Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše manipulace, předpověď, varování?

27. 3. 2012

 

Manipulace, předpověď nebo varování?
 
 
Zabývám se mystikou, tajemstvími a hledáním Pravdy, jako většina z nás – „návštěvníků Jiných stránek“. Proto bych se rád s vámi podělil o něco zajímavého, co jsem objevil při projíždění snad všem známého youtube.
 
Zároveň bych Vás chtěl poprosit o Váš názor v diskuzi pod článkem a o pomoc při bádání po Pravdě.
__________________
 
Při svém brouzdání jsem narazil na video známého rapera Jay-Z, (kdo by měl novus-ordo-eye_pyramid.jpgzájem, víc se o něm dočte zde (jen doplním hlavní informaci a to tu, že Jay-Z je údajně spolčen s tajnou skupinou tzv. Illuminátů. ).
 
Ostatně můžete to často vidět na jeho vystoupeních, kdy on sám, ale hlavně fanoušci dávají své ruce do tvaru pyramidy (uvidíte to i ve videu dále), což je jedním ze symbolů Illuminatů (viz. například dolarová bankovka na obrázku).
 
 
 
Autora jsme si představili, teď k samotné věci, kvůli které vznikl tento článek.
 
Prohlédněte si prosím video a sledujte ho až do konce (toto video je nevhodné pro osoby trpící epilepsií – jsou v něm hodně rychle blikající obrazce a efekty).
 
Kdyby se video smazalo z youtube, tak zde je celý název: Jay-Z & Kanye West - Ni**as In Paris (Explicit).
 
 
 
Zaregistrovali jste v něm něco podivného?
 
Já ano a nejsem sám, podle komentářů pod videem si toho všimli možná stovky lidí. Na malinký okamžik se sem tam objeví obrazce, které nám do videa nesedí.
 
Nevšiml jsem si toho napoprvé, ani napodruhé, ale tak na dvacáté shlédnutí, proto od nikoho neočekávám, že by si toho všiml ihned.
 
Obrazce jsem postřehl celkem čtyři (většina lidí vidí jen ten první), pokud jich najdete více, napište do diskuze pod článkem) a jsou to tyto v následujících časech:
 
1) 3:13

illum-3_13.jpg

 
2) 3:23

illum-3_23.jpg

 
3) 3:27

illum-3_27.jpg

 
4) 3:32
 

illum-3_32.jpg

 
Bohužel mé znalosti nejsou takové, abych mohl říci, kde jsou sochy umístěny, proč jsou tyto fotky soch umístěny ve videu a ani nemohu říci, jaký je jejich účel, nebo co nám mají sdělit.
 
Je jejich účelem snad naše manipulace? Předpověď příchodu ďábla (viz. dále)? Nebo varování? Nebo vůbec nic neznamenají? Tak proč tam tedy jsou?
 
Toť otázka na vás.
 
 
 
Domněnky
 
První co mě napadlo, bylo – podívat se na časy, kde jsou jednotlivé obrázky umístěny a jediný, s kterým jsem si poradil, byl první obrázek, který jsem zaregistroval v čase 3:13.
 
Nalezl jsem jednu zajímavou věc a to: Zjevení Janovo 13.
Celé jej naleznete zde a doporučuji přečíst, budu některé části citovat.
 
Citace ze Zjevení Janova: „Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart“.
 
V celém videu se pohybuje na pozadí černá kočkovitá šelma, vidět je například před koncem. Jedná se nejspíše o levharta melanistického (známý, jako černý panter). Tady by to tedy sedělo.
 
Další citace ze Zjevení Janova: „A nutí všechny malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
 
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“
 
Vzpomeňte si na články o NWO – novém světovém řádu, značkování a hlídání občanů a vzpomeňte si na možné spojení daného zpěváka s illuminati.
 
Je tedy tohle video varování?
Nebo oznámení příchodu NWO?
Případně má jiný význam? Jaký?
 
Je zde spousta otázek a tak se otvírá diskuze pod článkem.
 
Prosím Vás o postřehy, případně zapojení Vašich znalostí tak, abychom se aspoň pokusili přijít pravdě na kloub.
 
