Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše manipulace, předpověď, varování?

27. 3. 2012

 

Manipulace, předpověď nebo varování?
 
 
Zabývám se mystikou, tajemstvími a hledáním Pravdy, jako většina z nás – „návštěvníků Jiných stránek“. Proto bych se rád s vámi podělil o něco zajímavého, co jsem objevil při projíždění snad všem známého youtube.
 
Zároveň bych Vás chtěl poprosit o Váš názor v diskuzi pod článkem a o pomoc při bádání po Pravdě.
__________________
 
Při svém brouzdání jsem narazil na video známého rapera Jay-Z, (kdo by měl novus-ordo-eye_pyramid.jpgzájem, víc se o něm dočte zde (jen doplním hlavní informaci a to tu, že Jay-Z je údajně spolčen s tajnou skupinou tzv. Illuminátů. ).
 
Ostatně můžete to často vidět na jeho vystoupeních, kdy on sám, ale hlavně fanoušci dávají své ruce do tvaru pyramidy (uvidíte to i ve videu dále), což je jedním ze symbolů Illuminatů (viz. například dolarová bankovka na obrázku).
 
 
 
Autora jsme si představili, teď k samotné věci, kvůli které vznikl tento článek.
 
Prohlédněte si prosím video a sledujte ho až do konce (toto video je nevhodné pro osoby trpící epilepsií – jsou v něm hodně rychle blikající obrazce a efekty).
 
Kdyby se video smazalo z youtube, tak zde je celý název: Jay-Z & Kanye West - Ni**as In Paris (Explicit).
 
 
 
Zaregistrovali jste v něm něco podivného?
 
Já ano a nejsem sám, podle komentářů pod videem si toho všimli možná stovky lidí. Na malinký okamžik se sem tam objeví obrazce, které nám do videa nesedí.
 
Nevšiml jsem si toho napoprvé, ani napodruhé, ale tak na dvacáté shlédnutí, proto od nikoho neočekávám, že by si toho všiml ihned.
 
Obrazce jsem postřehl celkem čtyři (většina lidí vidí jen ten první), pokud jich najdete více, napište do diskuze pod článkem) a jsou to tyto v následujících časech:
 
1) 3:13

illum-3_13.jpg

 
2) 3:23

illum-3_23.jpg

 
3) 3:27

illum-3_27.jpg

 
4) 3:32
 

illum-3_32.jpg

 
Bohužel mé znalosti nejsou takové, abych mohl říci, kde jsou sochy umístěny, proč jsou tyto fotky soch umístěny ve videu a ani nemohu říci, jaký je jejich účel, nebo co nám mají sdělit.
 
Je jejich účelem snad naše manipulace? Předpověď příchodu ďábla (viz. dále)? Nebo varování? Nebo vůbec nic neznamenají? Tak proč tam tedy jsou?
 
Toť otázka na vás.
 
 
 
Domněnky
 
První co mě napadlo, bylo – podívat se na časy, kde jsou jednotlivé obrázky umístěny a jediný, s kterým jsem si poradil, byl první obrázek, který jsem zaregistroval v čase 3:13.
 
Nalezl jsem jednu zajímavou věc a to: Zjevení Janovo 13.
Celé jej naleznete zde a doporučuji přečíst, budu některé části citovat.
 
Citace ze Zjevení Janova: „Ta šelma, kterou jsem viděl, byla jako levhart“.
 
V celém videu se pohybuje na pozadí černá kočkovitá šelma, vidět je například před koncem. Jedná se nejspíše o levharta melanistického (známý, jako černý panter). Tady by to tedy sedělo.
 
Další citace ze Zjevení Janova: „A nutí všechny malé i veliké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.
 
To je třeba pochopit: kdo má rozum, ať sečte číslice té šelmy. To číslo označuje člověka, a je to číslo šest set šedesát šest.“
 
Vzpomeňte si na články o NWO – novém světovém řádu, značkování a hlídání občanů a vzpomeňte si na možné spojení daného zpěváka s illuminati.
 
Je tedy tohle video varování?
Nebo oznámení příchodu NWO?
Případně má jiný význam? Jaký?
 
Je zde spousta otázek a tak se otvírá diskuze pod článkem.
 
Prosím Vás o postřehy, případně zapojení Vašich znalostí tak, abychom se aspoň pokusili přijít pravdě na kloub.
 
Váš Illuminati
 
_____________________
 
Zdroje:
 
 
(Grafika, editace a ilustrace Aridan)
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(leeloo, 28. 3. 2012 11:23)

Těmi pí... jsem myslela to co je sem vkládáno v posledním roce. Co vyřešíte a na co příjdete rozebíráním toho klipu :))) Já to považuji za manipulaci, aby se lidi, zvlášť mladí odklonili od logického myšlení a srovnávání a rozkládali si mozek takovýmito "takykonspiracemi". Tajemnými :). A jestli někoho a něco soudím, to nechte na mně jak se s tím vyrovnám.

