Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše manipulace, předpověď, varování?

27. 3. 2012

 

Manipulace, předpověď nebo varování?
 
 
Zabývám se mystikou, tajemstvími a hledáním Pravdy, jako většina z nás – „návštěvníků Jiných stránek“. Proto bych se rád s vámi podělil o něco zajímavého, co jsem objevil při projíždění snad všem známého youtube.
 
Zároveň bych Vás chtěl poprosit o Váš názor v diskuzi pod článkem a o pomoc při bádání po Pravdě.
__________________
 
Při svém brouzdání jsem narazil na video známého rapera Jay-Z, (kdo by měl novus-ordo-eye_pyramid.jpgzájem, víc se o něm dočte zde (jen doplním hlavní informaci a to tu, že Jay-Z je údajně spolčen s tajnou skupinou tzv. Illuminátů. ).
 
Ostatně můžete to často vidět na jeho vystoupeních, kdy on sám, ale hlavně fanoušci dávají své ruce do tvaru pyramidy (uvidíte to i ve videu dále), což je jedním ze symbolů Illuminatů (viz. například dolarová bankovka na obrázku).
 
 
 
Autora jsme si představili, teď k samotné věci, kvůli které vznikl tento článek.
 
Prohlédněte si prosím video a sledujte ho až do konce (toto video je nevhodné pro osoby trpící epilepsií – jsou v něm hodně rychle blikající obrazce a efekty).
 
Kdyby se video smazalo z youtube, tak zde je celý název: Jay-Z & Kanye West - Ni**as In Paris (Explicit).
 
 
 
Zaregistrovali jste v něm něco podivného?
 
Já ano a nejsem sám, podle komentářů pod videem si toho všimli možná stovky lidí. Na malinký okamžik se sem tam objeví obrazce, které nám do videa nesedí.
 
Nevšiml jsem si toho napoprvé, ani napodruhé, ale tak na dvacáté shlédnutí, proto od nikoho neočekávám, že by si toho všiml ihned.
 
Obrazce jsem postřehl celkem čtyři (většina lidí vidí jen ten první), pokud jich najdete více, napište do diskuze pod článkem) a jsou to tyto v následujících časech:
 
1) 3:13

illum-3_13.jpg

 
2) 3:23

illum-3_23.jpg

 
3) 3:27

illum-3_27.jpg

 
4) 3:32
 

illum-3_32.jpg

 
Bohužel mé znalosti nejsou takové, abych mohl říci, kde jsou sochy umístěny, proč jsou tyto fotky soch umístěny ve videu a ani nemohu říci, jaký je jejich účel, nebo co nám mají sdělit.
 
Je jejich účelem snad naše manipulace? Předpověď příchodu ďábla (viz. dále)? Nebo varování? Nebo vůbec nic neznamenají? Tak proč tam tedy jsou?
 
Toť otázka na vás.
 
 
 
Domněnky
 
První co mě napadlo, bylo – podívat se na časy, kde jsou jednotlivé obrázky umístěny a jediný, s kterým jsem si poradil, byl první obrázek, který jsem zaregistroval v čase 3:13.
 
Nalezl jsem jednu zajímavou věc a to: Zjevení Janovo 13.
Celé jej naleznete zde a doporučuji přečíst, budu některé části citovat.
 
Citace ze Zjevení Janova: „Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart“.
 
V celém videu se pohybuje na pozadí černá kočkovitá šelma, vidět je například před koncem. Jedná se nejspíše o levharta melanistického (známý, jako černý panter). Tady by to tedy sedělo.
 
Další citace ze Zjevení Janova: „A nutí všechny malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
 
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“
 
Vzpomeňte si na články o NWO – novém světovém řádu, značkování a hlídání občanů a vzpomeňte si na možné spojení daného zpěváka s illuminati.
 
Je tedy tohle video varování?
Nebo oznámení příchodu NWO?
Případně má jiný význam? Jaký?
 
Je zde spousta otázek a tak se otvírá diskuze pod článkem.
 
Prosím Vás o postřehy, případně zapojení Vašich znalostí tak, abychom se aspoň pokusili přijít pravdě na kloub.
 