Váš Illuminati
 
_____________________
 
Zdroje:
 
 
(Grafika, editace a ilustrace Aridan)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nelson@gmail.com

(Nelson Ethan , 8. 5. 2022 0:54)

CONTACT Mr ROBERT MORRISON IS A NICE MAN... call(+2347040550645)or add him on WhatsApp(+2347040550645)I was thinking that illuminati is not real, But today with Mr Robert Morrison I now believe that illuminati is real, when you come across wrong person’s you will think that life is not real but when you are with the real one you will experience the goodness of your life, To Mr Robert Morrison has made me discovered my purpose of life. Welcome to the great brotherhood of Illuminati 666: . WhatsApp mr Robert Morrison , from , Nigeria, and every other Country’s on how to join the Illuminati brotherhood to get rich and famous, You may be a politician, business man/woman ,musical artist, student, footballer or whatever occupation you do, you want to be rich, powerful and famous in life. Illuminati can grant all your heart desires join the Illuminati to become rich and famous in life, Illuminati will make you achieve all your dream to become rich and protected all the days of your life…… BENEFIT GIVEN TO A NEW MEMBER WHO JOIN THE ILLUMINATI a cash reward of usd $2.5million USD a new sleek dream car valued at USD $70,000.00USD a dream house build in any country of your own choice one month holiday (fully paid) to your dream tourist destination.One year golf membership package a V I P treatment in all airports in the world a total lifestyle change access to bohemian grove monthly payment of$10,000USD into your bank account every month as a member, one month booked appointment with top 5 world leaders and top 5 celebrities in the world» JOIN ILLUMINATI YOUR FINANCIALDIFFICULTIES ARE BROUGHT TO AN END. WE SUPPORT YOU BOTH FINANCIALLYAND SPIRITUALLY TO ENSURE YOU LIVE A COMFORTABLE LIFE . IF YOU ARE INTERESTED CONTACT Mr Robert Morrison on WhatsApp (+2347040550645) Or call him (+2347040550645) email him on : agentrobertmorrison@gmail.com For immediately response… My Regard to mr Robert Morrison.......

a

(Gio, 23. 11. 2012 11:14)

ještě k tomu obrázku se lvem, když si přečtete zjevení janovo 13. bod 2 pojednává o hlavě v podobě lva a bod 11. Pak jsem spatřil jinou šelmu, jak vystupuje ze země. Měla jen dva malé rohy jako beránek, ale mluvila jako drak.

pagesteve72@gmail.com

(pageteve, 6. 11. 2021 22:29)

Chci říct světům, že Ilumináti jsou skuteční, protože jsem viděl výhodu být členem Iluminátů, několikrát jsem se pokusil připojit k Iluminátům, byl jsem oklamán spoustou peněz, ale nevzdal jsem se, protože Vím, že pokud najdu skutečné Ilumináty, můj život se navždy změní, takže jsem se nezastavil, dokud jsem nenašel skutečný oficiální e-mail a telefonní číslo skutečného Ilumináta, pokud se chcete připojit ke skutečnému Iluminátovi, chci, abyste věděli i může vás přesměrovat na skutečný oficiální e-mail a telefonní číslo iluminátů, kteří mají zájem nebo byli tolikrát podvedeni jako já, kteří se stále zajímají o připojení k Iluminátům, protože jste věřili, že když se přidáte, váš život se změní, to jste udělali Nemusím se o nic starat, protože jsem tu byl, abych vám ukázal správný způsob, jak se připojit ke skutečným světlům, chci, abyste všichni věděli, že když jsem byl plně zasvěcen do Iluminátů, získal jsem tolik výhod jako nový člen, Okamžitě vám mohu říci několik výhod, které jsem dostal en ne 1 000 000,00 $ na začátek nového života, dům dle vašeho výběru auto dle vašeho výběru, bratři / sestry, kteří mají zájem připojit se k Iluminátům, toto je skutečný úředník Iluminátů (e-mail: +447418361059

brotherhoodilluminati959@gmail.com

(brotherhood illuminati, 13. 8. 2021 15:16)

Zdravím z velkého OBJEDNÁVKY ILLUMINATI do sjednoceného státu a z celého světa, toto je otevřená příležitost připojit se k bratrstvu Illuminate, kde můžete obnovit své ztracené sny a také kde můžete spatřit světlo bohatství a štěstí bez jakékoli oběti krve. A také platíme částku 500 000 USD, abychom přivítali všechny nové členy, když se připojí k bratrstvu a také domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto životní příležitostí, aby byli slavní.

