Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tajemství pyramid - řešení úniku radiace

22. 4. 2011

 

 

Můj přítel, německý vědec tureckého původu Erdogan Ercivan (narozen 1962) už dávno napsal v jedné ze svých knih o problému, který se vyskytl až nyní s únikem radiace v atomové elektrárně Fukušima po silném zemětřesení.

 

(vydal knihy: Zfalšovaná věda, Zfalšovaná archeologie, erdogan-ercivan-zfalsovana-veda.jpgZakázaná egyptologie, Patenty faraonů, Hvězdná brána pyramid)

 

V roce 1837 se hojně pracovalo se střelným prachem při otvírání vchodů do pyramid. Prováděl to velmi krutě a necitlivě britský badatel Richard W.Vyse.

 

Na výzkumných úkolech se podíleli spolupracovníci SRI a NASA. K týmu patřili také lidé z japonské univerzity Waseda a archeologové a technici francouzské Akademie věd. Své vědce vyslalo také Německo. Byli to zástupci univerzity v Saarbrückenu, kteří byli pověřeni pracemi v pyramidě a Sfinze.

 

Z pyramidy bylo vyneseno mnoho tun sutin, odvezených dlouhou řadou nákladních aut. Egyptští vědci dopravili do pyramidy dvě hydraulické pumpy a nikomu nesdělili, k čemu je potřebují.

 

Rudolf Gantenbrink a Dr. Zahi Havás hovořili o všech těchto záhadných jevech v březnu 1998 v Gíze. Gantenbrink pak sdělil, že podle oficiálního egyptského vyjádření nebylo nalezeno nic podivného. Havás mu řekl, že suť pocházela z úklidových prací prováděných ve větracích šachtách královské komory.

 

Pumpy údajně byla vysokotlaká čerpadla, jež byla použita k odstranění graffiti, zanechaných uvnitř pyramidy neodpovědnými turisty. Manipulační rameno firmy Amtex nebylo určeno pro práce na Sfinze, ale byly s ním přitom tajně zkoumány neprozkoumané šachty v pyramidě.

 

Tohle všechno znělo dost podivně a pokud Havás přesvědčil Gantenbrinka, Erdogana Ercivana určitě ne. V letech 1946 až 1990 pracovala u měst Aue a gera sovětsko-německá společnost Wismut.

 

Údajně zde, ve východoduriňských horách, pátrala po těžkém kovu bismutu.

V průběhu čtyřiačtyřiceti let byly do hor vyraženy kilometry tunelů a stovky metrů hlubokých šachet.

 

Název společnosti však byl pouze krycí. Ve skutečnosti nikdo nehledal bismut, ale těžila se zde uranová rudy pro sovětský atomový program. Zmíněna východoněmecká firma se během čtyř desítek let stala třetím největším producentem uranu na světě.

 

To však vyšlo najevo až po sjednocení Německa v roce 1991, kdy byla společnost zrušena. Rovněž se velice brzy ukázalo, že v podzemních šachtách zůstalo velké množství vanovitých louhů s nebezpečnými radioaktivními příměsmi, které dnes ohrožují východoduryňské podzemní vody.

 

Vědci Výzkumného střediska Rossendorf (FZR) u Drážďan předložili v listopadu 1999 sanační koncepci s doporučením postupu, jak podloží zbavit veškeré radioaktivity.

 

Již v roce 1993 byly v kontaminovaných haldách objeveny bakterie, jež jsou proti uranovému záření a jedům rezistentní.

 

Dr. Sonja Selenská-Pobellová vysvětluje : ,,Jeden z druhů těchto bakterií dokáže vázat uran a oddělovat ho od jiných látek. Jiný dokonce mění rozpustný uran 6 na nerozpustný uran 4."

 

Přímý vztah k tajuplným pyramidám vyslovil v roce 1999 svými slovy pracovník ředitelství FZR dr. Gert Bernard: ,,Náš biotechnologický postup využívající nasazení bakteriálních kmenů je založen na zkušenostech NASA, která něco podobného použila minulý rok v Egyptě. My jsme jejich postup ještě zdokonalili a doufáme, že novou metodu využijeme při konstrukci speciálních filtrů, které budou čistit vodu znečištěnou uranem, nebo že přímo poslouží při dekontaminaci zamořeného území".

 

Závěr si čtenář může udělat sám, proč se tento vynález od té doby nikde nepoužívá a nepoužil se ani při katastrofách typu Fukušima v Japonsku či jinde.

 

 

 

Sepsal Marian

 

(editace a odkazy Aridan)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Proč ???

(Filip M., 30. 1. 2012 17:01)

Zajímavý článek, jenom nechápu proč se to někdo nesnaží mediálně prosadit na nějaké vědecké úrovni, po té by se těžko dalo zapírat, to je tak první logický názor který mě napadl, každopádně článek minimálně na zamyšlení.
Děkuji

Dlgas@seznam.cz

(sdfdfsfdsdfsdf, 19. 7. 2011 15:14)

Paia, asi si pleteš Uran s Plutoniem.

Uran je U235 a U236. Aspoň takové znám. :)
Plutonium je 238, 239..

K tématu: Nemá to být hvězdná brána pyramid, ale sluneční brána pyramid.
Pokud víte, jak vypadaly pyramidy po dostavbě, tak víte, že byly naleštěné a měly zlatou špičku..
RUSové postavili skleněné pyramidy o váze přes 50 tun.. Jsou funkční.. Musí být pro funkčnost namířené plochými stranami na světové strany. Čím vyšší pyramida, tím větší účinek má.
Má opravdu hodně schopností.. Kromě toho, že uvnitř ní je nižší radiace a jedna z nich je potavena v ČR... Na Moravě..

Pokud tedy vyloučíme všechny jejich schopnosti, zůstane jedna, která nejde niják vysvětlit.. Voda v pyramidě nemrzne ani při -40°C !!
Takže jasně říkám, že pyramidy v Egyptě a kdekoliv na Zemi staré tisíce let už nejsou funkční. TO zapříčinila potopa před více jak 10ti tisíci lety.

Je dokázáno, že je vše ve tvaru pyramidy otočené na světové strany po radiouhlíkové zkoušce v jiném stáří, než je skutečné stáří.. Takže Egyptské pyramidy si zachovaly malou energii a mají ještě malou funkčnost, ale jejich poškozením už nefungují naplno a některé vůbec.. Proto je po radiouhlíkové zkoušce jejich stáří 3000 let místí více jak čtyřnásobku.. Stejně jako Sfinga by tedy při více jak čtvrtinové funkci byly staré více, než 12 000 let..

Dále jsem četl, že v Egpytě byla před 12 500 lety potopa biblických rozměrů a jména stará tisíce let před kristem (nejbléže 2 500 let) jsou později v bibli.. Ty jména jsou na egyptských nápisech a jsou stará tisíce let... Takže pokud někdo věděl, co se stalo lidem před tisíci lety, jak to vše mohl sepsat v době, kdy by neměl možnost to zjistit ?

Jako kdybych já chtěl zjistit, co se stalo před 2500 lety... To prostě není možné..

Re: Dlgas@seznam.cz

(Aridan, 20. 7. 2011 19:00)

Krásně to do sebe zapadá - děkuji za komentář.
Aridan

hladové bakterie

(granjo, 28. 4. 2011 19:40)

sověti umí nasadit redukční dietu kdekomu

uran

(Daniela, 23. 4. 2011 19:02)

no prečo ? treba zlikvidovať čo najviac obyvateľstva tejto zeme

uran

(Paia, 22. 4. 2011 20:56)

A co je to uran 6 a uran 4? Já znám jen U238 a U239...