Váš Illuminati
 
_____________________
 
Zdroje:
 
 
(Grafika, editace a ilustrace Aridan)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

greatilluminate99@gmail.com

(GREAT ILLUMINATI ORDER, 28. 4. 2019 21:56)

Pozdrav z velkého řádu světel sjednocenému státu a po celém světě, to je otevřená příležitost vstoupit do bratrstva Iluminátů, kde můžete obnovit své ztracené sny, a také tam, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí. bez oběti krve. A my také zaplatíme částku 650 000 USD, abychom uvítali všechny nové členy, kteří se připojí k bratrství, a také dům podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostmi v životě, aby byli slavní.

VÝHODY NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ PŘIJÍT ILLUMINATI.
1. Peněžní odměna ve výši 650 000 USD USD.
2. Nový elegantní model CAR v hodnotě 150 000 USD USD
3. Dům snů zakoupený v zemi dle Vašeho výběru.
Měsíc schůzky s 5 nejlepšími na světě.
Vůdcové a 5 nejdůležitějších osobností na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrstvo Iluminátů, ke kterému se můžete připojit kdekoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Velká Británie, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ

greatilluminate99@gmail.com

(ILLUMINATI NEW WORLD ORDER, 21. 3. 2019 20:56)

Pozdravy z velikého řádu osvětlení do sjednoceného státu a po celém světě, to je otevřená příležitost vstoupit do bratrstva Iluminátu, kde můžete obnovit své ztracené sny, a také tam, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí. bez oběti krve. A také zaplatíme částku 550 000 USD, abychom uvítali všechny nové členy, kteří se připojují k bratrství, a také do domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostmi v životě, aby byli slavní.

PŘÍNOSY POSKYTNUTÉ NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ SE PŘIPOJÍ O OSVĚTLENÍ.
1. Peněžní odměna ve výši 550 000 USD USD.
2. Nový elegantní model CAR v hodnotě 150 000 USD USD
3. Dům snů zakoupený v zemi dle Vašeho výběru.
Měsíc schůzky s 5 nejlepšími na světě.
Vůdcové a 5 nejdůležitějších osobností na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrstvo Iluminátů, ke kterému se můžete připojit kdekoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Velká Británie, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATE SPOJENÉ STÁTY

greatilluminate99@gmail.com

(ILLUMINATI NEW WORLD ORDER, 26. 2. 2019 22:28)

Pozdravy z velkého řádu osvícení ke sjednocenému státu a na celém světě, to je otevřená příležitost se připojit k bratrstvu Illuminate, kde můžete obnovit své ztracené sny a také, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí bez oběti krve. A také zaplatíme částku 550 000 USD, abychom přivítali všechny nové členy při vstupu do bratrství a také do domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostí v životě, aby byli slavní.

PŘÍNOSY POSKYTOVANÉ NOVÝM ČLENŮM, KTERÉ SE ZAPOJÍ OSVĚTLENÍ.
1. Peněžní odměna ve výši USD 550 000 USD.
2. Nový automobil Sleek Dream CAR v hodnotě USD 150 000 USD
3. Sen dům zakoupený v zemi podle vašeho výběru.
Měsíc schůzky s pěti nejlepšími na světě.
Vedoucí představitelé a 5 nejvýznamnějších celebrit na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrství Illuminati, ke kterému se můžete připojit odkudkoliv na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Spojené království, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATE SPOJENÉ STÁTY

an8453436@gmail.com

(Pana Alberta Nelsona, 14. 11. 2018 5:59)

Nie przegap światła. Pieniądz, władza, sława i bogactwo stają się waszym tytułem przez całe wasze pokolenie i spełniają wasze marzenia. Jeśli jesteś zainteresowany główną kwaterą główną w Stanach Zjednoczonych wyślij WhatsApp. +18654718746

Do inicjacji online. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpłynąć na pracę naszego wielkiego biskupa ...

Uwaga .. Akceptujemy tylko wiadomość e-mail z komunikatem WhatsApp.

E-mail: an8453436@gmail.com
WhatsApp: +1 8654718746
Pana Alberta Nelsona

ILLUMINATI

(Štípán Dominik Škarka, 9. 10. 2018 7:17)

ILLUMINATI je skutečný a mohou vás zbohatnout a femous moji lidé, pokud chcete být členem illuminati získat sílu, bohatství a slávu kontakt můj velmistr, aby vás inicioval do iluminati dolů jsou jsou delail

Email: (grandmasteredmundoilluminati@gmail.com)
Jaké číslo: +2348159768201

Kontakt s ním a stane se velmi bohatým

Jmenuji se Štípán Dominik Škarka

jasminemorgan591@gmail.com

(jasmine morgan, 7. 5. 2015 11:43)

Are you a business man, politician, musical, civilian, student and you want to be rich, powerful and famous in life or need a power to achieving your dreams. You can achieve your dreams by being a member of the Illuminati. With this all your dreams and heart desire can be fully accomplish, if you really want to be a member of the great Illuminati then you can contact Mr Billy on +2348054149378 or his email at: { illuminatiworldriches@yahoo.com}
Full name..........
Country..........
State of origin..........
Date of birth..........
Sex..........
Address..........
Phone..........
Picture.......
Occupation........
Income.......
Email address..........

