Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čím vyšší si stanovíme cíle, tím...

10. 4. 2013

 

 

...více nám Universum pomůže v jejich dosažení...

 

vesmir-45.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

myslíte, že už blbnu?

(Ela, 11. 4. 2013 20:43)

Mám sny, každou noc a občas mi i něco naznačují.Nedávno se mi zdál tak živý sen, až jsem se s hrůzou probudila - dva muži mi zavedli pod kůži na hřbetě levé ruky čip a říkali, že takto můžou mít pod kontrolou....ne mě, ale někoho jiného, nerozuměla jsem,koho.
Zajímám se o hodně věcí, ale o čipování ne, nekoukala jsem před tím ani na žádný film,ani nečetla knížku. Blbnu, nebo mě má někdo v merku, protože jsem na netu častokrát vyjadřovala své revoluční názory?

Re: myslíte, že už blbnu?

(rádce, 14. 4. 2013 0:47)

sniž trochu dávky drog, nebo nejlépe na 2-3dni vysaď...
a vyndej si ten čip..

Re: Re: myslíte, že už blbnu?

(jitka, 15. 4. 2013 0:37)

... Ela, neposlouchej "rádce". Mohl by být ocipovaný necím jiným nez cipem. Neumí chránit sebe, neumí chránit druhé * nejdulezitejsí vec v zivote ...

Re: myslíte, že už blbnu?

(indigo, 22. 4. 2013 16:00)

Ela, nepřimej něčí subjektivní názor pokud sním vnitřně nevibruješ. Není to o tobě. Nejsi subjektivnímy názory druhých. K těm snům. Zdají se mi poslední dobou sny a to, co sny nejsou. To,co je mezi sny a bdělostí. Příkazový řádek. Nastavení systému mysli.. Mé absolutní Já. Je nepopsatelně úžasné jaké to je a čím vším to být může, ale není, protože to je vším a ničím. Určitě ti sny mají něco říct. Jung to nazval vyjádřením kolektivního vědomí a nevědomí včetně našého subjektivního vědomí a psyché. Takže je více d ruhů snů. Ale vesměs jsou sny o tobě. Jsou vyjádřením i minulých životu duše. A taky neposlouchej svou mys, ale srdce poslouchej. Srdce je cestou. Je mnohým . Mysl je nástroj ne my. Nějakou knihu, hodnotný článek k pochopení snu atp. by nebyl?:) vidím to tak, že sny jsou pomocnou cestou k sobě a spojením s absolutním vědomím kterého je vše a všechno součástí.