VÝHODY POSKYTOVANÉ NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ SE PŘIPOJÍ K OSVĚTLENÍ.
1. Peněžní odměna ve výši 500 000 USD USD.
2. Nové Elegantní Dream CAR v hodnotě 200 000 USD USD
3. Dům snů koupený ve vámi vybrané zemi a mnoho dalších

POZNÁMKA; můžete se připojit k bratrstvu Illuminati odkudkoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Velká Británie, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,

POZNÁMKA: pokud máte zájem, laskavě nás kontaktujte prostřednictvím našeho e -mailu: Brotherhoodilluminati959@gmail.com

Zdravím TEMPLE ILLUMINATE SPOJENÉ STÁTY

JOIN ILLUMINATI

(real illuminati, 12. 3. 2021 21:05)

Hello, Do you want to join the illuminati and be rich ,famous and powerful? for the rest of your life ? Benefits given to new member who join the illuminati Brotherhood!!!
into your bank account $50,000,000USD ......
Weekly salary $600,000USD .........
A car value at $400.000USD.......
Award contract worth $200,000,000USD.......
A House in any country of your own choice. And a free visa to your dream country.Total lifestyle changes?? if you are interested, WhatsApp Via: +447404754974, https://wa.link/yc8alp ,OR Email us on: realilluminati0666@gmail.com , so we can begin the joining process!!!

Jak jsem dostal půjčku

(Tomas, 1. 11. 2020 9:24)

Ahoj všichni, viděl jsem komentáře od lidí, kteří již dostali kredit. Rád bych poděkoval panu Andreu Reynoldsovi za poskytnutí půjčky ve výši 35 000 EUR, o kterou jsem požádal. To je opravdu skvělá zpráva a doporučuji každému, kdo dnes potřebuje urgentní půjčku, aby laskavě kontaktoval Andre Credit Union IQ e-mailem: (1stms.creditunion@gmail.com). Jsem rád, že mohu získat půjčku, o kterou jsem žádal. Sdílejte prosím pomoc se svými přáteli.

Jak se připojuji k bratrstvu iluminátů

(Susan Rowley, 1. 11. 2020 8:52)

Ahoj všichni, chci rychle použít toto médium ke sdílení svědectví o tom, jak jsem byl nasměrován na legálního a skutečného člena Iluminátů, který změnil můj život z trávy na milost, z chudé na bohatou ženu, která se nyní může chlubit zdravou a bohatý život bez stresu nebo finančních potíží. Po tolika měsících, kdy jsem se snažil být členem Illuminati a byl jsem vyděšen částkou 3 000 $, jsem se stal tak zoufalým, že jsem členem online, který nepřidá na mé bolesti, pak jsem se rozhodl kontaktovat mého přítele, který se nedávno stal člen, diskutovali jsme o této záležitosti a do našeho závěru mi řekla o muži jménem Tony Vincent, který je velmistrem v celé Africe. Žádal jsem tedy, abych se snadno stal členem Illuminati bez stresu a byly provedeny všechny přípravy týkající se toho, jak se stát členem za dva (2) dny, kdy jsem se stal členem, a částka 1,5 milionu dolarů byla vložena na můj bankovní účet, takže chci poradit každému, kdo se chce stát členem, by mu měl zavolat / WhatsApp +2348146022319 nebo e-mail: newmemberbenefits@gmail.com

sonemarie01@gmail.com

(Maria Leydi, 15. 10. 2020 4:28)

