Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše manipulace, předpověď, varování?

27. 3. 2012

 

Manipulace, předpověď nebo varování?
 
 
Zabývám se mystikou, tajemstvími a hledáním Pravdy, jako většina z nás – „návštěvníků Jiných stránek“. Proto bych se rád s vámi podělil o něco zajímavého, co jsem objevil při projíždění snad všem známého youtube.
 
Zároveň bych Vás chtěl poprosit o Váš názor v diskuzi pod článkem a o pomoc při bádání po Pravdě.
__________________
 
Při svém brouzdání jsem narazil na video známého rapera Jay-Z, (kdo by měl novus-ordo-eye_pyramid.jpgzájem, víc se o něm dočte zde (jen doplním hlavní informaci a to tu, že Jay-Z je údajně spolčen s tajnou skupinou tzv. Illuminátů. ).
 
Ostatně můžete to často vidět na jeho vystoupeních, kdy on sám, ale hlavně fanoušci dávají své ruce do tvaru pyramidy (uvidíte to i ve videu dále), což je jedním ze symbolů Illuminatů (viz. například dolarová bankovka na obrázku).
 
 
 
Autora jsme si představili, teď k samotné věci, kvůli které vznikl tento článek.
 
Prohlédněte si prosím video a sledujte ho až do konce (toto video je nevhodné pro osoby trpící epilepsií – jsou v něm hodně rychle blikající obrazce a efekty).
 
Kdyby se video smazalo z youtube, tak zde je celý název: Jay-Z & Kanye West - Ni**as In Paris (Explicit).
 
 
 
Zaregistrovali jste v něm něco podivného?
 
Já ano a nejsem sám, podle komentářů pod videem si toho všimli možná stovky lidí. Na malinký okamžik se sem tam objeví obrazce, které nám do videa nesedí.
 
Nevšiml jsem si toho napoprvé, ani napodruhé, ale tak na dvacáté shlédnutí, proto od nikoho neočekávám, že by si toho všiml ihned.
 
Obrazce jsem postřehl celkem čtyři (většina lidí vidí jen ten první), pokud jich najdete více, napište do diskuze pod článkem) a jsou to tyto v následujících časech:
 
1) 3:13

illum-3_13.jpg

 
2) 3:23

illum-3_23.jpg

 
3) 3:27

illum-3_27.jpg

 
4) 3:32
 

illum-3_32.jpg

 
Bohužel mé znalosti nejsou takové, abych mohl říci, kde jsou sochy umístěny, proč jsou tyto fotky soch umístěny ve videu a ani nemohu říci, jaký je jejich účel, nebo co nám mají sdělit.
 
Je jejich účelem snad naše manipulace? Předpověď příchodu ďábla (viz. dále)? Nebo varování? Nebo vůbec nic neznamenají? Tak proč tam tedy jsou?
 
Toť otázka na vás.
 
 
 
Domněnky
 
První co mě napadlo, bylo – podívat se na časy, kde jsou jednotlivé obrázky umístěny a jediný, s kterým jsem si poradil, byl první obrázek, který jsem zaregistroval v čase 3:13.
 
Nalezl jsem jednu zajímavou věc a to: Zjevení Janovo 13.
Celé jej naleznete zde a doporučuji přečíst, budu některé části citovat.
 
Citace ze Zjevení Janova: „Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart“.
 
V celém videu se pohybuje na pozadí černá kočkovitá šelma, vidět je například před koncem. Jedná se nejspíše o levharta melanistického (známý, jako černý panter). Tady by to tedy sedělo.
 
Další citace ze Zjevení Janova: „A nutí všechny malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
 
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“
 
Vzpomeňte si na články o NWO – novém světovém řádu, značkování a hlídání občanů a vzpomeňte si na možné spojení daného zpěváka s illuminati.
 
Je tedy tohle video varování?
Nebo oznámení příchodu NWO?
Případně má jiný význam? Jaký?
 
Je zde spousta otázek a tak se otvírá diskuze pod článkem.
 
Prosím Vás o postřehy, případně zapojení Vašich znalostí tak, abychom se aspoň pokusili přijít pravdě na kloub.
 