Probuzeni

(Darca, 12. 2. 2015 13:47)

Ok, iluminati existuji, a jsou tu dalsi tajne spolky. Ale uvedomte si, ze iluminati jsou take jenom loutky (tak jako Obama, Putin atd.) Taky uz asi vite o chemtrails, o Haarp o tajnych podzemnich zakladnach, NWO a o reptilianech, sedivacich, no je toho tady spousta, co? Ale ti kteri tahaji za nitky, nejsou videt. I kdyz vim, ze mi nikdo neuveri, tak lide to rozhodne nejsou. A nejsou to ani snakes, reptiliani, maly a velci sedivaci, dragoni atd. Ale hezky nas oblbuji uz nekolik tisic let. Myslite si, ze vylezou z diri, a ze se vam jako ukazou? Jsou to mistri a jsou tak chytri, ze otupuji nasi mysl a udrzuji ji v nevedemi. Otupuji nasi mysl skrze medii, chrli na nas satanske pisne, filmy s iluminatskou tematikou, droguji nas pomoci leku, potravin, vakcin a vodou. Jsme presne tam, kde nas oni chteji mit. Proc? Maji proto sve duvody. Proc tyto "nehmotne" bytosti chteji udrzet nasi mysl v nevedomosti. Udrzuji nas ve strachu, protoze.... clovek je bozska bytost a mame emoce - a LASKU! To oni nemaji a tim muzeme vyhrat! Tak prosim nekoukejte na filmy se satanskou tematikou, necumte na zpravy, neposlouchejte pisne o demonech. Takhle vysilate jen negativni energii, clovek nemuze rust, nedostane se do vyssich frekvenci a tady je ten hacek. V USA maji dokonce stroje, ktere dokazou ovladat nase vedomi. Kdyz se clovek probouzi, zacne vyzarovat lasku, tak na tom stroji to vsechno oni uvidi,. Odkud si myslite, ze ty zeme, jako USA, Rusko, Cina maji vyspele techniky??? Pokud si myslite, ze si vymyslim, vyhledejte si to, vse je na internetu, koukejte na videa, otevrete oci. Pokud uz zacnete patrat, kouknete i na plejadany, arturiany, lemuriany - ti nam pomahaji a je jich vice. Ridte se srdcem a ne rozumem. Clovek je na zemi proto, aby miloval. My lide, mame emoce, lasku, to ty potvory nemaji, na to myslete. Podivejte se, kam az jsme se sem dostali. Clovek nici vse, prirodu, milujici rodinu a sam sebe. To vse je negativni. Tady se pak dostavame do zacarovaneho kruhu - Karma. Asi si kladete otazku, jak se mate probudit. Jak se mate dostat do vyssich sfer a spojit se s absolutnem. Tady mam odpoved. Staci 10 minut denne meditovat a je vyhrano. Clovek probudi sve vedomi! Najdete bozskou lasku, zjisite kdo jste a poznate pravdu.

illuminatiman93@gmail.com

(illumiati man , 11. 7. 2014 3:04)

HELLO CHCETE BÝT ČLENEM Iluminátů 666 TEMPLE 1 JSTE PODNIKATEL 2.A 3.A hudebník nebo POLITICKÝ ŽENA 4. Chce, aby se některé věci v životě a dosáhnout bohatství a slávu VELKÉ postavení v životě nabývat bOHATSTVÍ, FAME, POW ER, aby se pohyboval a vyšší zaměstnanosti CONTACT US IN VIA E-MAIL: illuminatiman93@gmail.com

a

(Gio, 23. 11. 2012 11:14)

ještě k tomu obrázku se lvem, když si přečtete zjevení janovo 13. bod 2 pojednává o hlavě v podobě lva a bod 11. Pak jsem spatřil jinou šelmu, jak vystupuje ze země. Měla jen dva malé rohy jako beránek, ale mluvila jako drak.

zjištění symbolů

(Gio, 23. 11. 2012 10:52)