Re: Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(illuminati, 28. 3. 2012 13:07)

:-) S dovolením se pokusím odpovědět.
Vyřešíme tím například to, že nevěřící "Tomášové" mají konečně pořádný důkaz, který si můžou ověřit sami, tím pádem už nemůže být řeč o konspiraci.
Někomu to pomůže otevřít oči a myslím, že právě od toho jsou jinestranky a proto jsem také Aridanovi zaslal ten "článek", i když je to jen souhrn toho, co jsem nalezl, tudiž o samotném článku nemůže být moc řeč.

Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(kamil, 28. 3. 2012 11:45)

jáké řešení záhady? Videoklipu? A jak tady "džinbaf" píše, že nékteré názory jsou pravdě blíž a jiné dál tak by mě zajímalo jak to že si je tím co je pravda tak jistý?

Re: Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(illuminati, 28. 3. 2012 12:46)

Neoznačil nikoho určitého, kdo má pravdu a kdo ne :-) Třeba to sám neví a někdo přece musí být logicky blíže pravdě, než druhý :-)

Re: Re: Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(kamil, 28. 3. 2012 13:18)

to je samozřejmé další nesmysl. nikdo není pravdě blíž než někdo druhý. to, že "džinbaf" toto přirovnání použil a vy ho opakujete mi k utvoření názoru stačí. Dík.

Re: Re: Re: Re: Re: je to směšné? nebo to je jinak?

(illuminati, 28. 3. 2012 13:32)

Nechci se hádat, jen Vám dám příklad.
Ve škole se zeptá učitelka dětí: "kolik je 2+3?".
Odpovědi dětí: 6, 8, 10, 4...
Nikdo neměl pravdu, ale je zde vidět, že někdo byl pravdě blíž, než druhý.

Re: je to směšné

(illuminati, 28. 3. 2012 10:41)

Zdravím,
článek je v rubrice: Čtenáři sobě.
Tyto články tvoří samotní čtenáři a Aridan je upravuje, aby byly použitelné pro webovou prezentaci.
Aridan se věnuje poslední dobu aktuálnímu dění, rozebírá jej a nabízí nám jiný pohled na svět, ve kterém žijeme.
Vždyť už napsal tolik krásných článků, kdykoliv se k nim můžete vrátit. A že je máte již pročteny? Na tom nezáleží :-) Stává se a nejednou, že když si přečtu některý jeho starší článek znovu, tak jej pochopím mnohem lépe, než předtím.
Případně vyčkejte, třeba má Aridan v přípravě něco, co se Vám trefí do noty :-)

illuminati a hudba

(illuminati, 27. 3. 2012 23:53)

Kdo se zajímá o illumináty a hudbu videoklipy, doporučuji shlédnout tento dokument:
http://www.aiall.org/modules.php?name=News&file=article&sid=626
Který se zabývá stejnými věcmi a problematikou, jako tento "článek" - jsou tam ifnormace a postřehy z klipu Rihanny, něco od Jay-Z, DMX, který se illuminátům vzbouřil, stejně, jako Michael Jackson.

Re: illuminati a hudba

(kyr, 28. 3. 2012 11:40)

Dokument znám a právě proto nerozumím vašemu článku.Přesně jsem věděla co od klipu můžu očekávat.Pro mne je spíše záhadou váš podpis.

Re: Re: illuminati a hudba

(illuminati, 28. 3. 2012 13:13)

"Podpis" vznikl náhodou v době, kdy jsem se ještě o tajná společenství a podobně nezajímal (zajímal jsem se o magii).
Illuminati - překlad z latiny - osvícený. Později jsem se bohužel dozvěděl, že illuminati se říká, řekněme tajnému (i když se o něm ví) společenství, které není zrovna vstřícné k "obyčejným" lidem.

můj krátky postřeh

(duke, 28. 3. 2012 12:30)

videoklip jsem shlédl jen jednou a nerozumím o čem zpívá(nejsem dobrý angličtinář)
Ale čistě jen s klipu,mi připadá jako by hlásal příchod Satana,který se v Bibli přisuzuje šelmě,která je v klipu,taky jsou tam na pozadí kde jsou vidět ty mraky s kouře,že je tam symbol Satana(hlava s rohy).
Co se týče rozdvojení,mi to připdá jako oddělení nebo nějaký přechod,či jiná dimenze.
Jen můj postřeh.

můj krátky postřeh

(duke, 28. 3. 2012 12:29)

videoklip jsem shlédl jen jednou a nerozumím o čem zpívá(nejsem dobrý angličtinář)
Ale čistě jen s klipu,mi připadá jako by hlásal příchod Satana,který se v Bibli přisuzuje šelmě,která je v klipu,taky jsou tam na pozadí kde jsou vidět ty mraky s kouře,že je tam symbol Satana(hlava s rohy).
Co se týče rozdvojení,mi to připdá jako oddělení nebo nějaký přechod,či jiná dimenze.
Jen můj postřeh.

a jiné..?