Váš Illuminati
 
_____________________
 
Zdroje:
 
 
(Grafika, editace a ilustrace Aridan)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: pozor na klip Karla Gotta !

(kamil, 28. 3. 2012 0:17)

nedalo mi to, a na klip jsem se podíval. ponévadž používám internet v mobilu,můžu to ohodnotit jen jako : škoda MB za přenos dat. nevzbuzuje ve mě strach,obavy,radost ani nic jiného. prostě pro mé nezajímavý.

Re: Re: pozor na klip Karla Gotta !

(illuminati, 28. 3. 2012 0:46)

K tomu, aby jste si něčeho všiml je zapotřebí znát aspoň základy illuminátských symbolů, nebo si všimnou těch obrazců. To, že jste si nevšiml ničeho zajímavého neznamená, že si toho nevšiml a nezaznamenal to Váš mozek.

rap

(jjj, 27. 3. 2012 23:23)

v rapu se nevyznam vubec,ale dle meho syna jsou raperi osoby,kteri jsou proti tomuto systemu a davaji to najevo svoji odlisnou individualitou,coz neni kazdych vec taky ne moji.takze hodne osob co provozuji rap-muzik jsou vlastne provokateri proti systemu,ktery nyni vladne.

Re: rap

(illuminati, 27. 3. 2012 23:48)

Spousta z raperů bohužel ale spolupracuje s illumináty, tudiž nejsou proti systému, viz. menší seznam od Prince.
(lady gaga, madonna, rihanna).
Úplným opakem je takový DMX - byl také po boku illuminátů, ale přestal jim "klovat" z ruky a vzbouřil se, úplně se změnil, rap o penězích, bohatství, násilí a podobně přestal provozovat a začal rapovat o bohu, míru, klidu a lásce (tento obrat byl zhruba v roce 2005-2006), illuminati se jej snažili zdiskreditovat.

Poděkování

(illuminati, 27. 3. 2012 23:36)

Děkuji Všem za reakce a Aridanovi za zveřejnění.
Někteří jste pomohli přímo odkazy, někteří názory, někteří mají také domněnky, ale VŠICHNI jste beze sporu na jednom shodli: je to špatné pro lidi dobré vůle a pro lidi vůbec.

Honzo - nejsem členem žádné skupiny, nebo hnutí, které by podporovali NWO a podobně. To, že to máte shlédnou vícekrát jsem napsal jen, aby jste si ty důkazy, které předkládám ověřili sami, nebylo to myšleno zle (vím, i skutky, které lidi dělají s dobrými úmysli se můžou stát špatnými) a tak se Vám omlouvám.
Snažím se jen o rozluštění toho, co nám to má říct, ukázat, nebo na co nás to má naprogramovat, bez takových činů bychom bohužel zůstali nadále "slepí" (viz. ti, jenž kritizují téměř každý článek s tím, že to je konspirační blbost a podobně).

epilepsie

(Honza, 27. 3. 2012 22:42)

na tom videu je zajimava v prvni rade skutecnost, zpusobu zpracovani. jak znamo rychle kmitajici obraz dokaze to same co kyvadlo. mozek na nej reaguje velmi specifickym zpusobem. a v pripade, ze se pouzije jeste podprahovych signalu, je vymalovano. osobne nedoporucuji to sledovat. dokonce bych se odvazil tvrdit, ze to video je vejicka. rozsiri se po strankach podobnym temto, kde o nem budou patraci, tedy lide, kteri chteji znat pravdu diskutovat a budou ho sledovat. coz prinese kyzeny efekt. jejich mozky ztrati o hledani zajem. stanou se stejnymi ovcemi, jako vsichni ti tam venku, kteri veri "realite" a tvrdi o nas, ze jsme blazni. skutecne NEDOPORUCUJI se na to divat a pokud to date, pak v zadnem pripade ne vicekrat nez jednou. uz ono doporuceni v clanku "shlednete video cele, az do konce" zni podezrele, je prilis navodne. pozor vazeni. o infiltraci nebezpecnymi zivly z rad IL a NWO toho bylo receno mnoho a je dobre s tim pocitat!

