Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tvrdost našich srdcí určují naše...

1. 3. 2012

 

...myšlenky, slova a činy...

 

heart-stones.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Harmonie nebo otočení...

(Petr K., 7. 3. 2012 0:50)

... pro každého jinak, ale z mého pohledu při každém určování, výše krásně vystiženého, se dostavují zvláštní pocity, které mnoha lidem ukazují to, že neví jací jsou a hledají cestu (i když si myslí, že ji dávno nalezli "tady v tom").
Já ji už mnoho let hledal právě v opaku a vždy můj "racionální" náhled ustoupil pocitu, který je někde uvnitř a přišlo podobné nevědění, které bylo ovšem mnohem bolestivější, protože nešlo argumentovat rozumem založeným na tom či onom slově, případně na jakémkoli konání.
Za ty léta, po mé zkušenosti s "reálným" světem, to stejně udělám opět a znovu.
Až dokážeme žít a využít právě spojení srdce a mozku - zjistíme, že jsme vstali!
Pak všem, kteří to dokážou přeji dobré ráno, právě končí cesta s pocity, že nevíme...
Děkuji ti za tyto stránky, Aridane.
Všem přeji jen to, co dostanou a prožijí, přijmou a vydají.
Ať je to štěstí a věčná spokojenost díky tomu, že jsme otevřeli srdce a tu energii dokázali rozumově použít, protože opak už opravdu známe velice dobře!

PS: ... oloupal jsem si mandarinku, protože tady ta pětistovka vedle na stole není tak sladká a voňavá... Za chvíli přijdu zpět do této místnosti a pořád ucítím vůni toho ovoce, jako třeba i člověka, který už tady dlouho není, ale já narazil na jeden vlas, který zapadl... Je toho moc, co se dá cítit, prožít... Každý máme minimálně šest smyslů...