(Prince, 27. 3. 2012 23:10)

A co jiné zhovadilosti temné kabaly typu lady gaga, madonna, rihanna....další obscese jsou marilin manson, ..až led zeppelin ( z těch komerčně známých). Jsou toho mraky. Z naší scény jsou to tzv. "konvertanti" Nohavica a Nedvěd..atd.

Re: a jiné..?

(sp, 28. 3. 2012 8:57)

Pro boha, co považujete na Nohavicovi za satanského?

...

(sp, 28. 3. 2012 8:54)

Doporučuji vůbec nesledovat moderní videoklipy pocházející z US, UK jsou plné takových podprahových a manipulačních sdělení.

Tím, že se tomu věnujete, tak se vám to dostává ještě hloubějí do podvědomí.

Co to znamená nezjistíte, neví to ani jejich tvůrci, prostě jim někdo řekl, že to tam chce mít, tak to tam dali.

V Americe jsou posedlí symbolikou a satanismem viz klipy od paní husičky (lady gaga), takže doporučji zcelato vypustit ze svého zorného pole a vůbec si toho nevšímat.

podprahové zprávy

(xmart, 28. 3. 2012 7:42)

Luštěním podprahových zpráv z medií se do hloubky zabývá web vigilantcitizen.com

a ještě jeden odkaz na zajímavé video název mluví za vše "The Leaked Ad Training Document Part 1 The Great Subliminal Message Deception"
http://www.youtube.com/watch?v=TftkRHZ_KWM

Illuminate

(honza, 28. 3. 2012 3:37)

Netvrdim, ze jste primo jednim z nich. ta vec se muze sirit viralne a je-li zpracovana dobre, coz mimochodem, pokud budu chtit pouzit podprahove signaly udelam presne tak, ze dam do jednoho framu (snimku) z 25 za vterinu, nejaky vlozeny prikaz nebo symbol, tak ti kteri video shlednou, treba vicekrat uz ani nebudou vedet co cini, protoze jejich mozek informaci zpracoval a poslal dal. uprimne receno s podprahovymi signaly to neni jednoduche a o jejich ucinnosti se stale vedou diskuse i mezi odbornou verejnosti, ale v kombinaci prave s timto zpusobem zpracovani, kdy video pusobi jako hypnotikum, by fungovat mohly. mozek pri urcite frekvenci kmitu meni zpusob vnimani a pak by mohl princip podprahovych signalu nabyt vyssi ucinnosti.

ps: ten lev mi byl take hned povedomy a s tim vaticanem souhlasim, je v tamnich depozitarich

z pohledu

(jitka, 28. 3. 2012 2:28)

jednoho shlédnutí, zcela beze zvuku a jen "pracovne" - ty vudcí bytosti jsou jakoby klonovaný, ale tím závislí emocne na sobe v jejich projevu a na jejich vzájemné prítomnosti, coz jim dáva vetsí nápomocnou Moc pri výkonu. Presto jsou vudci sobe v rivalitní opozici a v zájmném zneuznání z rovnocenného pohybu zrcadlení - vyzní v hloubce, ze to není ta pravá synchronizace pro obecné Poslání. Ty bytosti jsou vzhledem k okolnímu celku svým zrcadlením ve sporu - jako Sport ...

Zjištěné sochy 3/4

(Maccerata, 28. 3. 2012 1:11)

Zdravim vsechny, dohledat ty sochy jsem vzal jako vyzvu :) Takze, zde jsou vysledky:
1. obrazek je z budovy v Albertově ulici v hlavním městě Lotyšska - Riga. Najdete pomoci google maps. Tento styl umeni se jmenuje secese konec 19. a pocatek 20. stol.
2. stale neznamy :(
3. obrazek je socha z Francie, jmenuje se The Triumph of Flora a znazornuje bohyni jara z rimske mytologie, pochazi z roku 1865 od Jean-Baptiste Carpeaux.
4. obrazek znazornujiciho lva, pozirajic antilopu pochazi z Vatikanskeho muzea.

Odpoved na puvod nekterych soch uz tedy mame. Ale co ta symbolika ve videu znamena, je stale velikou neznamou. Je to tam vubec dodane zamerne panem Jay-Z nebo K. Westem? Ci to tam dodal strihac? Umyslne, ci omylem? Treba obrazky zapomel smazat, kdyz editoval dejme tomu beta-verzi.. Zajimave je i to, ze se obrazky ve videu objevuji pouze na 1 snimek - na jeden z 25 snimku za vterinu.
Vsem hezky den a badatelum pevne nervy pri u googlu :D

pozor na klip Karla Gotta !

(kamil, 27. 3. 2012 23:49)

"když muž se ženou snídá", kde je nám vnucována potřeba sexu,otěhotnění,rodiny a následné zrobotizování naší činnosti (práce a otročení pro systém). :+))). A teď vážně: Když se mi nějaký klip nelíbí, tak se na něj nedívám,ani z něj nemám špatný pocit a pokud by chtěl někomu sdělit tajemství tak ať. Nechci si z nikoho dělat legraci (i když jí mám rád) ale tento článek je,podle mě,minimálně hodně výstřední. Hezký večer všem.