zemi šťastný a udělat šťastné ostatní. Štěstí zdraví !

Re: symbolika čísel

(David-, 25. 9. 2011 18:54)

Souhlasím :-)

Number 7

(Radek, 24. 9. 2011 22:41)

Cislo 7 VIDEO : THE SECRET OF THE 7th SIGN ( 2012 ) Unexpected end to Armageddon

Michalda Kumana - trinacta " Sibyla " pise ze Cislo 7 je posvatne cislo, ale take pise, ze cislo 7 je cislo valek a nebo pripravy na ne a nebo velikych zmen na Zemi.

Pise, ze vsechna cisla delitelne sedmi, coz je cilo 21 - coz je rok 2001, kdy doslo k utoku na World Trade Center v New York City - 9/11 ... a doslo k napadeni Iraku. Michalda pise " k teto posledni valce na Zemi a nebo k priprave na ni, dojde v dobe, nez opadne posledni list ze stromu " ... coz bylo presne na podzim 9/11. Tuhle tu vetu jsem kometoval mym spolupracovnikum v praci rok pred tim, nez doslo k utoku na NYC 9/11 a den pred tim utokem jsem to videl na vlastni uci a ten den v 7 hodin rano jsem to sel rici memu kolegovi v praci, ze " dojde k nejakemu nestesti z dopravnim letadlem, ktere uderi do vysoke budovi " a o nekolik hodin pozdeji to prislo a odvysilano i v radiu.

Nejake uzitecne data ke tvemu tematu 7.12.2011 :

11 9 2001 = 14 ( 9/11 New York City )

7 12 2011 = 14 ( Earth drastic changes? )

21 12 2012 = 11 ( The end )

14 14 11 = 12 ( All together " 2012 " )

Elenin kometa ktera nyni proleta nasi Slunecni soustavou ma vyvolat drasticke zmeny v pocasi na Zemi mezi 11 - 26 Zari, 2011.( NASA information center ) Coz je nyni. Nejkrytictejsi by mel byt den 26.Zari.2011.

VIDEO : Comet Elenin Forecast for 9/2011 to 1/2012 and the Hopi Blue Star Kachina : http://www.youtube.com/watch?v=9GMILqaYX3Y

Nekteri lide veri, ze Elenin kometa je podle Severoamerickych " Hopi " Indianu - Hopi Blue Star Kachina ... neco jako poselstvi navratu Tunkashili - naseho stvoritele.
Za ni ale leti jeste neco co vypada jeste vice mohutnejsi ... Hopi Red Star Kachina - lide tvrdi, ze je smrtici ta konecna. Podle Indianu to je ale " Evolucni " a ne smrtici.
Zeme dosatne novou tvar, nove pohori, nove pevniny. Tohle je poselstvi Hopi Indianu.
A ja tomu verim a doufam, ze se tak i stane. Protoze svet, ve kterem zijeme je utrpeni a clovek neni svobodny a neni zdrav. Nezije jak by mel zit, ale jenom preziva.
Po techto velikych zmenach nebude na Zemi nic s toho, co dnes zname, co by pripominalo vladu na clovekem a nebo penize, ktere budou skazou tem, ktyri je dnes miluji.
Potom bude novy clovek a bude zit v prirode - Tam je nas domov a nikde jinde !
V daleke dobe, kdy prijde uplny konec Zeme, " kde clovek uz nemusi byt ", protoze bude spiritualne dokonali a hoden toho byt mnohem vyse, clovek bude mit novou Zemi, daleko odtud ... tam, kde nas stvoritel vladne.
Nazorna ukazka z filmu " Kontakt 1997 " VIDEO : http://www.youtube.com/watch?v=SRoj3jK37Vc

~ God bless you all ~

S pozdravem,

Radek ( Wamblisha )

Re: Number 7

(sp, 25. 9. 2011 8:40)

Myslím, že kolem Eleninu se vytváří zbytečná panika. Opět se nic nestane, a už určitě ne kvůli průletu této komety.

Re: Number 7

(BG, 25. 9. 2011 12:03)

ja k tomu dodám, že len nedávno som videla na youtube film Beautiful Green, ktorý s týmto úplne súvisí a naozaj odporúčam vidieť ho. link na film s titulkami je tu - http://www.youtube.com/watch?v=C5CmMm_SRpM&feature=related

Re: Re: Number 7

(illuminati, 25. 9. 2011 13:15)

Krásná zelená se dá na uloz.to najít s českými titulky..