VÍTEJTE: PŮJČKA MEZI VÁŽNÝMI JEDNOTLIVCI A NEJLEPŠÍ ONLINE
Nabídka půjčky mezi jednotlivci rychle Rychlá půjčka k ukončení vašich starostí za méně než 72 hodin Máte banku zakázán a všechny vaše pokusy v jiných a jiných finančních institucích zatím nedaly nic kvůli vašemu špatnému úvěru nebo jiným tak už žádné starosti, kontaktujte mě a za méně než 72 hodin s rozumnou sazbou 2% ročně a na dobu splácení, která vám vyhovuje, vám dělám půjčku, která vám zachrání život. Kontaktujte mě prosím e-mailem: marialeydi06@gmail.com

greatilluminate99@gmail.com

(GREAT ILLUMINATI ORDER, 28. 9. 2020 14:46)

Pozdravy Z VELKÉHO OBJEDNÁVKY ILUMINATI do sjednoceného státu a do celého světa, to je otevřená příležitost připojit se k bratrství iluminátů, kde můžete obnovit své ztracené sny, a také kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí bez jakékoli krevní oběti. A také platíme částku 650 000 USD za přivítání všech nových členů, když se připojí k bratrství, a také domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto životní příležitostí, aby byli slavní.

VÝHODY DANÉ NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ SE PŘIPOJÍ K ILUMINATI.
1. Peněžní odměna ve výši USD 650 000 USD.
2. Nové elegantní auto CAR v hodnotě 250 000 USD
3. Dům snů zakoupený v zemi podle vašeho výběru.
Měsíc schůzky s 5 nejlepšími na světě. Bohemian Grove Měsíční platba 1 000 000 USD na váš bankovní účet každý měsíc jako člena
Vedoucí představitelé a 5 nejdůležitějších osobností na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte předchozí e-mailovou adresu: greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrství Iluminátů, ke kterému se můžete připojit odkudkoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Spojené království, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,


Zdravím TEMPLE ILLUMINATI SPOJENÉ STÁTY

Illuminati666.confirmed01@gmail.com

(Illuminati666, 18. 9. 2020 23:23)

TOTO JE VAŠE ZLATÁ PŘÍLEŽITOST A ŽÁDNÁ LIDSKÁ OBĚŤ. Díky velkému bratrství Iluminátů budete bohatí, mocní, slavní a bohatí. Všechny své sny a touhy po srdci můžete dosáhnout tím, že budete členem bratrstva Iluminátů. Dlouhý život a prosperita zde na Zemi a jsou zde velké výhody a odměny.
Pokud se opravdu chcete stát členem velkého Illuminati, kontaktujte nás ještě dnes.
E-mail ....: Illuminati666.confirmed01@gmail.com
Telefon ....: +17076027784

JAK SE PŘIPOJIT K ILLUMINATI A ZÍSKAT DNES BOHATOU

(Lucas Max, 2. 9. 2020 12:03)

Jmenuji se Lucas Max, žiji v Nizozemsku. Před týdnem jsem si koupil nový Rolls-Royce, protože jsou to tři měsíce, co jsem se připojil k řádu Iluminátů a sotva jsem měl dost na to, abych uživil svou rodinu. Něco vám o sobě povím. Chudoba, tak bych to popsal, nikdy jsem nechodil na univerzitu. Po skončení školy jsem šel do práce na čerpací stanici.
Když jsem byl mladý, můj plat byl pro mě dostatečný. Ale když jsem se oženil, narodil se mi syn, začal jsem se dostávat do vážných finančních problémů a trvalých dluhů. Jedno odpoledne vjelo do čerpací stanice nové Lamborghini. Z auta vystoupil mladý muž, zdálo se, že je mu 28 až 30 let.
Vždy mě udivovalo, jak mohou mladí lidé získat tolik peněz. Potichu jsem si řekl: Co musíš udělat, abys řídil takové auto? Ale slyšel mě a zasmál se a spojil mě tím, že se připojil k Iluminátům, za pomoci lorda Patricka, a dnes se stávám bohatým a slavným,
Pokud máte také zájem o WhatsApp +2348055329159 nebo mu pošlete e-mail na adresu agentpatrick5@gmail.com

HOW TO JOIN THE ILLUMINATI

(ELDER GRAHAM, 4. 7. 2020 5:31)