DObrý den, po konzultaci s jedním člověkem, který je duchovní okultista, se pomalu dozvídám význám a smysl daných obrázků. Jde o antickou mytologii, zřejmě v podání baroka. druhý obrázek je zcela určitě medúza, která měla v antické kultůře význam jako obraz zla! Poslední obrázek je lev zakousnutý di jehněte, význam tohoto obrázku je: cituji "Rise and rise again until lambs become lions" Někdo si to překládá jako, povstaň a buď svobodný...ovšem její druhý význam do dnešní doby je chtít stále víc a víc povstat a bohatnout. Zbylé sva obrázky stále zjišťuji, hend jak budu vědět, dám to sem.

Klipy a energia

(Zana, 3. 4. 2012 13:23)

Tak ako napisal "sp" 28.3. - netreba si toho všímať podľa mňa. Dôležité je, že o tom vieme, je dobré to vziať na vedomie, prípadne na to upozorniť ostatných, no pitvaním sa v týchto klipoch len dávame energiu na ich stranu a tým ich posilujeme. Je jedno, či takéto klipy sledujeme a s nimi súhlasime alebo ich odsudzujeme, v oboch prípadoch im dávame časť svojej energie To, že tomu nebudeme prikladať žiadnu energiu, môže Iluminátov a spol práve oslabiť.Neviem, či som sa vyjadrila dosť zrozumiteľne.
V každom prípade je veľmi dobré a užitočné, že aj takéto stránky existujú a pomáhajú tak ľudom dostať sa k potrebným informáciám.

Re: Klipy a energia

(sp, 7. 4. 2012 9:39)

Přesně tak, vůbec si jich nevšímat a žít "správně", hlavně se jim nezaprodat.

skrytá válka probíha na více frontách

(xmart, 4. 4. 2012 18:08)

Souhlasím s tím, co tady tvrdí většina, že jde o směrování naší energie negativním směrem. Více o tom jak se nás snaží skrytě ovládat např na. http://www.knihy-a.cz/14903/teorie-a-praktiky-kontroly-mysli-a-ovladani-pouzivane-v-masmediich.

Každý máme trochu jiný level poznání, jak dnešní svět pod nadvládou elit funguje
Rád bych se s Vámi podělil o jednu moc zajímavou stránku, na kterou když jsem narazil jsem považoval za hodně konspirativní a s postupem času a událostí zjišťuji čím, dál více, že to není jej konspirační výmysl. Přehledně je to shrnuto na http://silveristhenew.com/category/bix-weir/. Jinak původní stránka http://www.roadtoroota.com/.

Bitvy o to, jak bude vypadat budoucí uspořádání, probíhají na více frontách. Ovšem málo kdo ví, že jedna z rozhodných bitev probíha na poli drahých kovů a jejich umělého potlačování. Bankovní kartel v zájmu svého zachování manipuluje všechny trhy, ale nejdůležitější jsou trhy ropy, zlata a stříbra. Velice zajímavé video, jak probíhá manipulace najdete na http://www.youtube.com/watch?v=eAy3tq0c9AU. Během jedné hodiny byla cena za unci stříbra sražena z 37,50 dolarů na 33,75 tj. o 3,75 dolaru = přesně 10%, to podle mě opravdu není jen náhoda. A jelikož elity mají velmi rády symboly, schválně zkuste spočítat součet 3+7+5 = 15 a 1+5 = 6, no číslo posloupnost 375 je tam 3x .. Jen tak mimochodem, za tu hodinu se prodaly kontrakty na více než 17 000 tun stříbra, což představuje asi 2/3 roční produkce dolů.

Aridan tady měl odkaz na Holešovskou výzvu. Souhlasím, že je nutné něco dělat, ale podle toho, co jsem tady četl za reakce, jsou tady 2 tábory, jedni více duchovně vyspělí prosazují spíše změnu na té duchovní úrovni, že každý musí začít od sebe. A pak je tu skupina, kteří chtějí fyzické řešení.

Podle mne je obojí důležité a chtěl bych Vám ukázat další cestu, jak nenásilně a vcelku efektivně bojovat proti systému nadvlády finančních a politických elit. Akce musí probíhat i na fyzické úrovni, aby to elity pocítily i na této úrovni.