A co když...

(illuminati, 23. 9. 2011 18:04)

Aridane,
pěkný postřeh s tím webem, jen bych tě chtěl upozornit na pár chybek v článku - pravopis (např: "Jeho vyjádření sahaá") a u začátku ti tam chybí jeden odkaz (píšeš tam: více se dočtete v tomto odkazu), ale přitom tam ten odkaz není :-).
Neber to, jako nějaké "buzerování", jen ti chci pomoci :-).

Pro zbytek:
Co když proroctví mají pravdu a na konci jednoho z těchto dat budou existovat dvě Země???
Například jedna v duchovní podobě a jedna v této naši kombinované fyzické a duchovní.
Dobře "naladení" lidé si budou moci třeba vybrat - žít dál na téhle Zemi se svými milovanými, kteří nedosáhli danné duchovní vyspělosti (tudiž by nemohli postoupit s vámi), nebo postoupit o úroven výš a poznat něco nového...
Co by jste si vybrali??? Já osobně bych asi nedokázal opustit lidi okolo sebe, které mám rád a už vůbec ne svoji přítelkyni.

Popřemýšlejte nad tím, je spousta možností:
1) Nemusí se vůbec nic stát
2) Nedostanete se na vyšší úroven ani vy, ani vaši milovaní
3) Dostanete se tam i s milovanými
4) Budete mít výše zmíněné dilema
5) Nebudete mít na výběr a "vyspělejší" jedinci půjdou automaticky výš
6) Může se stát úplně něco jiného

Re: A co když...

(illuminati, 23. 9. 2011 18:34)

To bylo něco na zamyšlení a ted pár střelených konspiračních teorií:

Jak jistě víme, pokud se něco neudělá, tak Řecko padne, jelikož má peníze jen do října, tudiž by to mohlo mít spojitost - padne Řecko a další země budou následovat, tím pádem konec světa, takový, jaký jej známe - nepokoje, boje o potraviny, spousta lidí by umřelo atd.

Dále ve spojitosti s World of Warcraftem Cataclysm (potopa) - tento datadisk byl vydán 7. prosince, stejného data skončí odpočítávání a stejného data má v ČR koncert Rhianna (členka skupiny illuminatů), žeby skutečně byla nějaká pohroma, například v podobě potopy??? Jen pro info, jsme na dobrém místě (uprostřed evropy) a jsme tudiž chráněni i před většími vlnami tsunami, tudiž by to bylo pěkně naplánované...

A nakonec: co když si z nás dělají jen srandu??? :-) A nebo je to jen odpočítávání spuštění nového upraveného webu?

Vše se dozvíme v danný čas :-)

Hodně štěstí.

Re: A co když...

(fm1989, 24. 9. 2011 10:09)

Ahoj, taky nechci "buzerovat", ale "sahaá" není hrubka, ale obyčejný překlep, zato Tvoje "danné" ano :-).

Nemá smysl si klást takovéhle otázky a plýtvat tím energií. Jakmile člověk opravdu na vlastní kůži neustále zjišťuje, že náhody neexistují, opravdu pochopí, že musí důvěřovat chodu věcí. Každý si tak vytváříme svoji realitu.

Re: Re: A co když...

(illuminati, 24. 9. 2011 11:27)

Jsem filozoficky založený člověk, vše probírám do detailu, snažím se pochopit samotnou podstatu věci, děje, atd. případně si rozebrat situace, které můžou nastat, tudiž pro mě to plýtvání energií není, denně každý dělá desítky, možná stovky jiných věcí, kterými plýtvá energii na neskutečně zbytečné věci :-)
Stejně bez někoho ze spolku illuminátů se nedozvíme o co jde, dokud neskončí odpočítávání.

Re: Re: Re: A co když...

(gtrd, 25. 9. 2011 9:55)

oni si určitě neříkají ilumináti

je to jen odbvedení pozornosti od skutečného--

ani Bilde berg nejsou důležití -..

sedmého, sedm?

(SEDM, 24. 9. 2011 20:17)

http://www.jajanka.estranky.cz/clanky/zahadne-zajimavosti/symbolika-cisla-sedm.html

tady lze vidět, jaká je symbolika čísla 7. takže 7.12 můžu opravdu mnohé znamenat.