Re: epilepsie

(tygii, 27. 3. 2012 23:05)

Souhlasím s Honzou. Je to manipulace a ten,kdo to šíří....neřeš to!!

hudba

(večernice, 27. 3. 2012 21:46)

je magie a odpradávna hrála hlavní roli jako možný nástroj ovlivňování lidí.Proto každý druh hudby má okolo posluchače,kteří vyznávají jen jeden směr.Tady nemám přiložený text,ale troufám si říci,že puštění této odpornosti jakkoli emotivně naby(i?)tým lidem by byla katastrofa - hromadné zlo..davové šílenství...fanatismus...agresivita...krev....nelze vysvětlit slovy...tato hudba,co už není hudbou,promění lidi v šílence.Odporné,běhá mi mráz po zádech

Re: hudba

(Prince, 27. 3. 2012 22:03)

Jelikož ta "hudba", není hudba, ale sekvence frekvencí, která se
a/ slučuje s DNA
b/ NEslučuje s DNA
Je to podobné a slučitelné s bylinami - vše nese svou rezonanci, aby zapůsobilo na "těla" člověka a "vytřepalo" jej to z "fyzického těla" - "někam". Je to vlastně magie. (pojmy hladin alfa, beta, delta...). Stejný pojem jsou mantry, modlitby, klanění..
Stejný pojem jsou "drogy".
Stejný pojem jsou šamanské rituály.
Jenomže...tady je přimixováno něco víc. Jedna věc je experimentace a druhou věcí je směrování.
Vynechme religii o "nebi" a "peklu", toto je směrování podstat lidí do "robotismu" (zombiezování).

rozdvojeni

(jobstl, 27. 3. 2012 21:47)

je podstatou toho videa,co se rozdvojuje?Bunky ci bakterie,dale co me napadlo kalejdoskop,to uz tam psal Princ a dale zrcadleni a uplne na konci a i predtim jsem videl svobodozednarsky obrazec delta nebo-li znak pro muzsky a zensky princip.Jinak pod temi cisly tech soch jsem bohuzel nezaregistrval nic,asi si to budu muset prohlednout vicekrat,ale ta prvni socha mi pripomina nejakeho indiana ktery ma na boku nejake ploutve ,ta druha socha vypada jako meduza ostatni nemam poneti.

k videu

(Prince, 27. 3. 2012 21:38)

Aridane, sice nepřispívám, ale čtu Tě pravidelně.
Zkus hledat pod slovem "Kaleidoskop", který je tvořen několika "magickými zrcadly" a tvoří obrazce "magické geometrie". Text ani hudbu nekomentuji, je to jen doprovod...vomáčka.
Ty religiozní sochy mě trkly, možná bude heslo Fulcanelli...a opět posvátná geometrie.

obrazky

(Anto, 27. 3. 2012 21:32)

Podľa Google Image Search. použil som skracovač, pretože je to veľmi dlhý link
prvý obrázok: http://goo.gl/4LmUT
druhý obrázok: http://goo.gl/xwukV
tretí obrázok: http://goo.gl/xwukV
štvrtý obrázok: http://goo.gl/XPAfz

Myslím si, že sa pomocou toho dá zistiť niečo viac

ještě jeden návod

(fohat, 27. 3. 2012 21:31)

od jednoho autora ZNALCE...osobně vyzkoušeno...FUNGUJE TO...http://jakynarodtakovavlada.angelfire.com/

lahodí vašemu ctěnému oušku

(fohat, 27. 3. 2012 21:18)

současné stěhování sběrných surovin,honosně nazývaných HUDBA???Od roku 1962 jsem se prokousal od ještě lichotivým Beatles k Rondo Veneziano...dnes mi tady k mým výpotkum jede internet muzika RMF CLASSIC,nebo dvě stanice s barokní muzikou...Je to otázka vnitřního vývoje a popraní se s vlastními běsy.Kdo slyší ty současné tony a je mu FYZICKY ŠPATNĚ,tak je DUHOVNĚ dobře nastartován...a tohle NEŘEŠÍ. Je to jako s grafiti,to se s tímto smetím zabývá,je ZAZDĚNÝ,kdo je schopen tento druh hranatého teroru rozlíšit a porovnat s konejšívou OBLOSTÍ krásné krajiny,je za vodou....


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4