Jdi na obsah Jdi na menu
 


PF 2011

31. 12. 2010

pf-2011.jpg

Vážení a milí čtenáři,

přišla doba uzavření účtů posledního roku první dekády dvacátéhoprvého století námi oficiálně měřeného kalendáře - a otevření listu čistého pro rok následující.

Všem moc děkuji za vnější i vnitřní podporu a přízeň, kterou svými příspěvky při tvobě článků Jiných stránek poskytujete.

Na co se můžeme společně těšit příští rok?
Nebude toho málo a rád připojím osobní pohled - poslední dobou se totiž událo mnoho zajímavých věcí a některé z nich dokonce vědomě prožila i větší skupina lidí - budu o tom psát.

Naše mysl se postupně formuje a sjednocuje, neboť si začínáme díky sdíleným hodnotám vnitřně - jako lidstvo - konečně více rozumět. Důležitá bude pro příští rok zejména oblast UFO, změny na planetě Zemi + Slunci a transformační procesy nás samotných.

Neopominutelná bude rovněž otázka vědomého přehodnocení našich vnitřních hodnotových žebříčků a interní očista odklonem od všeho masově a často bezohledně protěžovaného.

Každý z nás je úžasný, individuální a jedinečný originál - i když reprezentant stejné Jednoty a od života proto čeká něco maličko jiného, než běžně dostává.


Přeji všem pro příští rok jasnou Mysl, klid v Duši a pokoru v Srdci, což jsou tři klíčové elementy, které určují náš život samotný a definují jeho kvalitu. Vše záleží jen na nás samých a našem vnitřním chápání pohledu na realitu.

Mnoho štěstí

Aridan
www.jinestranky.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Stockholm

(jitka, 31. 12. 2010 22:25)

... 01.01.2011 = 01.01.11011 ...
... preji vsem hodne Stastný Nový Rok 2011 ...