Jestli už Vás nebaví přihlížet tomu, jak nám naši politici lžou a rozkrádají to málo, co ještě nekradli nebo nevytunelovali jejich předchůdci. A chcete změnu? Tak proto něco také udělejte!!!. Můžete se připojit k mé výzvě STŘÍBREM KE SVOBODĚ. Více na stránce http://www.zlato.toje.in/svoboda.html

Jinak obdivuji Aridana, že má tolik trpělivosti při spravování těchto stránek, sám vím jak je to časově náročné ze práce na svých stránkách.

PS: Každý máme sice jinou cestu, ale hlavně že vede ke společnému cílu a to je lepší budoucí svět.

A pamatujte, že elity nás ovládají pomocí strategie ROZDĚL A PANUJ, takže respektujte názory těch druhých a snažte se je chápat. Každý máme trochu jiné informace a tím i názor na dění kolem.

OK

(Radek, 28. 3. 2012 19:28)

Aridan je dobry a vynikajici clovek, tak ho nechte v klidu pracovat a tem co se tyto webove stranky neliby, tak at jdou do prdele !

Re: OK

(Aridan, 28. 3. 2012 21:24)

Dobrý večer Radku,
děkuji za milé povzbuzení a očistu napadaného jména. Nejsem nikdo jiný, než jeden z mnoha, který se snaží o dobrý dnešek a ještě lepší zítřek. Jak dále píšeš, že někteří mají "někam" jít, tak tam také skutečně půjdou a dokonce dobrovolně, neboť si to sami vybrali - někteří to již pochopili, že je to volba každého z nás :-)
S díky Aridan

Re: Re: OK

(Radek, 1. 4. 2012 1:44)

Pamatujes, jak jsme spolu hledali Anicku Janatkovou za pomoci spolecne meditace na dalku ? ... jak mi uhasnul ohen na vychodni strane ?
" Oba dva jsme vedeli to, co nebylo lehke k vysloveni na verejnosti " Tim chci rici, ze tvoje predpovedi a znalosti jsou akuratni a spiritualne obnozene. Kazdy shaman by te k sobe prijmul za sveho. Clanky, ktere tady uverejnujes jsou opravdu pravdive a zapadaji do aktualniho deni ! Ne kazdy ma k nim kladny pristup a nebo porozumeni, " ale cas ukaze " jak rikaji Indiani a oni pochopi. Zijeme v dobe velikeho deni zde na Zemi a svet ve kterem zijeme nyni, neni dobry a musi se vymenit za svet novy, svet stastny, svet prirodni !

Letos o dovolene letim do USA, jsem pozvany Cherokee Indianama. Tak jsem zvedavi " co se tam dozvim " ... potom se ti ozvu jak to dopadlo :-)

Aho ! my brother.

V Indianskem jazyce to znamena " Amen ! " ( a nebo : Tak jest ! ) muj bratre.

Hodne zdravi a stesti ti preju !

Tvuj daleky kamarad,

Radek

Re: Re: Re: OK

(Aridan, 1. 4. 2012 14:37)

Milý Radku (LC),
pamatuji si velice dobře, není to tak dávno a bohužel se nám Pravda zobrazila ve své kruté nahotě. I když jsme všem přáli úplně jiný konec, tok času již byl udán - sledovali jsme jen jeho pomalu slábnoucí stopu...
Pozdravuj naše duchovně starší bratry větru (kořeny až Maya / Azték) a pokud budeš mít chuť, stručný zápis ze setkání můžeme zařadit do sekce "čtenáři sobě". Nepochybně dojde k meditacím či společnému duchovnímu soustředění u zdroje energie - ohně. Zajímá mě určitě Tvůj prožitek Poznání.
S díky Aridan

666

(Riga, 1. 4. 2012 13:28)

Znám jinou teorii na toto číslo.Každý čárový kod začíná,končí a uprostřed má dlouhé čárky.To jsou šestky.666 je tedy čárový kod.

Re: 666

(Aridan, 1. 4. 2012 14:22)

Ano, tuto úvahu jsem kdysi shlédl.
Autor se zamýšlel nad postupnou a dost viditelnou implementací zla do našeho běžného spektra vnímání. Těžko říci, nakolik se jednalo o Pravdu, každopádně to byla zajímavá i když nepříliš pozitivní myšlenka.
S díky Aridan

Jméno Rockefellera zmíněno ve videu

(Veronika, 29. 3. 2012 9:07)

Na konci videa říká Rockefeller Rufus it is glorious occasion. To mě taky docela zaujalo, zajímalo by mě kdo to je a proč ho vůbec ve videu zmiňuje.