Připojte se k iluminátskému království a nechte projít všechny vaše touhy srdce, rychlá auta, bodová světla, peníze, vliv a sílu.
Vydělávejte měsíčně 25 000 $ za to, že se stanete členem, a 1 000 000 USD za to, co chcete dělat. Pokud máte zájem laskavě kontaktovat prostřednictvím
E-mail: worldilluminatikingdom@gmail.com
WhatsApp: +1 747-240-5224POZNÁMKA: Žádné hry, pouze pro zájemce „PLAM LO PLAM“.

iiuminatiworld521@gmail.com

(mr john, 23. 6. 2020 14:01)

ჩემი ჩვენება იმის შესახებ, თუ როგორ გავხდი განათლებული წევრი. ჩემი სახელია დევიდ პერდუ და 39 წლის ვარ, ამერიკელი ბაჰამისგან მინდა გითხრათ იმ ხალხისთვის, ვისაც სურს დიდი განათების გაწევრიანება, თუ როგორ დაეხმარა დიდი ილუმინათის მსოფლიო საიდუმლო საზოგადოება ჩემი ბიზნესის პოზიციის დაბრუნების შემდეგ თანამდებობიდან გათავისუფლდნენ დაახლოებით 5 წლის და ექვსი თვის განმავლობაში. მე ვიყავი ტკივილი და უსიამოვნებები, რადგან მე გაათავისუფლეს კომპანია, სადაც ვმუშაობდი, სახელწოდებით "USA დეპოზიტის სადაზღვევო კორპორაცია", როგორც სააგენტოს აღმასრულებელი. მე არ ვარ იმ იმედისმომგვრელი, ფინანსურად ქვემოთ იმ წლების განმავლობაში. მაგრამ ერთ დღეს, როგორც ინტერნეტში ვმობრუნდი, დიდი განათლებული მსოფლიო საზოგადოების პოსტზე ვიყავი, ამბობდი, რომ თქვენ შეიძლება ცნობილი, მდიდარი და წარმატებული ვიყავი ცხოვრებაში დიდი Illuminati- ის წევრი, დაუყოვნებლივ დავუკავშირდი და ავუხსენი ყველაფერი მათთვის და მათ დამეხმარნენ და მეხმარებოდნენ და დავბრუნდები იმ რეგისტრაციის რეგისტრაციისთვის, რომელიც გამოყენებული იქნება ჩემთვის, და დიდი ინიციატივით დავიწყე დიდი საიდუმლო საზოგადოების საიდუმლო საზოგადოება და ასევე მომცა ყველა სახელმძღვანელო პრინციპი და მითხრა მათი თაყვანისცემა . დიდი ილუმინათის მსოფლიო საზოგადოების დახმარებით ტაძარში შემიყვარდა და იქ სრულიად სრულიად ილუმინატის წევრი ვიყავი. გასახსნელად 48 საათის შემდეგ მე მივიღე ზარი იმ კომპანიისგან, რომელსაც მე კვლავ ვიღებდი, როგორც კომპანიის აღმასრულებელი დირექტორი, თავდაპირველად მე გაოგნებული ვიყავი და გაკვირვებული, მაგრამ მოგვიანებით დავიბრუნებდი, მითხრეს, რომ მომდევნო დღეს დილის 7 საათისთვის. იმ დღიდან მე და ჩემი ოჯახი მხიარული და მდიდრული ცხოვრებით ცხოვრობდა. და ახლა უკვე აგენტი ახლა მრავალი წლის განმავლობაში .. ასე რომ, თუ გინდა რომ იყოს წევრი Illuminati ეს არის ელ: (illuminatiworld521@gmail.com)  

iiuminatiworld521@gmail.com

(mr john, 23. 6. 2020 14:01)

ჩემი ჩვენება იმის შესახებ, თუ როგორ გავხდი განათლებული წევრი. ჩემი სახელია დევიდ პერდუ და 39 წლის ვარ, ამერიკელი ბაჰამისგან მინდა გითხრათ იმ ხალხისთვის, ვისაც სურს დიდი განათების გაწევრიანება, თუ როგორ დაეხმარა დიდი ილუმინათის მსოფლიო საიდუმლო საზოგადოება ჩემი ბიზნესის პოზიციის დაბრუნების შემდეგ თანამდებობიდან გათავისუფლდნენ დაახლოებით 5 წლის და ექვსი თვის განმავლობაში. მე ვიყავი ტკივილი და უსიამოვნებები, რადგან მე გაათავისუფლეს კომპანია, სადაც ვმუშაობდი, სახელწოდებით "USA დეპოზიტის სადაზღვევო კორპორაცია", როგორც სააგენტოს აღმასრულებელი. მე არ ვარ იმ იმედისმომგვრელი, ფინანსურად ქვემოთ იმ წლების განმავლობაში. მაგრამ ერთ დღეს, როგორც ინტერნეტში ვმობრუნდი, დიდი განათლებული მსოფლიო საზოგადოების პოსტზე ვიყავი, ამბობდი, რომ თქვენ შეიძლება ცნობილი, მდიდარი და წარმატებული ვიყავი ცხოვრებაში დიდი Illuminati- ის წევრი, დაუყოვნებლივ დავუკავშირდი და ავუხსენი ყველაფერი მათთვის და მათ დამეხმარნენ და მეხმარებოდნენ და დავბრუნდები იმ რეგისტრაციის რეგისტრაციისთვის, რომელიც გამოყენებული იქნება ჩემთვის, და დიდი ინიციატივით დავიწყე დიდი საიდუმლო საზოგადოების საიდუმლო საზოგადოება და ასევე მომცა ყველა სახელმძღვანელო პრინციპი და მითხრა მათი თაყვანისცემა . დიდი ილუმინათის მსოფლიო საზოგადოების დახმარებით ტაძარში შემიყვარდა და იქ სრულიად სრულიად ილუმინატის წევრი ვიყავი. გასახსნელად 48 საათის შემდეგ მე მივიღე ზარი იმ კომპანიისგან, რომელსაც მე კვლავ ვიღებდი, როგორც კომპანიის აღმასრულებელი დირექტორი, თავდაპირველად მე გაოგნებული ვიყავი და გაკვირვებული, მაგრამ მოგვიანებით დავიბრუნებდი, მითხრეს, რომ მომდევნო დღეს დილის 7 საათისთვის. იმ დღიდან მე და ჩემი ოჯახი მხიარული და მდიდრული ცხოვრებით ცხოვრობდა. და ახლა უკვე აგენტი ახლა მრავალი წლის განმავლობაში .. ასე რომ, თუ გინდა რომ იყოს წევრი Illuminati ეს არის ელ: (illuminatiworld521@gmail.com)  

greatilluminate99@gmail.com

(GREAT ILLUMINATI ORDER, 28. 4. 2019 21:56)

Pozdrav z velkého řádu světel sjednocenému státu a po celém světě, to je otevřená příležitost vstoupit do bratrstva Iluminátů, kde můžete obnovit své ztracené sny, a také tam, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí. bez oběti krve. A my také zaplatíme částku 650 000 USD, abychom uvítali všechny nové členy, kteří se připojí k bratrství, a také dům podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostmi v životě, aby byli slavní.

VÝHODY NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ PŘIJÍT ILLUMINATI.
1. Peněžní odměna ve výši 650 000 USD USD.
2. Nový elegantní model CAR v hodnotě 150 000 USD USD
3. Dům snů zakoupený v zemi dle Vašeho výběru.
Měsíc schůzky s 5 nejlepšími na světě.
Vůdcové a 5 nejdůležitějších osobností na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrstvo Iluminátů, ke kterému se můžete připojit kdekoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Velká Británie, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATI SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ

greatilluminate99@gmail.com

(ILLUMINATI NEW WORLD ORDER, 21. 3. 2019 20:56)

Pozdravy z velikého řádu osvětlení do sjednoceného státu a po celém světě, to je otevřená příležitost vstoupit do bratrstva Iluminátu, kde můžete obnovit své ztracené sny, a také tam, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí. bez oběti krve. A také zaplatíme částku 550 000 USD, abychom uvítali všechny nové členy, kteří se připojují k bratrství, a také do domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostmi v životě, aby byli slavní.

PŘÍNOSY POSKYTNUTÉ NOVÝM ČLENŮM, KTEŘÍ SE PŘIPOJÍ O OSVĚTLENÍ.
1. Peněžní odměna ve výši 550 000 USD USD.
2. Nový elegantní model CAR v hodnotě 150 000 USD USD
3. Dům snů zakoupený v zemi dle Vašeho výběru.
Měsíc schůzky s 5 nejlepšími na světě.
Vůdcové a 5 nejdůležitějších osobností na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrstvo Iluminátů, ke kterému se můžete připojit kdekoli na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Velká Británie, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.,


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATE SPOJENÉ STÁTY

greatilluminate99@gmail.com

(ILLUMINATI NEW WORLD ORDER, 26. 2. 2019 22:28)

Pozdravy z velkého řádu osvícení ke sjednocenému státu a na celém světě, to je otevřená příležitost se připojit k bratrstvu Illuminate, kde můžete obnovit své ztracené sny a také, kde můžete vidět světlo bohatství a štěstí bez oběti krve. A také zaplatíme částku 550 000 USD, abychom přivítali všechny nové členy při vstupu do bratrství a také do domu podle svého výběru a umístění s investicemi, spolu s touto příležitostí v životě, aby byli slavní.

PŘÍNOSY POSKYTOVANÉ NOVÝM ČLENŮM, KTERÉ SE ZAPOJÍ OSVĚTLENÍ.
1. Peněžní odměna ve výši USD 550 000 USD.
2. Nový automobil Sleek Dream CAR v hodnotě USD 150 000 USD
3. Sen dům zakoupený v zemi podle vašeho výběru.
Měsíc schůzky s pěti nejlepšími na světě.
Vedoucí představitelé a 5 nejvýznamnějších celebrit na světě. Pokud máte zájem, kontaktujte prosím předchozí e-mailovou adresu = greatilluminate99@gmail.comPOZNÁMKA; toto bratrství Illuminati, ke kterému se můžete připojit odkudkoliv na světě Indie, Turecko, Afrika, Spojené státy, Malajsie,
Dubaj, Kuvajt, Spojené království, Rakousko, Německo, Evropa. Asie, Austrálie atd.


Pozdravy TEMPLE ILLUMINATE SPOJENÉ STÁTY

an8453436@gmail.com

(Pana Alberta Nelsona, 14. 11. 2018 5:59)

Nie przegap światła. Pieniądz, władza, sława i bogactwo stają się waszym tytułem przez całe wasze pokolenie i spełniają wasze marzenia. Jeśli jesteś zainteresowany główną kwaterą główną w Stanach Zjednoczonych wyślij WhatsApp. +18654718746

Do inicjacji online. Nie ma znaczenia, gdzie jesteś. Żadna odległość nie może wpłynąć na pracę naszego wielkiego biskupa ...

Uwaga .. Akceptujemy tylko wiadomość e-mail z komunikatem WhatsApp.

E-mail: an8453436@gmail.com
WhatsApp: +1 8654718746
Pana Alberta Nelsona

ILLUMINATI

(Štípán Dominik Škarka, 9. 10. 2018 7:17)

ILLUMINATI je skutečný a mohou vás zbohatnout a femous moji lidé, pokud chcete být členem illuminati získat sílu, bohatství a slávu kontakt můj velmistr, aby vás inicioval do iluminati dolů jsou jsou delail

Email: (grandmasteredmundoilluminati@gmail.com)
Jaké číslo: +2348159768201

Kontakt s ním a stane se velmi bohatým

Jmenuji se Štípán Dominik Škarka

jasminemorgan591@gmail.com

(jasmine morgan, 7. 5. 2015 11:43)

Are you a business man, politician, musical, civilian, student and you want to be rich, powerful and famous in life or need a power to achieving your dreams. You can achieve your dreams by being a member of the Illuminati. With this all your dreams and heart desire can be fully accomplish, if you really want to be a member of the great Illuminati then you can contact Mr Billy on +2348054149378 or his email at: { illuminatiworldriches@yahoo.com}
Full name..........
Country..........
State of origin..........
Date of birth..........
Sex..........
Address..........
Phone..........
Picture.......
Occupation........
Income.......
Email address..........